ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 19:01

Skandal/ “Kosova është zemra e Serbisë” gjatë himnit të Kosovës në Çeki

Skandal/ “Kosova është zemra e Serbisë” gjatë himnit të Kosovës në Çeki
Tifozët çekë i kanë nisur provokimet e tyre edhe gjatë luajtjes së himnit të Kosovës në ndeshjen që po luhet në Pilsen për llogari të kualifikueseve të “Euro 2020”.
Top Channel | 14-Nov-2019 22:00
Tifozët çekë i kanë nisur provokimet e tyre edhe gjatë luajtjes së himnit të Kosovës në ndeshjen që po luhet në Pilsen për llogari të kualifikueseve të “Euro 2020”.

Tifozi i Kosovës rrëfen për sulmin që iu bë në Çeki: Ishim duke ngrënë bukë kur erdhën persona me maska
Një grup tifozësh kosovarë janë sulmuar në Çeki, në pritje të ndeshjes së vlefshme për kualifikimet e Evropianit 2020, mes Çekisë dhe Kosovës. Për RTV Dukagjinin nga Çekia tifozi i cili kishte dorën e lënduar, ka ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 21:05
Një grup tifozësh kosovarë janë sulmuar në Çeki, në pritje të ndeshjes së vlefshme për kualifikimet e Evropianit 2020, mes Çekisë dhe Kosovës. Për RTV Dukagjinin nga Çekia tifozi i cili kishte dorën e lënduar, ka ...

Tifozët çekë, thirrje “Kosova është Serbi” pranë hotelit të kombëtares
Një numër i vogël tifozësh çekë, sipas RTK, i janë afruar hotelit ku po qëndron kombëtarja e Kosovës dhe kanë bërë thirrje “Kosova është Serbi”.
Top Channel | 14-Nov-2019 19:36
Një numër i vogël tifozësh çekë, sipas RTK, i janë afruar hotelit ku po qëndron kombëtarja e Kosovës dhe kanë bërë thirrje “Kosova është Serbi”.

Rudi Vata: Jemi tifozë të llastuar dhe dembela, më besnikë kanë qenë… kosovarët
Shqipëria do të përballet me Andorrën në orën 20:45 në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Europianit. I ftuar në studion e emisionit “Ëndërr Kuq e Zi”, ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata, foli për këtë përballje dhe ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 19:56
Shqipëria do të përballet me Andorrën në orën 20:45 në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Europianit. I ftuar në studion e emisionit “Ëndërr Kuq e Zi”, ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata, foli për këtë përballje dhe ...

Formacionet zyrtare të Çeki-Kosovë: Dardanët me shumë mungesa, por me besim të madh
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Çeki-Kosovë, e vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ndeshja e sotme do të jetë shumë vendimtare për kualifikimin në Europian. Në rast se çekët fitojnë, gjithçka mbyllet ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 19:46
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Çeki-Kosovë, e vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ndeshja e sotme do të jetë shumë vendimtare për kualifikimin në Europian. Në rast se çekët fitojnë, gjithçka mbyllet ...

Video/ Shpërthen dhuna në Çeki, huliganë të maskuar sulmojnë tifozët e kosovës!
Kur duhen rreth 90 minuta nga starti i ndeshjes Republika Çeke-Kosovë, një akt i dhune skandaloz ka ndodhur nga ana e huliganëve çekë. Këta të fundit kanë sulmuar fizikisht tifozët që kishin ardhur në mbështetje të ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 19:22
Kur duhen rreth 90 minuta nga starti i ndeshjes Republika Çeke-Kosovë, një akt i dhune skandaloz ka ndodhur nga ana e huliganëve çekë. Këta të fundit kanë sulmuar fizikisht tifozët që kishin ardhur në mbështetje të ...

Mbyllet pjesa e parë pa gola në mes të Republikës Çeke dhe Kosovës për Euro 2020
Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në mes të Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Ndeshja që po zhvillohet në Doosan Arena të Plzenit, në 45 minutëshin e parë ka përfunduar pa gola. Çekët ishin për një nuancë më e mirë se ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 21:35
Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në mes të Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Ndeshja që po zhvillohet në Doosan Arena të Plzenit, në 45 minutëshin e parë ka përfunduar pa gola. Çekët ishin për një nuancë më e mirë se ...

Brohoritje “Kosova është Serbi” para hotelit të përfaqësueses, tifozët çek provokojnë “Dardanët”
Rreth 20 tifozë janë afruar te hoteli ku po qëndrojnë futbollistët e Kosovës në Plzen para ndeshjes me Çekinë, duke brohoritur “Kosova është Serbi”. KTV raporton se policia çeke ka larguar shpejtë këta persona për të ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 18:54
Rreth 20 tifozë janë afruar te hoteli ku po qëndrojnë futbollistët e Kosovës në Plzen para ndeshjes me Çekinë, duke brohoritur “Kosova është Serbi”. KTV raporton se policia çeke ka larguar shpejtë këta persona për të ...

Shumë tifozë shqiptarë mbesin jashtë edhe me bileta
Kosova sonte do të përballet me Republikën Çeke në një ndeshje vendimtare për kualifikimet në Euro 2020. Çekia ka 12 pikë, ndërsa Kosova 11 dhe fitorja në këtë ndeshje vlen shumë. Shumë tifozë shqiptarë nga e gjithë ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 20:26
Kosova sonte do të përballet me Republikën Çeke në një ndeshje vendimtare për kualifikimet në Euro 2020. Çekia ka 12 pikë, ndërsa Kosova 11 dhe fitorja në këtë ndeshje vlen shumë. Shumë tifozë shqiptarë nga e gjithë ...

Atdhe Nuhiu shënon gol të bukur dhe e kalon Kosovën në epërsi
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen që po zhvillohet në “Doosan Arena” mes Çekisë dhe Kosovës Me të filluar pjesa e dytë, sulmuesi Atdhe Nuhiu shënoi gol të bukur me kokë, pas një harkimi të bukur të Florent ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 22:00
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen që po zhvillohet në “Doosan Arena” mes Çekisë dhe Kosovës Me të filluar pjesa e dytë, sulmuesi Atdhe Nuhiu shënoi gol të bukur me kokë, pas një harkimi të bukur të Florent ...

Pjesa e parë mbyllet në barazim, Kosova kërkon fitoren ndaj Çekisë në të dytën!
Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në mes të Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Ndeshja që po zhvillohet në Doosan Arena të Plzenit, në 45 minutëshin e parë ka përfunduar pa gola. Çekët ishin për një nuancë më e mirë se ...
Koha.mk | 14-Nov-2019 21:55
Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në mes të Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Ndeshja që po zhvillohet në Doosan Arena të Plzenit, në 45 minutëshin e parë ka përfunduar pa gola. Çekët ishin për një nuancë më e mirë se ...

Gooooooooooooooool
Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Çeki – Kosovë. Pjesa e parë e takimit ka përfunduar me rezultatin 0-0, raporton GazetaBlic . Kombëtarja e Çekisë dominoi në pjesën e parë të takimit, ku sulmuan pothuajse gjatë 45 ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 21:55
Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Çeki – Kosovë. Pjesa e parë e takimit ka përfunduar me rezultatin 0-0, raporton GazetaBlic . Kombëtarja e Çekisë dominoi në pjesën e parë të takimit, ku sulmuan pothuajse gjatë 45 ...

Çekia vs Kosova, starton pjesa e dytë
Ka startuar ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës në ‘Doosan Arena’, që do të zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”. Pjesa e parë u mbyllë me rezultat 0-0
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 21:55
Ka startuar ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës në ‘Doosan Arena’, që do të zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”. Pjesa e parë u mbyllë me rezultat 0-0

Nis pjesa e dytë në 'Doosan Arena', Challandes me një zëvendësim të papritur
Ka nisur pjesa e dytë në ndeshjen mes Çekisë dhe Kosovës. Rezultati momental është 0:0, derisa Challandes i Kosovës e ka nisur pjesën e dytë me një ndryshim, raporton Zëri.info. Anel Rashkaj është larguar nga loja, ...
Zeri | 14-Nov-2019 21:55
Ka nisur pjesa e dytë në ndeshjen mes Çekisë dhe Kosovës. Rezultati momental është 0:0, derisa Challandes i Kosovës e ka nisur pjesën e dytë me një ndryshim, raporton Zëri.info. Anel Rashkaj është larguar nga loja, ...

LIVE: Çekia vs Kosova, starton pjesa e dytë
Ka startuar ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës në ‘Doosan Arena’, që do të zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”. 46' – Bernard Challandes largon nga loja Anel Rashkajn, inkuadrohet Besar Halimi 46' – ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 21:50
Ka startuar ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës në ‘Doosan Arena’, që do të zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”. 46' – Bernard Challandes largon nga loja Anel Rashkajn, inkuadrohet Besar Halimi 46' – ...

21:47 Çekia vs Kosova, starton pjesa e dytë Ka startuar ndeshja mes Çekisë dhe...
Ka startuar ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës në ‘Doosan Arena’, që do të zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”. Te Kosova, përzgjedhësi Bernard Challandes ka nisur pjesën e dytë me një ndryshim në ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 21:50
Ka startuar ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës në ‘Doosan Arena’, që do të zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”. Te Kosova, përzgjedhësi Bernard Challandes ka nisur pjesën e dytë me një ndryshim në ...

Çekia – Kosova, mbyllet pjesa e parë në “Doosan Arena”
Është mbyllur pjesa e parë në “Doosan Arena” mes Çekisë dhe Kosovës 45 minutat e pjesës së parë nuk kanë prodhuar asnjë gol në ndeshjen mes Çekisë dhe Kosovës që po zhvillohet në “Doosan Arena”, raporton Gazeta Express. ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 21:45
Është mbyllur pjesa e parë në “Doosan Arena” mes Çekisë dhe Kosovës 45 minutat e pjesës së parë nuk kanë prodhuar asnjë gol në ndeshjen mes Çekisë dhe Kosovës që po zhvillohet në “Doosan Arena”, raporton Gazeta Express. ...

Çeki-Kosovë, përfundon pa gola pjesa e parë
Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e takimit midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë. Përballja është duke u zhvilluar në stadiumin “Dossan Arena” të Plzenit dhe është vendimtare për Dardanët për t’u kualifikuar ...
Medial | 14-Nov-2019 21:45
Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e takimit midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë. Përballja është duke u zhvilluar në stadiumin “Dossan Arena” të Plzenit dhe është vendimtare për Dardanët për t’u kualifikuar ...

TKZ ironizojnë federatën me banerin
Derisa është intonuar himni i Kosovës në stadiumin “Doseen Arena” në Pilsen të Çekisë, tifozët nga ana e nikoqirëve kanë brohoritur “Kosova është zemra e Serbisë”. Ndeshja Çeki – Kosovë, e cila po luhet për kualifikime ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 21:45
Derisa është intonuar himni i Kosovës në stadiumin “Doseen Arena” në Pilsen të Çekisë, tifozët nga ana e nikoqirëve kanë brohoritur “Kosova është zemra e Serbisë”. Ndeshja Çeki – Kosovë, e cila po luhet për kualifikime ...

Rrëfimi i tifozit të Kosovës që u sulmua nga çekët në Plzen (VIDEO)
4 tifoz kosovar ishin sulmuar sot më herët në qytetin Plzen të Çekisë, aty ku në këto momente momente përfaqësuesja e Kosovës po zhvillon ndeshjen eliminatore kundër kombëtares çeke. Ndërkohë për RTV Dukagjini ...
InfoSport.mk | 14-Nov-2019 21:43
4 tifoz kosovar ishin sulmuar sot më herët në qytetin Plzen të Çekisë, aty ku në këto momente momente përfaqësuesja e Kosovës po zhvillon ndeshjen eliminatore kundër kombëtares çeke. Ndërkohë për RTV Dukagjini ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved