ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:41

Sonte Kosova ndaj Çekisë/ Challandes: Jemi gati për ndeshjen

Sonte Kosova ndaj Çekisë/ Challandes: Jemi gati për ndeshjen
Kosova është gati për ndeshjen kualifikuese ndaj Çekisë. Kjo është ajo që ka deklaruar trajneri i kësaj përfaqësueseje, Bernard Challandes në konferencën për shtyp një ditë përpara kësaj sfide, teksa ndër të tjerat ...
Top Channel | 14-Nov-2019 05:34
Kosova është gati për ndeshjen kualifikuese ndaj Çekisë. Kjo është ajo që ka deklaruar trajneri i kësaj përfaqësueseje, Bernard Challandes në konferencën për shtyp një ditë përpara kësaj sfide, teksa ndër të tjerat ...

“Dardanët” të gatshëm për historinë, optimizëm për fitoren me Çekinë
Kombëtarja e Kosovës e ka kryer stërvitjen e fundit para ndeshjes më të rëndësishme në historikun e saj të ri, që e zhvillon nesër në orën 20:45 kundër Çekisë në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen. Në seancën e fundit ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 21:13
Kombëtarja e Kosovës e ka kryer stërvitjen e fundit para ndeshjes më të rëndësishme në historikun e saj të ri, që e zhvillon nesër në orën 20:45 kundër Çekisë në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen. Në seancën e fundit ...

Kosova sot zhvillon ndeshjen historike ndaj Çekisë
Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për Euro 2020. Dardanët janë mysafirë të Çekisë në takimin e shtatë të vlefshëm për Grupin A në kuadër të ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 08:44
Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për Euro 2020. Dardanët janë mysafirë të Çekisë në takimin e shtatë të vlefshëm për Grupin A në kuadër të ...

Kosova, Challandes: Është mrekulli që kemi arritur deri këtu, duam kualifikimin në Evropian
Trajneri Bernard Challandes ka thënë në konferencën e sotme për shtyp se rrugëtimi i derikëtushëm i përfaqësueses së Kosovës në kualifikimet e Euro 2020 ka qenë i mrekullueshëm. Zvicerani mendon se “Dardanët” e kanë një ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 18:18
Trajneri Bernard Challandes ka thënë në konferencën e sotme për shtyp se rrugëtimi i derikëtushëm i përfaqësueses së Kosovës në kualifikimet e Euro 2020 ka qenë i mrekullueshëm. Zvicerani mendon se “Dardanët” e kanë një ...

Stërvitja e fundit e Dardanëve para ndeshjes me çekët përmes fotografive
Kosova e ka mbyllur stërvitjen e fundit para ndeshjes më të rëndësishme në historikun e saj të ri, që e zhvillon nesër në orën 20:45 kundër Çekisë në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen. Në seancën e fundit kanë stërvitur ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 21:34
Kosova e ka mbyllur stërvitjen e fundit para ndeshjes më të rëndësishme në historikun e saj të ri, që e zhvillon nesër në orën 20:45 kundër Çekisë në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen. Në seancën e fundit kanë stërvitur ...

A do t’i ngrihet shtatore në Prishtinë përzgjedhësit Challandes nëse Kosova shkon në Euro 2020? Përgjigjja e zviceranit solli të qeshura në sallë
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes e ka mbajtur konferencën për shtyp para ndeshjes me Çekinë, ku ka folur për shumë gjëra. Challandes së bashku me mesfushorin Valon Berisha kanë folur për gjendjen e skuadrës ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 20:21
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes e ka mbajtur konferencën për shtyp para ndeshjes me Çekinë, ku ka folur për shumë gjëra. Challandes së bashku me mesfushorin Valon Berisha kanë folur për gjendjen e skuadrës ...

Si ndikon rezultati i ndeshjes kundër Çekisë në radhitjen e Kosovës në ranglistën e FIFA-s Kosova synon kualifikimin në Kampionatin Evropian nga ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë, mirëpo skuadrës së Bernard Challandes do t’i ndihmonte fitorja kund
Kosova synon kualifikimin në Kampionatin Evropian nga ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë, mirëpo skuadrës së Bernard Challandes do t’i ndihmonte fitorja kundër Çekisë edhe për ngritjen në ranglistën e FIFA-s, që i ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 09:44
Kosova synon kualifikimin në Kampionatin Evropian nga ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë, mirëpo skuadrës së Bernard Challandes do t’i ndihmonte fitorja kundër Çekisë edhe për ngritjen në ranglistën e FIFA-s, që i ...

Ekskluzive: Këta janë gjyqtarët, që do të drejtojnë ndeshjen Kosova-Anglia
Sot Kosova luan në Pelzen kundër Çekisë në ndeshjen kualifikuese për Euron 2020. Tri ditë më vonë, të dielën në Prishtinë, luhet ndeshja e fundit kundër Anglisë, shkruan Indeksonline. Indeksonline mëson se ndeshjen e ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 09:39
Sot Kosova luan në Pelzen kundër Çekisë në ndeshjen kualifikuese për Euron 2020. Tri ditë më vonë, të dielën në Prishtinë, luhet ndeshja e fundit kundër Anglisë, shkruan Indeksonline. Indeksonline mëson se ndeshjen e ...

Çekia e bindur në fitoren që ia siguron kualifikimin
Çekët janë të vendosur. Thonë se nuk pranojnë rezultat tjetër ndaj Kosovës pos fitores. Nëse do të dalë kështu, do të shihet sot, kur në Plzen, nga ora 20:45, do të luhet ndeshja eliminatore për “Euro 2020”. Kjo ndeshje ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 09:38
Çekët janë të vendosur. Thonë se nuk pranojnë rezultat tjetër ndaj Kosovës pos fitores. Nëse do të dalë kështu, do të shihet sot, kur në Plzen, nga ora 20:45, do të luhet ndeshja eliminatore për “Euro 2020”. Kjo ndeshje ...

Si ndikon rezultati i ndeshjes kundër Çekisë në radhitjen e Kosovës në ranglistën e FIFA-s
Kosova sot takohet me Çekinë me fillim nga ora 20:45. Përfaqësuesen e Kosovës e pret një punë e vështirë ndaj Çekisë, ku si opsion është vetëm fitorja për të vazhduar rrugën drejt ëndrrës për pjesëmarrje në ‘Euro 2020’. ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 09:33
Kosova sot takohet me Çekinë me fillim nga ora 20:45. Përfaqësuesen e Kosovës e pret një punë e vështirë ndaj Çekisë, ku si opsion është vetëm fitorja për të vazhduar rrugën drejt ëndrrës për pjesëmarrje në ‘Euro 2020’. ...

Cilat rezultate i duhen Kosovës sot ndaj Çekisë për Euro 2020?
Në Grupin A, Anglia prin me 15 pikë kurse e dyta renditet Çekia me 12 pikë, një më shumë se Kosova që ka pozitën e tretë. Mali i Zi dhe Bullgaria tashmë janë outsajdere të grupit. ‘Dardanët’ sot përballen me Çekinë, ...
Lajminet | 14-Nov-2019 09:29
Në Grupin A, Anglia prin me 15 pikë kurse e dyta renditet Çekia me 12 pikë, një më shumë se Kosova që ka pozitën e tretë. Mali i Zi dhe Bullgaria tashmë janë outsajdere të grupit. ‘Dardanët’ sot përballen me Çekinë, ...

Zyrtare: Kjo do të jetë mungesa e madhe e Çekisë për ndeshjen ndaj Kosovës
Kombëtarja e Çekisë sonte do të mirëpresë Kosovën në ‘Doosan Arena’ të Plzenit. Kosova dhe Çekia takohen në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian ‘EURO 2020’ dhe kjo ndeshje do të jetë deçizive për vendin e ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 09:28
Kombëtarja e Çekisë sonte do të mirëpresë Kosovën në ‘Doosan Arena’ të Plzenit. Kosova dhe Çekia takohen në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian ‘EURO 2020’ dhe kjo ndeshje do të jetë deçizive për vendin e ...

Si ndikon rezultati i ndeshjes kundër Çekisë në radhitjen e Kosovës në ranglistën e FIFA-s
Kosova synon kualifikimin në Kampionatin Evropian nga ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë, mirëpo skuadrës së Bernard Challandes do t’i ndihmonte fitorja kundër Çekisë edhe për ngritjen në ranglistën e FIFA-s, që i ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 09:22
Kosova synon kualifikimin në Kampionatin Evropian nga ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë, mirëpo skuadrës së Bernard Challandes do t’i ndihmonte fitorja kundër Çekisë edhe për ngritjen në ranglistën e FIFA-s, që i ...

Sfida e Kosovës për “Euro 2020”
Kombëtarja e futbollit të Kosovës do të ndeshet me atë të Çekisë për kualifikim në kampionatin evropian të futbollit “Euro 2020”. Kjo e fundit do të jetë nikoqire e Kosovës, më 14 nëntor dhe ndeshja do të zhvillohet në ...
Portalb | 14-Nov-2019 09:17
Kombëtarja e futbollit të Kosovës do të ndeshet me atë të Çekisë për kualifikim në kampionatin evropian të futbollit “Euro 2020”. Kjo e fundit do të jetë nikoqire e Kosovës, më 14 nëntor dhe ndeshja do të zhvillohet në ...

Dita e ndeshjes, Kosova kërkon fitore ndaj Çekisë
Kosova sot do të luajë ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj, atë ndaj Çekisë. “Dardanët” kanë udhëtuar në Çeki për tri pikë dhe këtë e konfirmuan edhe Valon Berisha e Bernard Challandes, në konferencën zyrtare ...
Albportali | 14-Nov-2019 08:59
Kosova sot do të luajë ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj, atë ndaj Çekisë. “Dardanët” kanë udhëtuar në Çeki për tri pikë dhe këtë e konfirmuan edhe Valon Berisha e Bernard Challandes, në konferencën zyrtare ...

Çekia e bindur në fitoren që ia siguron kualifikimin
Çekët janë të vendosur. Thonë se nuk pranojnë rezultat tjetër ndaj Kosovës pos fitores. Nëse do të dalë kështu, do të shihet sot, kur në Plzen, nga ora 20:45, do të luhet ndeshja eliminatore për “Euro 2020”. Kjo ndeshje ...
Koha.net | 14-Nov-2019 08:56
Çekët janë të vendosur. Thonë se nuk pranojnë rezultat tjetër ndaj Kosovës pos fitores. Nëse do të dalë kështu, do të shihet sot, kur në Plzen, nga ora 20:45, do të luhet ndeshja eliminatore për “Euro 2020”. Kjo ndeshje ...

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Çekisë
Sfida që do të zhvillohet në ‘Doosan Arena’ do të jetë deçizive për skuadrën tonë, që kërkojnë tre pikët për të mbajtur gjallë shpresën e kualifikimit. Mirëpo lajme jo të mira ka pasur para fillimit të takimit, i cili ...
Lajminet | 14-Nov-2019 08:56
Sfida që do të zhvillohet në ‘Doosan Arena’ do të jetë deçizive për skuadrën tonë, që kërkojnë tre pikët për të mbajtur gjallë shpresën e kualifikimit. Mirëpo lajme jo të mira ka pasur para fillimit të takimit, i cili ...

Përveç Muriqit, mund të mungojë edhe Herolind Shala
Duket se Kosova e ka marrë edhe një goditje tjetër para ndeshjes së sotme kualifikuese për Euro 2020 kundër Republikës së Çekisë, pasi e ka humbur Herolind Shalën shkaku i lëndimit. Thuhet se mesfushori Shala ishte në ...
AlbInfo | 14-Nov-2019 08:44
Duket se Kosova e ka marrë edhe një goditje tjetër para ndeshjes së sotme kualifikuese për Euro 2020 kundër Republikës së Çekisë, pasi e ka humbur Herolind Shalën shkaku i lëndimit. Thuhet se mesfushori Shala ishte në ...

Çfarë rezultati i duhet sot Kosovës kundër Çekisë për EURO 2020 Kosova sonte synon barazim ose fitore në Çeki për ta mbajtur gjallë ëndrrën për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 përmes Grupit A. Por, çfarë rezultate i duhen Kosovës në dy...
Kosova sonte synon barazim ose fitore në Çeki për ta mbajtur gjallë ëndrrën për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 përmes Grupit A. Por, çfarë rezultate i duhen Kosovës në dy ndeshjet e nëntorit për ta bërë këtë ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 08:39
Kosova sonte synon barazim ose fitore në Çeki për ta mbajtur gjallë ëndrrën për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 përmes Grupit A. Por, çfarë rezultate i duhen Kosovës në dy ndeshjet e nëntorit për ta bërë këtë ...

Çeki – Kosovë: Beteja për ëndrrën e kualifikimit në EURO 2020
Pas një rrugëtimi mbresëlënës të deritanishëm drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian, Kosova sonte kërkon ta mbajë gjallë ëndrrën, përderisa Çekia synon ta bëjë atë realitet. Çekia e pret sonte Kombëtaren e Kosovës ...
Shenja | 14-Nov-2019 08:34
Pas një rrugëtimi mbresëlënës të deritanishëm drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian, Kosova sonte kërkon ta mbajë gjallë ëndrrën, përderisa Çekia synon ta bëjë atë realitet. Çekia e pret sonte Kombëtaren e Kosovës ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved