ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2019 01:36

Herolind Shala: Të gjithë të bashkuar, me qëllimin e njëjtë – ta dërgojmë Kosovën tonë në Evropian

Herolind Shala: Të gjithë të bashkuar, me qëllimin e njëjtë – ta dërgojmë Kosovën tonë në Evropian
Mesfushori Herolind Shala ka dalë në përkrahje të bashkëlojtarëve dhe Kosovës para takimit vendimtar me Çekinë. Kosova dhe Çekia do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për eliminatoret e Grupit ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 15:42
Mesfushori Herolind Shala ka dalë në përkrahje të bashkëlojtarëve dhe Kosovës para takimit vendimtar me Çekinë. Kosova dhe Çekia do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për eliminatoret e Grupit ...

Të gjithë skenarët kualifikues pas ndeshjes Republika Çeke – Kosova
Takimi kundër Republikës Çeke shënon njërën prej ndeshjeve vendimtare Të Kosovës në kualifikimet për Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’. Dardanët janë mysafirë të çekëve në Doosan Arena të Plzenit. Të dyja këto ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 15:08
Takimi kundër Republikës Çeke shënon njërën prej ndeshjeve vendimtare Të Kosovës në kualifikimet për Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’. Dardanët janë mysafirë të çekëve në Doosan Arena të Plzenit. Të dyja këto ...

LIVE: Kosova luan për fitore ndaj Republikës Çeke
Kosova zhvillon njërën prej ndeshjeve vendimtare në kualifikimet për Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’. Dardanët kanë udhëtuar në Plzen të Republikës Çeke, ku janë mysafirë të kësaj përfaqësuese në Doosan Arena. Këto dy ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 14:00
Kosova zhvillon njërën prej ndeshjeve vendimtare në kualifikimet për Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’. Dardanët kanë udhëtuar në Plzen të Republikës Çeke, ku janë mysafirë të kësaj përfaqësuese në Doosan Arena. Këto dy ...

Sonte Kosova ndaj Çekisë/ Challandes: Jemi gati për ndeshjen
Kosova është gati për ndeshjen kualifikuese ndaj Çekisë. Kjo është ajo që ka deklaruar trajneri i kësaj përfaqësueseje, Bernard Challandes në konferencën për shtyp një ditë përpara kësaj sfide, teksa ndër të tjerat ...
Top Channel | 14-Nov-2019 05:34
Kosova është gati për ndeshjen kualifikuese ndaj Çekisë. Kjo është ajo që ka deklaruar trajneri i kësaj përfaqësueseje, Bernard Challandes në konferencën për shtyp një ditë përpara kësaj sfide, teksa ndër të tjerat ...

Kompanitë e basteve favorizojnë dukshëm Çekinë në përballjen me Kosovën
Kompanitë e basteve e shohin Çekinë si favorit ndaj Kosovës në takimin e sotëm (e enjte) në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020. Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot në mbrëmje përballjen e madhe ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 12:37
Kompanitë e basteve e shohin Çekinë si favorit ndaj Kosovës në takimin e sotëm (e enjte) në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020. Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot në mbrëmje përballjen e madhe ...

Çekët i frikësohen më të keqes nga tifozët e tyre, thirrjet raciste dhe politike mund ta ‘kualifikojnë’ Kosovën në Euro 2020
Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për eliminatoret e Grupit A për Euro 2020. Ndeshja e futbollit mes Republikës Çeke dhe Kosovës, e cila është ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 12:25
Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për eliminatoret e Grupit A për Euro 2020. Ndeshja e futbollit mes Republikës Çeke dhe Kosovës, e cila është ...

Gjyqtarët e takimit vendimtar Çeki – Kosovë
Katër gjyqtarë të njohur italian do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen e Përfaqësueses së Kosovës ndaj Çekisë. Kosova dhe Çekia do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për Euro 2020. Dardanët janë ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 11:40
Katër gjyqtarë të njohur italian do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen e Përfaqësueses së Kosovës ndaj Çekisë. Kosova dhe Çekia do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për Euro 2020. Dardanët janë ...

Shtohet dreka zyrtare para ndeshjes Çeki - Kosovë, u shkëmbyen edhe dhurata
Në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme për kualifikimet e Evropianit 2020, Çeki – Kosovë, e cila zhvillohet sonte në “Doosan Arena” në Plzen, krerët e Federatës së Futbollit të Republikës së......
Zeri | 14-Nov-2019 16:31
Në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme për kualifikimet e Evropianit 2020, Çeki – Kosovë, e cila zhvillohet sonte në “Doosan Arena” në Plzen, krerët e Federatës së Futbollit të Republikës së......

Pacolli në mbështetje të kombëtares së Kosovës në Çeki, para ndeshjes takon homologun çek
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli sot para ndeshjes futbollistike që zhvillohet në Plzen, në mes të Çekisë dhe Kosovës, pritet të takoj homologun e tij çek, Tomas Petriqek. Në takim pritet të diskutohet për ...
Arbresh | 14-Nov-2019 16:31
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli sot para ndeshjes futbollistike që zhvillohet në Plzen, në mes të Çekisë dhe Kosovës, pritet të takoj homologun e tij çek, Tomas Petriqek. Në takim pritet të diskutohet për ...

Federata çeke shtroi drekë për delegacionin e FFK-së
Në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme për kualifikimet e Evropianit 2020, Çeki – Kosovë, e cila zhvillohet sonte në “Doosan Arena” në Plzen, krerët e Federatës së Futbollit të Republikës së Çekisë sipas traditës kanë ...
InFokusi | 14-Nov-2019 16:31
Në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme për kualifikimet e Evropianit 2020, Çeki – Kosovë, e cila zhvillohet sonte në “Doosan Arena” në Plzen, krerët e Federatës së Futbollit të Republikës së Çekisë sipas traditës kanë ...

Hoteli ku po qëndrojnë futbollistët e Kosovës në Çeki, i mbushur me tifozë
Hoteli ku po qëndrojnë lojtarët e Kosovës në Plzen të Çekisë është mbushur me tifozë “Dardanë”. “Dardanët” ndezin atmosferën në Plzen Shumë tifozë të Kosovës kanë mbushur rrugët e këtij qyteti sot gjatë ditës duke ...
Koha.net | 14-Nov-2019 16:26
Hoteli ku po qëndrojnë lojtarët e Kosovës në Plzen të Çekisë është mbushur me tifozë “Dardanë”. “Dardanët” ndezin atmosferën në Plzen Shumë tifozë të Kosovës kanë mbushur rrugët e këtij qyteti sot gjatë ditës duke ...

Vedat Muriqi nuk po mund ti ndahet Kosovës, ky është lajmi i fundit
Përfaqësuesja e Kosovës e zhvillon sonte ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj përballë Republikës së Çekisë, shkruan Zëri.info. Përzgjedhësi i "Dardanëve", Bernard Challandes, për......
Zeri | 14-Nov-2019 16:23
Përfaqësuesja e Kosovës e zhvillon sonte ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj përballë Republikës së Çekisë, shkruan Zëri.info. Përzgjedhësi i "Dardanëve", Bernard Challandes, për......

Mediumi çek Sport, motivon ekipin e tyre: Përdoreni mundësinë e parë për kualifikim, festojmë në shtëpi
Gazeta e përditshme çeke Sport i ka kushtuar rëndësi takimit eliminator të Kosovës ndaj Çekisë. Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për Euro 2020. ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 11:23
Gazeta e përditshme çeke Sport i ka kushtuar rëndësi takimit eliminator të Kosovës ndaj Çekisë. Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për Euro 2020. ...

Federata çeke shtroi drekë për delegacionin e FFK-së
Në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme për kualifikimet e Evropianit 2020, Çeki – Kosovë, e cila zhvillohet sonte në “Doosan Arena” në Plzen, krerët e Federatës së Futbollit të Republikës së Çekisë sipas traditës kanë ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 16:21
Në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme për kualifikimet e Evropianit 2020, Çeki – Kosovë, e cila zhvillohet sonte në “Doosan Arena” në Plzen, krerët e Federatës së Futbollit të Republikës së Çekisë sipas traditës kanë ...

Çeki – Kosovë, ja statistikat në pesë ndeshjet e fundit për të dyja kombëtaret
Kosova sonte do ta zhvillojë ndeshjen më të rëndësishme në historinë e saj, atë ndaj Republikës Çeke. Në pesë ndeshjet e fundit statistika më të mirë ka kombëtarja e Kosovës, e cila ka pësuar vetëm një humbje, atë ndaj ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 16:19
Kosova sonte do ta zhvillojë ndeshjen më të rëndësishme në historinë e saj, atë ndaj Republikës Çeke. Në pesë ndeshjet e fundit statistika më të mirë ka kombëtarja e Kosovës, e cila ka pësuar vetëm një humbje, atë ndaj ...

Federata çeke shtroi drekë për delegacionin e FFK-së
Në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme për kualifikimet e Evropianit 2020, Çeki – Kosovë, e cila zhvillohet sonte në “Doosan Arena” në Plzen, krerët e Federatës së Futbollit të Republikës së Çekisë sipas traditës kanë ...
Kosova Press | 14-Nov-2019 16:19
Në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme për kualifikimet e Evropianit 2020, Çeki – Kosovë, e cila zhvillohet sonte në “Doosan Arena” në Plzen, krerët e Federatës së Futbollit të Republikës së Çekisë sipas traditës kanë ...

Vedat Muriqi i lënduar, por vazhdon përkrahjen për Kosovën
Sulmuesi Vedat Muriqi ka bërë një postim së fundmi në rrjetet sociale, ku tregon për përkrahjen e tij për Përfaqësuesen e Kosovës. Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 11:09
Sulmuesi Vedat Muriqi ka bërë një postim së fundmi në rrjetet sociale, ku tregon për përkrahjen e tij për Përfaqësuesen e Kosovës. Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje ...

Rashkaj: Kemi bërë punë të mirë deri tash, ta kompletojmë misionin me sukses
Anel Rashkaj thotë se Përfaqësuesja e Kosovës e kishte një ecuri mjaft të mirë deri tash në kualifikimet e Euro 2020. Prandaj, mesfushori kosovar thotë se “Dardanët” duhet të vazhdojnë me ritëm të njëjtë edhe në dy ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 16:07
Anel Rashkaj thotë se Përfaqësuesja e Kosovës e kishte një ecuri mjaft të mirë deri tash në kualifikimet e Euro 2020. Prandaj, mesfushori kosovar thotë se “Dardanët” duhet të vazhdojnë me ritëm të njëjtë edhe në dy ...

Atdhe Nuhiu do të luajë nga minuta e parë në ndeshjen kundër Çekisë
Kosova do të luaj sonte kundër Çekisë, mirëpo me disa mungesa mjaftë serioze siç është Vedat Muriqi. Mirëpo sipas burimeve të IndeksOnline sonte në formacionin e parë të Kosovës do të jetë Atdhe Nuhiu. Nuhiu do të jetë ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 16:07
Kosova do të luaj sonte kundër Çekisë, mirëpo me disa mungesa mjaftë serioze siç është Vedat Muriqi. Mirëpo sipas burimeve të IndeksOnline sonte në formacionin e parë të Kosovës do të jetë Atdhe Nuhiu. Nuhiu do të jetë ...

Herolind Shala flet para ndeshjes, a do të luajë nga minuta e parë?
Herolind Shala ka konfirmuar se Kombëtarja e Kosovës është shumë e bashkuar, dhe kërkon kualifikimin në Euro 2020. ‘Dardanët’ me fillim nga ora 20:45, do të përballen me Çekinë në Plzen, në ndeshjen kualifikuese për ...
InFokusi | 14-Nov-2019 16:03
Herolind Shala ka konfirmuar se Kombëtarja e Kosovës është shumë e bashkuar, dhe kërkon kualifikimin në Euro 2020. ‘Dardanët’ me fillim nga ora 20:45, do të përballen me Çekinë në Plzen, në ndeshjen kualifikuese për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved