ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 14:49

VIDEO/ Direkt ndeshja Shqipëri-Andorra. Mbyllet pjesa e parë me rezultatin 1-1

VIDEO/ Direkt ndeshja Shqipëri-Andorra. Mbyllet pjesa e parë me rezultatin 1-1
Shqipëria luan sot përballë Andorras modeste dhe një fitore i fut në histori kuqezinjtë, sa u përket pikëve të grumbulluara në një edicion eliminator të vlefshëm për Europianin apo Botërorin. Asnjëherë më parë Shqipëria ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 21:00
Shqipëria luan sot përballë Andorras modeste dhe një fitore i fut në histori kuqezinjtë, sa u përket pikëve të grumbulluara në një edicion eliminator të vlefshëm për Europianin apo Botërorin. Asnjëherë më parë Shqipëria ...

Shqipëria zhbllokon duelin në Elbasan, shënon Bekim Balaj
SHQIPËRI-ANDORRA 1-0 6’ GOOOL Shqipëria ka zhbllokuar shumë shpejt ndeshjen ndaj Andorrës. Pas një aksioni të gjatë dhe një krosimi të Roshit, Bekim Balaj arrin që të shënojë me kokë golin e avantazhit 3’ Aksion i ...
Telegraf | 14-Nov-2019 21:10
SHQIPËRI-ANDORRA 1-0 6’ GOOOL Shqipëria ka zhbllokuar shumë shpejt ndeshjen ndaj Andorrës. Pas një aksioni të gjatë dhe një krosimi të Roshit, Bekim Balaj arrin që të shënojë me kokë golin e avantazhit 3’ Aksion i ...

Zyrtare/ Ja si do luajë Shqipëria kundër Andorrës! Reja vjen me ndryshime në formacion
Shqipëria do të zbresë në fushën e lojës në orën 20:45 në “Elbasan Arena” ku do të ndeshet me Andorrën në sfidën e parafundit të vlefshme për grupin H eliminator të Euro2020. Trajneri Edi Reja, sipas edhe asaj që është ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 19:36
Shqipëria do të zbresë në fushën e lojës në orën 20:45 në “Elbasan Arena” ku do të ndeshet me Andorrën në sfidën e parafundit të vlefshme për grupin H eliminator të Euro2020. Trajneri Edi Reja, sipas edhe asaj që është ...

Formacionet zyrtare: Shqipëria-Andorra
Shqipëria e pret sonte në Elbasan Arena Andorrën ku djemtë e Edi Rejës do të kërkojnë tri pikë të radhës. Rey Manaj dhe Bekim Balaj do ti prin sulmit shqiptar në ndeshjen e Kombëtares shqiptare kundër Andorrës. Kosovari ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 20:36
Shqipëria e pret sonte në Elbasan Arena Andorrën ku djemtë e Edi Rejës do të kërkojnë tri pikë të radhës. Rey Manaj dhe Bekim Balaj do ti prin sulmit shqiptar në ndeshjen e Kombëtares shqiptare kundër Andorrës. Kosovari ...

Manaj dhe Balaj i prijnë sulmit të Shqipërisë kundër Andorrës, formacionet zyrtare
Shqipëria e pret sonte në Elbasan Arena Andorrën ku djemtë e Edi Rejës do të kërkojnë tri pikë të radhës Rey Manaj dhe Bekim Balaj do ti prin sulmit shqiptar në ndeshjen e Kombëtares shqiptare kundër Andorrës. Lexoni ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 20:07
Shqipëria e pret sonte në Elbasan Arena Andorrën ku djemtë e Edi Rejës do të kërkojnë tri pikë të radhës Rey Manaj dhe Bekim Balaj do ti prin sulmit shqiptar në ndeshjen e Kombëtares shqiptare kundër Andorrës. Lexoni ...

“Euro 2020”, trajneri Edi Reja formaton 11-shen kuq e zi përballë Andorës
Kur kanë mbetur edhe 60 minuta nga starti i takimit të parafundit eliminator të Shqipërisë në “Euro 2020”, që do të luhet përballë Andorrës në “Elbasan Arena”, trajneri Edi Reja ka formatuar edhe 11-shen që do të hedhë ...
Medial | 14-Nov-2019 20:01
Kur kanë mbetur edhe 60 minuta nga starti i takimit të parafundit eliminator të Shqipërisë në “Euro 2020”, që do të luhet përballë Andorrës në “Elbasan Arena”, trajneri Edi Reja ka formatuar edhe 11-shen që do të hedhë ...

Zyrtare/ Ja si do luajë Shqipëria kundër Andorrës! Reja vjen me ndryshime në formacion
Shqipëria do të zbresë në fushën e lojës në orën 20:45 në “Elbasan Arena” ku do të ndeshet me Andorrën në sfidën e parafundit të vlefshme për grupin H eliminator të Euro2020. Trajneri Edi Reja, sipas edhe asaj që është ...
E Dua Sportin | 14-Nov-2019 20:01
Shqipëria do të zbresë në fushën e lojës në orën 20:45 në “Elbasan Arena” ku do të ndeshet me Andorrën në sfidën e parafundit të vlefshme për grupin H eliminator të Euro2020. Trajneri Edi Reja, sipas edhe asaj që është ...

Formacioni zyrtar: Reja lë disa titullarë pushim, ja si do luaja Shqipëria me Andorrën
Kur duhen edhe rreth dy orë nga starti i takimit të parafundit eliminator të Shqipërisë, që do të luhet përballë Andorrës në “Elbasan Arena”, trajneri Edi Reja ka ndarë mendjen për 11-shen që do të hedhë në fushë nga ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 19:16
Kur duhen edhe rreth dy orë nga starti i takimit të parafundit eliminator të Shqipërisë, që do të luhet përballë Andorrës në “Elbasan Arena”, trajneri Edi Reja ka ndarë mendjen për 11-shen që do të hedhë në fushë nga ...

Manaj dhe Balaj i prijnë sulmit të Shqipërisë kundër Andorrës, formacionet zyrtare
Shqipëria e pret sonte në Elbasan Arena Andorrën ku djemtë e Edi Rejës do të kërkojnë tri pikë të radhës Rey Manaj dhe Bekim Balaj do ti prin sulmit shqiptar në ndeshjen e Kombëtares shqiptare kundër Andorrës. Kosovari ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 19:56
Shqipëria e pret sonte në Elbasan Arena Andorrën ku djemtë e Edi Rejës do të kërkojnë tri pikë të radhës Rey Manaj dhe Bekim Balaj do ti prin sulmit shqiptar në ndeshjen e Kombëtares shqiptare kundër Andorrës. Kosovari ...

“Euro 2020”, trajneri Edi Reja formaton 11-shen kuq e zi përballë Andorës
Kur kanë mbetur edhe 60 minuta nga starti i takimit të parafundit eliminator të Shqipërisë në “Euro 2020”, që do të luhet përballë Andorrës në “Elbasan Arena”, trajneri Edi Reja ka formatuar edhe 11-shen që do të hedhë ...
RTSH | 14-Nov-2019 19:52
Kur kanë mbetur edhe 60 minuta nga starti i takimit të parafundit eliminator të Shqipërisë në “Euro 2020”, që do të luhet përballë Andorrës në “Elbasan Arena”, trajneri Edi Reja ka formatuar edhe 11-shen që do të hedhë ...

Shqipëria – Andorra, formacionet zyrtare
Shqipëri – Andorë, formacionet zyrtare tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe Andorës. Edy Reja ka bërë shumë ndryshime në 11shen startuese. Kështu në mbrojtje do të bëjë ...
InFokusi | 14-Nov-2019 19:51
Shqipëri – Andorë, formacionet zyrtare tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe Andorës. Edy Reja ka bërë shumë ndryshime në 11shen startuese. Kështu në mbrojtje do të bëjë ...

Zyrtare/ Ja si do luajë Shqipëria kundër Andorrës! Reja vjen me ndryshime në formacion
Shqipëria do të zbresë në fushën e lojës në orën 20:45 në “Elbasan Arena” ku do të ndeshet me Andorrën në sfidën e parafundit të vlefshme për grupin H eliminator të Euro2020. Trajneri Edi Reja, sipas edhe asaj që është ...
Lexo | 14-Nov-2019 19:42
Shqipëria do të zbresë në fushën e lojës në orën 20:45 në “Elbasan Arena” ku do të ndeshet me Andorrën në sfidën e parafundit të vlefshme për grupin H eliminator të Euro2020. Trajneri Edi Reja, sipas edhe asaj që është ...

Formacionet zyrtare: Shqipëria – Andorra
Shqipëria dhe Andorra i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin ‘Elbasan Arena’ – derisa kuqezinjtë janë ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 19:26
Shqipëria dhe Andorra i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin ‘Elbasan Arena’ – derisa kuqezinjtë janë ...

Formacionet zyrtare: Shqipëri - Andorrë, lajm i keq për mbrojtësin nga Kosova
Shtëpia më e madhe e futbollit evropian UEFA ka publikuar formacionet startuese të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Andorrës. Trajneri i Shqipërisë Edi Reja ka bërë ndryshime të mëdha në formacionin startues për ndeshjen e ...
Zeri | 14-Nov-2019 19:41
Shtëpia më e madhe e futbollit evropian UEFA ka publikuar formacionet startuese të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Andorrës. Trajneri i Shqipërisë Edi Reja ka bërë ndryshime të mëdha në formacionin startues për ndeshjen e ...

Edi Reja i surprizon të gjithë, zbulohet formacioni ndaj Andorrës
Ndonëse duhen edhe dy orë nga fillimi i ndeshjes ndaj Andorrës, trajneri Edy Reja duket se nuk ka më asnjë dyshim për formacionin që do të hedhë në fushë sonte në mbrëmje në “Elbasan Arena Në mbrojtje do të bëjë pushim ...
Telegraf | 14-Nov-2019 19:11
Ndonëse duhen edhe dy orë nga fillimi i ndeshjes ndaj Andorrës, trajneri Edy Reja duket se nuk ka më asnjë dyshim për formacionin që do të hedhë në fushë sonte në mbrëmje në “Elbasan Arena Në mbrojtje do të bëjë pushim ...

Shqipëri – Andorë, formacionet zyrtare
Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe Andorës. Edy Reja ka bërë shumë ndryshime në 11shen startuese.Kështu në mbrojtje do të bëjë pushim Dermaku, që do të zëvendësohet nga ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 19:36
Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe Andorës. Edy Reja ka bërë shumë ndryshime në 11shen startuese.Kështu në mbrojtje do të bëjë pushim Dermaku, që do të zëvendësohet nga ...

Formacionet: Reja ndryshon Shqipërinë, sa shumë ndryshime për Andorrën
Shqipëria dhe Andorra do të luajnë mes tyre prej orës 20:45 për ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Euro2021, në stadiumin “Elbasan Arena”. Trajneri Edy Reja kërkon të thyejë rekordin e pikëve në një eliminatore. ...
Politiko | 14-Nov-2019 19:36
Shqipëria dhe Andorra do të luajnë mes tyre prej orës 20:45 për ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Euro2021, në stadiumin “Elbasan Arena”. Trajneri Edy Reja kërkon të thyejë rekordin e pikëve në një eliminatore. ...

Reja revolucion te Shqipëria, formacionet zyrtare
Trajneri Edoardo Reja ka shuar të gjitha dyshimet për formacionin që do të zbresë në fushë nga minuta e parë kundër Andorrës dhe ka ndryshime. Radha e Berishës për të mbrojtur kuadratin e portës, ndërkohë që në mbrojtja ...
ABCNews | 14-Nov-2019 19:21
Trajneri Edoardo Reja ka shuar të gjitha dyshimet për formacionin që do të zbresë në fushë nga minuta e parë kundër Andorrës dhe ka ndryshime. Radha e Berishës për të mbrojtur kuadratin e portës, ndërkohë që në mbrojtja ...

Shqipëria – Andorra: Formacionet zyrtare
Asnjëherë më parë Shqipëria nuk ka shkuar në kuotën e 15 pikëve, por tashmë ka shansin që, me triumfin ndaj Andorrës, ta bëjë realitet edhe këtë statistikë. Më parë kuqezinjtë kanë marrë maksimalisht vetëm 14 pikë në ...
AlbInfo | 14-Nov-2019 19:36
Asnjëherë më parë Shqipëria nuk ka shkuar në kuotën e 15 pikëve, por tashmë ka shansin që, me triumfin ndaj Andorrës, ta bëjë realitet edhe këtë statistikë. Më parë kuqezinjtë kanë marrë maksimalisht vetëm 14 pikë në ...

Surprizat e Edi Rejës / Publikohen formacionet zyrtare Shqipëri - Andorra
Postuar: 14/11/2019 - 19:24 Trajneri Edi Reja e ka ndarë mendjen edhe për formacionin titullar që do të hedhë në fushë nga minuta e parë. Porta i është besuar gardianit të SPAL-it, Etrit Berisha. Në mbrojtje do të bëjë ...
Sot.Al | 14-Nov-2019 19:26
Postuar: 14/11/2019 - 19:24 Trajneri Edi Reja e ka ndarë mendjen edhe për formacionin titullar që do të hedhë në fushë nga minuta e parë. Porta i është besuar gardianit të SPAL-it, Etrit Berisha. Në mbrojtje do të bëjë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved