ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:03

Taulant Xhaka, dyshime për komplot te Kombëtarja: Unë jap edhe jetën për ngjyrat kuqezi, por aty ndodhin gjëra të çuditshme

Taulant Xhaka, dyshime për komplot te Kombëtarja: Unë jap edhe jetën për ngjyrat kuqezi, por aty ndodhin gjëra të çuditshme
Taulant Xhaka është përfshirë në një vorbull ciklonike akuzash që i përsërit rastin për refuzimin e Kombëtares. E rëndë, nëse ndodh. Mesfushori i Bazelit tregon për “Panorama Sport” të gjithë kalvarin e mënjanimit të ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 09:22
Taulant Xhaka është përfshirë në një vorbull ciklonike akuzash që i përsërit rastin për refuzimin e Kombëtares. E rëndë, nëse ndodh. Mesfushori i Bazelit tregon për “Panorama Sport” të gjithë kalvarin e mënjanimit të ...

Stërvitje e fshehtë dhe skemë me dy sulmues, formacioni i mundshëm i Shqipërisë
Vendimi i Taulant Xhakës për të mos iu bashkuar ekipit Kombëtar është vetëm maja e ajsbergut, në atë që duket një proces i mirëfilltë spastrimi. Edy Reja e pranoi se lojtarët që krijojnë polemika, apo janë të pakënaqur ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 18:00
Vendimi i Taulant Xhakës për të mos iu bashkuar ekipit Kombëtar është vetëm maja e ajsbergut, në atë që duket një proces i mirëfilltë spastrimi. Edy Reja e pranoi se lojtarët që krijojnë polemika, apo janë të pakënaqur ...

Shqipëri – Andorrë, kuqezinjtë duan fitoren për rekordin e pikëve
Kombëtarja Shqiptare është nikoqire e Andorrës në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020. Për Shqipërinë është momenti i së vërtetës. Kuqezinjtë presin sot në mbrëmje në Elbasan Arena, Andorrën në një ndeshje ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 10:28
Kombëtarja Shqiptare është nikoqire e Andorrës në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020. Për Shqipërinë është momenti i së vërtetës. Kuqezinjtë presin sot në mbrëmje në Elbasan Arena, Andorrën në një ndeshje ...

Kamberi titullar dhe shumë risi në formacion, ja si pritet të luajë Shqipëria
Kombëtarja e Shqipërisë i dha fund përgatitjeve për dy ndeshjet e fundit në eliminatoret e Euro 2020 kundër Andorrës dhe Francës. Edi Reja ka tashmë një ide më të qartë për lojtarët e grumbulluar prej tij, ndërsa si ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 15:05
Kombëtarja e Shqipërisë i dha fund përgatitjeve për dy ndeshjet e fundit në eliminatoret e Euro 2020 kundër Andorrës dhe Francës. Edi Reja ka tashmë një ide më të qartë për lojtarët e grumbulluar prej tij, ndërsa si ...

Taulant Xhaka në kundërsulm: Jap gjithçka për flamurin, ja pse nuk erdha në Kombëtare
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...
Telegraf | 13-Nov-2019 21:29
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...

Xhaka në kundërsulm: Jap gjithçka për flamurin, ja pse nuk erdha në Kombëtare
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 15:20
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...

Shqipëri plot pikëpyetje, Kosova “gradon” Rashicën si goleador
Sonte shqiptarët do të ndjekin sa Shqipërinë edhe Kosovën. Kuqezinjtë dhe Dardanët përballen respektivisht me Andorrën dhe Çekinë. Për skuadrën e drejtuar nga Edoardo Reja është detyrim fitorja, për të shkuar me moralin ...
ABCNews | 14-Nov-2019 09:12
Sonte shqiptarët do të ndjekin sa Shqipërinë edhe Kosovën. Kuqezinjtë dhe Dardanët përballen respektivisht me Andorrën dhe Çekinë. Për skuadrën e drejtuar nga Edoardo Reja është detyrim fitorja, për të shkuar me moralin ...

Xhaka në kundërsulm, ia plas të gjitha në fytyrë trajnerit Reja
Taulant Xhaka ndihet keq. Mesfushori, i cili nuk u paraqit në grumbullim me kombëtaren për ndeshjet me Andorrën dhe Francën, ka njoftuar se është i dëmtuar dhe ka kërkuar që të rikuperohet gjatë kësaj periudhe dhe të ...
ABCNews | 14-Nov-2019 08:33
Taulant Xhaka ndihet keq. Mesfushori, i cili nuk u paraqit në grumbullim me kombëtaren për ndeshjet me Andorrën dhe Francën, ka njoftuar se është i dëmtuar dhe ka kërkuar që të rikuperohet gjatë kësaj periudhe dhe të ...

Eros Grezda replikon me Edi Rejan: Nuk kam marrë asnjë ftesë si nga FSHF-ja apo trajneri
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp tha se pas Xhakës, ishte dhe Eros Grezda që nuk pranoi të vinte në grumbullim “Askush nuk duhet te mendoje se eshte Lionel Messi. Kam ftuar ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 14:18
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp tha se pas Xhakës, ishte dhe Eros Grezda që nuk pranoi të vinte në grumbullim “Askush nuk duhet te mendoje se eshte Lionel Messi. Kam ftuar ...

Dyshime per komplot, rrefehet Xhaka: Nuk e refuzova Kombetaren, per te jap dhe jeten
Që të marrësh epitetin e një luani, duhet që në profesionin apo tipin tënd si njeri të kesh shpërthime, forcë, karakter luftarak dhe shpirtin e sakrificës për “tufën” në të cilën bën pjesë. Taulant Xhaka është një i ...
Lajmi i Fundit | 14-Nov-2019 09:58
Që të marrësh epitetin e një luani, duhet që në profesionin apo tipin tënd si njeri të kesh shpërthime, forcë, karakter luftarak dhe shpirtin e sakrificës për “tufën” në të cilën bën pjesë. Taulant Xhaka është një i ...

Shqipëria pret fitore, pavarësisht telasheve të brendshme
Edy Reja nuk ka preferuar shumë të merret me lojtarët që sipas tij po shkaktojnë probleme te Shqipëria. Ai është fokusuar te grupi që ka në dispozicion për dy ndeshjet e fundit eliminatore për “Euro 2020”. Shqipëria të ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 09:58
Edy Reja nuk ka preferuar shumë të merret me lojtarët që sipas tij po shkaktojnë probleme te Shqipëria. Ai është fokusuar te grupi që ka në dispozicion për dy ndeshjet e fundit eliminatore për “Euro 2020”. Shqipëria të ...

Reja: Xhaka nuk pranoi të vinte, duhet të japim 110% ndaj Andorrës
Trajneri i kombëtares shqiptare Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110% nga vetja për të marrë maksimumin ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 13:36
Trajneri i kombëtares shqiptare Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110% nga vetja për të marrë maksimumin ...

Eros Grezda i reagon Rejas: Nuk kam marr asnjë ftesë, jam gjithmonë gati për ngjyrat kuq e zi
Eros Grezda i ka reaguar zyrtarisht trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Edoardo Reja, në lidhje me refuzimin për t’u grumbulluar për dy ndeshjet e ardhshme eliminatore për Euro 2020. Shqipëria do të luajë dy takime në ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 15:25
Eros Grezda i ka reaguar zyrtarisht trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Edoardo Reja, në lidhje me refuzimin për t’u grumbulluar për dy ndeshjet e ardhshme eliminatore për Euro 2020. Shqipëria do të luajë dy takime në ...

Shqipëria pret fitore, pavarësisht telasheve të brendshme
Edy Reja nuk ka preferuar shumë të merret me lojtarët që sipas tij po shkaktojnë probleme te Shqipëria. Ai është fokusuar te grupi që ka në dispozicion për dy ndeshjet e fundit eliminatore për “Euro 2020”. Shqipëria të ...
Koha.net | 14-Nov-2019 09:28
Edy Reja nuk ka preferuar shumë të merret me lojtarët që sipas tij po shkaktojnë probleme te Shqipëria. Ai është fokusuar te grupi që ka në dispozicion për dy ndeshjet e fundit eliminatore për “Euro 2020”. Shqipëria të ...

Xhaka demanton të gjithë: Nuk refuzova ftesën, për flamurin dhe Kombëtaren jap edhe jetën
Taulant Xhaka është një i tillë. Mirëpo, “luani” i Kombëtares është përfshirë në një vorbull ciklonike akuzash që i përsërit rastin për refuzimin e Kombëtares. E rëndë, nëse ndodh. Ama, mesfushori i Baselit tregon ...
Lajminet | 14-Nov-2019 09:05
Taulant Xhaka është një i tillë. Mirëpo, “luani” i Kombëtares është përfshirë në një vorbull ciklonike akuzash që i përsërit rastin për refuzimin e Kombëtares. E rëndë, nëse ndodh. Ama, mesfushori i Baselit tregon ...

Reja: Xhaka dhe Grezda nuk pranuan të vijnë, nuk janë asnjëri Messi
Trajneri i kombëtares shqiptare, Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110 për qind nga vetja për të marrë ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 15:10
Trajneri i kombëtares shqiptare, Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110 për qind nga vetja për të marrë ...

Xhaka i reagon trajnerit të Shqipërisë: Unë kurrë nuk e refuzoj Kombëtaren kuqezi
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 08:56
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Xhaka reagon ndaj Rejas: Unë kurrë s’e refuzoj Kombëtaren kuqezi
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Lexo | 14-Nov-2019 08:28
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Këta dy super lojtarë do t’i mungojnë Kosovës sonte në ndeshjen ndaj Çekisë
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 08:22
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Xhaka i reagon trajnerit të Shqipërisë: Unë kurrë s’e refuzoj Kombëtaren kuqezi
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
TetovaSot | 13-Nov-2019 23:49
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved