ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 16:31

Formacionet zyrtare të Çeki-Kosovë: Dardanët me shumë mungesa, por me besim të madh

Formacionet zyrtare të Çeki-Kosovë: Dardanët me shumë mungesa, por me besim të madh
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Çeki-Kosovë, e vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ndeshja e sotme do të jetë shumë vendimtare për kualifikimin në Europian. Në rast se çekët fitojnë, gjithçka mbyllet ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 19:46
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Çeki-Kosovë, e vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ndeshja e sotme do të jetë shumë vendimtare për kualifikimin në Europian. Në rast se çekët fitojnë, gjithçka mbyllet ...

Mbyllet pjesa e parë pa gola në mes të Republikës Çeke dhe Kosovës për Euro 2020
Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në mes të Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Ndeshja që po zhvillohet në Doosan Arena të Plzenit, në 45 minutëshin e parë ka përfunduar pa gola. Çekët ishin për një nuancë më e mirë se ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 21:35
Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në mes të Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Ndeshja që po zhvillohet në Doosan Arena të Plzenit, në 45 minutëshin e parë ka përfunduar pa gola. Çekët ishin për një nuancë më e mirë se ...

Çeki – Kosovë, Dardanët nisin festën pak orë para ndeshjes
Kanë mbetur edhe pak orë deri tek fillimi i ndeshjes tejet të rëndësishme për Kosovën, atë ndaj Çekisë.
Top Channel | 14-Nov-2019 17:35
Kanë mbetur edhe pak orë deri tek fillimi i ndeshjes tejet të rëndësishme për Kosovën, atë ndaj Çekisë.

Çeki – Kosovë, ja statistikat në pesë ndeshjet e fundit për të dyja kombëtaret
Kosova sonte do ta zhvillojë ndeshjen më të rëndësishme në historinë e saj, atë ndaj Republikës Çeke.
Top Channel | 14-Nov-2019 17:07
Kosova sonte do ta zhvillojë ndeshjen më të rëndësishme në historinë e saj, atë ndaj Republikës Çeke.

Rrëfimi i tifozit të Kosovës që u sulmua nga çekët në Plzen (VIDEO)
4 tifoz kosovar ishin sulmuar sot më herët në qytetin Plzen të Çekisë, aty ku në këto momente momente përfaqësuesja e Kosovës po zhvillon ndeshjen eliminatore kundër kombëtares çeke. Ndërkohë për RTV Dukagjini ...
InfoSport.mk | 14-Nov-2019 21:43
4 tifoz kosovar ishin sulmuar sot më herët në qytetin Plzen të Çekisë, aty ku në këto momente momente përfaqësuesja e Kosovës po zhvillon ndeshjen eliminatore kundër kombëtares çeke. Ndërkohë për RTV Dukagjini ...

Shikoni statistikat e pjesës së parë të ndeshjes Çeki - Kosovë
Përfaqësuesja e Kosovës e zhvillon sonte ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj përballë Republikës së Çekisë, shkruan Zëri.info. Janë mbyllur 45 minutat e para të takimit Çeki – Kosovë me......
Zeri | 14-Nov-2019 21:40
Përfaqësuesja e Kosovës e zhvillon sonte ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj përballë Republikës së Çekisë, shkruan Zëri.info. Janë mbyllur 45 minutat e para të takimit Çeki – Kosovë me......

Pjesa e parë mbyllet pa gola, Çekia e dominon ndeshjen me Kosovën
Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e takimit midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë. Përballja është duke u zhvilluar në stadiumin “Dossan Arena” të Plzenit dhe është vendimtare për Dardanët për t’u kualifikuar ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 21:40
Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e takimit midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë. Përballja është duke u zhvilluar në stadiumin “Dossan Arena” të Plzenit dhe është vendimtare për Dardanët për t’u kualifikuar ...

Mbyllet pjesa e parë në “Doosan Arena”, Aro Muric shpëtimtar i Kosovës
Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes Çekisë dhe Kosovës që po zhvillohet në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen, shkruan Gazeta inFokus. Pas 45 minutave të parë rezultati është i barabartë 0-0. Vendasit po luajnë ...
InFokusi | 14-Nov-2019 21:40
Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes Çekisë dhe Kosovës që po zhvillohet në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen, shkruan Gazeta inFokus. Pas 45 minutave të parë rezultati është i barabartë 0-0. Vendasit po luajnë ...

Serbët e poshtër e bëjnë këtë veprim gjatë intonimit të himnit kosovar
Derisa është intonuar himni i Kosovës në stadiumin “Doseen Arena” në Pilsen të Çekisë, tifozët nga ana e nikoqirëve kanë brohoritur “Kosova është zemra e Serbisë”. Ndeshja Çeki – Kosovë, e cila po luhet për kualifikime ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 21:40
Derisa është intonuar himni i Kosovës në stadiumin “Doseen Arena” në Pilsen të Çekisë, tifozët nga ana e nikoqirëve kanë brohoritur “Kosova është zemra e Serbisë”. Ndeshja Çeki – Kosovë, e cila po luhet për kualifikime ...

Thaçi bashkë me Endritin në stadium: Sot dhe përgjithmonë, jemi bashkë me ju!
Presidenti I Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar sot për në Çeki për të ndjekur nga afër lojën e përfaqësueses së Kosovës. Thaçi ka publikuar një video nga stadiumi ku shihet në shoqërimin e djalit të tij,......
Zeri | 14-Nov-2019 21:40
Presidenti I Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar sot për në Çeki për të ndjekur nga afër lojën e përfaqësueses së Kosovës. Thaçi ka publikuar një video nga stadiumi ku shihet në shoqërimin e djalit të tij,......

Në ndeshjen ndaj Çekisë, 'gjakoset' futbollisti i Kosovës
Pak minuta kanë mbetur deri në përfundim të pjesës së parë në ndeshjen mes Republikës së Çekisë dhe Kosovës në ‘Doosan Arena’. Mbrojtësi i Kosovës Mërgim Vojvoda ka pësuar një lëndim, shkruan......
Zeri | 14-Nov-2019 21:35
Pak minuta kanë mbetur deri në përfundim të pjesës së parë në ndeshjen mes Republikës së Çekisë dhe Kosovës në ‘Doosan Arena’. Mbrojtësi i Kosovës Mërgim Vojvoda ka pësuar një lëndim, shkruan......

Çeki-Kosovë, përfundon pa gola pjesa e parë
Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e takimit midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë. Përballja është duke u zhvilluar në stadiumin “Dossan Arena” të Plzenit dhe është vendimtare për Dardanët për t’u kualifikuar ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 21:35
Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e takimit midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë. Përballja është duke u zhvilluar në stadiumin “Dossan Arena” të Plzenit dhe është vendimtare për Dardanët për t’u kualifikuar ...

?Përfundon pjesa e parë Çeki-Kosovë
Ka përfunduar pjesa e parë mes Çekisë dhe Kosovës, ndeshje që po zhvillohet në stadiumin “Doosan Arena”.
Kosova Press | 14-Nov-2019 21:35
Ka përfunduar pjesa e parë mes Çekisë dhe Kosovës, ndeshje që po zhvillohet në stadiumin “Doosan Arena”.

Filloi ndeshja Çeki – Kosovë
Mungojnë Muriqi dhe Zeneli Filloi ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë në stadiumin e Viktoria Plzen “Doosan Arena”. Tek Dardanët mungon Muriqi e Shala. Në qendër të sulmit në vend të yllit të Fenerbahçes, Vedat Muriqi, do të ...
Koha.mk | 14-Nov-2019 21:30
Mungojnë Muriqi dhe Zeneli Filloi ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë në stadiumin e Viktoria Plzen “Doosan Arena”. Tek Dardanët mungon Muriqi e Shala. Në qendër të sulmit në vend të yllit të Fenerbahçes, Vedat Muriqi, do të ...

“Grupi Kumanova”, në përkrahje të Kosovës nga burgu
Grupi i dënuar i Kumanvoës është mobilizuar që të ndjekin nga burgu bashkërisht ndeshjen Kosovë-Çeki. “Forca Kosova’, ka shkruar Naser Bajraliu, njëri nga të dënuarit. Po zhvillohet minuta e 30 e ndeshjes, e cila ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 21:30
Grupi i dënuar i Kumanvoës është mobilizuar që të ndjekin nga burgu bashkërisht ndeshjen Kosovë-Çeki. “Forca Kosova’, ka shkruar Naser Bajraliu, njëri nga të dënuarit. Po zhvillohet minuta e 30 e ndeshjes, e cila ...

Pacolli: Gjithmonë dhe kudo me Kosovën
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, po e përcjellë nga afër ndeshjen e Kosovës përballë Çekisë në “Doosan Arena”. Pacolli ka shkruajtur në Facebook: “Gjithmonë dhe kudo me Kosovën. Fitore”. Source
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 21:25
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, po e përcjellë nga afër ndeshjen e Kosovës përballë Çekisë në “Doosan Arena”. Pacolli ka shkruajtur në Facebook: “Gjithmonë dhe kudo me Kosovën. Fitore”. Source

“Ju honksha zemrën”, Sabri Fejzullahu i jep kurajo djemve të Komëbtares
Legjenda e muzikës shqipe në përkrahje të kombëtares Kombëtarja e Kosovës sonte me fillim nga ora 20:45 zhvillon ndeshjen kundër Çekisë, në kuadër të kualifikimeve për evropianin 2020. Dardanët kanë filluar festën në ...
InFokusi | 14-Nov-2019 21:25
Legjenda e muzikës shqipe në përkrahje të kombëtares Kombëtarja e Kosovës sonte me fillim nga ora 20:45 zhvillon ndeshjen kundër Çekisë, në kuadër të kualifikimeve për evropianin 2020. Dardanët kanë filluar festën në ...

Minuta e 35-të ja çfarë po ndodhë në ndeshjen Çeki-Kosovë
Kombëtarja e Çekisë dhe e Kosovës po luajnë momentalisht në stadiumin “Dosan Arena” në Plzen, shkruan gazeta inFokus. Pas tridhjet minutave lojë rezultati është barazim 0:0. Çekia po luan më mirë, dhe pati dy raste ...
InFokusi | 14-Nov-2019 21:25
Kombëtarja e Çekisë dhe e Kosovës po luajnë momentalisht në stadiumin “Dosan Arena” në Plzen, shkruan gazeta inFokus. Pas tridhjet minutave lojë rezultati është barazim 0:0. Çekia po luan më mirë, dhe pati dy raste ...

“Grupi Kumanova”, në përkrahje të Kosovës nga burgu
“Forca Kosova’, ka shkruar Naser Bajraliu, njëri nga të dënuarit. Po zhvillohet minuta e 30 e ndeshjes, e cila zhvillohet në Plzen.
Lajminet | 14-Nov-2019 21:21
“Forca Kosova’, ka shkruar Naser Bajraliu, njëri nga të dënuarit. Po zhvillohet minuta e 30 e ndeshjes, e cila zhvillohet në Plzen.

Thaçi nga Çekia: Forca Kosova, besojmë në fitore
Presidenti Hashim Thaçi me një shall të Dardanëve në qafë dhe nga stadiumi Doosen Arena të Çekisë ka uruar fat për Kombëtaren e Kosovës sonte. Ai tha se ndeshja e Kosovës në qytetin Plzen është vendimtare dhe tejet e ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 21:15
Presidenti Hashim Thaçi me një shall të Dardanëve në qafë dhe nga stadiumi Doosen Arena të Çekisë ka uruar fat për Kombëtaren e Kosovës sonte. Ai tha se ndeshja e Kosovës në qytetin Plzen është vendimtare dhe tejet e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved