ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:27

Parashikim i motit për sot, 14 nëntor 2019

Parashikim i motit për sot, 14 nëntor 2019
Moti mbi vendin tone edhe gjate dites se sotme do te vijoje te jete i vranet. Sipas MeteoAlb, oret e para te mengjesit do te vijoje ne ndikimin e nje moti te paqendrueshem ku shira afatshkurter do te jene dominante. ...
ikub.al | 14-Nov-2019 08:51
Moti mbi vendin tone edhe gjate dites se sotme do te vijoje te jete i vranet. Sipas MeteoAlb, oret e para te mengjesit do te vijoje ne ndikimin e nje moti te paqendrueshem ku shira afatshkurter do te jene dominante. ...

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira ku në pjesën e parë të ditës do të sjellin reshje shiu. Pasdite reshjet do të ti lënë vendin motit të kthjellët.
Top Channel | 04-Oct-2019 07:17
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira ku në pjesën e parë të ditës do të sjellin reshje shiu. Pasdite reshjet do të ti lënë vendin motit të kthjellët.

Moti me shi në Shqipëri
Shqipëria për të enjten do të ndikohet nga masa ajrore të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti fillimisht do të jetë i vranët me intervale kthjellimesh në mesditë e pasdite. Parashikohen reshje ...
Telegrafi | 31-Jan-2019 08:58
Shqipëria për të enjten do të ndikohet nga masa ajrore të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti fillimisht do të jetë i vranët me intervale kthjellimesh në mesditë e pasdite. Parashikohen reshje ...

Moti për ditën e enjte, 14 nëntor 2019!
Moti do të mbetet me alternime vranësirash dhe reshje shiu të herpashereshme. Era do të jetë me me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6me lartësi vale 2,0- 2,5 ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 06:09
Moti do të mbetet me alternime vranësirash dhe reshje shiu të herpashereshme. Era do të jetë me me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6me lartësi vale 2,0- 2,5 ...

Nën ndikimin e cikloneve mesdhetarë/ Sa do të zgjasin reshjet në vend, ja parashikimi i motit
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 11:33
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 12 gradë celcius, ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 07:56
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 12 gradë celcius, ...

Moti sot, diell dhe vranësira kalimtare
Dita e sotme do të karakterizohet me mot me vranësira kalimtare dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 07:22
Dita e sotme do të karakterizohet me mot me vranësira kalimtare dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë ...

Parashikimi i motit për sot, 13 Nëntor 2019
Sa i takon temperaturave, ato do te vazhdojne te jene relativisht te larta dhe sipas zonave do te luhaten: Ne zonat malore nga 06ºc deri ne 14ºc Ne zonat e uleta nga 10ºc ne 21 ºc Ne zonat bregdetare nga 13c ne 21ºc. ...
ikub.al | 13-Nov-2019 08:33
Sa i takon temperaturave, ato do te vazhdojne te jene relativisht te larta dhe sipas zonave do te luhaten: Ne zonat malore nga 06ºc deri ne 14ºc Ne zonat e uleta nga 10ºc ne 21 ºc Ne zonat bregdetare nga 13c ne 21ºc. ...

Reshje afatshkurtra dhe rënie temperaturash. Ja si parashikohet moti sot!
Vendi ynë paraqitet ne vranësira të cilat do të sjellin reshje shiu afat-shkurtra në orët e para të mëngjesit. Po ashtu dhe orët vijuese do të jenë me mot të pa-qëndrueshëm, ku herë pas here do të ketë shira të ...
Dritare | 14-Nov-2019 09:04
Vendi ynë paraqitet ne vranësira të cilat do të sjellin reshje shiu afat-shkurtra në orët e para të mëngjesit. Po ashtu dhe orët vijuese do të jenë me mot të pa-qëndrueshëm, ku herë pas here do të ketë shira të ...

Mot me vranësira me periudha dielli dhe erë nga drejtimi jugor
Shkup, 14 nëntor 2019 (MEDIAL) – Mot me vranësira të ndryshueshme me periudha dielli do të mbizotërojë sot në shtet. Reshje të dobëta lokale priten në pjesët perëndimore dhe lindore të shtetit. Do të fryjë erë e dobët ...
Medial | 14-Nov-2019 08:56
Shkup, 14 nëntor 2019 (MEDIAL) – Mot me vranësira të ndryshueshme me periudha dielli do të mbizotërojë sot në shtet. Reshje të dobëta lokale priten në pjesët perëndimore dhe lindore të shtetit. Do të fryjë erë e dobët ...

Parashikimi i motit për sot
Shkup, 14 nëntor – Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme me kushte për shi të shkurtër lokal. Në mëngjes me kushte për paraqitje të mjegullës nëpër lugina. Temperatura e ...
Koha.mk | 14-Nov-2019 08:33
Shkup, 14 nëntor – Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme me kushte për shi të shkurtër lokal. Në mëngjes me kushte për paraqitje të mjegullës nëpër lugina. Temperatura e ...

Reshje shiu dhe rënie temperaturash! Parashikimi i motit për ditën e sotme
Moti do të mbetet me alternime vranësirash dhe reshje shiu të herëpashershme. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6me lartësi vale 2,0- 2,5 metër ...
Lexo | 14-Nov-2019 08:28
Moti do të mbetet me alternime vranësirash dhe reshje shiu të herëpashershme. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6me lartësi vale 2,0- 2,5 metër ...

Moti sot në Shqipëri
?Moti në Shqipëri do të mbetet me alternime vranësirash dhe reshje shiu të herëpashershme në pjesën e parë të ditës. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i ...
Koha.net | 14-Nov-2019 08:16
?Moti në Shqipëri do të mbetet me alternime vranësirash dhe reshje shiu të herëpashershme në pjesën e parë të ditës. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i ...

Moti sot në Kosovë
Dita e sotme do të karakterizohet me mot me vranësira kalimtare dhe me diell në Kosovë. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...
Koha.net | 14-Nov-2019 08:16
Dita e sotme do të karakterizohet me mot me vranësira kalimtare dhe me diell në Kosovë. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...

Parashikimi i motit
Sot në Maqedoninë e Veriut do të mbajë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Në mëngjes do të ketë kushte për paraqitje të mjegullave përgjatë luginave dhe dhe lumenjve. Temperatura ...
Alsat-M | 14-Nov-2019 08:16
Sot në Maqedoninë e Veriut do të mbajë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Në mëngjes do të ketë kushte për paraqitje të mjegullave përgjatë luginave dhe dhe lumenjve. Temperatura ...

Parashikimi i motit
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme me kushte për reshje lokale shiu. Në mëngjes me kushte për paraqitje të mjegullës nëpër lugina. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri ...
Shenja | 14-Nov-2019 08:12
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme me kushte për reshje lokale shiu. Në mëngjes me kushte për paraqitje të mjegullës nëpër lugina. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri ...

Mot i vranët por pa shi
Dita e sotme do të karakterizohet me mot me vranësira kalimtare dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 08:11
Dita e sotme do të karakterizohet me mot me vranësira kalimtare dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë ...

Moti sot në vendin tonë
Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me vranësira mesatare dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperaturat e paraditës do të lëvizin nga 0 deri më 6 gradë celsius, derisa gjatë ditës do të arrijnë deri më 15 ...
AlMaKos | 29-Apr-2016 10:18
Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me vranësira mesatare dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperaturat e paraditës do të lëvizin nga 0 deri më 6 gradë celsius, derisa gjatë ditës do të arrijnë deri më 15 ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 12 gradë celcius, ...
Arbresh | 14-Nov-2019 08:01
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 12 gradë celcius, ...

Mot i vranët por pa shi
Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius. Era do të vazhdoj të fryjë edhe gjatë ditës së mërkurë, kryesisht ...
Lajminet | 14-Nov-2019 07:40
Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius. Era do të vazhdoj të fryjë edhe gjatë ditës së mërkurë, kryesisht ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved