ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 05:39

Një rreshtim i gabuar në mbrojtje penalizon kombëtaren shqiptare

Një rreshtim i gabuar në mbrojtje penalizon kombëtaren shqiptare
Është mbyllur në barazim 1 me 1 pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Andorrës. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk diti ta menaxhonte rezultatin. ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 21:40
Është mbyllur në barazim 1 me 1 pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Andorrës. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk diti ta menaxhonte rezultatin. ...

Andorra barazon rezultatin në “Elbasan Arena”
Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i kuqezinjve sepse Andorra ka barazuar shifrat. Minuta e 18-të e takimit në “Elbasan Arena” dhe Kristian ka barazuar gjithçka falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka ka kapur në befasi ...
Telegraf | 14-Nov-2019 21:20
Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i kuqezinjve sepse Andorra ka barazuar shifrat. Minuta e 18-të e takimit në “Elbasan Arena” dhe Kristian ka barazuar gjithçka falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka ka kapur në befasi ...

Çeki – Kosovë, mbyllet pjesa e parë
Kombëtarja e Shqipërisë ka shënuar golin e parë në takimin ndaj Andorrës. Shqipëria ka shënuar golin e parë me anë të sulmuesit, Bekim Balaj, raporton GazetaBlic. Balaj ka gjetur golin e parë në minutën e gjashtë të ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 21:35
Kombëtarja e Shqipërisë ka shënuar golin e parë në takimin ndaj Andorrës. Shqipëria ka shënuar golin e parë me anë të sulmuesit, Bekim Balaj, raporton GazetaBlic. Balaj ka gjetur golin e parë në minutën e gjashtë të ...

Andorra barazon rezultatin me Shqipërinë
Ekipi mysafir i Andorrës ka arritur të shënoi golin e parë në “Elbasan Arena”. Barazimi i rezultatit erdhi 12 minuta pasi realizoi Bekim Balaj. Për 1 me 1 shënoi Cristian Martinez, në minutën e 18-të. Source
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 21:25
Ekipi mysafir i Andorrës ka arritur të shënoi golin e parë në “Elbasan Arena”. Barazimi i rezultatit erdhi 12 minuta pasi realizoi Bekim Balaj. Për 1 me 1 shënoi Cristian Martinez, në minutën e 18-të. Source

Kishte 9 vite pa shënuar në transfertë, Andorra po na befason!
Shqipëria sonte nuk dihet ku ka kokën. Edhe pse e nisëm mirë duke shënuar golin e parë të ndeshjes me Andorrën, pa kaluar gjysmë ore lojë Andorra na ka barazuar rezultatin. Sulmuesi shkodran Balaj shënoi një gol të ...
Politiko | 14-Nov-2019 21:25
Shqipëria sonte nuk dihet ku ka kokën. Edhe pse e nisëm mirë duke shënuar golin e parë të ndeshjes me Andorrën, pa kaluar gjysmë ore lojë Andorra na ka barazuar rezultatin. Sulmuesi shkodran Balaj shënoi një gol të ...

Andorra barazon rezultatin kundër Shqipërisë
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez. Source
InFokusi | 14-Nov-2019 21:25
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez. Source

Andorra barazon rezultatin kundër Shqipërisë
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez.
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 21:25
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez.

Shqipëria në avantazh, shënon Bekim Balaj
Është zhbllokuar rezultati në Shqipëri-Andorra që në minutën e gjashtë me gol të Bekim Balajt. Asisti u dhurua nga Odise Roshi dhe shkodrani nuk fali me kokë. Ky është goli i dytë për sulmuesin në këto eliminatore.
Koha.mk | 14-Nov-2019 21:25
Është zhbllokuar rezultati në Shqipëri-Andorra që në minutën e gjashtë me gol të Bekim Balajt. Asisti u dhurua nga Odise Roshi dhe shkodrani nuk fali me kokë. Ky është goli i dytë për sulmuesin në këto eliminatore.

Balaj shënon golin e parë ndaj Andorrës
Shqipëria shënon golin e parë ndaj Andorrës, në minutën e ‘6. Goli i parë u shënua nga Bekim Balaj.
Dritare | 14-Nov-2019 21:20
Shqipëria shënon golin e parë ndaj Andorrës, në minutën e ‘6. Goli i parë u shënua nga Bekim Balaj.

Shënon Andorra, barazon shifrat
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan. Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez. Tweet
AlbInfo | 14-Nov-2019 21:20
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan. Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez. Tweet

Zhbllokohet rezultati, Balaj shenon ndaj Andores
Zhbllokohet rezultati në Shqipëri-Andorra që në minutën e gjashtë me gol të Bekim Balajt. Pasimi u dhurua nga Odise Roshi dhe shkodrani nuk fali me kokë. Ky është goli i dytë për sulmuesin në këto eliminatore.
Lajmi i Fundit | 14-Nov-2019 21:20
Zhbllokohet rezultati në Shqipëri-Andorra që në minutën e gjashtë me gol të Bekim Balajt. Pasimi u dhurua nga Odise Roshi dhe shkodrani nuk fali me kokë. Ky është goli i dytë për sulmuesin në këto eliminatore.

Andorra barazon, shënon gol ndaj Shqipërisë
Andorra ka shënuar golin barazues ndaj kombëtares shqiptare. Në minutën e ’18, Kristian ka barazuar, falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka kapur në befasi dhe të papërgatitur prapavijën kuqezi./K.C/dritare.net
Dritare | 14-Nov-2019 21:20
Andorra ka shënuar golin barazues ndaj kombëtares shqiptare. Në minutën e ’18, Kristian ka barazuar, falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka kapur në befasi dhe të papërgatitur prapavijën kuqezi./K.C/dritare.net

Balaj shënon supergol me kokë
Shqipëria ka kaluar shpejt në epërsi në Elbasan Arena Është Bekim Balaj që ka shënuar në minutën e gjashtë të ndeshjes. https://tiger.cdnja.co/v/qr/QRR4.mp4?secure=Tdz_TmerjGVKTJxcEYMV3w&expires=1573770600
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 21:20
Shqipëria ka kaluar shpejt në epërsi në Elbasan Arena Është Bekim Balaj që ka shënuar në minutën e gjashtë të ndeshjes. https://tiger.cdnja.co/v/qr/QRR4.mp4?secure=Tdz_TmerjGVKTJxcEYMV3w&expires=1573770600

21:10 Andorra barazon rezultatin kundër Shqipërisë Shqipëria është befasuar nga...
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet Ngjarje gazeta lajme
Kosova Sot | 14-Nov-2019 21:16
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet Ngjarje gazeta lajme

Aksion model në 'Elbasan Arena', shënohet goli i dytë në ndeshjen Shqipëri - Andorrë
Andorra e ka barazuar rezultatin në 1:1 kundër Shqipërisë. Në ndeshjen që po zhvillohet në 'Elbasan Arena', Martinez ka shënuar për 1:1 në minutën e 18-të. Ndryshe, kjo ndeshje po luhet në kuadër të grupit H ...
Zeri | 14-Nov-2019 21:15
Andorra e ka barazuar rezultatin në 1:1 kundër Shqipërisë. Në ndeshjen që po zhvillohet në 'Elbasan Arena', Martinez ka shënuar për 1:1 në minutën e 18-të. Ndryshe, kjo ndeshje po luhet në kuadër të grupit H ...

Andorra barazon rezultatin me Shqipërinë
Ekipi mysafir i Andorrës ka arritur të shënoi golin e parë në “Elbasan Arena”. Barazimi i rezultatit erdhi 12 minuta pasi realizoi Bekim Balaj. Për 1 me 1 shënoi Cristian Martinez, në minutën e 18-të.
Klan Kosova | 14-Nov-2019 21:15
Ekipi mysafir i Andorrës ka arritur të shënoi golin e parë në “Elbasan Arena”. Barazimi i rezultatit erdhi 12 minuta pasi realizoi Bekim Balaj. Për 1 me 1 shënoi Cristian Martinez, në minutën e 18-të.

Andorra barazon rezultatin kundër Shqipërisë
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez. /GazetaExpress/
Gazeta Express | 14-Nov-2019 21:10
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez. /GazetaExpress/

VIDEO | Franca i fal një gol Moldavisë, zhbllokojnë Anglia dhe Portugalia
Nuk kanë kaluar shumë minuta dhe kanë ardhur golat e parë të mbrëmjes. Bekim Balaj ka kaluar Shqipërinë në avantazh kundër Andorrës, teksa surpriza e madhe vjen nga Franca. Moldavia ka kaluar në avantazh në “Stade De ...
ABCNews | 14-Nov-2019 21:05
Nuk kanë kaluar shumë minuta dhe kanë ardhur golat e parë të mbrëmjes. Bekim Balaj ka kaluar Shqipërinë në avantazh kundër Andorrës, teksa surpriza e madhe vjen nga Franca. Moldavia ka kaluar në avantazh në “Stade De ...

Balaj shënon supergol me kokë
Shqipëria ka kaluar shpejt në epërsi në Elbasan Arena Është Bekim Balaj që ka shënuar në minutën e gjashtë të ndeshjes. Source
InFokusi | 14-Nov-2019 21:10
Shqipëria ka kaluar shpejt në epërsi në Elbasan Arena Është Bekim Balaj që ka shënuar në minutën e gjashtë të ndeshjes. Source

'Shpërthen' ndeshja në Elbasan, gjashtë minuta lojë dhe shënohet goli i parë në duelin Shqipëri - Andorrë
Shqipëria e ka gjetur rrugën e golit në ndeshjen kundër Andorrës. Bekim Balaj ('6) ia ka dhuruar epërsinë e parë kuqezinjëve në 'Elbasan Arena'. Ndryshe, kjo ndeshje po zhvillohet në kuadër të grupit H eliminator ...
Zeri | 14-Nov-2019 21:05
Shqipëria e ka gjetur rrugën e golit në ndeshjen kundër Andorrës. Bekim Balaj ('6) ia ka dhuruar epërsinë e parë kuqezinjëve në 'Elbasan Arena'. Ndryshe, kjo ndeshje po zhvillohet në kuadër të grupit H eliminator ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved