ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2019 09:43

Gent Cakaj në Paris, kërkesë tjetër për Kosovën: Të anëtarësohet në UNESCO

Gent Cakaj në Paris, kërkesë tjetër për Kosovën: Të anëtarësohet në UNESCO
Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audrey ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 14:19
Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audrey ...

Cakaj në Paris, kërkon anëtarësimin e Kosovës në UNESCO
Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audrey ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 14:21
Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audrey ...

Gent Cakaj lobon për Kosovën, kërkon anëtarësimin e saj në Këshillin e Evropës
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në aktivitetin e zhvilluar në përkujtim të 70 vjetorit të themelimit të Këshillit të Evropës. Nëpërmjet një reagimi në rrjetin social “Facebook” ministri ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 09:18
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në aktivitetin e zhvilluar në përkujtim të 70 vjetorit të themelimit të Këshillit të Evropës. Nëpërmjet një reagimi në rrjetin social “Facebook” ministri ...

Në Tiranë, u përmbyll edicioni i 5-të i “Colors of Albania”
Mbrëmë, në Pallatin e Brigadave në Tiranë, u përmbyll edicioni i 5-të i “Colors of Albania”, i organizuar nga Ministria për Evropë dhe punë të jashtme, ku pjesëmarrës ishin ministri Gent Cakaj, ambasadori i Kosovës për ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 16:14
Mbrëmë, në Pallatin e Brigadave në Tiranë, u përmbyll edicioni i 5-të i “Colors of Albania”, i organizuar nga Ministria për Evropë dhe punë të jashtme, ku pjesëmarrës ishin ministri Gent Cakaj, ambasadori i Kosovës për ...

Cakaj në Paris, tjetër kërkesë për Kosovën: Të anëtarësohet në UNESCO
Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, ...
Gazeta Dita | 14-Nov-2019 15:18
Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, ...

Pas kërkesës për anëtarësimin e Kosovës në Këshillin Evropian, Cakaj në Paris kërkon edhe anëtarësimin në UNESCO
Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audrey ...
Lexo | 14-Nov-2019 15:09
Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audrey ...

Cakaj kërkon anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Evropës
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj, ka marrë pjesë në aktivitetin e zhvilluar në përkujtim të 70 vjetorit të themelimit të Këshillit të Evropës. Nëpërmjet një reagimi në rrjetin social ...
Shenja | 14-Nov-2019 15:04
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj, ka marrë pjesë në aktivitetin e zhvilluar në përkujtim të 70 vjetorit të themelimit të Këshillit të Evropës. Nëpërmjet një reagimi në rrjetin social ...

Cakaj takon Azoulay: Anëtarësimi i Kosovës do të përforcojë vlerat që përfaqëson UNESCO
Ministri në detyrë për Punë të Jashtme dhe Evropë i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka takuar sot Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audery Azoulay gjatë sesionit të 40 të Konferencës së Përgjithshme të kësaj organizate. ...
Alsat-M | 14-Nov-2019 14:28
Ministri në detyrë për Punë të Jashtme dhe Evropë i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka takuar sot Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audery Azoulay gjatë sesionit të 40 të Konferencës së Përgjithshme të kësaj organizate. ...

Cakaj në Paris, kërkon anëtarësimin e Kosovës në UNESCO
Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audrey ...
Medial | 14-Nov-2019 14:24
Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audrey ...

Cakaj kërkon anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Evropës
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj, ka marrë pjesë në aktivitetin e zhvilluar në përkujtim të 70 vjetorit të themelimit të Këshillit të Evropës. Nëpërmjet një reagimi në rrjetin social ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 10:46
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj, ka marrë pjesë në aktivitetin e zhvilluar në përkujtim të 70 vjetorit të themelimit të Këshillit të Evropës. Nëpërmjet një reagimi në rrjetin social ...

Cakaj takon Azoulay: Anëtarësimi i Kosovës do të përforcojë vlerat që përfaqëson UNESCO
Ministri në detyrë për Punë të Jashtme dhe Evropë i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka takuar sot Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audery Azoulay gjatë sesionit të 40 të Konferencës së Përgjithshme të kësaj organizate. ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 14:18
Ministri në detyrë për Punë të Jashtme dhe Evropë i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka takuar sot Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audery Azoulay gjatë sesionit të 40 të Konferencës së Përgjithshme të kësaj organizate. ...

Cakaj: Në UNESCO theksova rëndësinë e anëtarësimit të Kosovës
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, u takua edhe me Drejtoreshën e Përgjithshme të kësaj organizate, Audrey Azoulay. Me këtë rast, Cakaj ...
Albportali | 14-Nov-2019 14:15
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, u takua edhe me Drejtoreshën e Përgjithshme të kësaj organizate, Audrey Azoulay. Me këtë rast, Cakaj ...

Forcim i bashkëpunimit me UNESCO-n në arsim, shkencë, kulturë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj po merr pjesë në Konferencën e Përgjithshme të UNESCO-s në Paris. MEDIAL.mk
Medial | 14-Nov-2019 14:15
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj po merr pjesë në Konferencën e Përgjithshme të UNESCO-s në Paris. MEDIAL.mk

Forcim i bashkëpunimit me UNESCO-n në arsim, shkencë, kulturë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj po merr pjesë në Konferencën e Përgjithshme të UNESCO-s në Paris. Cakaj zhvilloi edhe një takim me Drejtoresha e Përgjithshme e UNESCO-s, Audrey Azoulay. Ai ...
RTSH | 14-Nov-2019 14:15
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj po merr pjesë në Konferencën e Përgjithshme të UNESCO-s në Paris. Cakaj zhvilloi edhe një takim me Drejtoresha e Përgjithshme e UNESCO-s, Audrey Azoulay. Ai ...

Cakaj në Paris kërkon anëtarësimin e Kosovës në UNESCO
Në këtë takim u diskutua për rëndësinë e edukimit në zhbërjen e sjelljeve përjashtuese dhe ekstremiste, si dhe për rëndësinë e patjetërsueshme të dialogut multikulturor, transmeton . Po ashtu, u shpreh gatishmëria për ...
Lajminet | 14-Nov-2019 14:15
Në këtë takim u diskutua për rëndësinë e edukimit në zhbërjen e sjelljeve përjashtuese dhe ekstremiste, si dhe për rëndësinë e patjetërsueshme të dialogut multikulturor, transmeton . Po ashtu, u shpreh gatishmëria për ...

Cakaj takon Azoulay: Anëtarësimi i Kosovës do të përforcojë vlerat që përfaqëson UNESCO
Ministri në detyrë për Punë të Jashtme dhe Evropë i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka takuar sot Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audery Azoulay gjatë sesionit të 40 të Konferencës së Përgjithshme të kësaj organizate. ...
Medial | 14-Nov-2019 14:15
Ministri në detyrë për Punë të Jashtme dhe Evropë i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka takuar sot Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audery Azoulay gjatë sesionit të 40 të Konferencës së Përgjithshme të kësaj organizate. ...

Cakaj: Në UNESCO theksova rëndësinë e anëtarësimit të Kosovës
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, u takua edhe me Drejtoreshën e Përgjithshme të kësaj organizate, Audrey Azoulay. Me këtë rast, Cakaj ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 14:11
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, në Sesionin e 40-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, u takua edhe me Drejtoreshën e Përgjithshme të kësaj organizate, Audrey Azoulay. Me këtë rast, Cakaj ...

Cakaj: Anëtarësimi i Kosovës në KE vlerë e shtuar
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në aktivitetin e zhvilluar në përkujtim të 70 vjetorit të themelimit të Këshillit të Evropës. Cakaj përmes një postimi në Facebook, shprehet se ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 08:20
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në aktivitetin e zhvilluar në përkujtim të 70 vjetorit të themelimit të Këshillit të Evropës. Cakaj përmes një postimi në Facebook, shprehet se ...

Cakaj takon Azoulay: Anëtarësimi i Kosovës do të përforcojë vlerat që përfaqëson UNESCO
Ministri në detyrë për Punë të Jashtme dhe Evropë i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka takuar sot Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audery Azoulay gjatë sesionit të 40 të Konferencës së Përgjithshme të kësaj organizate. ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 14:10
Ministri në detyrë për Punë të Jashtme dhe Evropë i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka takuar sot Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audery Azoulay gjatë sesionit të 40 të Konferencës së Përgjithshme të kësaj organizate. ...

Cakaj në Paris/ Forcim i bashkëpunimit me UNESCO-n në arsim, shkencë, kulturë
-Ministri në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj po merr pjesë në Konferencën e Përgjithsme të UNESCO-s në Paris. Cakaj zhvilloi edhe një takim me Drejtoresha e Përgjithshme e UNESCO-s, Audrey Azoulay. Ai ...
Lexo | 14-Nov-2019 12:43
-Ministri në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj po merr pjesë në Konferencën e Përgjithsme të UNESCO-s në Paris. Cakaj zhvilloi edhe një takim me Drejtoresha e Përgjithshme e UNESCO-s, Audrey Azoulay. Ai ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved