ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 22:22

Noizy dhe 2 aktorët e njohur shqiptarë pjesë e filmit gjerman, publikohet trajleri (Video)

Noizy dhe 2 aktorët e njohur shqiptarë pjesë e filmit gjerman, publikohet trajleri (Video)
TIRANE Përveç pasionit që ka për muzikën, Noizy prej kohësh ka shfaqur talentin edhe në aktrim. Ai lajmëroi fansat e tij disa ditë më parë se do të jetë pjesë e një filmi gjerman. Së fundmi Noizy ka zbuluar se filmi me ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 17:36
TIRANE Përveç pasionit që ka për muzikën, Noizy prej kohësh ka shfaqur talentin edhe në aktrim. Ai lajmëroi fansat e tij disa ditë më parë se do të jetë pjesë e një filmi gjerman. Së fundmi Noizy ka zbuluar se filmi me ...

Edhe Morena Taraku në mbështetje të djemve të Përfaqësueses së Kosovës
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është përfshirë në frymën e ndeshjes së sotme të Kosovës. Kosova sonte do të përballet me Republikën Çeke në një ndeshje vendimtare për kualifikimet në Euro 2020. Figura ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 20:16
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është përfshirë në frymën e ndeshjes së sotme të Kosovës. Kosova sonte do të përballet me Republikën Çeke në një ndeshje vendimtare për kualifikimet në Euro 2020. Figura ...

Flaka Krelani vesh të njëjtin fustan sot, që nëna e saj e vishte kur ishte në moshën e saj
Këngëtarja shqiptare, Flaka Krelani, njihet si një prej personazheve me më së shumti stil, që gjithnjë promovon trendet e reja në rrjetet sociale. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 19:05
Këngëtarja shqiptare, Flaka Krelani, njihet si një prej personazheve me më së shumti stil, që gjithnjë promovon trendet e reja në rrjetet sociale. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ...

Dafina Zeqiri dhuron “twerk” të nxehtë para fansave në Tiranë
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, së fundmi ka mbajtur një koncert në Tiranë. Ajo ka performuar për fansat e saj atje, duke dhuruar spektakël me interpretimin e disa prej hiteve të saj më të fundit. View ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 18:13
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, së fundmi ka mbajtur një koncert në Tiranë. Ajo ka performuar për fansat e saj atje, duke dhuruar spektakël me interpretimin e disa prej hiteve të saj më të fundit. View ...

Kylie Jenner ngre temperaturat me pozat në bikini
Kylie Jenner është një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale, si dhe prej personaliteteve më me ndikim në botën e kozmetikës. Bukuroshja e klanit Kardashian/Jenner këtë vit është shpallur si miliarderja më e ...
Arbresh | 14-Nov-2019 22:55
Kylie Jenner është një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale, si dhe prej personaliteteve më me ndikim në botën e kozmetikës. Bukuroshja e klanit Kardashian/Jenner këtë vit është shpallur si miliarderja më e ...

Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat, tregon format trupore në bikini
Kylie Jenner duket shumë në formë në fotografitë e reja, të cilat i ka realizuar në plazh, shkruan . Ylli e reality-shout në pozat tërheqëse fotografoi trupin nga afër teksa ishte veshur në bikini njëpjesëshe. ...
Lajminet | 14-Nov-2019 22:51
Kylie Jenner duket shumë në formë në fotografitë e reja, të cilat i ka realizuar në plazh, shkruan . Ylli e reality-shout në pozat tërheqëse fotografoi trupin nga afër teksa ishte veshur në bikini njëpjesëshe. ...

Postimi pikëllues i Kaltrina Selimit: Nënë, unë kisha nevojë akoma për kujdesin tënd
Këngëtarja e njohur shqiptare, Kaltrina Selimi, më 5 nëntor të këtij viti humbi nënën e saj. Varrimi i të ndjerës u bë në varrezat e qytetit në Prishtinë, duke lënë kështu përherë të pikëlluar familjen Selimi dhe ...
TetovaSot | 14-Nov-2019 22:25
Këngëtarja e njohur shqiptare, Kaltrina Selimi, më 5 nëntor të këtij viti humbi nënën e saj. Varrimi i të ndjerës u bë në varrezat e qytetit në Prishtinë, duke lënë kështu përherë të pikëlluar familjen Selimi dhe ...

Publikohet edhe një fotografi simpatike e Princ Archie
Princi Harry dhe Meghan Markle kanë ndarë një foto të djalit të tyre Archie për t’i uruar gjyshit të tij, Princit Charles një ditëlindje të lumtur. Fotografia e parë e papublikuar më parë është bërë në ditën e ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 22:24
Princi Harry dhe Meghan Markle kanë ndarë një foto të djalit të tyre Archie për t’i uruar gjyshit të tij, Princit Charles një ditëlindje të lumtur. Fotografia e parë e papublikuar më parë është bërë në ditën e ...

Adrola nuk zhgënjen as kësaj radhe, duket mahnitëse në fotosesionin e ri
Adrola Dushi shkëlqen në paraqitjen e radhës. Adrola Dushi vazhdon ta mbajë epitetin si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net. Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, e imazhe nga ky ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 22:16
Adrola Dushi shkëlqen në paraqitjen e radhës. Adrola Dushi vazhdon ta mbajë epitetin si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net. Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, e imazhe nga ky ...

Kylie Jenner reklamon produktet e reja me një foto provokuese
Kylie Jenner ka publikuar një imazh shumë provokues. Kylie Jenner është shumë e ndjekur në rrjete sociale, e këto rrjete i shfrytëzon për t’i reklamuar produktet e saj të reja, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo njoftoi ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 22:05
Kylie Jenner ka publikuar një imazh shumë provokues. Kylie Jenner është shumë e ndjekur në rrjete sociale, e këto rrjete i shfrytëzon për t’i reklamuar produktet e saj të reja, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo njoftoi ...

Teuta Selimi po vjen me këngë të re
Teuta Selimi përmes një postimi në Instagram, ka njoftuar fansat se ka finalizuar këngën e re, shkruan . Projekti i ri i Teutës titullohet “Ja Fala”, ndërsa do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip, të cilin e punoi ...
Lajminet | 14-Nov-2019 22:01
Teuta Selimi përmes një postimi në Instagram, ka njoftuar fansat se ka finalizuar këngën e re, shkruan . Projekti i ri i Teutës titullohet “Ja Fala”, ndërsa do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip, të cilin e punoi ...

Kylie Jenner e bën ‘tërmet’ në Instagram me pozat e reja!
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka qenë shumë e zënë kohëve të fundit me linjën e saj të re dhe koncerte të panumërta. Ajo së fundmi ka marrë pjesë në mbrëmjen bamirëse për shënimin e 50 vjetorit të ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 21:45
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka qenë shumë e zënë kohëve të fundit me linjën e saj të re dhe koncerte të panumërta. Ajo së fundmi ka marrë pjesë në mbrëmjen bamirëse për shënimin e 50 vjetorit të ...

Habit Rudina Magjistari, ndërron krejtësisht look-un në emision!
Flokë të mbledhur bisht, këmishë të bardhë dhe pantallona xhinsi, stil kauboj, Rudina Magjistarin nuk ishim mësuar ta shohim kështu! Ajo e ka treguar qartë preferencën për fustanet e fundet, por tani na tregoi se duket ...
Bordo | 14-Nov-2019 21:45
Flokë të mbledhur bisht, këmishë të bardhë dhe pantallona xhinsi, stil kauboj, Rudina Magjistarin nuk ishim mësuar ta shohim kështu! Ajo e ka treguar qartë preferencën për fustanet e fundet, por tani na tregoi se duket ...

Trendet e grimit për mbrëmjet e këtij dimri
Stina e dimrit tashmë është shumë pranë dhe do të fillojë një muaj mbushur me festa, drita, shkëlqim dhe gëzim. Për këtë me siguri ju duhen disa tualete të reja apo disa mënyra për tu lyer ndryshe nga vitet e kaluara. ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 21:35
Stina e dimrit tashmë është shumë pranë dhe do të fillojë një muaj mbushur me festa, drita, shkëlqim dhe gëzim. Për këtë me siguri ju duhen disa tualete të reja apo disa mënyra për tu lyer ndryshe nga vitet e kaluara. ...

Fero paralajmëron këngën e re “Mama”
Reperi i njohur nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, tash e disa muaj është zhvendosur në Gjermani, për të vazhduar jetën dhe karierën e tij muzikore, me ç’rast edhe ka hapur studion e re “Skuadra Fero” në bashkëpunim ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 16:03
Reperi i njohur nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, tash e disa muaj është zhvendosur në Gjermani, për të vazhduar jetën dhe karierën e tij muzikore, me ç’rast edhe ka hapur studion e re “Skuadra Fero” në bashkëpunim ...

Fifi rikthehet këtë fundjavë në ‘Kënga Magjike’
Fifi është emër shumë i dashur për publikun, ajo përveç hiteve të saj, ka shkruar tekste për shumë artistë, shkruan . Këngëtarja, përmes një njoftimi në Instagram, ka bërë të ditur se këtë të diele rikthehet në “Kënga ...
Lajminet | 14-Nov-2019 20:32
Fifi është emër shumë i dashur për publikun, ajo përveç hiteve të saj, ka shkruar tekste për shumë artistë, shkruan . Këngëtarja, përmes një njoftimi në Instagram, ka bërë të ditur se këtë të diele rikthehet në “Kënga ...

“Ju honksha zemrën”, Sabri Fejzullahu i jep kurajo djemve të Komëbtares
Legjenda e muzikës shqipe në përkrahje të kombëtares Kombëtarja e Kosovës sonte me fillim nga ora 20:45 zhvillon ndeshjen kundër Çekisë, në kuadër të kualifikimeve për evropianin 2020. Dardanët kanë filluar festën në ...
Albportali | 14-Nov-2019 20:26
Legjenda e muzikës shqipe në përkrahje të kombëtares Kombëtarja e Kosovës sonte me fillim nga ora 20:45 zhvillon ndeshjen kundër Çekisë, në kuadër të kualifikimeve për evropianin 2020. Dardanët kanë filluar festën në ...

Ultrasit e Çekisë marrin përgjegjësinë për rrahjen e dardanëve
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Lexoni edhe: Leonora ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 20:22
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Lexoni edhe: Leonora ...

Tayna merr vëmendje me një video duke bërë ‘twerk’, teksa shfaqet me plot stil
Ajo është shndërruar në një nga personazhet më të pëlqyera në trojet shqiptare e njëherësh shumë e përfolur nga publiku. Dhe artistja nga Prizreni, Tayna, vazhdon të rrëmbejë vëmendje sa herë që ndan me ndjekësit ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 15:23
Ajo është shndërruar në një nga personazhet më të pëlqyera në trojet shqiptare e njëherësh shumë e përfolur nga publiku. Dhe artistja nga Prizreni, Tayna, vazhdon të rrëmbejë vëmendje sa herë që ndan me ndjekësit ...

Këngëtari shqiptar mbulon makinën me flamur, niset për në stadiumin ‘Doosan Arena’
Luljeta Përgjeqaj feston ditëlindjen. Një urim të veçantë, Lulja e mori nga bashkëshorti i saj, këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjeqaj- Meda, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social Instagram, Meda ka publikuar një ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 20:21
Luljeta Përgjeqaj feston ditëlindjen. Një urim të veçantë, Lulja e mori nga bashkëshorti i saj, këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjeqaj- Meda, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social Instagram, Meda ka publikuar një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved