ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:23

Sonte Kosova ndaj Çekisë/ Challandes: Jemi gati për ndeshjen

Sonte Kosova ndaj Çekisë/ Challandes: Jemi gati për ndeshjen
Kosova është gati për ndeshjen kualifikuese ndaj Çekisë. Kjo është ajo që ka deklaruar trajneri i kësaj përfaqësueseje, Bernard Challandes në konferencën për shtyp një ditë përpara kësaj sfide, teksa ndër të tjerat ...
Top Channel | 14-Nov-2019 05:34
Kosova është gati për ndeshjen kualifikuese ndaj Çekisë. Kjo është ajo që ka deklaruar trajneri i kësaj përfaqësueseje, Bernard Challandes në konferencën për shtyp një ditë përpara kësaj sfide, teksa ndër të tjerat ...

“Dardanët” të gatshëm për historinë, optimizëm për fitoren me Çekinë
Kombëtarja e Kosovës e ka kryer stërvitjen e fundit para ndeshjes më të rëndësishme në historikun e saj të ri, që e zhvillon nesër në orën 20:45 kundër Çekisë në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen. Në seancën e fundit ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 21:13
Kombëtarja e Kosovës e ka kryer stërvitjen e fundit para ndeshjes më të rëndësishme në historikun e saj të ri, që e zhvillon nesër në orën 20:45 kundër Çekisë në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen. Në seancën e fundit ...

Kosova sot zhvillon ndeshjen historike ndaj Çekisë
Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për Euro 2020. Dardanët janë mysafirë të Çekisë në takimin e shtatë të vlefshëm për Grupin A në kuadër të ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 08:44
Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Çekisë do të luajnë sot (e enjte) në mbrëmje përballjen e madhe të tyre për Euro 2020. Dardanët janë mysafirë të Çekisë në takimin e shtatë të vlefshëm për Grupin A në kuadër të ...

Kosova, Challandes: Është mrekulli që kemi arritur deri këtu, duam kualifikimin në Evropian
Trajneri Bernard Challandes ka thënë në konferencën e sotme për shtyp se rrugëtimi i derikëtushëm i përfaqësueses së Kosovës në kualifikimet e Euro 2020 ka qenë i mrekullueshëm. Zvicerani mendon se “Dardanët” e kanë një ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 18:18
Trajneri Bernard Challandes ka thënë në konferencën e sotme për shtyp se rrugëtimi i derikëtushëm i përfaqësueses së Kosovës në kualifikimet e Euro 2020 ka qenë i mrekullueshëm. Zvicerani mendon se “Dardanët” e kanë një ...

Vojvoda e Hadërgjonaj të gatshëm për ndeshje, premtojnë angazhim dhe luftë deri në minutat e fundit
Kosova i ka kryer përgatitjet e fundit për ndeshjen me Çekinë që do të zhvillohet nesër në “Doosan Arena” nga ora 20:45. Stërvitja e fundit është mbajtur në këtë stadium dhe lojtarët janë të gatshëm. Florent Hadërgjonaj ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 23:08
Kosova i ka kryer përgatitjet e fundit për ndeshjen me Çekinë që do të zhvillohet nesër në “Doosan Arena” nga ora 20:45. Stërvitja e fundit është mbajtur në këtë stadium dhe lojtarët janë të gatshëm. Florent Hadërgjonaj ...

Stërvitja e fundit e Dardanëve para ndeshjes me çekët përmes fotografive
Kosova e ka mbyllur stërvitjen e fundit para ndeshjes më të rëndësishme në historikun e saj të ri, që e zhvillon nesër në orën 20:45 kundër Çekisë në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen. Në seancën e fundit kanë stërvitur ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 21:34
Kosova e ka mbyllur stërvitjen e fundit para ndeshjes më të rëndësishme në historikun e saj të ri, që e zhvillon nesër në orën 20:45 kundër Çekisë në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen. Në seancën e fundit kanë stërvitur ...

A do t’i ngrihet shtatore në Prishtinë përzgjedhësit Challandes nëse Kosova shkon në Euro 2020? Përgjigjja e zviceranit solli të qeshura në sallë
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes e ka mbajtur konferencën për shtyp para ndeshjes me Çekinë, ku ka folur për shumë gjëra. Challandes së bashku me mesfushorin Valon Berisha kanë folur për gjendjen e skuadrës ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 20:21
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes e ka mbajtur konferencën për shtyp para ndeshjes me Çekinë, ku ka folur për shumë gjëra. Challandes së bashku me mesfushorin Valon Berisha kanë folur për gjendjen e skuadrës ...

Përveç Muriqit sot pritet të mungojë edhe Herolind Shala
Duket se Kosova e ka marrë edhe një goditje tjetër para ndeshjes së sotme kualifikuese për Euro 2020 kundër Republikës së Çekisë, pasi e ka humbur Herolind Shalën shkaku i lëndimit. Thuhet se mesfushori Shala ishte në ...
AlbInfo | 14-Nov-2019 08:44
Duket se Kosova e ka marrë edhe një goditje tjetër para ndeshjes së sotme kualifikuese për Euro 2020 kundër Republikës së Çekisë, pasi e ka humbur Herolind Shalën shkaku i lëndimit. Thuhet se mesfushori Shala ishte në ...

Çfarë rezultati i duhet sot Kosovës kundër Çekisë për EURO 2020 Kosova sonte synon barazim ose fitore në Çeki për ta mbajtur gjallë ëndrrën për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 përmes Grupit A. Por, çfarë rezultate i duhen Kosovës në dy...
Kosova sonte synon barazim ose fitore në Çeki për ta mbajtur gjallë ëndrrën për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 përmes Grupit A. Por, çfarë rezultate i duhen Kosovës në dy ndeshjet e nëntorit për ta bërë këtë ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 08:39
Kosova sonte synon barazim ose fitore në Çeki për ta mbajtur gjallë ëndrrën për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 përmes Grupit A. Por, çfarë rezultate i duhen Kosovës në dy ndeshjet e nëntorit për ta bërë këtë ...

Çeki – Kosovë: Beteja për ëndrrën e kualifikimit në EURO 2020
Pas një rrugëtimi mbresëlënës të deritanishëm drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian, Kosova sonte kërkon ta mbajë gjallë ëndrrën, përderisa Çekia synon ta bëjë atë realitet. Çekia e pret sonte Kombëtaren e Kosovës ...
Shenja | 14-Nov-2019 08:34
Pas një rrugëtimi mbresëlënës të deritanishëm drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian, Kosova sonte kërkon ta mbajë gjallë ëndrrën, përderisa Çekia synon ta bëjë atë realitet. Çekia e pret sonte Kombëtaren e Kosovës ...

08:29 Çeki – Kosovë: Beteja për ëndrrën e kualifikimit në EURO 2020 Pas një rrugëtimi...
Pas një rrugëtimi mbresëlënës të deritanishëm drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian, Kosova sonte kërkon ta mbajë gjallë ëndrrën, përderisa Çekia synon ta bëjë atë realitet. Çekia e pret sonte Kombëtaren e Kosovës ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 08:33
Pas një rrugëtimi mbresëlënës të deritanishëm drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian, Kosova sonte kërkon ta mbajë gjallë ëndrrën, përderisa Çekia synon ta bëjë atë realitet. Çekia e pret sonte Kombëtaren e Kosovës ...

Çfarë rezultati i duhet sot Kosovës kundër Çekisë për EURO 2020
Kosova sonte synon barazim ose fitore në Çeki për ta mbajtur gjallë ëndrrën për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 përmes Grupit A. Por, çfarë rezultate i duhen Kosovës në dy ndeshjet e nëntorit për ta bërë këtë ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 08:27
Kosova sonte synon barazim ose fitore në Çeki për ta mbajtur gjallë ëndrrën për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 përmes Grupit A. Por, çfarë rezultate i duhen Kosovës në dy ndeshjet e nëntorit për ta bërë këtë ...

Erdhi dita e madhe, Kosova kërkon fitore në Çeki
Kosova sot do të luajë ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj, atë ndaj Çekisë. “Dardanët” kanë udhëtuar në Çeki për tri pikë dhe këtë e konfirmuan edhe Valon Berisha e Bernard Challandes, në konferencën zyrtare ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 08:27
Kosova sot do të luajë ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj, atë ndaj Çekisë. “Dardanët” kanë udhëtuar në Çeki për tri pikë dhe këtë e konfirmuan edhe Valon Berisha e Bernard Challandes, në konferencën zyrtare ...

Sfida e Kosovës për “Euro 2020”
Kombëtarja e futbollit të Kosovës do të ndeshet me atë të Çekisë për kualifikim në kampionatin evropian të futbollit “Euro 2020”. Kjo e fundit do të jetë nikoqire e Kosovës, më 14 nëntor dhe ndeshja do të zhvillohet në ...
Radio Evropa e Lire | 14-Nov-2019 08:27
Kombëtarja e futbollit të Kosovës do të ndeshet me atë të Çekisë për kualifikim në kampionatin evropian të futbollit “Euro 2020”. Kjo e fundit do të jetë nikoqire e Kosovës, më 14 nëntor dhe ndeshja do të zhvillohet në ...

Pas Vedat Muriqit pritet të mungojë edhe Herolind Shala
Pas lëndimit të Muriqit, Kosova e ka marrë edhe një goditje tjetër para ndeshjes së nesërme kualifikuese për Euro 2020 kundër Republikës së Çekisë, pasi e ka humbur Herolind Shalën shkaku i lëndimit. Mesfushori Shala ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 08:27
Pas lëndimit të Muriqit, Kosova e ka marrë edhe një goditje tjetër para ndeshjes së nesërme kualifikuese për Euro 2020 kundër Republikës së Çekisë, pasi e ka humbur Herolind Shalën shkaku i lëndimit. Mesfushori Shala ...

Erdhi dita e madhe, Kosova kërkon fitore në Çeki
Kosova sot do të luajë ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj, atë ndaj Çekisë. “Dardanët” kanë udhëtuar në Çeki për tri pikë dhe këtë e konfirmuan edhe Valon Berisha e Bernard Challandes, në konferencën zyrtare ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 08:22
Kosova sot do të luajë ndeshjen më të rëndësishme në histori të saj, atë ndaj Çekisë. “Dardanët” kanë udhëtuar në Çeki për tri pikë dhe këtë e konfirmuan edhe Valon Berisha e Bernard Challandes, në konferencën zyrtare ...

“Dardanët” të gatshëm për ndeshjen vendimtare
Kosovës i është vështirësuar rruga drejt kampionatit evropian të vitit të ardhshëm. Por te Kosova janë të përkushtuar që të kërkojnë kualifikimin deri në fund. Përfaqësuesja e Kosovës në futboll i ka tri finale deri në ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 09:11
Kosovës i është vështirësuar rruga drejt kampionatit evropian të vitit të ardhshëm. Por te Kosova janë të përkushtuar që të kërkojnë kualifikimin deri në fund. Përfaqësuesja e Kosovës në futboll i ka tri finale deri në ...

“Dardanët” të gatshëm për ndeshjen vendimtare
Seleksionuesi Bernard Challandes është treguar i matur para ndeshjes vendimtare me Çekinë, por atë që kërkon Kosova dhe tifozët e saj e ka shfaqur qartë mesfushori Valon Berisha. Fitorja është synimi i Kosovës, në ...
Koha.net | 14-Nov-2019 08:19
Seleksionuesi Bernard Challandes është treguar i matur para ndeshjes vendimtare me Çekinë, por atë që kërkon Kosova dhe tifozët e saj e ka shfaqur qartë mesfushori Valon Berisha. Fitorja është synimi i Kosovës, në ...

Çeki – Kosovë: Beteja për ëndrrën e kualifikimit në EURO 2020
Pas një rrugëtimi mbresëlënës të deritanishëm drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian, Kosova sonte kërkon ta mbajë gjallë ëndrrën, përderisa Çekia synon ta bëjë atë realitet. Çekia e pret sonte Kombëtaren e Kosovës ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 08:11
Pas një rrugëtimi mbresëlënës të deritanishëm drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian, Kosova sonte kërkon ta mbajë gjallë ëndrrën, përderisa Çekia synon ta bëjë atë realitet. Çekia e pret sonte Kombëtaren e Kosovës ...

Dita e ndeshjes, Kosova kërkon fitore ndaj Çekisë
“Dardanët” kanë udhëtuar në Çeki për tri pikë dhe këtë e konfirmuan edhe Valon Berisha e Bernard Challandes, në konferencën zyrtare për media, të mbajtur gjatë ditës së djeshme. Stadiumi i Viktoria Plzen “Doosan Arena” ...
Lajminet | 14-Nov-2019 08:07
“Dardanët” kanë udhëtuar në Çeki për tri pikë dhe këtë e konfirmuan edhe Valon Berisha e Bernard Challandes, në konferencën zyrtare për media, të mbajtur gjatë ditës së djeshme. Stadiumi i Viktoria Plzen “Doosan Arena” ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved