ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 22:14

Kosova mposhtet nga Çekia humb gjasat përmes kualifikimeve për në Euro 2020

Kosova mposhtet nga Çekia humb gjasat përmes kualifikimeve për në Euro 2020
Kosova edhe pse ishte në epërsi, nuk arriti ta mbajë rezultatin për tu pajtuar me një humbje minimale me rezultati 2-1 ndaj Çekisë. Me këtë humbje eliminohet në garë për kualifikimin në Kampionatin Evropian. Kosova nuk ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 23:01
Kosova edhe pse ishte në epërsi, nuk arriti ta mbajë rezultatin për tu pajtuar me një humbje minimale me rezultati 2-1 ndaj Çekisë. Me këtë humbje eliminohet në garë për kualifikimin në Kampionatin Evropian. Kosova nuk ...

Alex Kral shënon gol, përmbyset rezultati
Kosova “shuan” ëndrrën për të shkuar në Europian nëpërmjet eliminatoreve të Europianit. Dardanët janë mundur 2-1 me përmbysje nga Çekia. Atdhe Nuhiu shënoi një super gol në fillimin e pjesës së dytë me një goditje të ...
Telegraf | 14-Nov-2019 22:50
Kosova “shuan” ëndrrën për të shkuar në Europian nëpërmjet eliminatoreve të Europianit. Dardanët janë mundur 2-1 me përmbysje nga Çekia. Atdhe Nuhiu shënoi një super gol në fillimin e pjesës së dytë me një goditje të ...

Me gjithë përpjekjet maksimale Kosova mposhtet nga Çekia – humb gjasat përmes kualifikimeve për në Euro 2020
Kosova edhe pse ishte në epërsi, nuk arriti ta mbajë rezultatin për tu pajtuar me një humbje minimale me rezultati 2-1 ndaj Çekisë. Kjo me këtë humbje eliminohet në garë për kualifikimin në Kampionatin Evropian. Kosova ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 22:40
Kosova edhe pse ishte në epërsi, nuk arriti ta mbajë rezultatin për tu pajtuar me një humbje minimale me rezultati 2-1 ndaj Çekisë. Kjo me këtë humbje eliminohet në garë për kualifikimin në Kampionatin Evropian. Kosova ...

Shuhet ëndërra e Kosovës, Dardanët mundën në Pllzen
Ëndrra e Kosovës për t’u kualifikuar në Euro 2020 ka përfunduar në mbrëmjen e sotme teksa Dardanët nuk ia dolën të fitonin përballë Çekisë. Të besuarit e trajnerit Shaland ishin sërish autorë të një paraqitje të mirë ...
Alsat-M | 14-Nov-2019 23:01
Ëndrra e Kosovës për t’u kualifikuar në Euro 2020 ka përfunduar në mbrëmjen e sotme teksa Dardanët nuk ia dolën të fitonin përballë Çekisë. Të besuarit e trajnerit Shaland ishin sërish autorë të një paraqitje të mirë ...

Kjo është festa e çekëve pas fitores kundër Kosovës
Për çekët ishte një fitore e madhe mirëpo po ashtu edhe e vështirë. Djemtë e Kosovës në dy ndeshjet kundër Çekisë ka bërë lojë fantastike, mirëpo në ndeshjen e fundit ishte Çekia ajo që arriti të fitojë me rezultat 2-1. ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 22:55
Për çekët ishte një fitore e madhe mirëpo po ashtu edhe e vështirë. Djemtë e Kosovës në dy ndeshjet kundër Çekisë ka bërë lojë fantastike, mirëpo në ndeshjen e fundit ishte Çekia ajo që arriti të fitojë me rezultat 2-1. ...

Kosova mposhtet nga Çekia
Alex Kral ka realizuar dy herë ndaj Kosovës për të ia siguruar fitoren Çekisë. Ai realizoi në minutën e 79-të për 2 me 1. E Kosova Kosova kaloj e para në epërsi ndaj Çekisë me golin e realizuar nga Atdhe Nuhiu në ...
AlbInfo | 14-Nov-2019 22:50
Alex Kral ka realizuar dy herë ndaj Kosovës për të ia siguruar fitoren Çekisë. Ai realizoi në minutën e 79-të për 2 me 1. E Kosova Kosova kaloj e para në epërsi ndaj Çekisë me golin e realizuar nga Atdhe Nuhiu në ...

Kryetari i Dardanëve – Challandesit: Ta bëj hallall, por shumë ke gabuar!
Kombëtarja e Kosovës ka humbur ndaj Çekisë me rezultatin 2:1. Çekia ka fituar me rezultatin 2-1 ndaj Kosovës në ‘Doosan Arena’ dhe tashmë ka siguruar kualifikimin në kampionatin evropian ‘Euro2020’, raporton GazetaBlic. ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 22:50
Kombëtarja e Kosovës ka humbur ndaj Çekisë me rezultatin 2:1. Çekia ka fituar me rezultatin 2-1 ndaj Kosovës në ‘Doosan Arena’ dhe tashmë ka siguruar kualifikimin në kampionatin evropian ‘Euro2020’, raporton GazetaBlic. ...

Kosova humb shansin për kualifikim direkt, Çekia i zbeh shpresat (GOLAT)
Postuar: 14/11/2019 - 22:52 Këtë të enjte pritëm një fitore të madhe nga Kosova, e cila iu afrua më shumë se kurrë kualifikimit historik në Kampionatin Europian, por nuk ishte e shkruar të ndodhte. Të paktën, jo sonte. ...
Sot.Al | 14-Nov-2019 22:50
Postuar: 14/11/2019 - 22:52 Këtë të enjte pritëm një fitore të madhe nga Kosova, e cila iu afrua më shumë se kurrë kualifikimit historik në Kampionatin Europian, por nuk ishte e shkruar të ndodhte. Të paktën, jo sonte. ...

Presidenti i gëzohet golit të Kosovës -Ja si e feston
Presidenti Hashim Thaçi i është gëzuar golit të parë të Kosovës në ndeshjen e sontme ndaj Çekisë. Thaçi ka postuar edhe një fotografi, ku shkruan: ‘’Më në fund erdhi goooooli i shumëpritur. Ju lumtë! Jeni krenaria ...
Gazeta Monitor | 14-Nov-2019 22:45
Presidenti Hashim Thaçi i është gëzuar golit të parë të Kosovës në ndeshjen e sontme ndaj Çekisë. Thaçi ka postuar edhe një fotografi, ku shkruan: ‘’Më në fund erdhi goooooli i shumëpritur. Ju lumtë! Jeni krenaria ...

Shqipëria dhe Andorra ndajnë pikët
Kombëtarja e Çekisë ka realizuar edhe golin e dytë ndaj Kosovës. Çekët kanë gjetur edhe golin e dytë ndaj Kosovës e ka realizuar Celutska, raporton GazetaBlic. Celutska ka gjetur golin e dytë dhe të epërsisë në minutën ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 22:45
Kombëtarja e Çekisë ka realizuar edhe golin e dytë ndaj Kosovës. Çekët kanë gjetur edhe golin e dytë ndaj Kosovës e ka realizuar Celutska, raporton GazetaBlic. Celutska ka gjetur golin e dytë dhe të epërsisë në minutën ...

Çekia përmbys gjithçka
Çekia e ka përmbysur rezultatin ndaj Kosovës në ndeshjen që po zhvillohet në “Doosan Arena” Ishte sërish Kral ai që realizoi për vendasit. Ai shënoi për 2-1 në minutën e79-të, raporton Gazeta Express.
Gazeta Monitor | 14-Nov-2019 22:45
Çekia e ka përmbysur rezultatin ndaj Kosovës në ndeshjen që po zhvillohet në “Doosan Arena” Ishte sërish Kral ai që realizoi për vendasit. Ai shënoi për 2-1 në minutën e79-të, raporton Gazeta Express.

Dhimbjet e rritës europiane: Çekia – Kosova 2: 1
Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë me rezultat 2:1 në favor të skuadrës kundërshtare. Golin e parë të këtij takimi e ka realizuar kosovari Atdhe Nuhiu në minutën e 42-të, njofton Klan ...
Medial | 14-Nov-2019 22:45
Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë me rezultat 2:1 në favor të skuadrës kundërshtare. Golin e parë të këtij takimi e ka realizuar kosovari Atdhe Nuhiu në minutën e 42-të, njofton Klan ...

Gol -Një hap më afër ëndërrës
Kosova ka shënuar golin e parë në ndeshjen Çeki -Kosovë. goli Atdhe Nuhiu ka shënuar në minutën e 50-të pas asistimit nga Hadërgjonaj.
Gazeta Monitor | 14-Nov-2019 22:45
Kosova ka shënuar golin e parë në ndeshjen Çeki -Kosovë. goli Atdhe Nuhiu ka shënuar në minutën e 50-të pas asistimit nga Hadërgjonaj.

Kosova humb kundër Çekisë, e vazhdon ëndrren në ligën e kombeve
Kosova ka humbur me rezultat 2-1 në ndeshjen e sotme kundër Çekisë, golin e parë në ndeshje e shënoi Kosova përmes golit të Atdhe Nuhiut. Mirëpo epërsinë e mbajti vetëm deri në minutën e 70’ kur Çekia arriti të ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 22:41
Kosova ka humbur me rezultat 2-1 në ndeshjen e sotme kundër Çekisë, golin e parë në ndeshje e shënoi Kosova përmes golit të Atdhe Nuhiut. Mirëpo epërsinë e mbajti vetëm deri në minutën e 70’ kur Çekia arriti të ...

Ëndrra thyhet në Plzen: Kosova përmbyset në Çeki, sytë kah Liga e Kombeve
Dardanët janë mposhtur në ‘Doosan Arena’ të Plzen, në një ndeshje ku u dominuan nga kundërshtari i tyre, Çekia, shkruan . Çekët shënuan fitore me rezultatin 2:1 para tifozëve të tyre, për të siguruar një biletë që i ...
Lajminet | 14-Nov-2019 22:41
Dardanët janë mposhtur në ‘Doosan Arena’ të Plzen, në një ndeshje ku u dominuan nga kundërshtari i tyre, Çekia, shkruan . Çekët shënuan fitore me rezultatin 2:1 para tifozëve të tyre, për të siguruar një biletë që i ...

Kosova nuk ia del dot, Çekia i zbeh shpresat e Euro 2020
Këtë të enjte pritëm një fitore të madhe nga Kosova, e cila iu afrua më shumë se kurrë kualifikimit historik në Kampionatin Europian, por nuk ishte e shkruar të ndodhte. Të paktën, jo sonte. Me mungesën e sulmuesit ...
Politiko | 14-Nov-2019 22:40
Këtë të enjte pritëm një fitore të madhe nga Kosova, e cila iu afrua më shumë se kurrë kualifikimit historik në Kampionatin Europian, por nuk ishte e shkruar të ndodhte. Të paktën, jo sonte. Me mungesën e sulmuesit ...

Dhimbjet e rritës europiane: Çekia – Kosova 2: 1
Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë me rezultat 2:1 në favor të skuadrës kundërshtare. Golin e parë të këtij takimi e ka realizuar kosovari Atdhe Nuhiu në minutën e 42-të, njofton Klan ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 22:40
Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë me rezultat 2:1 në favor të skuadrës kundërshtare. Golin e parë të këtij takimi e ka realizuar kosovari Atdhe Nuhiu në minutën e 42-të, njofton Klan ...

Fiton Çekia, Kosova kthen kokën nga Liga e Kombeve!
Kombëtarja e Çekisë ka barazuar rezultatin ndaj Kosovës. Golin e barazimit për Çekinë e ka shënuar, Kral, raporton GazetaBlic . Kral ka barazuar në minutën e 71’të të ballafaqimit, pas një goditje nga distanca. ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 22:40
Kombëtarja e Çekisë ka barazuar rezultatin ndaj Kosovës. Golin e barazimit për Çekinë e ka shënuar, Kral, raporton GazetaBlic . Kral ka barazuar në minutën e 71’të të ballafaqimit, pas një goditje nga distanca. ...

Çekia përmbys Kosovën, Kral shënon sërish
Kombëtarja e Çekisë ka kaluar në epërsi ndaj Kosovës me rezultat 2-0. Ishte futbollisti Kral ai i cili i realizoi të dy golat kundër Dardanëve. Source
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 22:35
Kombëtarja e Çekisë ka kaluar në epërsi ndaj Kosovës me rezultat 2-0. Ishte futbollisti Kral ai i cili i realizoi të dy golat kundër Dardanëve. Source

Çeki – Kosovë: Barazohet rezultati në ‘Doosan Arena’
Është barazuar rezultati në Plzen të Çekisë. Kombëtarja e Kosovës ka humbur epërsinë që e fitoi me anë të golit të Atdhe Nuhiut. Golin e barazimit e shënoi Alex Kral, kur po luhej minuta e 61' e takimit. Mbetet të ...
Koha.mk | 14-Nov-2019 22:35
Është barazuar rezultati në Plzen të Çekisë. Kombëtarja e Kosovës ka humbur epërsinë që e fitoi me anë të golit të Atdhe Nuhiut. Golin e barazimit e shënoi Alex Kral, kur po luhej minuta e 61' e takimit. Mbetet të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved