ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 04:32

Taulant Xhaka, dyshime për komplot te Kombëtarja: Unë jap edhe jetën për ngjyrat kuqezi, por aty ndodhin gjëra të çuditshme

Taulant Xhaka, dyshime për komplot te Kombëtarja: Unë jap edhe jetën për ngjyrat kuqezi, por aty ndodhin gjëra të çuditshme
Taulant Xhaka është përfshirë në një vorbull ciklonike akuzash që i përsërit rastin për refuzimin e Kombëtares. E rëndë, nëse ndodh. Mesfushori i Bazelit tregon për “Panorama Sport” të gjithë kalvarin e mënjanimit të ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 09:22
Taulant Xhaka është përfshirë në një vorbull ciklonike akuzash që i përsërit rastin për refuzimin e Kombëtares. E rëndë, nëse ndodh. Mesfushori i Bazelit tregon për “Panorama Sport” të gjithë kalvarin e mënjanimit të ...

Xhaka në kundërsulm: Jap gjithçka për flamurin, ja pse nuk erdha në Kombëtare
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 15:20
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...

Taulant Xhaka në kundërsulm: Jap gjithçka për flamurin, ja pse nuk erdha në Kombëtare
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...
Telegraf | 13-Nov-2019 21:29
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...

Xhaka në kundërsulm, ia plas të gjitha në fytyrë trajnerit Reja
Taulant Xhaka ndihet keq. Mesfushori, i cili nuk u paraqit në grumbullim me kombëtaren për ndeshjet me Andorrën dhe Francën, ka njoftuar se është i dëmtuar dhe ka kërkuar që të rikuperohet gjatë kësaj periudhe dhe të ...
ABCNews | 14-Nov-2019 08:33
Taulant Xhaka ndihet keq. Mesfushori, i cili nuk u paraqit në grumbullim me kombëtaren për ndeshjet me Andorrën dhe Francën, ka njoftuar se është i dëmtuar dhe ka kërkuar që të rikuperohet gjatë kësaj periudhe dhe të ...

Eros Grezda replikon me Edi Rejan: Nuk kam marrë asnjë ftesë si nga FSHF-ja apo trajneri
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp tha se pas Xhakës, ishte dhe Eros Grezda që nuk pranoi të vinte në grumbullim “Askush nuk duhet te mendoje se eshte Lionel Messi. Kam ftuar ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 14:18
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp tha se pas Xhakës, ishte dhe Eros Grezda që nuk pranoi të vinte në grumbullim “Askush nuk duhet te mendoje se eshte Lionel Messi. Kam ftuar ...

Hysaj: Do jetë emocionuese sfida ndaj Francës, por ndeshja me Andorrën më e rëndësishme
Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Andorrën, bashkë me trajnerin Reja ishte i pranishëm edhe kapiteni Elseid Hysaj, i cili e ka lënë pas dëmtimin dhe siç deklaron edhe vetë ai është rikthyer në formën optimale në ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 15:40
Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Andorrën, bashkë me trajnerin Reja ishte i pranishëm edhe kapiteni Elseid Hysaj, i cili e ka lënë pas dëmtimin dhe siç deklaron edhe vetë ai është rikthyer në formën optimale në ...

Eros Grezda i reagon Rejas: Nuk kam marr asnjë ftesë, jam gjithmonë gati për ngjyrat kuq e zi
Eros Grezda i ka reaguar zyrtarisht trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Edoardo Reja, në lidhje me refuzimin për t’u grumbulluar për dy ndeshjet e ardhshme eliminatore për Euro 2020. Shqipëria do të luajë dy takime në ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 15:25
Eros Grezda i ka reaguar zyrtarisht trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Edoardo Reja, në lidhje me refuzimin për t’u grumbulluar për dy ndeshjet e ardhshme eliminatore për Euro 2020. Shqipëria do të luajë dy takime në ...

Dyshime per komplot, rrefehet Xhaka: Nuk e refuzova Kombetaren, per te jap dhe jeten
Që të marrësh epitetin e një luani, duhet që në profesionin apo tipin tënd si njeri të kesh shpërthime, forcë, karakter luftarak dhe shpirtin e sakrificës për “tufën” në të cilën bën pjesë. Taulant Xhaka është një i ...
Lajmi i Fundit | 14-Nov-2019 09:58
Që të marrësh epitetin e një luani, duhet që në profesionin apo tipin tënd si njeri të kesh shpërthime, forcë, karakter luftarak dhe shpirtin e sakrificës për “tufën” në të cilën bën pjesë. Taulant Xhaka është një i ...

Xhaka demanton të gjithë: Nuk refuzova ftesën, për flamurin dhe Kombëtaren jap edhe jetën
Taulant Xhaka është një i tillë. Mirëpo, “luani” i Kombëtares është përfshirë në një vorbull ciklonike akuzash që i përsërit rastin për refuzimin e Kombëtares. E rëndë, nëse ndodh. Ama, mesfushori i Baselit tregon ...
Lajminet | 14-Nov-2019 09:05
Taulant Xhaka është një i tillë. Mirëpo, “luani” i Kombëtares është përfshirë në një vorbull ciklonike akuzash që i përsërit rastin për refuzimin e Kombëtares. E rëndë, nëse ndodh. Ama, mesfushori i Baselit tregon ...

Reja: Xhaka dhe Grezda nuk pranuan të vijnë, nuk janë asnjëri Messi
Trajneri i kombëtares shqiptare, Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110 për qind nga vetja për të marrë ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 15:10
Trajneri i kombëtares shqiptare, Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110 për qind nga vetja për të marrë ...

Xhaka i reagon trajnerit të Shqipërisë: Unë kurrë nuk e refuzoj Kombëtaren kuqezi
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 08:56
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Reja: Xhaka nuk pranoi të vinte, duhet të japim 110% ndaj Andorrës
Trajneri i kombëtares shqiptare Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110% nga vetja për të marrë maksimumin ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 13:36
Trajneri i kombëtares shqiptare Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110% nga vetja për të marrë maksimumin ...

Xhaka reagon ndaj Rejas: Unë kurrë s’e refuzoj Kombëtaren kuqezi
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Lexo | 14-Nov-2019 08:28
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Këta dy super lojtarë do t’i mungojnë Kosovës sonte në ndeshjen ndaj Çekisë
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 08:22
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Xhaka i reagon trajnerit të Shqipërisë: Unë kurrë s’e refuzoj Kombëtaren kuqezi
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
TetovaSot | 13-Nov-2019 23:49
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Reja: Xhaka nuk pranoi të vinte, duhet të japim 110% ndaj Andorrës
Trajneri i kombëtares shqiptare Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110% nga vetja për të marrë maksimumin ...
Shenja | 13-Nov-2019 23:34
Trajneri i kombëtares shqiptare Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110% nga vetja për të marrë maksimumin ...

Xhaka reagon me një shkrim publik rreth të ardhmes së tij në Kombëtare
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Zeri | 13-Nov-2019 23:34
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Xhaka i reagon trajnerit të Shqipërisë: Unë kurrë s’e refuzoj Kombëtaren kuqezi Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Kosova Sot | 13-Nov-2019 23:29
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Grezda dhe Xhaka? Acarohet Reja: Askush nuk është Messi, Shqipëria mbi të gjitha
Një ditë përpara ndeshjes së radhës eleminatore kundër Andores, trajneri Reja ka dalë në një konferencë për shtyp për tiu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve. Në mënyrë të veçantë, ai u ndal tek zgjedhjet që ka bërë për ...
VizionPlus | 13-Nov-2019 13:49
Një ditë përpara ndeshjes së radhës eleminatore kundër Andores, trajneri Reja ka dalë në një konferencë për shtyp për tiu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve. Në mënyrë të veçantë, ai u ndal tek zgjedhjet që ka bërë për ...

Xhaka i reagon trajnerit të Shqipërisë: Unë kurrë s’e refuzoj Kombëtaren kuqezi
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 23:23
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved