ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 14:14

Shqipëri zhgënjyese, vetëm barazim me modestët e Andorrës

Shqipëri zhgënjyese, vetëm barazim me modestët e Andorrës
Ndodhi pikërisht ajo që i frikësohej trajneri Reja. Shqipëria nënvlerëson ndeshjen dhe barazon 2-2 përballë modestëve të Andorrës, në ndeshjen që u luajt në “Elbasan Arena”, e vlefshme për eliminatorët e Euro 2020. ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 22:45
Ndodhi pikërisht ajo që i frikësohej trajneri Reja. Shqipëria nënvlerëson ndeshjen dhe barazon 2-2 përballë modestëve të Andorrës, në ndeshjen që u luajt në “Elbasan Arena”, e vlefshme për eliminatorët e Euro 2020. ...

Zhgënjejnë tifozerinë, Kuqezinjtë turpërohen në Elbasan nga Andorra
Shqipëria ka gabuar në një ndeshje mjaft të lehtë në letër, duke zhgënjyer në “Elbasan Arena” edhe ato pak tifozë që kishin shkuar për t’i mbështetur. Kuqezinjtë nuk arritën të merrnin më shumë se një barazim 2-2 kundër ...
Telegraf | 14-Nov-2019 22:55
Shqipëria ka gabuar në një ndeshje mjaft të lehtë në letër, duke zhgënjyer në “Elbasan Arena” edhe ato pak tifozë që kishin shkuar për t’i mbështetur. Kuqezinjtë nuk arritën të merrnin më shumë se një barazim 2-2 kundër ...

Kuqezinjtë surprizohen nga Andorra, barazojnë në shtëpi
Nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2 me 2 kombëtarja shqiptare në sfidën përballë Andorrës në shtëpi. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 22:51
Nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2 me 2 kombëtarja shqiptare në sfidën përballë Andorrës në shtëpi. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk ...

Mbrojtja në ‘gjumë’, Andorra përmbysje të çmendur ndaj Shqipërisë!
Andorra ka bërë befasinë e madhe duke përmbysur rezultatin 1-2 në sfidën ndaj Shqipërisë e cila po zhvillohet në “Elbasan Arena”. 3 minuta pasi nisi pjesa e dytë, miqtë përfitojnë nga “përgjumja” në mbrojtjen kuqezi dhe ...
Telegraf | 14-Nov-2019 22:05
Andorra ka bërë befasinë e madhe duke përmbysur rezultatin 1-2 në sfidën ndaj Shqipërisë e cila po zhvillohet në “Elbasan Arena”. 3 minuta pasi nisi pjesa e dytë, miqtë përfitojnë nga “përgjumja” në mbrojtjen kuqezi dhe ...

Balaj: Nuk duhej ky hap fals, e pabesueshme!
Shqipëria barazoi 2-2 me Andorrën, një rezultat zhgënjyes. Kuqezinjtë shënuan të parët, por më pas miqtë përmbysën rezultatin. Gjithsesi Manaj shmangu humbjen e skuadrës së drejtuar nga Edoardo Reja. Golin e parë e ...
ABCNews | 14-Nov-2019 23:00
Shqipëria barazoi 2-2 me Andorrën, një rezultat zhgënjyes. Kuqezinjtë shënuan të parët, por më pas miqtë përmbysën rezultatin. Gjithsesi Manaj shmangu humbjen e skuadrës së drejtuar nga Edoardo Reja. Golin e parë e ...

Shqipëria dhe Andorra ndajnë pikët për kualifikimet në Euro 2020
Shqipëria dhe Andorra i kanë ndarët pikët në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që u zhvillua në Elbasan Arena, përfundoi me rezultat 2-2. Pas vetëm gjashtë minutash lojë, Bekim Balaj e kaloi kombëtaren tonë ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 22:40
Shqipëria dhe Andorra i kanë ndarët pikët në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që u zhvillua në Elbasan Arena, përfundoi me rezultat 2-2. Pas vetëm gjashtë minutash lojë, Bekim Balaj e kaloi kombëtaren tonë ...

Një rreshtim i gabuar në mbrojtje penalizon kombëtaren shqiptare
Është mbyllur në barazim 1 me 1 pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Andorrës. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk diti ta menaxhonte rezultatin. ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 21:40
Është mbyllur në barazim 1 me 1 pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Andorrës. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk diti ta menaxhonte rezultatin. ...

VIDEO | Rezultat zhgënjyes, Shqipëri-Andorra mbyllet në barazim
Është mbyllur në barazim 2-2 takimi mes Shqipërisë dhe Andorrës, që u luajt në “Elbasan Arena”. Kjo sfidë ishte e vlefshme për kualifikueset e Euro 2020 dhe të dyja skuadrat kanë ndarë nga një pikë. Shqipëria vinte në ...
ABCNews | 14-Nov-2019 22:40
Është mbyllur në barazim 2-2 takimi mes Shqipërisë dhe Andorrës, që u luajt në “Elbasan Arena”. Kjo sfidë ishte e vlefshme për kualifikueset e Euro 2020 dhe të dyja skuadrat kanë ndarë nga një pikë. Shqipëria vinte në ...

Dështon Shqipëria, vetëm barazim me Andorran Ishte menduar se Shqipëria sonte do të këtë një punë të lehtë me Andorran, megjithatë Andorra ia doli që të barazoi dhe të kthehet në shtëpi me një...
Ishte menduar se Shqipëria sonte do të këtë një punë të lehtë me Andorran, megjithatë Andorra ia doli që të barazoi dhe të kthehet në shtëpi me një pikë Shqipëria nuk ka arritur që ta mund Andorran në Elbasan pasi që ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 23:01
Ishte menduar se Shqipëria sonte do të këtë një punë të lehtë me Andorran, megjithatë Andorra ia doli që të barazoi dhe të kthehet në shtëpi me një pikë Shqipëria nuk ka arritur që ta mund Andorran në Elbasan pasi që ...

Kuqezinjtë surprizohen nga Andorra, barazojnë në shtëpi
Nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2 me 2 kombëtarja shqiptare në sfidën përballë Andorrës në shtëpi. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk ...
Medial | 14-Nov-2019 23:00
Nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2 me 2 kombëtarja shqiptare në sfidën përballë Andorrës në shtëpi. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk ...

Shqipëria shpresonte ta befasonte Francës, por dështon edhe ndaj Andorrës
Shqipëria nuk ka mundur që të fitojë dot kundër Andorrës duke barazuar me rezultatin 2-2 në Elbasan Arena dhe tashmë i thotë lamtumirë edhe vendit të tretë. Ndeshja e cila ishte e vlefshme për Euro 2020 nisi mjaft mirë ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 23:00
Shqipëria nuk ka mundur që të fitojë dot kundër Andorrës duke barazuar me rezultatin 2-2 në Elbasan Arena dhe tashmë i thotë lamtumirë edhe vendit të tretë. Ndeshja e cila ishte e vlefshme për Euro 2020 nisi mjaft mirë ...

EMOCIONUESE: Tifozët e Kosovës bëjnë gjestin e vitit pas humbjes nga Çekia
Shqipëria dhe Andorra i kanë ndarët pikët në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.Ndeshja që u zhvillua në Elbasan Arena, përfundoi me rezultat 2-2. Pas vetëm gjashtë minutash lojë, Bekim Balaj e kaloi kombëtaren tonë ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 22:55
Shqipëria dhe Andorra i kanë ndarët pikët në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.Ndeshja që u zhvillua në Elbasan Arena, përfundoi me rezultat 2-2. Pas vetëm gjashtë minutash lojë, Bekim Balaj e kaloi kombëtaren tonë ...

Andorra barazon rezultatin në “Elbasan Arena”
Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i kuqezinjve sepse Andorra ka barazuar shifrat. Minuta e 18-të e takimit në “Elbasan Arena” dhe Kristian ka barazuar gjithçka falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka ka kapur në befasi ...
Telegraf | 14-Nov-2019 21:20
Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i kuqezinjve sepse Andorra ka barazuar shifrat. Minuta e 18-të e takimit në “Elbasan Arena” dhe Kristian ka barazuar gjithçka falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka ka kapur në befasi ...

Shqipëria barazon me Andorrën
2 me 2 është mbyllur ndeshja mes Shqipërisë dhe Andorrës, e vlefshme për xhiron e nëntë të Grupit H në kualifikimet për “Euro 2020”. Bekim Balaj e Rey Manaj shënuan për vendasit, ndërsa Martinez shënoi të dy golat për ...
AlbInfo | 14-Nov-2019 22:55
2 me 2 është mbyllur ndeshja mes Shqipërisë dhe Andorrës, e vlefshme për xhiron e nëntë të Grupit H në kualifikimet për “Euro 2020”. Bekim Balaj e Rey Manaj shënuan për vendasit, ndërsa Martinez shënoi të dy golat për ...

Shqipëria ndanë pikët me Andorrën
Kombëtarja e Shqipërisë nuk ka arritur fitoren në ndeshjen kundër Andorrës. Shqipëria luajti baras 2:2 para tifozëve të saj, në një ndeshje ku shiheshin si favoritët për të marrë tri pikët, shkruan lajmi.net. Kombëtarja ...
Albportali | 14-Nov-2019 22:50
Kombëtarja e Shqipërisë nuk ka arritur fitoren në ndeshjen kundër Andorrës. Shqipëria luajti baras 2:2 para tifozëve të saj, në një ndeshje ku shiheshin si favoritët për të marrë tri pikët, shkruan lajmi.net. Kombëtarja ...

Ndeshja me Andorrën, kuqezinjtë me mendjen te Franca
Trajneri Edi Reja e pati theksuar disa herë në konferencën për shtyp se Andorra duhet trajtuar me respekt dhe përqendrim maksimal, por duket se lojtarët e që ai stërvit nuk e kishin marrë seriozisht dhe panë të ...
Portalb | 14-Nov-2019 22:50
Trajneri Edi Reja e pati theksuar disa herë në konferencën për shtyp se Andorra duhet trajtuar me respekt dhe përqendrim maksimal, por duket se lojtarët e që ai stërvit nuk e kishin marrë seriozisht dhe panë të ...

Shqipëri e turpshme, nuk fitojmë dot ndaj modestëve nga Andorra
Drejtuesit e Federatës kërkonin prej ditësh sa më shumë mbështetje ndaj Andorrës në “Elbasan Arena”, sikur e kishin parashikuar se ndeshja e sotme e kombëtares sonë do të ishte skandaloze. Kuqezinjtë e drejtuar nga ...
Politiko | 14-Nov-2019 22:50
Drejtuesit e Federatës kërkonin prej ditësh sa më shumë mbështetje ndaj Andorrës në “Elbasan Arena”, sikur e kishin parashikuar se ndeshja e sotme e kombëtares sonë do të ishte skandaloze. Kuqezinjtë e drejtuar nga ...

Dështon Shqipëria, vetëm barazim me Andorran
Ishte menduar se Shqipëria sonte do të këtë një punë të lehtë me Andorran, megjithatë Andorra ia doli që të barazoi dhe të kthehet në shtëpi me një pikë Shqipëria nuk ka arritur që ta mund Andorran në Elbasan pasi që ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 22:50
Ishte menduar se Shqipëria sonte do të këtë një punë të lehtë me Andorran, megjithatë Andorra ia doli që të barazoi dhe të kthehet në shtëpi me një pikë Shqipëria nuk ka arritur që ta mund Andorran në Elbasan pasi që ...

Shqipëria dhe Andorra ndajnë pikët për kualifikimet në Euro 2020
Shqipëria dhe Andorra i kanë ndarët pikët në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që u zhvillua në Elbasan Arena, përfundoi me rezultat 2-2. Pas vetëm gjashtë minutash lojë, Bekim Balaj e kaloi kombëtaren ...
Zeri | 14-Nov-2019 22:50
Shqipëria dhe Andorra i kanë ndarët pikët në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që u zhvillua në Elbasan Arena, përfundoi me rezultat 2-2. Pas vetëm gjashtë minutash lojë, Bekim Balaj e kaloi kombëtaren ...

“Euro 2020”, përfundon ndeshja Shqipëri- Andora 2-2
Kombëtarja kuqezi është ndalur në një barazim 2-2 të enjten në mbrëmje nga Andorra, në takimin e parfundit të grupit H të Eliminatoreve të Evropianit 2020 dhe të sjellë për sportdashësit drejtpërdrejt nga Rrjeti i ...
RTSH | 14-Nov-2019 22:50
Kombëtarja kuqezi është ndalur në një barazim 2-2 të enjten në mbrëmje nga Andorra, në takimin e parfundit të grupit H të Eliminatoreve të Evropianit 2020 dhe të sjellë për sportdashësit drejtpërdrejt nga Rrjeti i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved