ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 14:49

Atdhe Nuhiu kalon Kosovën në epërsi – heshtet Rpublika Çeke

Atdhe Nuhiu kalon Kosovën në epërsi – heshtet Rpublika Çeke
Kosova ka kaluar në epërsi ndaj Republikës së Çekisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ishte Athe Nuhiu që e kaloi Përfaqësuesen tonë në epërsi në minutën e 50-të. Pas një asistimi nga Florent Hadërgjonaj, ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 22:00
Kosova ka kaluar në epërsi ndaj Republikës së Çekisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ishte Athe Nuhiu që e kaloi Përfaqësuesen tonë në epërsi në minutën e 50-të. Pas një asistimi nga Florent Hadërgjonaj, ...

Një rreshtim i gabuar në mbrojtje penalizon kombëtaren shqiptare
Është mbyllur në barazim 1 me 1 pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Andorrës. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk diti ta menaxhonte rezultatin. ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 21:40
Është mbyllur në barazim 1 me 1 pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Andorrës. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk diti ta menaxhonte rezultatin. ...

Atdhe ‘Superman’ Nuhiu – Kosova në epërsi
Kombëtarja e Kosovës ka zhbllokuar rezultatin në ‘Doosan Arena’, shkruan . Golin e parë në këtë takim e ka shënuar Atdhe Nuhiu, në minutën e 55' të takimit. Më poshtë ua përcjell golin e Nuhiut. /Lajmi.net/ GOAL! 50’ ...
Lajminet | 14-Nov-2019 22:01
Kombëtarja e Kosovës ka zhbllokuar rezultatin në ‘Doosan Arena’, shkruan . Golin e parë në këtë takim e ka shënuar Atdhe Nuhiu, në minutën e 55' të takimit. Më poshtë ua përcjell golin e Nuhiut. /Lajmi.net/ GOAL! 50’ ...

Shokohet Shqipëria, përmbyset nga Andorra Andorra ka kaluar në epërsi kundër Shqipërisë në Elbasan Arena Me të filluar pjesa e dytë, në minutën e 48-të Andorra ka shënuar me anë te Christian...
Andorra ka kaluar në epërsi kundër Shqipërisë në Elbasan Arena Me të filluar pjesa e dytë, në minutën e 48-të Andorra ka shënuar me anë te Christian Martinez. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet Ngjarje ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 22:01
Andorra ka kaluar në epërsi kundër Shqipërisë në Elbasan Arena Me të filluar pjesa e dytë, në minutën e 48-të Andorra ka shënuar me anë te Christian Martinez. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet Ngjarje ...

Goooooool – shënon Atdhe Nuhiu
Atdhe Nuhiu ka shënuar duke e dërguar kështu Kosovën në epërsi. ‘Luanët’ e Kosovës nuk po ndalen së na bëri krenar dhe po tregojnë e kemi lindur të jemi fitimtar. Ata janë duke bërë lojë të shkëlqyeshme në këtë ndeshje. ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 22:00
Atdhe Nuhiu ka shënuar duke e dërguar kështu Kosovën në epërsi. ‘Luanët’ e Kosovës nuk po ndalen së na bëri krenar dhe po tregojnë e kemi lindur të jemi fitimtar. Ata janë duke bërë lojë të shkëlqyeshme në këtë ndeshje. ...

Shokohet Shqipëria, përmbyset nga Andorra
Andorra ka kaluar në epërsi kundër Shqipërisë në Elbasan Arena Me të filluar pjesa e dytë, në minutën e 48-të Andorra ka shënuar me anë te Christian Martinez. /GazetaExpress/
Gazeta Express | 14-Nov-2019 22:00
Andorra ka kaluar në epërsi kundër Shqipërisë në Elbasan Arena Me të filluar pjesa e dytë, në minutën e 48-të Andorra ka shënuar me anë te Christian Martinez. /GazetaExpress/

4 gola gjithsej në Elbasan, Kosova na zbardh faqen kundër Çekisë!
Andorra na befason sërish, por na nderon Kosova! Sonte përfaqësuesja e Shqipërisë është në barazim provizor 2-2 në Elbasan Arena përballë skuadrës modeste të Andorrës. Pjesa e dytë nisi me golin e miqve, por pas vetëm ...
Politiko | 14-Nov-2019 22:00
Andorra na befason sërish, por na nderon Kosova! Sonte përfaqësuesja e Shqipërisë është në barazim provizor 2-2 në Elbasan Arena përballë skuadrës modeste të Andorrës. Pjesa e dytë nisi me golin e miqve, por pas vetëm ...

Kosova shënon kundër Çekisë
Kombëtarja e Kosovës ka kaluar në epërsi ndaj Çekisë me rezultat 1:0. Ishte futbollisti Atdhe Nuhiu ai që realizoi golin e parë të kësaj ndeshje në minutën e 42-të, njofton Klan Kosova. Përballja është duke i zhvilluar ...
AlbInfo | 14-Nov-2019 22:00
Kombëtarja e Kosovës ka kaluar në epërsi ndaj Çekisë me rezultat 1:0. Ishte futbollisti Atdhe Nuhiu ai që realizoi golin e parë të kësaj ndeshje në minutën e 42-të, njofton Klan Kosova. Përballja është duke i zhvilluar ...

Kosova golin e parë Çekisë ia ‘kërset’ Euro 2020 po na pret
Atdhe Nuhiu ka shënuar duke e dërguar kështu Kosovën në epërsi. ‘Luanët’ e Kosovës nuk po ndalen së na bëri krenar dhe po tregojnë e kemi lindur të jemi fitimtar. Ata janë duke bërë lojë të shkëlqyeshme në këtë ndeshje. ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 21:56
Atdhe Nuhiu ka shënuar duke e dërguar kështu Kosovën në epërsi. ‘Luanët’ e Kosovës nuk po ndalen së na bëri krenar dhe po tregojnë e kemi lindur të jemi fitimtar. Ata janë duke bërë lojë të shkëlqyeshme në këtë ndeshje. ...

VIDEO | Franca barazon mes polemikave! Kane “uragan”, quajeni mbreti i Wembley-t
Franca ia ka dalë të barazojë ndeshjen kundër Moldavisë. Rafael Varane është autori i golit në minutën e 35-të, teksa miqtë kanë protestuar për një faull kundër portierit. Arbitri lituanez e cilësoi të rregullt ...
ABCNews | 14-Nov-2019 21:40
Franca ia ka dalë të barazojë ndeshjen kundër Moldavisë. Rafael Varane është autori i golit në minutën e 35-të, teksa miqtë kanë protestuar për një faull kundër portierit. Arbitri lituanez e cilësoi të rregullt ...

Mrekulli në Çeki, Kosova kalon në epërsi me supergol
Kombëtarja e Kosovës ka heshtur stadiumin “Dosan Arena”, duke kaluar në epërsi ndaj Republikës Çeke, shkruan Gazeta inFokus. Golin për Dardanët e ka shënuar Atdhe Nuhiu në minutën e 49’. Sulmusi shtatlartë ka shënuar ...
InFokusi | 14-Nov-2019 21:55
Kombëtarja e Kosovës ka heshtur stadiumin “Dosan Arena”, duke kaluar në epërsi ndaj Republikës Çeke, shkruan Gazeta inFokus. Golin për Dardanët e ka shënuar Atdhe Nuhiu në minutën e 49’. Sulmusi shtatlartë ka shënuar ...

Kosova shënon kundër Çekisë
Kombëtarja e Kosovës ka kaluar në epërsi ndaj Çekisë me rezultat 1:0. Ishte futbollisti Atdhe Nuhiu ai që realizoi golin e parë të kësaj ndeshje në minutën e 42-të, njofton Klan Kosova. Përballja është duke i zhvilluar ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 21:55
Kombëtarja e Kosovës ka kaluar në epërsi ndaj Çekisë me rezultat 1:0. Ishte futbollisti Atdhe Nuhiu ai që realizoi golin e parë të kësaj ndeshje në minutën e 42-të, njofton Klan Kosova. Përballja është duke i zhvilluar ...

Andorra barazon rezultatin në “Elbasan Arena”
Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i kuqezinjve sepse Andorra ka barazuar shifrat. Minuta e 18-të e takimit në “Elbasan Arena” dhe Kristian ka barazuar gjithçka falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka ka kapur në befasi ...
Telegraf | 14-Nov-2019 21:20
Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i kuqezinjve sepse Andorra ka barazuar shifrat. Minuta e 18-të e takimit në “Elbasan Arena” dhe Kristian ka barazuar gjithçka falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka ka kapur në befasi ...

'Shpërthen' Plzeni: KOSOVA NË EPËRSI NDAJ ÇEKISË
Kanë kaluar 50 minuta lojë në ndeshjen mes Çekisë dhe Kosovës. Atdhe Nuhiu e ka kaluar Kosovën në epërsi 1:0 në minutën e 50-të, shkruan Zëri.info. Sulmuesi shtatlartë ka shënuar një super-gol me kokë nga......
Zeri | 14-Nov-2019 21:55
Kanë kaluar 50 minuta lojë në ndeshjen mes Çekisë dhe Kosovës. Atdhe Nuhiu e ka kaluar Kosovën në epërsi 1:0 në minutën e 50-të, shkruan Zëri.info. Sulmuesi shtatlartë ka shënuar një super-gol me kokë nga......

Euro 2020/ Mbyllet pjesa e parë Shqipëri- Andora 1-1, golat nga Balaj dhe Martinez
Në fakt, Shqipëria e ka gjetur rrugën e rrjetës pas vetëm 133 sekondash lojë, por kërcimi i fuqishëm i Ndojit, që është kurorëzuar me përshëndetjen e rrjetës, ka rezultuar i pavlefshëm, pasi më parë topi kishte dalë ...
RTSH | 14-Nov-2019 21:47
Në fakt, Shqipëria e ka gjetur rrugën e rrjetës pas vetëm 133 sekondash lojë, por kërcimi i fuqishëm i Ndojit, që është kurorëzuar me përshëndetjen e rrjetës, ka rezultuar i pavlefshëm, pasi më parë topi kishte dalë ...

Bie heshtja ne “Elbasan Arena”, Andorra shenon ndaj Shqiperise
Befasojnë futbollostet e Andores! Pas një harkimi nga e majta, futbollisti i Andorrës, Martinez, nuk ka falur brenda zonës, duke barazuar shifrat! Skuadra e Andorres ka barazuar rezultatin kundër Shqipërisë në “Elbasan ...
Lajmi i Fundit | 14-Nov-2019 21:45
Befasojnë futbollostet e Andores! Pas një harkimi nga e majta, futbollisti i Andorrës, Martinez, nuk ka falur brenda zonës, duke barazuar shifrat! Skuadra e Andorres ka barazuar rezultatin kundër Shqipërisë në “Elbasan ...

Çeki – Kosovë, mbyllet pjesa e parë
Kombëtarja e Shqipërisë ka shënuar golin e parë në takimin ndaj Andorrës. Shqipëria ka shënuar golin e parë me anë të sulmuesit, Bekim Balaj, raporton GazetaBlic. Balaj ka gjetur golin e parë në minutën e gjashtë të ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 21:35
Kombëtarja e Shqipërisë ka shënuar golin e parë në takimin ndaj Andorrës. Shqipëria ka shënuar golin e parë me anë të sulmuesit, Bekim Balaj, raporton GazetaBlic. Balaj ka gjetur golin e parë në minutën e gjashtë të ...

Andorra barazon rezultatin me Shqipërinë
Ekipi mysafir i Andorrës ka arritur të shënoi golin e parë në “Elbasan Arena”. Barazimi i rezultatit erdhi 12 minuta pasi realizoi Bekim Balaj. Për 1 me 1 shënoi Cristian Martinez, në minutën e 18-të. Source
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 21:25
Ekipi mysafir i Andorrës ka arritur të shënoi golin e parë në “Elbasan Arena”. Barazimi i rezultatit erdhi 12 minuta pasi realizoi Bekim Balaj. Për 1 me 1 shënoi Cristian Martinez, në minutën e 18-të. Source

Kishte 9 vite pa shënuar në transfertë, Andorra po na befason!
Shqipëria sonte nuk dihet ku ka kokën. Edhe pse e nisëm mirë duke shënuar golin e parë të ndeshjes me Andorrën, pa kaluar gjysmë ore lojë Andorra na ka barazuar rezultatin. Sulmuesi shkodran Balaj shënoi një gol të ...
Politiko | 14-Nov-2019 21:25
Shqipëria sonte nuk dihet ku ka kokën. Edhe pse e nisëm mirë duke shënuar golin e parë të ndeshjes me Andorrën, pa kaluar gjysmë ore lojë Andorra na ka barazuar rezultatin. Sulmuesi shkodran Balaj shënoi një gol të ...

Andorra barazon rezultatin kundër Shqipërisë
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez. Source
InFokusi | 14-Nov-2019 21:25
Shqipëria është befasuar nga Andorra në Elbasan Mysafirët kanë barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18-të me anë te Christian Martinez. Source

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved