ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:19

Angela Martini tregon arsyen “bizare” pse u martua në fustan të zi

Angela Martini tregon arsyen “bizare” pse u martua në fustan të zi
Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje disa vjeçare, çifti vendosi ta kurorëzonte dashurinë e tyre me një ceremoni në Las Vegas. Bukuroshja ...
Telegraf | 14-Nov-2019 08:59
Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje disa vjeçare, çifti vendosi ta kurorëzonte dashurinë e tyre me një ceremoni në Las Vegas. Bukuroshja ...

Angela Martini flet për mardhënien me Craig David
teksa ishte e ftuar në emisionin “Soiree”, modelja Angela Martini ka rrëfyer më shumë për jetën e saj private. Disa kohë në parë, ajo është përfolur për një lidhje të mundshme me këngëtarin Craig David, por sot në ...
Lapsi | 14-Nov-2019 09:33
teksa ishte e ftuar në emisionin “Soiree”, modelja Angela Martini ka rrëfyer më shumë për jetën e saj private. Disa kohë në parë, ajo është përfolur për një lidhje të mundshme me këngëtarin Craig David, por sot në ...

Angela Martini  e pranon; “Po, kam qenë e lidhur me bashkëshortin e Kim Kardashian”!
Angela Martini ndodhet në Shqipëri për të promovuar librin e saj të parë të cilin e ka titulluar “Dashuri, shpresë, dritë”. Mbrëmjen e kaluar bukuroshja ishte e ftuar në programin “Soiree”, ku ndër të tjera ceku edhe ...
Bordo | 14-Nov-2019 09:43
Angela Martini ndodhet në Shqipëri për të promovuar librin e saj të parë të cilin e ka titulluar “Dashuri, shpresë, dritë”. Mbrëmjen e kaluar bukuroshja ishte e ftuar në programin “Soiree”, ku ndër të tjera ceku edhe ...

U martua me fustan të zi, modelja e njohur zbulon arsyen ‘EPIKE’
Dy vite më parë, modelja e njohur Angela Martini na befasoi të gjithëve me disa postime në llogarinë e saj në Instagram, ku tregonte se ishte martuar sa hap e mbyll sytë me partnerin e saj, Dragos Savulescu. Për më ...
Standard | 14-Nov-2019 09:39
Dy vite më parë, modelja e njohur Angela Martini na befasoi të gjithëve me disa postime në llogarinë e saj në Instagram, ku tregonte se ishte martuar sa hap e mbyll sytë me partnerin e saj, Dragos Savulescu. Për më ...

Angela Martini e pranon: Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian
Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i Kim Kardashian. Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por sonte në emisionin ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 09:33
Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i Kim Kardashian. Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por sonte në emisionin ...

Katër muaj pasi u bë nënë, Rona Nishliu publikon videon e veçantë me vajzën, Noa
Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje disa vjeçare, çifti vendosi ta kurorëzonte dashurinë e tyre me një ceremoni në Las Vegas. Bukuroshja ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 09:12
Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje disa vjeçare, çifti vendosi ta kurorëzonte dashurinë e tyre me një ceremoni në Las Vegas. Bukuroshja ...

“Në 4 martesa, 2 herë mori të njëjtin burrë”: Angela Martini rrëfen historinë e nënës së saj dhe tregon si u martua me miliaderin
Angela Martini është një modele shumë e suksesshme, ku dhe pse mes sakrificave të shumta që jeta e ka përballur, ka ditur të luftojë dhe t’i realizojë ëndrrat e saj. Me një karrierë modelingu në SHBA, ajo ka dalluar ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 19:58
Angela Martini është një modele shumë e suksesshme, ku dhe pse mes sakrificave të shumta që jeta e ka përballur, ka ditur të luftojë dhe t’i realizojë ëndrrat e saj. Me një karrierë modelingu në SHBA, ajo ka dalluar ...

“Burri tha se më do se ksi”, Angela Martini tregon pse u martua me fustan të zi
Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje disa vjeçare, çifti vendosi ta kurorëzonte dashurinë e tyre me një ceremoni në Las Vegas. Bukuroshja ...
Lexo | 14-Nov-2019 09:05
Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje disa vjeçare, çifti vendosi ta kurorëzonte dashurinë e tyre me një ceremoni në Las Vegas. Bukuroshja ...

Angela Martini tregon arsyen “bizare” pse u martua në fustan të zi
Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje disa vjeçare, çifti vendosi ta kurorëzonte dashurinë e tyre me një ceremoni në Las Vegas. Bukuroshja ...
Zeri | 14-Nov-2019 08:59
Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje disa vjeçare, çifti vendosi ta kurorëzonte dashurinë e tyre me një ceremoni në Las Vegas. Bukuroshja ...

Angela rrëfen moemnte të vështira në jetën e saj: Njerka nuk më donte, babai nuk më besonte
Angela Martini ka folur lidhur me jetën e saj. Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”.Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 08:51
Angela Martini ka folur lidhur me jetën e saj. Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”.Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të ...

Jari fton banoret e Astirit ne Panairin e Librit
Pas mbylljes së protestës së Astirit, Jari vendosi tu bëj një ftesë njerëzore banorëve të rraskaptiur të Unazës së Madhe të bëjnë një vizitë në panairin e Librit. Të dashur demokratë të Astirit. Jari ju sqaron. Qëndresa ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 18:40
Pas mbylljes së protestës së Astirit, Jari vendosi tu bëj një ftesë njerëzore banorëve të rraskaptiur të Unazës së Madhe të bëjnë një vizitë në panairin e Librit. Të dashur demokratë të Astirit. Jari ju sqaron. Qëndresa ...

Angela Martini paska qenë e lidhur me burrin e Kim Kardashian dhe nuk e paskemi ditur!
Në vitin 2011, modelja e njohur Angela Martini u përfol për një lidhje me partnerin aktual të Kim Kardashian, Kanye West. Asokohe, Angela i mohoi këto lajme duke u shprehur se s’kishte asgjë mes tyre, mirëpo sonte në ...
Lexo | 14-Nov-2019 08:40
Në vitin 2011, modelja e njohur Angela Martini u përfol për një lidhje me partnerin aktual të Kim Kardashian, Kanye West. Asokohe, Angela i mohoi këto lajme duke u shprehur se s’kishte asgjë mes tyre, mirëpo sonte në ...

Këto janë top 10 fotot NUDO të Angela Martinit (+18)
Bukuroshja shqiptare e sportit, , në një intervistë të re është pyetur rreth futbollistëve dhe përpjekjet e tyre për t’u lidhur me të. Nga prezantuesja televizive është kërkuar që të zgjedhë nga 1-10 se sa e gjuajnë ...
GazetaBlic | 29-Oct-2017 20:05
Bukuroshja shqiptare e sportit, , në një intervistë të re është pyetur rreth futbollistëve dhe përpjekjet e tyre për t’u lidhur me të. Nga prezantuesja televizive është kërkuar që të zgjedhë nga 1-10 se sa e gjuajnë ...

Angela Martini tregon arsyen “bizare” pse u martua në fustan të zi
Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje disa vjeçare, çifti vendosi ta kurorëzonte dashurinë e tyre me një ceremoni në Las Vegas. Bukuroshja ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 07:41
Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje disa vjeçare, çifti vendosi ta kurorëzonte dashurinë e tyre me një ceremoni në Las Vegas. Bukuroshja ...

Angela Martini rrëfehet për periudhën më të vështirë në jetën e saj
Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”. Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të gjitha, Martini ka folur rreth librit të saj të ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 00:29
Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”. Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të gjitha, Martini ka folur rreth librit të saj të ...

Kamera kap rastësisht gjatë ndeshjes një studente tifoze të Juventusit, numri i ndjekësve të saj u shumëfishua brenda një dite
Studentja 21-vjeçare e universitetit është shpesh në stadium dhe, falë kameramanit që shpesh fokusoi pamjen e saj gjatë ndeshjes së Juventusit me Milanin, ajo ka hyrë në zemrat e fansave të futbollit. Francesca Tajè, ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 20:15
Studentja 21-vjeçare e universitetit është shpesh në stadium dhe, falë kameramanit që shpesh fokusoi pamjen e saj gjatë ndeshjes së Juventusit me Milanin, ajo ka hyrë në zemrat e fansave të futbollit. Francesca Tajè, ...

Angela Martini rrëfen periudhën e vështirë në jetën e saj: Njerka nuk më donte, babai nuk më besonte
Angela Martini ka folur lidhur me jetën e saj. Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”. Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të ...
Arbresh | 13-Nov-2019 23:59
Angela Martini ka folur lidhur me jetën e saj. Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”. Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të ...

Angela Martini tregon jetën e saj të vështirë, si nuk e donte njerka
Angela Martini ka folur lidhur me jetën e saj. Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”. Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 23:54
Angela Martini ka folur lidhur me jetën e saj. Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”. Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të ...

Angela rrëfen periudhën e vështirë në jetën e saj: Njerka nuk më donte, babai nuk më besonte
Angela Martini ka folur lidhur me jetën e saj. Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”. Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të ...
Koha.mk | 13-Nov-2019 23:39
Angela Martini ka folur lidhur me jetën e saj. Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”. Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të ...

Angela rrëfen periudhën e vështirë në jetën e saj: Njerka nuk më donte, babai nuk më besonte
Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”. Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të gjitha, Martini ka folur rreth librit të saj të ...
Lajminet | 13-Nov-2019 23:22
Modelja e njohur shqiptare, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Opinion”. Përball gazetarit Blendi Fevziu, ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj. Mbi të gjitha, Martini ka folur rreth librit të saj të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved