ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 22:58

Pas Xhakës, edhe një futbollist tjetër e “refuzon” Shqipërinë

Pas Xhakës, edhe një futbollist tjetër e “refuzon” Shqipërinë
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës.
Top Channel | 13-Nov-2019 11:41
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës.

Hysaj: Andorra e para, duam të thyejmë rekordin!
Elseid Hysaj ka lënë pas dëmtimin dhe është gati për dy ndeshjet kundër Andorrës dhe Francës. Kapiteni i kombëtares ka dalë në konferencën për shtyp përkrah trajnerit Reja, aty ku flet për dy ndeshjet e fundit të ...
ABCNews | 13-Nov-2019 13:19
Elseid Hysaj ka lënë pas dëmtimin dhe është gati për dy ndeshjet kundër Andorrës dhe Francës. Kapiteni i kombëtares ka dalë në konferencën për shtyp përkrah trajnerit Reja, aty ku flet për dy ndeshjet e fundit të ...

Reja: Xhaka? Ju zbuloj të vërtetën, ja çfarë biseduam
Edoardo Reja ka sqaruar të vërtetën në lidhje me Taulant Xhakën. Lojtari i Baselitu ftua për dy ndeshjet e radhës, por ai nuk është paraqitur në grumbullimin e kombëtares. Trajneri italian zbulon bisedëm me lojtarin dhe ...
ABCNews | 13-Nov-2019 13:00
Edoardo Reja ka sqaruar të vërtetën në lidhje me Taulant Xhakën. Lojtari i Baselitu ftua për dy ndeshjet e radhës, por ai nuk është paraqitur në grumbullimin e kombëtares. Trajneri italian zbulon bisedëm me lojtarin dhe ...

Edi Reja flet për çështjen Xhaka! Kush mendon se është Messi, te unë nuk mund të luaj
Në prag të ndeshjeve eliminatore ndaj Andorrës dhe Francës, trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja ka dalë në konferencë për shtyp ku dhe ka analizuar të ndeshjet por edhe problematikat e fundit me futbollistë të ...
InfoSport.mk | 13-Nov-2019 13:14
Në prag të ndeshjeve eliminatore ndaj Andorrës dhe Francës, trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja ka dalë në konferencë për shtyp ku dhe ka analizuar të ndeshjet por edhe problematikat e fundit me futbollistë të ...

Pas Xhakës, edhe një futbollist tjetër e “refuzon” Shqipërinë
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit në kuadër të Grupit H gjatë dy javëvë në vijim – ...
Albportali | 13-Nov-2019 12:54
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit në kuadër të Grupit H gjatë dy javëvë në vijim – ...

12:19 Pas Xhakës, edhe një futbollist tjetër e “refuzon” Shqipërinë Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë...
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit në kuadër të Grupit H gjatë dy javëvë në vijim – ...
Kosova Sot | 13-Nov-2019 12:21
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit në kuadër të Grupit H gjatë dy javëvë në vijim – ...

Pas Xhakës, edhe një futbollist tjetër e “refuzon” Shqipërinë
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit në kuadër të Grupit H gjatë dy javëvë në vijim – ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 11:55
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Shqipëria do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit në kuadër të Grupit H gjatë dy javëvë në vijim – ...

Xhaka drejt largimit nga Kombëtarja ?! Ja çfare ka ndodhur
Ka një çështje te kombëtarja shqiptare në prag të dy ndeshjeve ndaj Andorrës dhe Francës dhe protagonist është sërish, Taulant Xhaka. Mesfushori kuqezi ka refuzuar ftesën e trajnerit Reja dhe nuk është paraqitur në ...
Lajmi i Fundit | 13-Nov-2019 11:28
Ka një çështje te kombëtarja shqiptare në prag të dy ndeshjeve ndaj Andorrës dhe Francës dhe protagonist është sërish, Taulant Xhaka. Mesfushori kuqezi ka refuzuar ftesën e trajnerit Reja dhe nuk është paraqitur në ...

Xhaka godet përsëri, mesfushori nuk i bashkohet kombëtares në grumbullim
Një tjetër kapitull i shtohet sagës “Xhaka” në përfaqësuesen shqiptare. Mesfushori mendohej se do të kthehej përsëri protagonist me fanellën kuqezi, por ai ëhst ëbërë protagonist në një mënyrë tjetër, pasi nuk është ...
GazetaTema | 12-Nov-2019 22:09
Një tjetër kapitull i shtohet sagës “Xhaka” në përfaqësuesen shqiptare. Mesfushori mendohej se do të kthehej përsëri protagonist me fanellën kuqezi, por ai ëhst ëbërë protagonist në një mënyrë tjetër, pasi nuk është ...

Taulant Xhaka nuk do të luajë kundër Andorrës dhe Francës
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Mesfushori i Baselit, i cili me shumë gjasa do të aktivizohej titullar në ndeshjen ndaj Andorrës në të ...
PortaliOnline | 13-Nov-2019 10:58
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Mesfushori i Baselit, i cili me shumë gjasa do të aktivizohej titullar në ndeshjen ndaj Andorrës në të ...

Xhaka u largua nga Kombëtarja, pritet përgjigja e Kaces
Taulant Xhaka nuk do të vijë në grumbullim me Kombëtaren dhe emri në listën e pritjes është ai i Ergys Kaçes. Mesfushori i AEL Larisës përshtatet me rolin e lënë bosh nga Xhaka dhe, me gjasë, stafi i kuqezinjve ka nisur ...
TetovaSot | 13-Nov-2019 10:38
Taulant Xhaka nuk do të vijë në grumbullim me Kombëtaren dhe emri në listën e pritjes është ai i Ergys Kaçes. Mesfushori i AEL Larisës përshtatet me rolin e lënë bosh nga Xhaka dhe, me gjasë, stafi i kuqezinjve ka nisur ...

Pas Xhakës, edhe një futbollist tjetër e “refuzon” Shqipërinë
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Për të zëvendësuar Xhakën nga sa mësohet nga lista e pritjes është thirrur Ergys Kaçe i cili ka një rol ...
InFokusi | 13-Nov-2019 10:28
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Për të zëvendësuar Xhakën nga sa mësohet nga lista e pritjes është thirrur Ergys Kaçe i cili ka një rol ...

Pas Xhakës, edhe një futbollist tjetër e “refuzon” Shqipërinë
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Për të zëvendësuar Xhakën nga sa mësohet nga lista e pritjes është thirrur Ergys Kaçe i cili ka një rol ...
Lajminet | 13-Nov-2019 10:28
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Për të zëvendësuar Xhakën nga sa mësohet nga lista e pritjes është thirrur Ergys Kaçe i cili ka një rol ...

Pas Xhakës, edhe një futbollist tjetër e “refuzon” Shqipërinë
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Për të zëvendësuar Xhakën nga sa mësohet nga lista e pritjes është thirrur Ergys Kaçe i cili ka një rol ...
Alsat-M | 13-Nov-2019 10:28
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Për të zëvendësuar Xhakën nga sa mësohet nga lista e pritjes është thirrur Ergys Kaçe i cili ka një rol ...

Cikalleshi thumbon Panuccin dhe hakmerret për përjashtimin e dikurshëm!
Sokol Cikalleshi, sulmuesi i Shqipërisë, që për arsye dëmtimi nuk do të jetë për dy ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës, është kthyer të flasë për çështjen e dikurshme me Panuccin, ish-trajnerin e Shqipërisë, që e la ...
GazetaTema | 12-Nov-2019 20:39
Sokol Cikalleshi, sulmuesi i Shqipërisë, që për arsye dëmtimi nuk do të jetë për dy ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës, është kthyer të flasë për çështjen e dikurshme me Panuccin, ish-trajnerin e Shqipërisë, që e la ...

Ricardo Montolivo pensionohet nga futbolli, fajëson Gattuson dhe Milanin
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Mesfushori i Baselit i cili me shumë gjasa do të aktivizohej titullar në ndeshjen ndaj Andorrës në të ...
GazetaBlic | 13-Nov-2019 10:28
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Mesfushori i Baselit i cili me shumë gjasa do të aktivizohej titullar në ndeshjen ndaj Andorrës në të ...

Pas Xhakës, edhe një futbollist tjetër e “refuzon” Shqipërinë
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës.
Kosova Press | 13-Nov-2019 10:22
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës.

Reja gjen zëvendësuesin e Taulant Xhakës
Taulant Xhaka nuk do të luaj me Shqipërinë në ndeshjet e nëntorit kundër Andorrës dhe Francës. Edhe pse mesfushori i Bazelit ishte ftuar nga ana e trajnerit Edi Reja, i njëjti ka refuzuar grumbullimin me ekipin ...
InfoSport.mk | 13-Nov-2019 10:10
Taulant Xhaka nuk do të luaj me Shqipërinë në ndeshjet e nëntorit kundër Andorrës dhe Francës. Edhe pse mesfushori i Bazelit ishte ftuar nga ana e trajnerit Edi Reja, i njëjti ka refuzuar grumbullimin me ekipin ...

“Diplomati” Edi Reja, trajneri 74-vjeçar ka zgjidhur me klas disa situata problematike
Diplomacia në futboll është një faktor sa i rëndësishëm aq edhe vendimtar për balancat e pushtetit brenda një klubi apo skuadre. Kur ke klasin, eksperiencën dhe karizmën për ta përdorur në mënyrë efikase, atëherë del i ...
RTSH | 13-Nov-2019 10:09
Diplomacia në futboll është një faktor sa i rëndësishëm aq edhe vendimtar për balancat e pushtetit brenda një klubi apo skuadre. Kur ke klasin, eksperiencën dhe karizmën për ta përdorur në mënyrë efikase, atëherë del i ...

Xhaka refuzon Shqipërinë, edhe Kaçe në dilemë për të ardhur!
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Mesfushori i Baselit i cili me shumë gjasa do të aktivizohej titullar në ndeshjen ndaj Andorrës në të ...
InFokusi | 13-Nov-2019 09:45
Taulant Xhaka nuk do të jetë pjesë e grumbullimit të kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Mesfushori i Baselit i cili me shumë gjasa do të aktivizohej titullar në ndeshjen ndaj Andorrës në të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved