ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 14:39

Kompania për shitjen e biletave vjen me njoftim të ri, tregon kur do të dalin në shitje biletat e mbetura

Kompania për shitjen e biletave vjen me njoftim të ri, tregon kur do të dalin në shitje biletat e mbetura
Kompania më e përfolur në dy ditët e fundit, Tikss.app, që bënë shitjen e biletave për ndeshjen Kosova – Anglia, ka dalë me njoftim të ri.
Top Channel | 13-Nov-2019 11:41
Kompania më e përfolur në dy ditët e fundit, Tikss.app, që bënë shitjen e biletave për ndeshjen Kosova – Anglia, ka dalë me njoftim të ri.

Prokuroria e shtetit del me komunikatë: Kemi filluar hetimet lidhur me shitjen e biletave online
Prokuroria e shtetit të Kosovës ka dalë me komunikatë, ku njofton qytetarët se kanë filluar hetimet rreth shitjes së biletave për ndeshjet e Përfaqësueses së Kosovës. Shitja e biletave online nga kompania e autorizuar ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 13:38
Prokuroria e shtetit të Kosovës ka dalë me komunikatë, ku njofton qytetarët se kanë filluar hetimet rreth shitjes së biletave për ndeshjet e Përfaqësueses së Kosovës. Shitja e biletave online nga kompania e autorizuar ...

Kompania “tiks.app” vjen me njoftim të ri: Klientët që kanë kryer pagesën, nuk do të mbeten pa biletë
Kompania për shitjen e biletave të ndeshjeve të Përfaqësueses së Kosovës, “tiks.app” ka ardhur me një njoftim të ri. Qytetarët e Kosovës po hasin në vështirësi të ndryshme gjatë tentimit për blerje të biletave për ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 12:08
Kompania për shitjen e biletave të ndeshjeve të Përfaqësueses së Kosovës, “tiks.app” ka ardhur me një njoftim të ri. Qytetarët e Kosovës po hasin në vështirësi të ndryshme gjatë tentimit për blerje të biletave për ...

Reagim i ri nga kompania “tiks.app”, vazhdojnë arsyetimet e llojit “sulme kibernetike” – ankohen për akuza dhe kërcënime
Kompania për shitjen e biletave të ndeshjes së Përfaqësueses së Kosovës, “tiks.app” ka ardhur me një reagim të ri gjatë ditës së sotme (e mërkurë). Shitja e biletave për ndeshjen e fundit eliminatore të Euro 2020 në mes ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 10:00
Kompania për shitjen e biletave të ndeshjes së Përfaqësueses së Kosovës, “tiks.app” ka ardhur me një reagim të ri gjatë ditës së sotme (e mërkurë). Shitja e biletave për ndeshjen e fundit eliminatore të Euro 2020 në mes ...

Prokuroria nis hetimet lidhur me shitjen e biletave online për ndeshjen Kosovë – Angli
Prokurori i Shtetit, njofton opinionin publik se ka autorizuar njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës, në mënyrë që të verifikohen dyshimet e ngritura, si dhe për grumbullimin e të gjitha informatave lidhur me ...
Medial | 13-Nov-2019 13:40
Prokurori i Shtetit, njofton opinionin publik se ka autorizuar njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës, në mënyrë që të verifikohen dyshimet e ngritura, si dhe për grumbullimin e të gjitha informatave lidhur me ...

Biletat Kosovë-Angli, nisin verifikimet për shitjen e tyre
Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se ka autorizuar njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës, në mënyrë që të verifikohen dyshimet e ngritura, si dhe për grumbullimin e të gjitha informatave lidhur me shitjen ...
Kosova Press | 13-Nov-2019 13:40
Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se ka autorizuar njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës, në mënyrë që të verifikohen dyshimet e ngritura, si dhe për grumbullimin e të gjitha informatave lidhur me shitjen ...

Prokuroria, nis hetimin për shitjen e biletave online
Prokurori i Shtetit, njofton se ka autorizuar njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës, në mënyrë që të verifikohen dyshimet e ngritura, si edhe për grumbullimin e të gjitha informatave lidhur me shitjen e biletave ...
Indeks Online | 13-Nov-2019 13:40
Prokurori i Shtetit, njofton se ka autorizuar njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës, në mënyrë që të verifikohen dyshimet e ngritura, si edhe për grumbullimin e të gjitha informatave lidhur me shitjen e biletave ...

Agim Ademi siguron bileta VIP falas për prokurorë e gjyqtarë
Ndonëse qytetarët e Kosovës po dëshirojnë me çdo kusht ta blejnë një biletë për ndeshjen me Anlginë, FFK dhe kompania ‘Tiks.app’ po ia pamundëson një gjë të tillë. Numri më i madh i biletave po shkon për zyrtarët e ...
EkonomiaOnline | 13-Nov-2019 13:12
Ndonëse qytetarët e Kosovës po dëshirojnë me çdo kusht ta blejnë një biletë për ndeshjen me Anlginë, FFK dhe kompania ‘Tiks.app’ po ia pamundëson një gjë të tillë. Numri më i madh i biletave po shkon për zyrtarët e ...

Vazhdojnë problemet teknike me faqen për shitjen e biletave, “tiks.app” mbetet jashtë funksionit
Faqja zyrtare për shitjen e biletave të Përfaqësueses së Kosovës, “tiks.app” vazhdon të mbetet e bllokuar. Gjatë ditës së djeshme (e martë) ishte afati zyrtar nga ora 16:00 për fillimin e shitjes së biletave për takimin ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 08:33
Faqja zyrtare për shitjen e biletave të Përfaqësueses së Kosovës, “tiks.app” vazhdon të mbetet e bllokuar. Gjatë ditës së djeshme (e martë) ishte afati zyrtar nga ora 16:00 për fillimin e shitjes së biletave për takimin ...

Faqet e huaja shesin bileta për ndeshjen Kosovë-Angli me çmime shumëfish më të larta
Pasi një pjesë e madhe e tifozëve të Kosovës nuk arritën të sigurojnë bileta për ndeshjen Kosovë – Angli, kur këto dolën në shitje dje në orën 16:00, tani ata mund të detyrohen të paguajnë bileta me çmime shumëfish më ...
Gazeta Observer | 13-Nov-2019 12:37
Pasi një pjesë e madhe e tifozëve të Kosovës nuk arritën të sigurojnë bileta për ndeshjen Kosovë – Angli, kur këto dolën në shitje dje në orën 16:00, tani ata mund të detyrohen të paguajnë bileta me çmime shumëfish më ...

Mos u dorëzoni, biletat për ndeshjen Kosovë – Angli do të dalin sërish në shitje
Faqja zyrtare për shitjen e biletave për ndeshjet e Kosovës, tiks.app, ka njoftuar se biletat për ndeshjen Kosovë – Angli do të dalin sërish në shitje. Kosova do ta presë Anglinë më 17 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri” ...
InFokusi | 13-Nov-2019 12:00
Faqja zyrtare për shitjen e biletave për ndeshjet e Kosovës, tiks.app, ka njoftuar se biletat për ndeshjen Kosovë – Angli do të dalin sërish në shitje. Kosova do ta presë Anglinë më 17 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri” ...

Biletat e mbetura për ndeshjen Kosovë – Angli do të dalin sërish në shitje
Faqja zyrtare për shitjen e biletave për ndeshjet e Kosovës, tiks.app, ka njoftuar se biletat për ndeshjen Kosovë – Angli do të dalin sërish në shitje. Kosova do ta presë Anglinë më 17 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri” ...
PortaliOnline | 13-Nov-2019 11:41
Faqja zyrtare për shitjen e biletave për ndeshjet e Kosovës, tiks.app, ka njoftuar se biletat për ndeshjen Kosovë – Angli do të dalin sërish në shitje. Kosova do ta presë Anglinë më 17 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri” ...

Faqet e huaja shesin bileta në tregun e zi për ndeshjen Kosovë-Angli
Pasi një pjesë e madhe e tifozëve të Kosovës nuk arritën të sigurojnë bileta për ndeshjen Kosovë – Angli, kur këto dolën në shitje dje në orën 16:00, tani ata mund të detyrohen të paguajnë bileta me çmime shumëfish më ...
EkonomiaOnline | 13-Nov-2019 11:37
Pasi një pjesë e madhe e tifozëve të Kosovës nuk arritën të sigurojnë bileta për ndeshjen Kosovë – Angli, kur këto dolën në shitje dje në orën 16:00, tani ata mund të detyrohen të paguajnë bileta me çmime shumëfish më ...

11:25 Faqet e huaja shesin bileta për ndeshjen Kosovë-Angli, ja çmimi marramendës Pasi një pjesë e madhe e tifozëve...
Pasi një pjesë e madhe e tifozëve të Kosovës nuk arritën të sigurojnë bileta për ndeshjen Kosovë – Angli, kur këto dolën në shitje dje në orën 16:00, tani ata mund të detyrohen të paguajnë bileta me çmime shumëfish më ...
Kosova Sot | 13-Nov-2019 11:29
Pasi një pjesë e madhe e tifozëve të Kosovës nuk arritën të sigurojnë bileta për ndeshjen Kosovë – Angli, kur këto dolën në shitje dje në orën 16:00, tani ata mund të detyrohen të paguajnë bileta me çmime shumëfish më ...

Kompania për shitjen e biletave Kosovë – Angli, deklaron se ka pasur sulme kibernetike dhe se së shpejti do të rregullohet sistemi
Kompania “Tiks.app”, që është e autorizuar për shitjen e biletave të ndeshjes Kosovë – Angli, është ankuar në sulme kibernetike për dështimin e sotëm që të shesë biletat për ndeshjen e së dielës. Ka pasur shumë ankesa ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 22:59
Kompania “Tiks.app”, që është e autorizuar për shitjen e biletave të ndeshjes Kosovë – Angli, është ankuar në sulme kibernetike për dështimin e sotëm që të shesë biletat për ndeshjen e së dielës. Ka pasur shumë ankesa ...

Tifozi anglez e quan qesharak sistemin e shitjes së biletave në Kosovë
Shitja e biletave në mënyrë të çuditshme ka bërë që edhe njëherë të reagojë publikun futbolldashës. Ata e kanë shprehur irritimin e tyre nëpërmjet rrjeteve sociale, duke mos hezituar fare nga ofendimet e rënda. Por nuk ...
PortaliOnline | 13-Nov-2019 11:28
Shitja e biletave në mënyrë të çuditshme ka bërë që edhe njëherë të reagojë publikun futbolldashës. Ata e kanë shprehur irritimin e tyre nëpërmjet rrjeteve sociale, duke mos hezituar fare nga ofendimet e rënda. Por nuk ...

Kosovë - Angli: Biletat dalin edhe në tregun e zi anglez, e pabesueshme sa kushton një e tillë
Shitja e biletave të Kosovës në mënyrë ilegale ka depërtuar edhe në Angli, për ndeshjen ndaj tyre më 17 nëntor në ‘Fadil Vokrri’. Më herët u raportua se shitja e biletave në tregun e zi ka filluar, pasi në uebfaqe......
Zeri | 13-Nov-2019 11:23
Shitja e biletave të Kosovës në mënyrë ilegale ka depërtuar edhe në Angli, për ndeshjen ndaj tyre më 17 nëntor në ‘Fadil Vokrri’. Më herët u raportua se shitja e biletave në tregun e zi ka filluar, pasi në uebfaqe......

Faqet e huaja shesin bileta për ndeshjen Kosovë-Angli me çmime shumëfish më të larta
Pasi një pjesë e madhe e tifozëve të Kosovës nuk arritën të sigurojnë bileta për ndeshjen Kosovë – Angli, kur këto dolën në shitje dje në orën 16:00, tani ata mund të detyrohen të paguajnë bileta me çmime shumëfish më ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 11:18
Pasi një pjesë e madhe e tifozëve të Kosovës nuk arritën të sigurojnë bileta për ndeshjen Kosovë – Angli, kur këto dolën në shitje dje në orën 16:00, tani ata mund të detyrohen të paguajnë bileta me çmime shumëfish më ...

Federata mbron sistemin që zhgënjeu mijëra tifozë
Mjaft pritet në rend, siguro biletën në mënyrë efikase për të gjitha llojet e organizimeve”. Ky është mesazhi në faqen “tiks app”, përmes së cilës bëhet shitja edhe e biletave për ndeshjet e përfaqësueses së Kosovës në ...
EkonomiaOnline | 13-Nov-2019 10:55
Mjaft pritet në rend, siguro biletën në mënyrë efikase për të gjitha llojet e organizimeve”. Ky është mesazhi në faqen “tiks app”, përmes së cilës bëhet shitja edhe e biletave për ndeshjet e përfaqësueses së Kosovës në ...

Luka Modric flet në lidhje me kalimin e tij të mundshëm në Serie A
Kompania e kontraktuar nga FFK për shitjen e biletave të kombëtares së Kosovës, Tiks.app ka njoftuar se do të rifillojë shitjen e biletave për ndeshjen Kosovë – Angli, gjatë ditës së sotme. Me anë të një postimi në ...
GazetaBlic | 13-Nov-2019 10:50
Kompania e kontraktuar nga FFK për shitjen e biletave të kombëtares së Kosovës, Tiks.app ka njoftuar se do të rifillojë shitjen e biletave për ndeshjen Kosovë – Angli, gjatë ditës së sotme. Me anë të një postimi në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved