ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 05:39

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para
Regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është ndarë nga jeta.
Top Channel | 13-Nov-2019 12:20
Regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është ndarë nga jeta.

Prishtinë, gjendet e pajetë regjisorja Arzana Kraja
Regjisorja, Arzana Kraja vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është gjetur e pajetë në Prishtinë . Policia e Kosovës konfirmon lajmin se një trup i pajetë është gjetur në ...
VizionPlus | 13-Nov-2019 12:20
Regjisorja, Arzana Kraja vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është gjetur e pajetë në Prishtinë . Policia e Kosovës konfirmon lajmin se një trup i pajetë është gjetur në ...

Eliza Hoxha reagon për vdekjen e regjisores Kraja: Ma këpute shpirtin
Regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja, gjatë ditës së sotme (e mërkurë) është gjetur e vdekur në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, Policia e Kosovës. “Me datën 13.11.2019 rreth ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 12:20
Regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja, gjatë ditës së sotme (e mërkurë) është gjetur e vdekur në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, Policia e Kosovës. “Me datën 13.11.2019 rreth ...

Personi i vdekur në Prishtinë është regjisorja Arzana Kraja
Personi i cili është gjetur sot i vdekur në Prishtinë është regjisorja, Arzana Kraja vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, Policia e ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 12:00
Personi i cili është gjetur sot i vdekur në Prishtinë është regjisorja, Arzana Kraja vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, Policia e ...

Vdekja e Arzana Krajës, Prokuroria e cilëson si rast të dyshimtë, trupi dërgohet për obduksion
Në mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë është gjetur trupi i pa jetë i regjisores Arzana Kraja, shkruan Gazeta Express. Policia e Kosovës ka dhënë njoftimin për gjetjen e trupit të pajetë, ndërkohë nga ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 12:20
Në mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë është gjetur trupi i pa jetë i regjisores Arzana Kraja, shkruan Gazeta Express. Policia e Kosovës ka dhënë njoftimin për gjetjen e trupit të pajetë, ndërkohë nga ...

Kush ishte Arzana Kraja, regjisorja që u gjet e vdekur?
Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Arzana e cila ishte vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Kosovës, Mehmet Kraja ka dhënë kontribut në fushën e ...
Medial | 13-Nov-2019 12:15
Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Arzana e cila ishte vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Kosovës, Mehmet Kraja ka dhënë kontribut në fushën e ...

Qendra Kinematografike e Kosovës shpreh ngushëllime për vdekjen e regjisores Arzana Kraja
Ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në Prishtinë. Qendra Kinematografike e Kosovës përmes një statusi në ‘Facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hershme ...
Medial | 13-Nov-2019 12:15
Ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në Prishtinë. Qendra Kinematografike e Kosovës përmes një statusi në ‘Facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hershme ...

Gjendet e vdekur Arzana Kraja, vajza e Mehmet Krajës
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Në një përgjigje për Koha.net nga Policia e Kosovës, konfirmohet vdekja e një vajze në lagjen “Kalabria” ...
Gazeta Monitor | 13-Nov-2019 12:14
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Në një përgjigje për Koha.net nga Policia e Kosovës, konfirmohet vdekja e një vajze në lagjen “Kalabria” ...

Kush ishte Arzana Kraja, regjisorja që u gjet e vdekur?
Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Arzana e cila ishte vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Kosovës, Mehmet Kraja ka dhënë kontribut në fushën e ...
Klan Kosova | 13-Nov-2019 12:14
Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Arzana e cila ishte vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Kosovës, Mehmet Kraja ka dhënë kontribut në fushën e ...

Qendra Kinematografike e Kosovës shpreh ngushëllime për vdekjen e regjisores Arzana Kraja
Ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në Prishtinë. Qendra Kinematografike e Kosovës përmes një statusi në ‘Facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hershme ...
Arbresh | 13-Nov-2019 12:08
Ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në Prishtinë. Qendra Kinematografike e Kosovës përmes një statusi në ‘Facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hershme ...

Reagon QKK: Shokues lajmi për vdekjen e Arzana Krajës ishte e jashtëzakonshme në kinematografi
Mëngjesin e sotëm është gjetur pa shenja jete regjisorja Arzana Kraja. Lajmin e ka konfirmuar edhe Qendra Kinematografike e Kosovës Përmes një njoftimi në Facebook, Qendra Kinematografike e Kosovës ka bërë të ditur se ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 12:08
Mëngjesin e sotëm është gjetur pa shenja jete regjisorja Arzana Kraja. Lajmin e ka konfirmuar edhe Qendra Kinematografike e Kosovës Përmes një njoftimi në Facebook, Qendra Kinematografike e Kosovës ka bërë të ditur se ...

Reagime të shumta për vdekjen e regjisores Arzana Kraja
Sot, është gjetur një trup i pajetë në lagjen Kalabria të Prishtinës. Këtë lajm, për gazetën inFokus, e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës. Me datën 13.11.2019 rreth orës 09:08 policia ka pranuar një informatë, ...
InFokusi | 13-Nov-2019 12:08
Sot, është gjetur një trup i pajetë në lagjen Kalabria të Prishtinës. Këtë lajm, për gazetën inFokus, e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës. Me datën 13.11.2019 rreth orës 09:08 policia ka pranuar një informatë, ...

Qendra Kinematografike e Kosovës shpreh ngushëllime për vdekjen e regjisores, Arzana Kraja
Ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në Prishtinë. Qendra Kinematografike e Kosovës përmes një statusi në ‘Facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hershme ...
Indeks Online | 13-Nov-2019 12:05
Ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në Prishtinë. Qendra Kinematografike e Kosovës përmes një statusi në ‘Facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hershme ...

QKK: Angazhimi i Arzanës në fushën e kinematografisë ishte i jashtëzakonshëm
Qendra Kinematografike e Kosovës ka shprehur ngushëllime për vdekjen e papritur të regjisores Arzana Kraja. Përmes një deklarate QKK ka vlerësuar angazhimin e Krajës në kinematografi si dhe ka shprehur ngushëllime për ...
Zeri | 13-Nov-2019 12:00
Qendra Kinematografike e Kosovës ka shprehur ngushëllime për vdekjen e papritur të regjisores Arzana Kraja. Përmes një deklarate QKK ka vlerësuar angazhimin e Krajës në kinematografi si dhe ka shprehur ngushëllime për ...

Reagon QKK: Jemi të shokuar për vdekjen e regjisores Arzana Kraja
Qenda Kinematografike e Kosovës ka reaguar pas vdekjes së regjisores, Arzana Kraja. “Jemi të shokuar nga lajmi për vdekjen e regjisores Arzana Kraja! Angazhimi i sajë në fushën e kinematografisë ishtë i jashtzakonshëm! ...
Klan Kosova | 13-Nov-2019 12:00
Qenda Kinematografike e Kosovës ka reaguar pas vdekjes së regjisores, Arzana Kraja. “Jemi të shokuar nga lajmi për vdekjen e regjisores Arzana Kraja! Angazhimi i sajë në fushën e kinematografisë ishtë i jashtzakonshëm! ...

Trupi i pajetë në lagjën “Kalabria” është i regjisores Arzana Kraja
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Në një përgjigje për Koha.net nga Policia e Kosovës, konfirmohet vdekja e një vajze në lagjen “Kalabria” ...
PortaliOnline | 13-Nov-2019 12:00
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Në një përgjigje për Koha.net nga Policia e Kosovës, konfirmohet vdekja e një vajze në lagjen “Kalabria” ...

Zeka: Lamtumirë Arzana Kraja, shpirti yt pushoftë në parajsë
Gazetari dhe ish-deputeti Milaim Zeka, përmes një statusi në Facebook shkruan për regjisoren Arzana Kraja, e cila u gjend e vdekur në banesën e saj. “Lamtumire Arzana Kraja. Ke qene njeri i mire, dhe regjisore e madhe. ...
Gazeta Observer | 13-Nov-2019 11:51
Gazetari dhe ish-deputeti Milaim Zeka, përmes një statusi në Facebook shkruan për regjisoren Arzana Kraja, e cila u gjend e vdekur në banesën e saj. “Lamtumire Arzana Kraja. Ke qene njeri i mire, dhe regjisore e madhe. ...

Biografia e regjisores Arzana Kraja, që u gjet e vdekur, në Prishtinë
Është gjetur e vdekur vajza e Kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Regjisorja Arzana Kraja ka ndërruar jetë në mëngjesin e ditës së sotme (13 nëntor) në lagjen “Emshir”, në Prishtinë. ...
Indeks Online | 13-Nov-2019 11:46
Është gjetur e vdekur vajza e Kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Regjisorja Arzana Kraja ka ndërruar jetë në mëngjesin e ditës së sotme (13 nëntor) në lagjen “Emshir”, në Prishtinë. ...

Gjendet një trup i pajetë në Prishtinë
Një trup i pajetë është gjetur sot në Prishtinë, më saktësisht në lagjen “Kalabria”. Lajmin e kanë konfirmuar për Telegrafin, Policia e Kosovës. “Me datën 13.11.2019 rreth orës 09:08 policia ka pranuar një informatë, ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 11:37
Një trup i pajetë është gjetur sot në Prishtinë, më saktësisht në lagjen “Kalabria”. Lajmin e kanë konfirmuar për Telegrafin, Policia e Kosovës. “Me datën 13.11.2019 rreth orës 09:08 policia ka pranuar një informatë, ...

Femra që u gjet e vdekur është regjisorja Arzana Kraja
Femra që është gjetur e vdekur sot në lagjen Kalabria në Prishtinë mësohet të jetë regjisorja, Arzana Kraja. Klan Kosova për identitetin e personit të vdekur e kuptoi nga burimet të saj. Arzana është vajza e kryetarit ...
Klan Kosova | 13-Nov-2019 11:46
Femra që është gjetur e vdekur sot në lagjen Kalabria në Prishtinë mësohet të jetë regjisorja, Arzana Kraja. Klan Kosova për identitetin e personit të vdekur e kuptoi nga burimet të saj. Arzana është vajza e kryetarit ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved