ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 08:38

Përfaqësuesja e Kosovës niset drejt Çekisë

Përfaqësuesja e Kosovës niset drejt Çekisë
Përfaqësuesja e Kosovës është nisur sot (e mërkurë) në mëngjes drejt Çekisë, ku do të luaj me kombëtaren e këtij vendi. Kosova është mysafire e Çekisë në kuadër të ndeshjeve eliminatore për Euro 2020 të vlefshëm për ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 10:22
Përfaqësuesja e Kosovës është nisur sot (e mërkurë) në mëngjes drejt Çekisë, ku do të luaj me kombëtaren e këtij vendi. Kosova është mysafire e Çekisë në kuadër të ndeshjeve eliminatore për Euro 2020 të vlefshëm për ...

Nesër ndeshja Shqipëri-Andorra, ja masat që do marrë policia
Policia e Elbasanit ka nisur marrjen e masave për zhvillimin e ndeshjes Shqipëri-Andorra në stadiumin “Elbasan Arena” ditën e nesërme.
Kosova Press | 13-Nov-2019 12:14
Policia e Elbasanit ka nisur marrjen e masave për zhvillimin e ndeshjes Shqipëri-Andorra në stadiumin “Elbasan Arena” ditën e nesërme.

Portieri i Sevillës: I çmoj kosovarët, e duan shumë vendin e tyre
Portieri i famshëm çek, Tomas Vaclik ka lavduar Kosovën para ndeshjes vendimtare të grupit. Portieri i Sevillës ka thënë se lojtarët e Kosovës luajn me shumë zemër dhe kjo është për tu respektuar. “Fuqia më e madhe e ...
Indeks Online | 13-Nov-2019 11:46
Portieri i famshëm çek, Tomas Vaclik ka lavduar Kosovën para ndeshjes vendimtare të grupit. Portieri i Sevillës ka thënë se lojtarët e Kosovës luajn me shumë zemër dhe kjo është për tu respektuar. “Fuqia më e madhe e ...

“Dardanët” udhëtojnë për në Çeki
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll gjatë ditës së sotme do të udhëtojë për në Republikën e Çekisë. “Dardanët” do të zbresin në tokën çeke, një ditë para zhvillimit të ndeshjes kryesore për kualifikim në Euro 2020, që në ...
InfoSport.mk | 13-Nov-2019 11:36
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll gjatë ditës së sotme do të udhëtojë për në Republikën e Çekisë. “Dardanët” do të zbresin në tokën çeke, një ditë para zhvillimit të ndeshjes kryesore për kualifikim në Euro 2020, që në ...

Sulmuesi, që pritet të jetë titullar për çekët ndaj Kosovës
Ka mbetur vetëm edhe një ditë për ndeshjen vendimtare Çekia – Kosova, ndërsa selektori i këtij vendi ka filluar të shfaqë brengat e para të tij para duelit. Në deklaratën para ndeshjes, selektori Jaroslav Silhavy ka ...
Indeks Online | 13-Nov-2019 11:29
Ka mbetur vetëm edhe një ditë për ndeshjen vendimtare Çekia – Kosova, ndërsa selektori i këtij vendi ka filluar të shfaqë brengat e para të tij para duelit. Në deklaratën para ndeshjes, selektori Jaroslav Silhavy ka ...

Ankesat e trajnerit të Çekisë në prag të ndeshjes me Kosovën
Nesër në mbrëmje do të zhvillohet ndeshja vendimtare e grupit A eliminator për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ mes Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Me fillim nga ora 20:45, në ‘Doosan Arena’, çekët janë......
Zeri | 13-Nov-2019 11:17
Nesër në mbrëmje do të zhvillohet ndeshja vendimtare e grupit A eliminator për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ mes Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Me fillim nga ora 20:45, në ‘Doosan Arena’, çekët janë......

11:10 Kosova niset për në Çeki, ku lufton për kualifikim në EURO 2020 Ekipi kombëtar i Kosovës...
Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kosovës drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Përballja mes Çekisë dhe Kosovës, e cila do ...
Kosova Sot | 13-Nov-2019 11:13
Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kosovës drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Përballja mes Çekisë dhe Kosovës, e cila do ...

Kosova niset për në Çeki, ku lufton për kualifikim në EURO 2020
Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kosovës drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Përballja mes Çekisë dhe Kosovës, e cila do ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 11:07
Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kosovës drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Përballja mes Çekisë dhe Kosovës, e cila do ...

Selektori i Çekisë ka një problem serioz para ndeshjes me Kosovën
Selektori i Çekisë, Jaroslav Silhavy, është i shqetësuar për kohën e shkurtë që e ka pasur në dispozicion për ta përgatitur skuadrën e tij për ndeshjet e ardhshme, transmeton . “Përgatitjet janë më të shkurta se ...
Lajminet | 13-Nov-2019 10:59
Selektori i Çekisë, Jaroslav Silhavy, është i shqetësuar për kohën e shkurtë që e ka pasur në dispozicion për ta përgatitur skuadrën e tij për ndeshjet e ardhshme, transmeton . “Përgatitjet janë më të shkurta se ...

Silhavy, i shqetësuar para përballjes me Kosovën
Përderisa në konferencën e parë për shtyp ishte shprehur optimist për ndeshjen kundër Kosovës, tani trajneri i Kombëtares së Çekisë, Jaroslav Silhavy, është ankuar për afatin e shkurtë kohor që e ka pasur në dispozicion ...
Kosova Sot | 13-Nov-2019 10:56
Përderisa në konferencën e parë për shtyp ishte shprehur optimist për ndeshjen kundër Kosovës, tani trajneri i Kombëtares së Çekisë, Jaroslav Silhavy, është ankuar për afatin e shkurtë kohor që e ka pasur në dispozicion ...

Selektori çek shfaq brengat para përballjes me Kosovën
Ka mbetur vetëm edhe një ditë për ndeshjen vendimtare Çekia – Kosova, ndërsa selektori i këtij vendi ka filluar të shfaqë brengat e para të tij para duelit.
Kosova Press | 13-Nov-2019 10:55
Ka mbetur vetëm edhe një ditë për ndeshjen vendimtare Çekia – Kosova, ndërsa selektori i këtij vendi ka filluar të shfaqë brengat e para të tij para duelit.

Ekspedita e Kosovës niset drejt Çekisë
Kombëtarja e Kosovës sot udhëton për në Republikën e Çekisë. Kombëtarja zbret në tokën çeke, një ditë para zhvillimit të ndeshjes kryesore për kualifikim në Euro 2020, e cila zhvillohet të enjten nga ora 20:45. Në ...
Alsat-M | 13-Nov-2019 10:43
Kombëtarja e Kosovës sot udhëton për në Republikën e Çekisë. Kombëtarja zbret në tokën çeke, një ditë para zhvillimit të ndeshjes kryesore për kualifikim në Euro 2020, e cila zhvillohet të enjten nga ora 20:45. Në ...

Dyshja e Werder Bremen do të luajnë mes vete, Rashica përballet me Pavlenkan në ndeshjen Çeki – Kosovë
Kosova do ta zhvillojë ndeshjen vendimtare në ciklin eliminator për ‘Euro 2020’ në mbrëmjen e së enjtes. Në ‘Doosan Arena’ në Plzen, “Dardanët” do të jenë mysafirë të Republikës së Çekisë në ndeshjen e vlefshme për ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 23:53
Kosova do ta zhvillojë ndeshjen vendimtare në ciklin eliminator për ‘Euro 2020’ në mbrëmjen e së enjtes. Në ‘Doosan Arena’ në Plzen, “Dardanët” do të jenë mysafirë të Republikës së Çekisë në ndeshjen e vlefshme për ...

Silhavy, i shqetësuar para përballjes me Kosovën
Përderisa në konferencën e parë për shtyp ishte shprehur optimist për ndeshjen kundër Kosovës, tani trajneri i Kombëtares së Çekisë, Jaroslav Silhavy, është ankuar për afatin e shkurtë kohor që e ka pasur në dispozicion ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 10:33
Përderisa në konferencën e parë për shtyp ishte shprehur optimist për ndeshjen kundër Kosovës, tani trajneri i Kombëtares së Çekisë, Jaroslav Silhavy, është ankuar për afatin e shkurtë kohor që e ka pasur në dispozicion ...

'Rrugë e mbarë': Futbollistët e Kosovës nisen drejt Plzenit për ta shkruar historinë
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll është nisur për në Plzen të Çekisë në paraditën e sotme. “Dardanët” do të udhëtojnë për në Plzen ku do të përballen nesër me Republikën......
Zeri | 13-Nov-2019 10:22
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll është nisur për në Plzen të Çekisë në paraditën e sotme. “Dardanët” do të udhëtojnë për në Plzen ku do të përballen nesër me Republikën......

Plzeni gati për një festë shqiptare
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll do ta ketë të enjten në mbrëmje njëren nga sfidat më të rëndësishme në histori të saj. Përfaqesuesja jonë në stadiumin "Doosan Arena" do të ndeshet me......
Zeri | 13-Nov-2019 10:17
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll do ta ketë të enjten në mbrëmje njëren nga sfidat më të rëndësishme në histori të saj. Përfaqesuesja jonë në stadiumin "Doosan Arena" do të ndeshet me......

Mediumi aziatik me shkrim të madh për ndeshjen Çeki - Kosovë
Anglia do ta vulosë kualifikimin në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ dhe vendin e parë në grupin A eliminator me një fitore kundër Malit të Zi të enjten, por ndeshje edhe më interesante pritet të zhvillohet në ‘Doosan ...
Zeri | 13-Nov-2019 09:45
Anglia do ta vulosë kualifikimin në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ dhe vendin e parë në grupin A eliminator me një fitore kundër Malit të Zi të enjten, por ndeshje edhe më interesante pritet të zhvillohet në ‘Doosan ...

Anglia mund të përballet me kundërshtarë të frikshëm në evropian
Kombëtarja e Kosovës është nisur drejt Çekisë mëngjesin e sotëm. “Dardanët” ndeshen ditën e nesërme me fillim prej orës 20:45 në Plzen, respektivisht në stadiumin “Doosan Arena” ku synohen vetëm tre pikë në garën për ...
GazetaBlic | 13-Nov-2019 09:45
Kombëtarja e Kosovës është nisur drejt Çekisë mëngjesin e sotëm. “Dardanët” ndeshen ditën e nesërme me fillim prej orës 20:45 në Plzen, respektivisht në stadiumin “Doosan Arena” ku synohen vetëm tre pikë në garën për ...

Çekia analizon Kosovën dhe vjen në përfundim se ajo e meriton Evropianin
Lojtarët e Çekisë të martën e kanë analizuar edhe një herë ndeshjen e kaluar në Kosovë, të cilën e humbën me rezultatin 2:1. Dhe pas videoanalizës së bërë, te Çekia vlerësojnë se ata e meritojnë të kualifikohen në “Euro ...
EkonomiaOnline | 13-Nov-2019 09:20
Lojtarët e Çekisë të martën e kanë analizuar edhe një herë ndeshjen e kaluar në Kosovë, të cilën e humbën me rezultatin 2:1. Dhe pas videoanalizës së bërë, te Çekia vlerësojnë se ata e meritojnë të kualifikohen në “Euro ...

08:47 Mediumi aziatik: Djemtë e rinj të Kosovës mund t’i mërzitin rivalët Para dy përballjeve vendimtare të...
Para dy përballjeve vendimtare të Kosovës gjatë ditëve në vijim për ëndrrën për kualifikim në EURO 2020, mediumi nga Filipinet e publikoi një artikull për gjasat e Kosovës për t’u kualifikuar. Më poshtë mund ta lexoni ...
Kosova Sot | 13-Nov-2019 08:55
Para dy përballjeve vendimtare të Kosovës gjatë ditëve në vijim për ëndrrën për kualifikim në EURO 2020, mediumi nga Filipinet e publikoi një artikull për gjasat e Kosovës për t’u kualifikuar. Më poshtë mund ta lexoni ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved