ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 04:20

Nën ndikimin e cikloneve mesdhetarë/ Sa do të zgjasin reshjet në vend, ja parashikimi i motit

Nën ndikimin e cikloneve mesdhetarë/ Sa do të zgjasin reshjet në vend, ja parashikimi i motit
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 11:33
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...

Reshje të shumta dhe rrëshqitje dheu- Rruga në fshatin më malor të Gjirokastrës, e pakalueshme!
Moti i keq, me reshje të dendura shiu ka përfshirë edhe prefekturën e Gjirokastrës.
Top Channel | 13-Nov-2019 10:08
Moti i keq, me reshje të dendura shiu ka përfshirë edhe prefekturën e Gjirokastrës.

Parashikimi i motit për sot, 13 Nëntor 2019
Sa i takon temperaturave, ato do te vazhdojne te jene relativisht te larta dhe sipas zonave do te luhaten: Ne zonat malore nga 06ºc deri ne 14ºc Ne zonat e uleta nga 10ºc ne 21 ºc Ne zonat bregdetare nga 13c ne 21ºc. ...
ikub.al | 13-Nov-2019 08:33
Sa i takon temperaturave, ato do te vazhdojne te jene relativisht te larta dhe sipas zonave do te luhaten: Ne zonat malore nga 06ºc deri ne 14ºc Ne zonat e uleta nga 10ºc ne 21 ºc Ne zonat bregdetare nga 13c ne 21ºc. ...

Mot i keq në Korçë- Probleme me energjinë elektrike në disa fshatra!
Moti i keq dhe reshjet e shumta të shiut prej pasdites së djeshme kanë shkaktuar probleme me energjinë elektrike në disa fshatra.
Top Channel | 13-Nov-2019 10:03
Moti i keq dhe reshjet e shumta të shiut prej pasdites së djeshme kanë shkaktuar probleme me energjinë elektrike në disa fshatra.

Vazhdojnë edhe sot reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu, por në një intensitet më të ulët sesa dje.
Top Channel | 13-Nov-2019 07:30
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu, por në një intensitet më të ulët sesa dje.

Moti e mërkurë, 13 Nëntor 2019
Sipas MeteoAlb: Edhe nesër vijon ndikimi i vlerave të presionit të ulët atmosferik ku gjatë paradites moti paraqitet me vranësira dhe shira mesatar në pjesën më të madhe të vendit. Por pasditja dhe mbrëmja sjellin ...
VizionPlus | 13-Nov-2019 07:30
Sipas MeteoAlb: Edhe nesër vijon ndikimi i vlerave të presionit të ulët atmosferik ku gjatë paradites moti paraqitet me vranësira dhe shira mesatar në pjesën më të madhe të vendit. Por pasditja dhe mbrëmja sjellin ...

Reshje shiu, ky është moti për sot në Shqipëri
Gadishulli i Ballkanit vazhdon të mbetet në aktivitetin e zonës së zgjeruar me presion të ulët atmosferik e cila po mban mot me reshje shiu në territorin e Shqipërisë. Moti do të vijojë me vranësira reshje shiu, herë ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 07:52
Gadishulli i Ballkanit vazhdon të mbetet në aktivitetin e zonës së zgjeruar me presion të ulët atmosferik e cila po mban mot me reshje shiu në territorin e Shqipërisë. Moti do të vijojë me vranësira reshje shiu, herë ...

Nën ndikimin e cikloneve mesdhetarë/ Sa do të zgjasin reshjet në vend, ja parashikimi i motit
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...
Medial | 13-Nov-2019 11:46
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...

Parashikimi i motit/ Ja sa do te zgjasin reshjet ne vend
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...
Lajmi i Fundit | 13-Nov-2019 11:46
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 07:44
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do ...

Vranësira dhe reshje shiu gjatë ditës së sotme
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 11:14
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do ...
Republika | 13-Nov-2019 10:03
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do ...

Si do të jetë moti sot, e mërkurë 13 nëntor!
Ditën e sotme i gjithë territori do të jetë me vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin herë pas here reshje shiu, që në orët e para të ditës. Reshjet e shiut do të mbeten prezente edhe gjatë mesditës, ku më të ...
Dritare | 13-Nov-2019 09:05
Ditën e sotme i gjithë territori do të jetë me vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin herë pas here reshje shiu, që në orët e para të ditës. Reshjet e shiut do të mbeten prezente edhe gjatë mesditës, ku më të ...

Parashikimi i motit për sot
Shkup, 13 nëntor – Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me të reshura të shiut dhe me erë të përforcuar juglindore. Të reshurat nga mëngjesi do të zhvendosen në lindje, ku do të jenë më të ...
Koha.mk | 13-Nov-2019 08:55
Shkup, 13 nëntor – Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me të reshura të shiut dhe me erë të përforcuar juglindore. Të reshurat nga mëngjesi do të zhvendosen në lindje, ku do të jenë më të ...

Moti sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë Celsius, ndërsa ato ditore do ...
IliriaNews | 13-Nov-2019 08:38
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë Celsius, ndërsa ato ditore do ...

Mot me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe me erë
Shkup, 13 nëntor 2019 (MEDIAL) – Mot kryesisht me vranësira me erë të dobët deri mesatare do të mbisundojë sot në vend. Paradite, posaçërisht në lindje të shtetit do të ketë reshje të shiut dhe përkohësisht do të fryjë ...
Medial | 13-Nov-2019 08:27
Shkup, 13 nëntor 2019 (MEDIAL) – Mot kryesisht me vranësira me erë të dobët deri mesatare do të mbisundojë sot në vend. Paradite, posaçërisht në lindje të shtetit do të ketë reshje të shiut dhe përkohësisht do të fryjë ...

Edhe sot shi, këto janë temperaturat
Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sot parashihet të bie shi në pjesën e parë të ditës, ndërsa dita e enjte do të karakterizohet me mot me vranësira kalimtare dhe me diell. Temperaturat minimale ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 07:28
Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sot parashihet të bie shi në pjesën e parë të ditës, ndërsa dita e enjte do të karakterizohet me mot me vranësira kalimtare dhe me diell. Temperaturat minimale ...

Parashikimi i motit
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë Celsius, ndërsa ato ditore do ...
Shenja | 13-Nov-2019 08:23
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë Celsius, ndërsa ato ditore do ...

Moti në Shqipëri
Gadishulli i Ballkanit vazhdon të mbetet në aktivitetin e zonës së zgjeruar me presion të ulët atmosferik e cila po mban mot me reshje shiu në territorin e Shqipërisë. Moti do të vijojë me vranësira reshje shiu, herë ...
EkonomiaOnline | 13-Nov-2019 08:16
Gadishulli i Ballkanit vazhdon të mbetet në aktivitetin e zonës së zgjeruar me presion të ulët atmosferik e cila po mban mot me reshje shiu në territorin e Shqipërisë. Moti do të vijojë me vranësira reshje shiu, herë ...

Nuk pushojnë reshjet/ Njihuni me parashikimin e motit për sot dhe temperaturat
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu, por në një intensitet më të ulët sesa dje. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ...
Lexo | 13-Nov-2019 08:13
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu, por në një intensitet më të ulët sesa dje. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved