ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 02:26

Nën ndikimin e cikloneve mesdhetarë/ Sa do të zgjasin reshjet në vend, ja parashikimi i motit

Nën ndikimin e cikloneve mesdhetarë/ Sa do të zgjasin reshjet në vend, ja parashikimi i motit
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 11:33
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...

Reshje të shumta dhe rrëshqitje dheu- Rruga në fshatin më malor të Gjirokastrës, e pakalueshme!
Moti i keq, me reshje të dendura shiu ka përfshirë edhe prefekturën e Gjirokastrës.
Top Channel | 13-Nov-2019 10:08
Moti i keq, me reshje të dendura shiu ka përfshirë edhe prefekturën e Gjirokastrës.

Mot i keq në Korçë- Probleme me energjinë elektrike në disa fshatra!
Moti i keq dhe reshjet e shumta të shiut prej pasdites së djeshme kanë shkaktuar probleme me energjinë elektrike në disa fshatra.
Top Channel | 13-Nov-2019 10:03
Moti i keq dhe reshjet e shumta të shiut prej pasdites së djeshme kanë shkaktuar probleme me energjinë elektrike në disa fshatra.

Parashikimi i motit për sot, 13 Nëntor 2019
Sa i takon temperaturave, ato do te vazhdojne te jene relativisht te larta dhe sipas zonave do te luhaten: Ne zonat malore nga 06ºc deri ne 14ºc Ne zonat e uleta nga 10ºc ne 21 ºc Ne zonat bregdetare nga 13c ne 21ºc. ...
ikub.al | 13-Nov-2019 08:33
Sa i takon temperaturave, ato do te vazhdojne te jene relativisht te larta dhe sipas zonave do te luhaten: Ne zonat malore nga 06ºc deri ne 14ºc Ne zonat e uleta nga 10ºc ne 21 ºc Ne zonat bregdetare nga 13c ne 21ºc. ...

Reshjet e shiut, lumi Ishëm del nga shtrati e përmbyt disa hektarë tokë në Krujë, nën ujë edhe një lagje
KRUJË Përmbytje e probleme nga reshjet në rrethin e Krujës. Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut të rëna gjatë pasdites së djeshme por edhe gjatë natës në të gjithë rrethin e Krujës, lumi Ishëm ka dalë nga shtrati ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 09:15
KRUJË Përmbytje e probleme nga reshjet në rrethin e Krujës. Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut të rëna gjatë pasdites së djeshme por edhe gjatë natës në të gjithë rrethin e Krujës, lumi Ishëm ka dalë nga shtrati ...

Reshjet e dendura të shiut, përmbyten disa hektarë tokë në Krujë
Moti i keq ka shkaktuar probleme në disa qytete të vendit. Reshjet e dendura të shiut të rëna gjatë së martës kanë shkaktuar përmbytjen e mbi 100 metra rrugë në fshatin Murqine të Krujës. Si pasojë e sasisë së madhe të ...
VizionPlus | 13-Nov-2019 10:17
Moti i keq ka shkaktuar probleme në disa qytete të vendit. Reshjet e dendura të shiut të rëna gjatë së martës kanë shkaktuar përmbytjen e mbi 100 metra rrugë në fshatin Murqine të Krujës. Si pasojë e sasisë së madhe të ...

VIDEO/ Lumi Ishëm del nga shtrati duke shkaktuar përmbytje në Krujë , një lagje tërësisht e izoluar
Përmbytje e probleme nga reshjet në rrethin e Krujës. Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut të rëna gjatë pasdites së djeshme por edhe gjatë natës në të gjithë rrethin e Krujës, lumi Ishëm ka dalë nga shtrati në ...
Telegraf | 13-Nov-2019 09:55
Përmbytje e probleme nga reshjet në rrethin e Krujës. Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut të rëna gjatë pasdites së djeshme por edhe gjatë natës në të gjithë rrethin e Krujës, lumi Ishëm ka dalë nga shtrati në ...

Vazhdojnë edhe sot reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu, por në një intensitet më të ulët sesa dje.
Top Channel | 13-Nov-2019 07:30
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu, por në një intensitet më të ulët sesa dje.

Reshjet e shiut, lumi Ishëm del nga shtrati e përmbyt disa hektarë tokë në Krujë, nën ujë edhe një lagje
Përmbytje e probleme nga reshjet në rrethin e Krujës. Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut të rëna gjatë pasdites së djeshme por edhe gjatë natës në të gjithë rrethin e Krujës, lumi Ishëm ka dalë nga shtrati në ...
Lapsi | 13-Nov-2019 10:43
Përmbytje e probleme nga reshjet në rrethin e Krujës. Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut të rëna gjatë pasdites së djeshme por edhe gjatë natës në të gjithë rrethin e Krujës, lumi Ishëm ka dalë nga shtrati në ...

Probleme nga reshjet në fshatin Murqinë, banorët i frikësohen përmbytjeve
Reshjet e djeshme dhe gjatë natës së kaluar kanë sjelle probleme në fshatin Murqinë, një fshat që preket në raste të tilla me reshje shiu. Një pjesë e rrugës është bërë e vështirë nga prania e ujit, duke penguar ...
ABCNews | 13-Nov-2019 10:38
Reshjet e djeshme dhe gjatë natës së kaluar kanë sjelle probleme në fshatin Murqinë, një fshat që preket në raste të tilla me reshje shiu. Një pjesë e rrugës është bërë e vështirë nga prania e ujit, duke penguar ...

Nën ndikimin e cikloneve mesdhetarë/ Sa do të zgjasin reshjet në vend, ja parashikimi i motit
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...
Medial | 13-Nov-2019 11:46
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...

Moti e mërkurë, 13 Nëntor 2019
Sipas MeteoAlb: Edhe nesër vijon ndikimi i vlerave të presionit të ulët atmosferik ku gjatë paradites moti paraqitet me vranësira dhe shira mesatar në pjesën më të madhe të vendit. Por pasditja dhe mbrëmja sjellin ...
VizionPlus | 13-Nov-2019 07:30
Sipas MeteoAlb: Edhe nesër vijon ndikimi i vlerave të presionit të ulët atmosferik ku gjatë paradites moti paraqitet me vranësira dhe shira mesatar në pjesën më të madhe të vendit. Por pasditja dhe mbrëmja sjellin ...

Parashikimi i motit/ Ja sa do te zgjasin reshjet ne vend
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...
Lajmi i Fundit | 13-Nov-2019 11:46
TIRANË Jemi në prag dimri dhe ditët me shi e qielli gri do të vazhdojnë gjatë por si do të jetë moti këto ditë të mesit të nëntorit? Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak si pasojë e aktivitetit të një medicane ...

Vranësira dhe reshje shiu gjatë ditës së sotme
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 11:14
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...

Reshje shiu, ky është moti për sot në Shqipëri
Gadishulli i Ballkanit vazhdon të mbetet në aktivitetin e zonës së zgjeruar me presion të ulët atmosferik e cila po mban mot me reshje shiu në territorin e Shqipërisë. Moti do të vijojë me vranësira reshje shiu, herë ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 07:52
Gadishulli i Ballkanit vazhdon të mbetet në aktivitetin e zonës së zgjeruar me presion të ulët atmosferik e cila po mban mot me reshje shiu në territorin e Shqipërisë. Moti do të vijojë me vranësira reshje shiu, herë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 07:44
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do ...
Republika | 13-Nov-2019 10:03
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglindore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do ...

Lumi Ishem del nga shtrati dhe permbyt disa hektare toke
KRUJË Përmbytje e probleme nga reshjet në rrethin e Krujës. Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut të rëna gjatë pasdites së djeshme por edhe gjatë natës në të gjithë rrethin e Krujës, lumi Ishëm ka dalë nga shtrati ...
Lajmi i Fundit | 13-Nov-2019 09:22
KRUJË Përmbytje e probleme nga reshjet në rrethin e Krujës. Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut të rëna gjatë pasdites së djeshme por edhe gjatë natës në të gjithë rrethin e Krujës, lumi Ishëm ka dalë nga shtrati ...

Si do të jetë moti sot, e mërkurë 13 nëntor!
Ditën e sotme i gjithë territori do të jetë me vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin herë pas here reshje shiu, që në orët e para të ditës. Reshjet e shiut do të mbeten prezente edhe gjatë mesditës, ku më të ...
Dritare | 13-Nov-2019 09:05
Ditën e sotme i gjithë territori do të jetë me vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin herë pas here reshje shiu, që në orët e para të ditës. Reshjet e shiut do të mbeten prezente edhe gjatë mesditës, ku më të ...

Parashikimi i motit për sot
Shkup, 13 nëntor – Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me të reshura të shiut dhe me erë të përforcuar juglindore. Të reshurat nga mëngjesi do të zhvendosen në lindje, ku do të jenë më të ...
Koha.mk | 13-Nov-2019 08:55
Shkup, 13 nëntor – Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me të reshura të shiut dhe me erë të përforcuar juglindore. Të reshurat nga mëngjesi do të zhvendosen në lindje, ku do të jenë më të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved