ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 23:39

Kosovë, ndërroi jetë regjisorja Arzana Kraja

Kosovë, ndërroi jetë regjisorja Arzana Kraja
Në mëngjesin e së mërkurës në Prishtinë ka ndërruar jetë regjisorja, Arzana Kraja. Qendra Kinematografike e Kosovës ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se angazhimi i regjisores Kraja në fushën ...
Portalb | 13-Nov-2019 13:36
Në mëngjesin e së mërkurës në Prishtinë ka ndërruar jetë regjisorja, Arzana Kraja. Qendra Kinematografike e Kosovës ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se angazhimi i regjisores Kraja në fushën ...

Gjendet pa jetë regjisorja shqiptare, vajza e akademikut të njohur
Mëngjesin e kësaj të mërkure, 13 nëntori është gjendur pa jetë regjisorja e njohur nga Kosova Arzana Kraja. Arzana, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja, ka ndërruar jetë në ...
Bordo | 13-Nov-2019 13:36
Mëngjesin e kësaj të mërkure, 13 nëntori është gjendur pa jetë regjisorja e njohur nga Kosova Arzana Kraja. Arzana, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja, ka ndërruar jetë në ...

Vdes regjisorja Arzana Kraja
Sot në mëngjes është gjetur e vdekur në Prishtinë, regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Për vdekjen saj ka reaguar edhe kryeministri në detyrë, Ramush ...
Alsat-M | 13-Nov-2019 13:30
Sot në mëngjes është gjetur e vdekur në Prishtinë, regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Për vdekjen saj ka reaguar edhe kryeministri në detyrë, Ramush ...

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para
Regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është ndarë nga jeta. Lajmin për regjisoren e ka konfirmuar Koha.net, ndërkohë që policia njoftoi: “Me datën ...
Shenja | 13-Nov-2019 13:30
Regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është ndarë nga jeta. Lajmin për regjisoren e ka konfirmuar Koha.net, ndërkohë që policia njoftoi: “Me datën ...

Ramush Haradinaj shpreh ngushëllimet për vdekjen e Arzana Krajës
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllimet për humbjen e jetës të regjisores Arzana Kraja. Ai tha se është i prekur thellë për ndarjen e parakoshme nga jeta dhe se kishte nderin që ta njihte edhe ...
InFokusi | 13-Nov-2019 13:29
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllimet për humbjen e jetës të regjisores Arzana Kraja. Ai tha se është i prekur thellë për ndarjen e parakoshme nga jeta dhe se kishte nderin që ta njihte edhe ...

Eliza Hoxha e pikëlluar për vdekjen e Arzana Krajës
Eliza Hoxha ka reaguar pas lajmit për vdekjen e Arzana Krajës. Regjisorja Arazna Kraja, njëherësh vajza e akademikut Mehmet Kraja, është gjetur pa shenja jete sot (e mërkurë), shkruan lajmi.net. Vdekja e saj në moshë ...
Zeri | 13-Nov-2019 13:29
Eliza Hoxha ka reaguar pas lajmit për vdekjen e Arzana Krajës. Regjisorja Arazna Kraja, njëherësh vajza e akademikut Mehmet Kraja, është gjetur pa shenja jete sot (e mërkurë), shkruan lajmi.net. Vdekja e saj në moshë ...

Reagimet e yjeve të artit për vdekjen e regjisores Arzana Kraja
Sot (e mërkurë), është gjetur e vdekur vajza e Kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Regjisorja Arzana Kraja ka ndërruar jetë në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Përveç Qendrës ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 13:03
Sot (e mërkurë), është gjetur e vdekur vajza e Kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Regjisorja Arzana Kraja ka ndërruar jetë në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Përveç Qendrës ...

Haradinaj: Arzana Kraja me artin e saj i dha shumë Kosovës
“Pata nderin ta njihja personalisht. Arzana, me artin e saj i dha shumë Kosovës”, ka thënë Haradinaj. “Ngushëllime të sinqerta familjes, miqve dhe komunitetit të artit”. “Prehu e qetë Arzana!”.
Lajminet | 13-Nov-2019 13:25
“Pata nderin ta njihja personalisht. Arzana, me artin e saj i dha shumë Kosovës”, ka thënë Haradinaj. “Ngushëllime të sinqerta familjes, miqve dhe komunitetit të artit”. “Prehu e qetë Arzana!”.

Diellza Kolgeci e tronditur pas lajmit për vdekjen e regjisores Kraja
Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur sot (e mërkurë) në lagjen “Kalabria” në Prishtinë, shkruan . Ikja e Arzanës në moshë të re ka tronditur opinionin, ndërsa miq e kolegë të saj i kanë shprehur ngushëllime ...
Lajminet | 13-Nov-2019 13:25
Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur sot (e mërkurë) në lagjen “Kalabria” në Prishtinë, shkruan . Ikja e Arzanës në moshë të re ka tronditur opinionin, ndërsa miq e kolegë të saj i kanë shprehur ngushëllime ...

Haradinaj: Arzana Kraja me artin e saj i dha shumë Kosovës
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas vdekjes së regjisores, Arzana Kraja. Haradinaj përmes një postimi në facebook ka shkruar se është i prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e ...
Gazeta Observer | 13-Nov-2019 13:24
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas vdekjes së regjisores, Arzana Kraja. Haradinaj përmes një postimi në facebook ka shkruar se është i prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e ...

Haradinaj: Arzana Kraja me artin e saj i dha shumë Kosovës
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas vdekjes së regjisores, Arzana Kraja. Haradinaj përmes një postimi në facebook ka shkruar se është i prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e ...
Medial | 13-Nov-2019 13:24
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas vdekjes së regjisores, Arzana Kraja. Haradinaj përmes një postimi në facebook ka shkruar se është i prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e ...

Vdes regjisorja Arzana Kraja
Në mëngjesin e së mërkurës në Prishtinë ka vdekur regjisorja, Arzana Kraja. Qendra Kinematografike e Kosovës ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se angazhimi i regjisores Kraja në fushën ...
Radio Evropa e Lire | 13-Nov-2019 13:24
Në mëngjesin e së mërkurës në Prishtinë ka vdekur regjisorja, Arzana Kraja. Qendra Kinematografike e Kosovës ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se angazhimi i regjisores Kraja në fushën ...

Vdes regjisorja Arzana Kraja, Haradinaj thotë se i dha shumë Kosovës
Sot në mëngjes është gjetur e vdekur në Prishtinë, regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Për vdekjen saj ka reaguar edhe kryeministri në detyrë, Ramush ...
Kosova Press | 13-Nov-2019 13:24
Sot në mëngjes është gjetur e vdekur në Prishtinë, regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Për vdekjen saj ka reaguar edhe kryeministri në detyrë, Ramush ...

Haradinaj: Arzana Kraja me artin e saj i dha shumë Kosovës
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas vdekjes së regjisores, Arzana Kraja. Haradinaj përmes një postimi në facebook ka shkruar se është i prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e ...
Arbresh | 13-Nov-2019 13:24
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas vdekjes së regjisores, Arzana Kraja. Haradinaj përmes një postimi në facebook ka shkruar se është i prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e ...

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para
Regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është ndarë nga jeta.
Top Channel | 13-Nov-2019 12:20
Regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është ndarë nga jeta.

Haradinaj shpreh ngushëllime për vdekjen e Arzana Krajës
Kryeministri i Kosovës në detyrë Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime me rastin e vdekjes së regjisores Arzana Kraja Haradinaj ka shkruar në Facebook se regjisorja Kraja i ka dhënë Kosovës shumë me artin e saj. “I ...
Zeri | 13-Nov-2019 13:19
Kryeministri i Kosovës në detyrë Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime me rastin e vdekjes së regjisores Arzana Kraja Haradinaj ka shkruar në Facebook se regjisorja Kraja i ka dhënë Kosovës shumë me artin e saj. “I ...

Haradinaj: Arzana Kraja me artin e saj i dha shumë Kosovës
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se është prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e Arzana Krajës. “Pata nderin ta njihja personalisht. Arzana, me artin e saj i dha shumë Kosovës”, ka thënë ...
Klan Kosova | 13-Nov-2019 13:19
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se është prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e Arzana Krajës. “Pata nderin ta njihja personalisht. Arzana, me artin e saj i dha shumë Kosovës”, ka thënë ...

“Jemi të shokuar nga lajmi për vdekjen e regjisores së njohur”, humb jetën vajza e kreut te Akademisë së Kosovës, zbulohet shkaku
Postuar: 13/11/2019 - 13:17 Regjisorja e njohur, Arzana Kraja është gjetur e vdekur sot në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për rtv21Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës. “Me ...
Sot.Al | 13-Nov-2019 13:19
Postuar: 13/11/2019 - 13:17 Regjisorja e njohur, Arzana Kraja është gjetur e vdekur sot në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për rtv21Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës. “Me ...

Haradinaj shpreh ngushëllime për vdekjen e Arzana Krajës
Kryeministri i Kosovës në detyrë Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime me rastin e vdekjes së regjisores Arzana Kraja Haradinaj ka shkruar në Facebook se regjisorja Kraja i ka dhënë Kosovës shumë me artin e saj. “I ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 13:16
Kryeministri i Kosovës në detyrë Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime me rastin e vdekjes së regjisores Arzana Kraja Haradinaj ka shkruar në Facebook se regjisorja Kraja i ka dhënë Kosovës shumë me artin e saj. “I ...

Vdekja e Arzana Krajës, Prokuroria e cilëson si rast të dyshimtë, trupi dërgohet për obduksion
Në mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë është gjetur trupi i pa jetë i regjisores Arzana Kraja. Policia e Kosovës ka dhënë njoftimin për gjetjen e trupit të pajetë, ndërkohë nga Qendra Kinematografike e ...
Gazeta Monitor | 13-Nov-2019 13:16
Në mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë është gjetur trupi i pa jetë i regjisores Arzana Kraja. Policia e Kosovës ka dhënë njoftimin për gjetjen e trupit të pajetë, ndërkohë nga Qendra Kinematografike e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved