ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 01:00

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para
Regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është ndarë nga jeta.
Top Channel | 13-Nov-2019 12:20
Regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është ndarë nga jeta.

Prishtinë, gjendet e pajetë regjisorja Arzana Kraja
Regjisorja, Arzana Kraja vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është gjetur e pajetë në Prishtinë . Policia e Kosovës konfirmon lajmin se një trup i pajetë është gjetur në ...
VizionPlus | 13-Nov-2019 12:20
Regjisorja, Arzana Kraja vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja është gjetur e pajetë në Prishtinë . Policia e Kosovës konfirmon lajmin se një trup i pajetë është gjetur në ...

Konfirmohet vdekja e regjisores Kraja, Qendra Kinematografike shpreh ngushëllime
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja, lajmin e ka konfirmuar edhe Qendra Kinematografike e Kosovës, shkruan . Përmes një postimi në Facebook, QKK u shpreh ngushëllime familijes së Arazana Krajës. “Jemi të shokuar nga lajmi ...
Lajminet | 13-Nov-2019 12:38
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja, lajmin e ka konfirmuar edhe Qendra Kinematografike e Kosovës, shkruan . Përmes një postimi në Facebook, QKK u shpreh ngushëllime familijes së Arazana Krajës. “Jemi të shokuar nga lajmi ...

Gjendet e vdekur një femër në Prishtinë, dyshohet se është regjisorja Arzana Kraja
Policia e Kosovës ka konfirmuar se është gjetur një turp i pajetë në lagjen “Kalabria” në Prishtinë, shkruan . “Me datën 13.11.2019 rreth orës 09:08 policia ka pranuar një informatë, për një trup të pajetë në lagjen ...
Lajminet | 13-Nov-2019 12:38
Policia e Kosovës ka konfirmuar se është gjetur një turp i pajetë në lagjen “Kalabria” në Prishtinë, shkruan . “Me datën 13.11.2019 rreth orës 09:08 policia ka pranuar një informatë, për një trup të pajetë në lagjen ...

Prokuroria e cilëson si rast të dyshimtë vdekjen e Arzana Krajës
Policia e Kosovës ka dhënë njoftimin për gjetjen e trupit të pajetë, ndërkohë nga Qendra Kinematografike e Kosovës, kanë konfirmuar se bëhet fjalë për Arzana Krajën. Në vendin e ngjarjes tashmë ka dalë edhe Prokuroria e ...
Lajminet | 13-Nov-2019 12:38
Policia e Kosovës ka dhënë njoftimin për gjetjen e trupit të pajetë, ndërkohë nga Qendra Kinematografike e Kosovës, kanë konfirmuar se bëhet fjalë për Arzana Krajën. Në vendin e ngjarjes tashmë ka dalë edhe Prokuroria e ...

Eliza Hoxha reagon për vdekjen e regjisores Kraja: Ma këpute shpirtin
Regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja, gjatë ditës së sotme (e mërkurë) është gjetur e vdekur në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, Policia e Kosovës. “Me datën 13.11.2019 rreth ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 12:20
Regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja, gjatë ditës së sotme (e mërkurë) është gjetur e vdekur në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, Policia e Kosovës. “Me datën 13.11.2019 rreth ...

Kush ishte Arzana Kraja vajza që humbi jetën
Mëngjesin e sotëm policia ka konfirmuar se ka gjetur një trup të pajetë në lagjen Kalabria në Prishtinë. Trupi i gjetur ishte i regjisores Arzana Kraja. E kush ishte Arzana Kraja? Ajo ishte vajza e Mehmet Krajës i cili ...
InFokusi | 13-Nov-2019 12:37
Mëngjesin e sotëm policia ka konfirmuar se ka gjetur një trup të pajetë në lagjen Kalabria në Prishtinë. Trupi i gjetur ishte i regjisores Arzana Kraja. E kush ishte Arzana Kraja? Ajo ishte vajza e Mehmet Krajës i cili ...

Arzana Krajën e gjeti burri i saj, flasin komshinjtë
Ashtu siç u bë e ditur trupi i pa jetë i gjetur sot në lagjen Kalabria në Prishtinë është i regjisores, Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Ajo në banesë është ...
Arbresh | 13-Nov-2019 12:31
Ashtu siç u bë e ditur trupi i pa jetë i gjetur sot në lagjen Kalabria në Prishtinë është i regjisores, Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Ajo në banesë është ...

Arti në zi! Gjendet e vdekur në moshë shumë të re regjisorja e suksesshme shqiptare (Dalin detajet e para)
Postuar: 13/11/2019 - 12:25 Regjisorja e njohur, Arzana Kraja është gjetur e vdekur sot në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për rtv21Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës. “Me ...
Sot.Al | 13-Nov-2019 12:31
Postuar: 13/11/2019 - 12:25 Regjisorja e njohur, Arzana Kraja është gjetur e vdekur sot në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për rtv21Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës. “Me ...

Epilepsia, shkak i vdekjes së regjisores Kraja
Lajmi për vdekjen e parakohshme të regjisores Arzana Kraja ka tronditur këtë të mërkurë komunitetin artistik. Nga burime të afërta me familjen Kraja gazeta “Zëri” merr vesh se shkaktar i kësaj vdekje në moshën 38 ...
Zeri | 13-Nov-2019 12:31
Lajmi për vdekjen e parakohshme të regjisores Arzana Kraja ka tronditur këtë të mërkurë komunitetin artistik. Nga burime të afërta me familjen Kraja gazeta “Zëri” merr vesh se shkaktar i kësaj vdekje në moshën 38 ...

Arti në zi! Gjendet e vdekur në moshë shumë të re regjisorja shqiptare, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve (Dalin detajet e para)
Postuar: 13/11/2019 - 12:25 Regjisorja e njohur, Arzana Kraja është gjetur e vdekur sot në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për rtv21Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës. “Me ...
Sot.Al | 13-Nov-2019 12:26
Postuar: 13/11/2019 - 12:25 Regjisorja e njohur, Arzana Kraja është gjetur e vdekur sot në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për rtv21Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës. “Me ...

Vdekja e Arzana Krajës, Prokuroria e cilëson si rast të dyshimtë, trupi dërgohet për obduksion
Në mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë është gjetur trupi i pa jetë i regjisores Arzana Kraja, shkruan Gazeta Express. Policia e Kosovës ka dhënë njoftimin për gjetjen e trupit të pajetë, ndërkohë nga ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 12:20
Në mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë është gjetur trupi i pa jetë i regjisores Arzana Kraja, shkruan Gazeta Express. Policia e Kosovës ka dhënë njoftimin për gjetjen e trupit të pajetë, ndërkohë nga ...

Kush ishte Arzana Kraja, regjisorja që u gjet e vdekur?
Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Arzana e cila ishte vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Kosovës, Mehmet Kraja ka dhënë kontribut në fushën e ...
Medial | 13-Nov-2019 12:15
Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Arzana e cila ishte vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Kosovës, Mehmet Kraja ka dhënë kontribut në fushën e ...

Qendra Kinematografike e Kosovës shpreh ngushëllime për vdekjen e regjisores Arzana Kraja
Ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në Prishtinë. Qendra Kinematografike e Kosovës përmes një statusi në ‘Facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hershme ...
Medial | 13-Nov-2019 12:15
Ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në Prishtinë. Qendra Kinematografike e Kosovës përmes një statusi në ‘Facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hershme ...

Gjendet e vdekur Arzana Kraja, vajza e Mehmet Krajës
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Në një përgjigje për Koha.net nga Policia e Kosovës, konfirmohet vdekja e një vajze në lagjen “Kalabria” ...
Gazeta Monitor | 13-Nov-2019 12:14
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Në një përgjigje për Koha.net nga Policia e Kosovës, konfirmohet vdekja e një vajze në lagjen “Kalabria” ...

Personi i vdekur në Prishtinë është regjisorja Arzana Kraja
Personi i cili është gjetur sot i vdekur në Prishtinë është regjisorja, Arzana Kraja vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, Policia e ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 12:00
Personi i cili është gjetur sot i vdekur në Prishtinë është regjisorja, Arzana Kraja vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, Policia e ...

Kush ishte Arzana Kraja, regjisorja që u gjet e vdekur?
Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Arzana e cila ishte vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Kosovës, Mehmet Kraja ka dhënë kontribut në fushën e ...
Klan Kosova | 13-Nov-2019 12:14
Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Arzana e cila ishte vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Kosovës, Mehmet Kraja ka dhënë kontribut në fushën e ...

Qendra Kinematografike e Kosovës shpreh ngushëllime për vdekjen e regjisores Arzana Kraja
Ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në Prishtinë. Qendra Kinematografike e Kosovës përmes një statusi në ‘Facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hershme ...
Arbresh | 13-Nov-2019 12:08
Ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja e cila u gjet e pajetë në banesën e saj në Prishtinë. Qendra Kinematografike e Kosovës përmes një statusi në ‘Facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hershme ...

Reagon QKK: Shokues lajmi për vdekjen e Arzana Krajës ishte e jashtëzakonshme në kinematografi
Mëngjesin e sotëm është gjetur pa shenja jete regjisorja Arzana Kraja. Lajmin e ka konfirmuar edhe Qendra Kinematografike e Kosovës Përmes një njoftimi në Facebook, Qendra Kinematografike e Kosovës ka bërë të ditur se ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 12:08
Mëngjesin e sotëm është gjetur pa shenja jete regjisorja Arzana Kraja. Lajmin e ka konfirmuar edhe Qendra Kinematografike e Kosovës Përmes një njoftimi në Facebook, Qendra Kinematografike e Kosovës ka bërë të ditur se ...

Reagime të shumta për vdekjen e regjisores Arzana Kraja
Sot, është gjetur një trup i pajetë në lagjen Kalabria të Prishtinës. Këtë lajm, për gazetën inFokus, e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës. Me datën 13.11.2019 rreth orës 09:08 policia ka pranuar një informatë, ...
InFokusi | 13-Nov-2019 12:08
Sot, është gjetur një trup i pajetë në lagjen Kalabria të Prishtinës. Këtë lajm, për gazetën inFokus, e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës. Me datën 13.11.2019 rreth orës 09:08 policia ka pranuar një informatë, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved