ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 21:26

Përplasjet në Unazë, lëndohen 6 banorë dhe 4 efektivë policie

Përplasjet në Unazë, lëndohen 6 banorë dhe 4 efektivë policie
Gjashtë qytetarë dhe katër efektivë policie kanë mbetur të plagosur nga përplasjet në Unazën e Re. Ndërkohë mbi 10 persona nga radhët e protestuesve janë shoqëruar në polici. Banorët, të cilët kontestojnë prishjen e ...
VizionPlus | 12-Nov-2019 08:56
Gjashtë qytetarë dhe katër efektivë policie kanë mbetur të plagosur nga përplasjet në Unazën e Re. Ndërkohë mbi 10 persona nga radhët e protestuesve janë shoqëruar në polici. Banorët, të cilët kontestojnë prishjen e ...

“Luftë, luftë, po humbin ndjenjat”, flasin banorët e Astirit, Protoduari: Jam në gjendje të fikti, është tmerr
IKMT së bashku me policinë e shtetit kishin planifikuar prishjen e disa objekteve tek zona e Astirit por janë përballur me kundërshtimin e banorëve. Policia ka përdorur gaz lotsjellës për shpërndarjen e banorëve, gjë e ...
Telegraf | 12-Nov-2019 08:50
IKMT së bashku me policinë e shtetit kishin planifikuar prishjen e disa objekteve tek zona e Astirit por janë përballur me kundërshtimin e banorëve. Policia ka përdorur gaz lotsjellës për shpërndarjen e banorëve, gjë e ...

FOTO+VIDEO/ Gurë e gaz lotsjellës, banorët e Astirit përplasen me policinë
Tensione mes banorëve të Astirit dhe policisë. Në një kohë kur sot IKMT ka nisur aksionin për shembjen e disa objekteve në këtë zonë, që preken nga ndërtimi i Unazës së Re, banorët kanë kundërshtuar. Këta të fundit kanë ...
Telegraf | 12-Nov-2019 08:44
Tensione mes banorëve të Astirit dhe policisë. Në një kohë kur sot IKMT ka nisur aksionin për shembjen e disa objekteve në këtë zonë, që preken nga ndërtimi i Unazës së Re, banorët kanë kundërshtuar. Këta të fundit kanë ...

FOTO+VIDEO/ Gurë e gaz lotsjellës, tensione tek Astiri, banorët përplasen me policinë
Tensione mes banorëve të Astirit dhe policisë. Në një kohë kur sot IKMT ka nisur aksionin për shembjen e disa objekteve në këtë zonë, që preken nga ndërtimi i Unazës së Re, banorët kanë kundërshtuar. Këta të fundit kanë ...
BalkanWeb | 12-Nov-2019 08:19
Tensione mes banorëve të Astirit dhe policisë. Në një kohë kur sot IKMT ka nisur aksionin për shembjen e disa objekteve në këtë zonë, që preken nga ndërtimi i Unazës së Re, banorët kanë kundërshtuar. Këta të fundit kanë ...

Përplasja për prishjen e banesave, kaos me trafikun tek Unaza e Re
IKMT ka nisur prishjen e banesave në Astir që preken nga projekti I ndërtimit të Unazës së Re. Prishja ka nisur me përplasje të shumta mes banorëve dhe policisë gjë që ka shkaktuar dhe kaos në trafik. Të gjithë ata ...
VizionPlus | 12-Nov-2019 08:35
IKMT ka nisur prishjen e banesave në Astir që preken nga projekti I ndërtimit të Unazës së Re. Prishja ka nisur me përplasje të shumta mes banorëve dhe policisë gjë që ka shkaktuar dhe kaos në trafik. Të gjithë ata ...

Fotot e LSA/ Pamjet e frikshme të përleshjes te unaza
Skena të frikshme po ndodhin Astiri, gjatë përplasjes së banorëve që mbrojnë shtëpitë dhe forcave të policise që mbështesin aksionin e IKMT per shembjen e banesava në vijim të punës për Unazen e Re. Banoret kanë ...
Lapsi | 12-Nov-2019 08:55
Skena të frikshme po ndodhin Astiri, gjatë përplasjes së banorëve që mbrojnë shtëpitë dhe forcave të policise që mbështesin aksionin e IKMT per shembjen e banesava në vijim të punës për Unazen e Re. Banoret kanë ...

Foto dhe Video/ IKMT vazhdon aksionin mes përleshjeve, nis prishja e banesave
Edhe pse në krahun tjertër të rrugës policia po përleshet me banorët e Astirit të cilët kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre, IKMT vazhdon aksionin e saj.
Top Channel | 12-Nov-2019 08:08
Edhe pse në krahun tjertër të rrugës policia po përleshet me banorët e Astirit të cilët kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre, IKMT vazhdon aksionin e saj.

Shembja e ndërtesave të Astiri, prani e shtuar e forcave të policisë
Ka nisur shembja e banesave të zona e Astirit në Unaza të re. Gazetari Andi Qosja raporton për abcneës.al se ka prezencë të shtuar të forcave të policisë. bnaorët janë tërhequr dhe pritet të mblidhen dhe organizohen ...
ABCNews | 12-Nov-2019 08:39
Ka nisur shembja e banesave të zona e Astirit në Unaza të re. Gazetari Andi Qosja raporton për abcneës.al se ka prezencë të shtuar të forcave të policisë. bnaorët janë tërhequr dhe pritet të mblidhen dhe organizohen ...

Situatë emergjente, Balliu: Do të qëndrojmë krah banorëve, duhet bashkim kombëtar
Tensione dhe përplasje të forta ka pasur mes banoreve të Unazës se Re dhe policisë që ka shkuar në mbështetje të aksionit të IKMT-së për lirimin e banesave, në vijim të projektit per Unazën. Ish-deputeti, Klevis Balliu ...
ABCNews | 12-Nov-2019 08:35
Tensione dhe përplasje të forta ka pasur mes banoreve të Unazës se Re dhe policisë që ka shkuar në mbështetje të aksionit të IKMT-së për lirimin e banesave, në vijim të projektit per Unazën. Ish-deputeti, Klevis Balliu ...

Përplasje mes banorëve dhe forcave të policisë në Tiranë
Ka nisur me tensione protesta e sotme e banorëve të “Astirit” në Tiranë, pas paralajmërimeve se Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të nisë sot aksionin për shembjen e banesave. Tensionet kanë nisur që ...
Shenja | 12-Nov-2019 08:56
Ka nisur me tensione protesta e sotme e banorëve të “Astirit” në Tiranë, pas paralajmërimeve se Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të nisë sot aksionin për shembjen e banesave. Tensionet kanë nisur që ...

Përplasja për prishjen e banesave, kaos me trafikun tek Unaza e Re
IKMT ka nisur prishjen e banesave në Astir që preken nga projekti I ndërtimit të Unazës së Re. Prishja ka nisur me përplasje të shumta mes banorëve dhe policisë gjë që ka shkaktuar dhe kaos në trafik. Të gjithë ata ...
Medial | 12-Nov-2019 08:50
IKMT ka nisur prishjen e banesave në Astir që preken nga projekti I ndërtimit të Unazës së Re. Prishja ka nisur me përplasje të shumta mes banorëve dhe policisë gjë që ka shkaktuar dhe kaos në trafik. Të gjithë ata ...

Foto dhe Video/ Vazhdon përplasja mes banorëve të Astirit dhe policisë
Forca të shumta policie janë vendosur tek ish rrethrrotullimi i Shqiponjës duke bllokuar në dy asket rrugën e Astirit.
Top Channel | 12-Nov-2019 07:52
Forca të shumta policie janë vendosur tek ish rrethrrotullimi i Shqiponjës duke bllokuar në dy asket rrugën e Astirit.

Banori i unazës së re për ABC News: Policia erdhi që në orën 05:00 të mëngjesit (video)
Prej orës 5 të mëngjesit të sotëm IKMT ka nisur aksionin e shembjes së banesave në zonën e Unazës së Re. Një banor i Unazës së Re raportoi në lidhje telefonike për Abc Neës se policia erdhi që në orën 05:00 dhe shoqëroi ...
ABCNews | 12-Nov-2019 08:23
Prej orës 5 të mëngjesit të sotëm IKMT ka nisur aksionin e shembjes së banesave në zonën e Unazës së Re. Një banor i Unazës së Re raportoi në lidhje telefonike për Abc Neës se policia erdhi që në orën 05:00 dhe shoqëroi ...

Përplasje mes banorëve dhe forcave të policisë në Tiranë
Ka nisur me tensione protesta e sotme e banorëve të “Astirit” në Tiranë, pas paralajmërimeve se Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të nisë sot aksionin për shembjen e banesave. Tensionet kanë nisur që ...
Alsat-M | 12-Nov-2019 08:44
Ka nisur me tensione protesta e sotme e banorëve të “Astirit” në Tiranë, pas paralajmërimeve se Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të nisë sot aksionin për shembjen e banesave. Tensionet kanë nisur që ...

Foto/ Nis prishja në Astir, IKMT e nis me një pikë karburanti
IKMT ka nisur aksionin për prishjen e banesave në zonën e Astirit.
Top Channel | 12-Nov-2019 07:52
IKMT ka nisur aksionin për prishjen e banesave në zonën e Astirit.

VIDEO-Dita nis me tensione e gaz lotsjellës në Tiranë/ Shemben banesat të “Astiri”,përleshje mes banorëve dhe policisë por fadromat nisin punën
E marta ka nisur me tensione të forta e arrestime në zonën e Unazës së Madhe në Tiranë. Banorët janë përplasur me forcat policore ndërsa fadromat kanë nisur shembjen e banesave për t’i hapur rrugë projektit të Unazës. ...
ScanTv | 12-Nov-2019 08:44
E marta ka nisur me tensione të forta e arrestime në zonën e Unazës së Madhe në Tiranë. Banorët janë përplasur me forcat policore ndërsa fadromat kanë nisur shembjen e banesave për t’i hapur rrugë projektit të Unazës. ...

Tensione në Astir/ Shpërthime dhe gaz lotsjellës, plagosen 2 banorë dhe 2 policë
Vazhdon të jetë e tensionuar situata tek “Unaza e Re” ku IKMT ka nisur aksionin për prishjen e banesave.
Top Channel | 12-Nov-2019 07:52
Vazhdon të jetë e tensionuar situata tek “Unaza e Re” ku IKMT ka nisur aksionin për prishjen e banesave.

Përplasje mes policisë dhe banorëve të Astirit (VIDEO)
Dita e sotme ka nisur me përplasje në Astir mes banorëve të Astirit dhe policisë. Burimet për Top Channel bëjnë me dije se forca të shumta policia po qëndrojnë tek ish rrethrrotullimi i Shqiponjës. Banorët kanë marrë ...
Klan Kosova | 12-Nov-2019 08:31
Dita e sotme ka nisur me përplasje në Astir mes banorëve të Astirit dhe policisë. Burimet për Top Channel bëjnë me dije se forca të shumta policia po qëndrojnë tek ish rrethrrotullimi i Shqiponjës. Banorët kanë marrë ...

Përplasje mes banorëve dhe forcave të policisë në Tiranë
Ka nisur me tensione protesta e sotme e banorëve të “Astirit” në Tiranë, pas paralajmërimeve se Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të nisë sot aksionin për shembjen e banesave. Tensionet kanë nisur që ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 08:08
Ka nisur me tensione protesta e sotme e banorëve të “Astirit” në Tiranë, pas paralajmërimeve se Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të nisë sot aksionin për shembjen e banesave. Tensionet kanë nisur që ...

Policia blindon Astirin, banorët kalojnë natën jashtë
Pas paralajmërimit të IKMT se këtë të martë do të nisë prishja e banesave në Astir, banorë të shumtë që preken nga ndërtimi i Unazës së Re, janë përplasur me uniformat blu me qëllim ndalimin e aksionit. Mësohet se ...
VizionPlus | 12-Nov-2019 08:02
Pas paralajmërimit të IKMT se këtë të martë do të nisë prishja e banesave në Astir, banorë të shumtë që preken nga ndërtimi i Unazës së Re, janë përplasur me uniformat blu me qëllim ndalimin e aksionit. Mësohet se ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved