ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 21:26

Candice reklamon të brendshmet nga koleksioni i saj, por e gjithë vëmendja është te linjat trupore

Candice reklamon të brendshmet nga koleksioni i saj, por e gjithë vëmendja është te linjat trupore
Candice Swanepoel është një engjëll i vërtetë kur është fjala për reklamimin e të brendshmeve. Fytyra dhe flokët e bukur, dhe proporcionet përsosura, kanë bërë që ajo të arrijë në maje të industrisë së modës. Ndërsa ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 19:54
Candice Swanepoel është një engjëll i vërtetë kur është fjala për reklamimin e të brendshmeve. Fytyra dhe flokët e bukur, dhe proporcionet përsosura, kanë bërë që ajo të arrijë në maje të industrisë së modës. Ndërsa ...

VIDEO: Banorët e Astirit sulmojnë gazetarin e Top Channel
Ky momenti kur banorët e Astirit sulmojnë gazetarin e Top Channel, Andi Bora, i cili po raportonte live nga vendngjarja. Në video shikohet se si një nga banorët i kap mikrofonin gazetarit dhe ja hedh në tokë. Për më ...
GazetaTema | 12-Nov-2019 12:20
Ky momenti kur banorët e Astirit sulmojnë gazetarin e Top Channel, Andi Bora, i cili po raportonte live nga vendngjarja. Në video shikohet se si një nga banorët i kap mikrofonin gazetarit dhe ja hedh në tokë. Për më ...

Vuçiç dhe Macron gëzuar me shishe konjak 105 vjeçarë
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka shpërndarë një foto me presidentin e Francës, Emmanuele Macron ku shihen të dy duke pirë konjak. Foton Vuçic e ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram, ndërsa shkruan ...
VizionPlus | 12-Nov-2019 14:29
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka shpërndarë një foto me presidentin e Francës, Emmanuele Macron ku shihen të dy duke pirë konjak. Foton Vuçic e ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram, ndërsa shkruan ...

Gjra publikon këngën e re “Pikë në zemër” në bashkëpunim DJ Arbi Exclusiv
Reperja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi, ka publikuar këngën e saj më të re “Pikë në Zemër”. Kjo këngë vjen në bashkëpunim me DJ Arbi Exclusiv. Kënga është ritmike tipike e stilit të Gjirës, e cila është mjaft e ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 18:05
Reperja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi, ka publikuar këngën e saj më të re “Pikë në Zemër”. Kjo këngë vjen në bashkëpunim me DJ Arbi Exclusiv. Kënga është ritmike tipike e stilit të Gjirës, e cila është mjaft e ...

Vedat Bajrami përgatitet në boks, për ndeshjen Kosovë-Çeki
Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami, njihet si simpatizant i madh i Përfaqësueses së Kosovës. Ai është përfshirë këto ditë në frymën e futbollit, kjo pasi Kosova ka dy ndeshje të rëndësishme përpara. Këtë javë, ajo ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 17:15
Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami, njihet si simpatizant i madh i Përfaqësueses së Kosovës. Ai është përfshirë këto ditë në frymën e futbollit, kjo pasi Kosova ka dy ndeshje të rëndësishme përpara. Këtë javë, ajo ...

Ju prezantojmë “mbretin” e Morena Tarakut
Morena Taraku ka qenë pjesë e mediave të saj këto ditë, sidomos për skandalin e saj me Bentley, të cilin ajo u akuzua se e ka futur në Kosovë pa paguar doganë Megjithatë, tani ajo është kthyer në Stamboll, vendin ku e ...
Gazeta Express | 12-Nov-2019 20:58
Morena Taraku ka qenë pjesë e mediave të saj këto ditë, sidomos për skandalin e saj me Bentley, të cilin ajo u akuzua se e ka futur në Kosovë pa paguar doganë Megjithatë, tani ajo është kthyer në Stamboll, vendin ku e ...

Tayna po shijon disa ditë në Turqi
Pas sukseseve që po arrin me këngët e saj Tayna ka shpërblyer veten me disa ditë pushimi në shtetin turk, prej nga po publikon edhe fotografi të ndryshme, shkruan . Orë më parë reperja ndau një imazh në një kafiteri ...
Lajminet | 12-Nov-2019 20:53
Pas sukseseve që po arrin me këngët e saj Tayna ka shpërblyer veten me disa ditë pushimi në shtetin turk, prej nga po publikon edhe fotografi të ndryshme, shkruan . Orë më parë reperja ndau një imazh në një kafiteri ...

John Travolta poston fotografi të rrallë me fëmijët e tij
John Travolta shpërndau një fotografi të rrallë në Instagram me dy fëmijët e tij, Ellën 19 vjeçare dhe Benjaminin tetëvjeçar. Ylli 65 vjeçar i “Grease” i çoi fëmijët e tij në parkun Featherdale Wildlife në Australi ku ...
Gazeta Observer | 12-Nov-2019 20:52
John Travolta shpërndau një fotografi të rrallë në Instagram me dy fëmijët e tij, Ellën 19 vjeçare dhe Benjaminin tetëvjeçar. Ylli 65 vjeçar i “Grease” i çoi fëmijët e tij në parkun Featherdale Wildlife në Australi ku ...

Lemuri problematik zhvesh supermodelen para syve të të gjithëve
Udhëtimi i modeles së “Playboy” në një kopsht zoologjik doli jashtë parashikimeve. Në disa imazhe të bërë publike shihet një lemuri teksa përpiqet që t’i heqë bluzën modeles, Francia James. Lemuri problematik nuk......
Zeri | 12-Nov-2019 20:52
Udhëtimi i modeles së “Playboy” në një kopsht zoologjik doli jashtë parashikimeve. Në disa imazhe të bërë publike shihet një lemuri teksa përpiqet që t’i heqë bluzën modeles, Francia James. Lemuri problematik nuk......

Pas rikthimit në “Kënga Magjike”, Besa Kokëdhima flet për Ardit Gjebrean
Të dielën që lamë pas, Besa Kokëdhima u rikthye në “Kënga Magjike” pas 6 vitesh me një konkurrim krejt të sajin. Ajo e ka bërë vetë këngën me titull “Histori”, me të cilën garon përkrah emrave shumë të rëndësishëm në ...
Politiko | 12-Nov-2019 20:52
Të dielën që lamë pas, Besa Kokëdhima u rikthye në “Kënga Magjike” pas 6 vitesh me një konkurrim krejt të sajin. Ajo e ka bërë vetë këngën me titull “Histori”, me të cilën garon përkrah emrave shumë të rëndësishëm në ...

Mario dhe Kim po sjellin edhe një tjetër linjë të përbashkët kozmetike
Emri i tij u bë i famshëm ngase po punonte me një emër të rëndësishëm të bukurisë në ditët moderne. Ylli i shfaqjes televizive “Keeping Up With the Kardashians”, zgjodhi shqiptarin Mario Dedivanoviq që të punonte me të ...
Gazeta Observer | 12-Nov-2019 20:49
Emri i tij u bë i famshëm ngase po punonte me një emër të rëndësishëm të bukurisë në ditët moderne. Ylli i shfaqjes televizive “Keeping Up With the Kardashians”, zgjodhi shqiptarin Mario Dedivanoviq që të punonte me të ...

Lemuri problematik zhvesh supermodelen para syve të të gjithëve
Udhëtimi i modeles së “Playboy” në një kopsht zoologjik doli jashtë parashikimeve.Në disa imazhe të bërë publike shihet një lemuri teksa përpiqet që t’i heqë bluzën modeles, Francia James. Lemuri problematik nuk ndalej ...
Gazeta Observer | 12-Nov-2019 20:44
Udhëtimi i modeles së “Playboy” në një kopsht zoologjik doli jashtë parashikimeve.Në disa imazhe të bërë publike shihet një lemuri teksa përpiqet që t’i heqë bluzën modeles, Francia James. Lemuri problematik nuk ndalej ...

Kjo është makina që vozit Arnold Schwarzenegger
Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri, krahas muzikës është tejet aktive edhe në rrjetet sociale. Së fundmi në profilin e saj në Instagram, artistja ka publikuar dy fotografi, të cilat i ka shoqëruar me një ...
GazetaBlic | 12-Nov-2019 20:44
Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri, krahas muzikës është tejet aktive edhe në rrjetet sociale. Së fundmi në profilin e saj në Instagram, artistja ka publikuar dy fotografi, të cilat i ka shoqëruar me një ...

I jep fund beqarisë Dulce Maria
Së fundmi, Dulce Maria është e njohur edhe si këngëtare ku shpesh publikon këngë. Të reja nga Dulce ka edhe në jetën private, pasi që, u martua. Ajo dhe partneri i saj Paco Alvarez filluan të dilnin sëbashku që prej ...
Lapsi | 12-Nov-2019 16:04
Së fundmi, Dulce Maria është e njohur edhe si këngëtare ku shpesh publikon këngë. Të reja nga Dulce ka edhe në jetën private, pasi që, u martua. Ajo dhe partneri i saj Paco Alvarez filluan të dilnin sëbashku që prej ...

Kështu duket ballina e librit të modeles shqiptare
Libri “Dashuri, Shpresë, Dritë”, me autore modelen shqiptare, Angela Martini pritet që të shitet edhe online në "Amazon" shumë shpejt.
Top Channel | 11-Nov-2019 22:11
Libri “Dashuri, Shpresë, Dritë”, me autore modelen shqiptare, Angela Martini pritet që të shitet edhe online në "Amazon" shumë shpejt.

Nuk do ta besoni se kush do t’i dalë kundër Kanye West në kandidaturën për president
Emri i tij u bë i famshëm ngase po punonte me një emër të rëndësishëm të bukurisë në ditët moderne. Ylli i shfaqjes televizive “Keeping Up With the Kardashians”, zgjodhi shqiptarin Mario Dedivanoviq që të punonte me të ...
GazetaBlic | 12-Nov-2019 20:33
Emri i tij u bë i famshëm ngase po punonte me një emër të rëndësishëm të bukurisë në ditët moderne. Ylli i shfaqjes televizive “Keeping Up With the Kardashians”, zgjodhi shqiptarin Mario Dedivanoviq që të punonte me të ...

Xhani Shqerra fton në Tiranë motrën kinge të Belen Rodriguez, si i përgjigjet ajo!
Xhani Shqerra ndodhet në Milano të Italisë këto ditë për realizimin e spotit të Aquamarine, dhe mesa duket është takuar me mikeshat e vjetra. Në një video të postuar në Instagram, Xhani dëgjohet duke biseduar me ...
Bordo | 12-Nov-2019 20:04
Xhani Shqerra ndodhet në Milano të Italisë këto ditë për realizimin e spotit të Aquamarine, dhe mesa duket është takuar me mikeshat e vjetra. Në një video të postuar në Instagram, Xhani dëgjohet duke biseduar me ...

Lemuri problematik zhvesh supermodelen para syve të të gjithëve
Udhëtimi i modeles së “Playboy” në një kopsht zoologjik doli jashtë parashikimeve. Në disa imazhe të bërë publike shihet një lemuri teksa përpiqet që t’i heqë bluzën modeles, Francia James. View this post on Instagram ...
Gazeta Express | 12-Nov-2019 19:46
Udhëtimi i modeles së “Playboy” në një kopsht zoologjik doli jashtë parashikimeve. Në disa imazhe të bërë publike shihet një lemuri teksa përpiqet që t’i heqë bluzën modeles, Francia James. View this post on Instagram ...

Vetëm 2 mijë bileta për ndeshjen me Andorrën, Edi Reja mesazh sensibilizimi për tifozët
Kur të gjithë kanë hedhur sytë nga ndeshja me Francën, që do jëtë dhe inaugurimi i stadiumit të ri në kryeqytet, Federata Shqiptare e Futbollit ka shpërndarë në Instagram një mesazh sensibilizimi shkëpur nga konferenca ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 21:48
Kur të gjithë kanë hedhur sytë nga ndeshja me Francën, që do jëtë dhe inaugurimi i stadiumit të ri në kryeqytet, Federata Shqiptare e Futbollit ka shpërndarë në Instagram një mesazh sensibilizimi shkëpur nga konferenca ...

Lemuri problematik zhvesh supermodelen para syve të të gjithëve
Udhëtimi i modeles së “Playboy” në një kopsht zoologjik doli jashtë parashikimeve. Në disa imazhe të bërë publike shihet një lemuri teksa përpiqet që t’i heqë bluzën modeles, Francia James. Lemuri problematik nuk ndalej ...
Gazeta Express | 12-Nov-2019 19:41
Udhëtimi i modeles së “Playboy” në një kopsht zoologjik doli jashtë parashikimeve. Në disa imazhe të bërë publike shihet një lemuri teksa përpiqet që t’i heqë bluzën modeles, Francia James. Lemuri problematik nuk ndalej ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved