ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 22:28

Betimi Edi Ramës: Unë do heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën

Betimi Edi Ramës: Unë do heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...
Flaka | 12-Nov-2019 20:04
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...

Rama: Unë do ta heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e Shengenit Ballkanit. Ai u pyet për mbështetjen e kësaj iniciative nga ana e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ...
Aktuale.MK | 12-Nov-2019 19:49
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e Shengenit Ballkanit. Ai u pyet për mbështetjen e kësaj iniciative nga ana e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ...

Zotimi i Edi Ramës: Unë do ta heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...
Gazeta Observer | 12-Nov-2019 19:46
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...

Zotohet Edi Rama: Unë do ta heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 17:52
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...

“Mini-Shengeni”, Rama: fund kufirit mes Kosovës dhe Shqipërisë
Kryeministri Rama foli sërish për “Shengenin ballkanik”, ku i intervistuar nga Top Channel, ai u përbetuar që të heqë kufirin mes Kosovës dhe Shqipërisë. “Unë në do heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën dhe do i jap ...
Tesheshi | 12-Nov-2019 19:20
Kryeministri Rama foli sërish për “Shengenin ballkanik”, ku i intervistuar nga Top Channel, ai u përbetuar që të heqë kufirin mes Kosovës dhe Shqipërisë. “Unë në do heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën dhe do i jap ...

Zotimi i Edi Ramës: Unë do ta heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...
Indeks Online | 12-Nov-2019 18:07
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...

“Shengeni Ballkanik”, Rama: Unë do heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën, Albini të shohë se kush e pengoi bashkimin doganor
Kryeministri Edi Rama bëri një bilanc të takimit të Ohrit, ndërsa theksoi se është i vendosur ta heqë kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Në një intervistë për Top Channel kryeministri Rama foli mbi takimin e Ohrit, i ...
GazetaTema | 12-Nov-2019 17:21
Kryeministri Edi Rama bëri një bilanc të takimit të Ohrit, ndërsa theksoi se është i vendosur ta heqë kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Në një intervistë për Top Channel kryeministri Rama foli mbi takimin e Ohrit, i ...

Rama: Unë do ta heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e Shengenit Ballkanit. Ai u pyet për mbështetjen e kësaj iniciative nga ana e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ...
EkonomiaOnline | 12-Nov-2019 18:05
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e Shengenit Ballkanit. Ai u pyet për mbështetjen e kësaj iniciative nga ana e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ...

Zotohet Edi Rama: Unë do ta heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...
Arbresh | 12-Nov-2019 18:05
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...

Betimi Edi Ramës: Unë do heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Top-Channel e pyeti kryeministrin Edi Rama se Matthew Palmer i dërguari special i Departamentit Amerikan të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, iniciativës së Shengenit Ballkanik i dha pëlqimin e Shteteve të Bashkuara po ...
Albportali | 12-Nov-2019 17:57
Top-Channel e pyeti kryeministrin Edi Rama se Matthew Palmer i dërguari special i Departamentit Amerikan të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, iniciativës së Shengenit Ballkanik i dha pëlqimin e Shteteve të Bashkuara po ...

Betimi Edi Ramës: Unë do heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri Edi Rama: Dëgjoni këtu, Shengeni ballkanik ka qenë dhe dua ta them sepse është historia, një term që për herë të parë e ka përdorur Fatos Nano, kuptohet në një kohë kur u mor si një çmenduri dhe kur mund të ...
Lajminet | 12-Nov-2019 17:53
Kryeministri Edi Rama: Dëgjoni këtu, Shengeni ballkanik ka qenë dhe dua ta them sepse është historia, një term që për herë të parë e ka përdorur Fatos Nano, kuptohet në një kohë kur u mor si një çmenduri dhe kur mund të ...

Zotohet Edi Rama: Unë do ta heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...
Zeri | 12-Nov-2019 17:52
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e “Shengenit ballkanik. Rama u zotua se do ta heq kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Ai u pyet për mbështetjen e ...

Kosova në Shengenin Ballkanik, Edi Rama: Të ikësh nga tavolina, mbase ka arsye që nuk i di
Në intervistën për Top-Channel, kryeministri Edi Rama u pyet nëse ia shpresonte që në takimin e ardhshëm të 21 dhjetorit në Durrës, në tavolinë do të jetë edhe Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti. Edi Rama ...
Medial | 12-Nov-2019 17:42
Në intervistën për Top-Channel, kryeministri Edi Rama u pyet nëse ia shpresonte që në takimin e ardhshëm të 21 dhjetorit në Durrës, në tavolinë do të jetë edhe Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti. Edi Rama ...

Kosova në Shengenin Ballkanik, Edi Rama: Të ikësh nga tavolina, mbase ka arsye që nuk i di
Në intervistën për Top-Channel, kryeministri Edi Rama u pyet nëse ia shpresonte që në takimin e ardhshëm të 21 dhjetorit në Durrës, në tavolinë do të jetë edhe Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti. Edi Rama ...
Arbresh | 12-Nov-2019 17:41
Në intervistën për Top-Channel, kryeministri Edi Rama u pyet nëse ia shpresonte që në takimin e ardhshëm të 21 dhjetorit në Durrës, në tavolinë do të jetë edhe Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti. Edi Rama ...

Kosova në Shengenin Ballkanik, Edi Rama: Të ikësh nga tavolina, mbase ka arsye që nuk i di
Në intervistën për Top-Channel, kryeministri Edi Rama u pyet nëse ia shpresonte që në takimin e ardhshëm të 21 dhjetorit në Durrës, në tavolinë do të jetë edhe Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti.
Top Channel | 12-Nov-2019 16:46
Në intervistën për Top-Channel, kryeministri Edi Rama u pyet nëse ia shpresonte që në takimin e ardhshëm të 21 dhjetorit në Durrës, në tavolinë do të jetë edhe Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti.

Rama: Unë do ta heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e Shengenit Ballkanit. Ai u pyet për mbështetjen e kësaj iniciative nga ana e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ...
Klan Kosova | 12-Nov-2019 17:27
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e Shengenit Ballkanit. Ai u pyet për mbështetjen e kësaj iniciative nga ana e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ...

Rama: Unë do ta heqë kufirin e Shqipërisë me Kosovën
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e Shengenit Ballkanit. Ai u pyet për mbështetjen e kësaj iniciative nga ana e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ...
Medial | 12-Nov-2019 17:27
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë për Top Channel ka folur lidhur me iniciativën e Shengenit Ballkanit. Ai u pyet për mbështetjen e kësaj iniciative nga ana e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ...

Shengeni Ballkanik/Rama: Unë do heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën, Albini të shohë se kush e pengoi bashkimin doganor
TIRANË, 12 nëntor/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama bëri një bilanc të takimit të Ohrit, ndërsa theksoi se është i vendosur ta heqë kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Në një intervistë televizive kryeministri Rama foli mbi ...
Medial | 12-Nov-2019 17:25
TIRANË, 12 nëntor/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama bëri një bilanc të takimit të Ohrit, ndërsa theksoi se është i vendosur ta heqë kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Në një intervistë televizive kryeministri Rama foli mbi ...

Betimi Edi Ramës: “Unë do heq kufirin e Shqipërisë me Kosovën”
Top-Channel e pyeti kryeministrin Edi Rama se Matthew Palmer i dërguari special i Departamentit Amerikan të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, iniciativës së Shengenit Ballkanik i dha pëlqimin e Shteteve të Bashkuara po ...
Top Channel | 12-Nov-2019 16:46
Top-Channel e pyeti kryeministrin Edi Rama se Matthew Palmer i dërguari special i Departamentit Amerikan të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, iniciativës së Shengenit Ballkanik i dha pëlqimin e Shteteve të Bashkuara po ...

Rama i përgjigjet Albin Kurtit: S’ka qëndrim të shtrembër, por do drejtohet kur të bëhet kryeministër me orë të plota
Kryeministri Rama nuk ka kursyer kritikat për kryeministrin e ardhshëm të Kosovës, Albin Kurtin. Në një intervistë për Top Channel, teksa ka komentuar mini shengenin Ballkanik dhe qëndrimin e Kurtit për këtë çështje, i ...
Politiko | 12-Nov-2019 17:10
Kryeministri Rama nuk ka kursyer kritikat për kryeministrin e ardhshëm të Kosovës, Albin Kurtin. Në një intervistë për Top Channel, teksa ka komentuar mini shengenin Ballkanik dhe qëndrimin e Kurtit për këtë çështje, i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved