ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 12:09

Këto janë tre akuzat që mund të çojnë pas hekurave ish kryebashkiakun e Vorës Agim Kajmaku

Këto janë tre akuzat që mund të çojnë pas hekurave ish kryebashkiakun e Vorës Agim Kajmaku
Ish-kreu i bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku, i cili u shkarkua nga KQZ është shpallur sot në kërkim policor. Sakaq, janë tre akuza që mund ta çojnë pas hekuarve ish-kryebashkiakun. Kajmaku akuzohet për falsifikim të ...
GazetaTema | 11-Nov-2019 17:52
Ish-kreu i bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku, i cili u shkarkua nga KQZ është shpallur sot në kërkim policor. Sakaq, janë tre akuza që mund ta çojnë pas hekuarve ish-kryebashkiakun. Kajmaku akuzohet për falsifikim të ...

Arrest me burg për Kajmakun, ish-kryebashkiaku akuzohet për tre vepra penale
Pasi u shkarkua nga detyra nga komisioni Qendror i Zgjedhjeve, telashet nuk kanë të sosur për ish kryetarin e bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Tashmë ai është shpallur në kërkim nga policia, pasi me kërkesë të ...
VizionPlus | 11-Nov-2019 17:14
Pasi u shkarkua nga detyra nga komisioni Qendror i Zgjedhjeve, telashet nuk kanë të sosur për ish kryetarin e bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Tashmë ai është shpallur në kërkim nga policia, pasi me kërkesë të ...

Shpallet në kërkim Agim Kajmaku! Urdhër arresti, firmosi si kryebashkiak edhe pas shkarkimit
Agim Kajmaku gjendet jo vetëm në listën e kryebashkiakëve më jetëshkurtër në detyrë, por tashmë gjendet edhe në listen e të kërkuarve.
Top Channel | 11-Nov-2019 16:16
Agim Kajmaku gjendet jo vetëm në listën e kryebashkiakëve më jetëshkurtër në detyrë, por tashmë gjendet edhe në listen e të kërkuarve.

VOA: Pasi KQZ i hoqi mandatin, Agim Kajmaku shkarkoi dy zëvendësat e tij dhe falsifikoi datën e vendimit
Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit “arrest me burg”, në lidhje me hetimin që po ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 15:33
Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit “arrest me burg”, në lidhje me hetimin që po ...

Zëri i Amerikës: Kajmaku falsifikoi datën e vendimit të shkarkimit të nënkryetarëve
Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit ‘arrest me burg’, në lidhje me hetimin që po ...
Telegraf | 11-Nov-2019 16:22
Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit ‘arrest me burg’, në lidhje me hetimin që po ...

Zëri Amerikës: Urdhër arresti për ish-kryebashkiakun e Vorës
mapo.al Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit “arrest me burg”, në lidhje me hetimin që po ...
Mapo | 11-Nov-2019 15:20
mapo.al Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit “arrest me burg”, në lidhje me hetimin që po ...

Dalin urdhrat e “falsifikuar” | Si shkarkoi Agim Kajmaku dy zyrtarët pas vendimit të KQZ?
Ndërsa Prokuroria ka firmosur urdhër-arrestin për ish-kreun e bashkisë Vorë, Agim Kajmakun dhe policia është ende në kërkim të tij, ABC News ka siguruar urdhrat që Agim Kajmaku ka firmosur ditën e shkarkimit nga KQZ. ...
ABCNews | 11-Nov-2019 17:09
Ndërsa Prokuroria ka firmosur urdhër-arrestin për ish-kreun e bashkisë Vorë, Agim Kajmakun dhe policia është ende në kërkim të tij, ABC News ka siguruar urdhrat që Agim Kajmaku ka firmosur ditën e shkarkimit nga KQZ. ...

Rama e kandidoi, por sot socialistët e “shitën” Kajmakun
Socialistët distancohen nga ish-kryebashkiaku Agim Kajmaku, për të cilin Prokuroria ka firmosur një udhërarresti. Ata shmangën çdo koment për të zgjedhurin e tyre në krye të bashkisë së Vorës. “Absolutisht që nuk e ...
Gazeta Express | 11-Nov-2019 18:13
Socialistët distancohen nga ish-kryebashkiaku Agim Kajmaku, për të cilin Prokuroria ka firmosur një udhërarresti. Ata shmangën çdo koment për të zgjedhurin e tyre në krye të bashkisë së Vorës. “Absolutisht që nuk e ...

Zbulohet lëvizja e fundit e Agim Kajmakut si kryebashkiak para se KQZ ta shkarkonte nga detyra
Postuar: 11/11/2019 - 17:36 Ish kryetari i Bashkisë së Vorës është shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit. Ndaj tij është ngritur një tjetër akuzë për një shkelje të bërë, pasi KQZ vendosi që ta shkarkonte nga detyra. ...
Sot.Al | 11-Nov-2019 17:43
Postuar: 11/11/2019 - 17:36 Ish kryetari i Bashkisë së Vorës është shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit. Ndaj tij është ngritur një tjetër akuzë për një shkelje të bërë, pasi KQZ vendosi që ta shkarkonte nga detyra. ...

Zbulohet një tjetër shkelje që ka bërë Kajmaku pasi KQZ e shkarkoi nga detyra
Ish kryetari i Bashkisë së Vorës është shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit. Ndaj tij është ngritur një tjetër akuzë për një shkelje të bërë, pasi KQZ vendosi që ta shkarkonte nga detyra. Kajmaku ka ushtruar ...
Politiko | 11-Nov-2019 17:24
Ish kryetari i Bashkisë së Vorës është shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit. Ndaj tij është ngritur një tjetër akuzë për një shkelje të bërë, pasi KQZ vendosi që ta shkarkonte nga detyra. Kajmaku ka ushtruar ...

Tre akuzat që mund të çojnë pas hekurave Agim Kajmakun
Ish-kreu i bashkisë së Vorës, Agim Kajmkau, i cili u shkarkua nga KQZ është shpallur sot në kërkim policor. Sakaq, janë tre akuza që mund ta çojnë pas hekuarve ish-kryebashkiakun. Kajmaku akuzohet për falsifikim të ...
ABCNews | 11-Nov-2019 16:22
Ish-kreu i bashkisë së Vorës, Agim Kajmkau, i cili u shkarkua nga KQZ është shpallur sot në kërkim policor. Sakaq, janë tre akuza që mund ta çojnë pas hekuarve ish-kryebashkiakun. Kajmaku akuzohet për falsifikim të ...

Arrest me burg për Kajmakun, ish-kryebashkiaku akuzohet për tre vepra penale
Pasi u shkarkua nga detyra nga komisioni Qendror i Zgjedhjeve, telashet nuk kanë të sosur për ish kryetarin e bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Tashmë ai është shpallur në kërkim nga policia, pasi me kërkesë të ...
Medial | 11-Nov-2019 17:19
Pasi u shkarkua nga detyra nga komisioni Qendror i Zgjedhjeve, telashet nuk kanë të sosur për ish kryetarin e bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Tashmë ai është shpallur në kërkim nga policia, pasi me kërkesë të ...

Tentoi të fusë drogë në burgun e Rrogozhinës, Gjykata vendos “arrest me burg” për gardianin (Foto)
Gjykata e Shkallës së Parë të Rrethit Gjyqësor Kavajë ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Pllumb Sinanaj, punonjësin e regjimit të brendshëm të burgut të Rrogozhinës. Pas vlerësimit të provave Gjykata e ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 14:37
Gjykata e Shkallës së Parë të Rrethit Gjyqësor Kavajë ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Pllumb Sinanaj, punonjësin e regjimit të brendshëm të burgut të Rrogozhinës. Pas vlerësimit të provave Gjykata e ...

Zbulohen 3 vendimet per te cilet kerkohet arrestimi i Kajmakut
Lufta brenda PS-së sot ka arritur në nivele të larta, deri në arrestime. Përplasja e brendshme mes të deleguarve të PS-së në zona dhe kryebashkiakëve të emëruar bëri që sot Agim Kajmaku të shpallet në kërkim nga ...
Lajmi i Fundit | 11-Nov-2019 16:53
Lufta brenda PS-së sot ka arritur në nivele të larta, deri në arrestime. Përplasja e brendshme mes të deleguarve të PS-së në zona dhe kryebashkiakëve të emëruar bëri që sot Agim Kajmaku të shpallet në kërkim nga ...

Zëri i Amerikes: Kajmaku falsifikoi daten e vendimit te shkarkimit te nenkryetarve
Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit ‘arrest me burg’, në lidhje me hetimin që po ...
Lajmi i Fundit | 11-Nov-2019 16:45
Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit ‘arrest me burg’, në lidhje me hetimin që po ...

Prokuroria firmosi urdhër-arrest, avokati i Kajmakut: Nuk e di ku është klienti im
Fill pasi prokuroria firmosi urdhër-arrestin për ish-kryetarin e Vorës, Agim Kajmaku, avokati i tij, Isuf Shehu shkoi në prokurori ku lëshoi një kërkesë për t’u njohur me aktet e procedimit penal në fjalë.
Top Channel | 11-Nov-2019 14:03
Fill pasi prokuroria firmosi urdhër-arrestin për ish-kryetarin e Vorës, Agim Kajmaku, avokati i tij, Isuf Shehu shkoi në prokurori ku lëshoi një kërkesë për t’u njohur me aktet e procedimit penal në fjalë.

Prokuroria leshon urdher arresti per Agim Kajmakun, kryebashkiakun e shkarkuar
TIRANË Prokuroria ka firmosur urdhër-arresti për kryetarin e shkarkuar tashmë të Bashkisë Vorë Agim Kajmaku. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se policia ka shkuar në banesën e Kajmakut por nuk e ka ...
Lajmi i Fundit | 11-Nov-2019 16:45
TIRANË Prokuroria ka firmosur urdhër-arresti për kryetarin e shkarkuar tashmë të Bashkisë Vorë Agim Kajmaku. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se policia ka shkuar në banesën e Kajmakut por nuk e ka ...

Zëri i Amerikes: Kajmaku falsifikoi daten e vendimit te shkarkimit te nenkryetarve
Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit ‘arrest me burg’, në lidhje me hetimin që po ...
Lajmi i Fundit | 11-Nov-2019 16:30
Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit ‘arrest me burg’, në lidhje me hetimin që po ...

Urdhëri i arrestit për ish kryebashkiakun e Vorës, ja çfarë shkruan Zëri i Amerikës për Agim Kajmakun
Postuar: 11/11/2019 - 16:11 Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit "arrest me burg", në ...
Sot.Al | 11-Nov-2019 16:16
Postuar: 11/11/2019 - 16:11 Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit "arrest me burg", në ...

Zëri Amerikës: Pas shkarkimit, Agim Kajmaku hoqi nënkryetarët dhe falsifikoi datën
Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit “arrest me burg”, në lidhje me hetimin që po ...
Gazeta Express | 11-Nov-2019 15:45
Në Shqipëri, prokuroria e Tiranës bëri të ditur sot se ka shpallur në kërkim ish kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, ndaj të cilit është vendosur masa e sigurimit “arrest me burg”, në lidhje me hetimin që po ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved