ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 07:25

Thaçi takon Macron: Kosova e gatshme për marrëveshje paqësore me Serbinë

Thaçi takon Macron: Kosova e gatshme për marrëveshje paqësore me Serbinë
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar këtë të hënë me homologun francez, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike ...
VizionPlus | 11-Nov-2019 22:26
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar këtë të hënë me homologun francez, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike ...

Pendarovski pritet nga presidenti francez, Emmanuel Macron
Kryetari Stevo Perndarovski është takuar me kryetarin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit Paqësor të Francës, bashkërisht me burrështetasit dhe ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 22:30
Kryetari Stevo Perndarovski është takuar me kryetarin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit Paqësor të Francës, bashkërisht me burrështetasit dhe ...

FOTO/ Thaçi takon Macron: Gati të nisim dialogun me Serbinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pasur një takim me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike të Kosovës dhe ...
Lapsi | 11-Nov-2019 22:55
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pasur një takim me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike të Kosovës dhe ...

Thaçi takon Macron, premtimi që i jep për Serbinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është pritur sot në zyrën formale të presidencës franceze, Pallati Elise, nga Emmanuel Macron, teksa ndodhet në Paris ku po merr pjesë në Samitin e Paqes. Kreu i shtetit kosovar ka ...
ABCNews | 11-Nov-2019 22:38
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është pritur sot në zyrën formale të presidencës franceze, Pallati Elise, nga Emmanuel Macron, teksa ndodhet në Paris ku po merr pjesë në Samitin e Paqes. Kreu i shtetit kosovar ka ...

Thaçi i thotë presidentit Macron: Kosova e gatshme për marrëveshje paqësore me Serbinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar një takim bilateral me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 21:50
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar një takim bilateral me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike ...

Thaçi në Francë për dialogun, takon Macron dhe lider të tjerë
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ndodhet ne Francë për të marrë pjesë në forumin e paqes, të organizuar nga presidenti Emmanuel Macron. Kreu i shtetit të Kosovës deklaroi nga Parisi se Franca mund të luajë rol kyç në ...
VizionPlus | 11-Nov-2019 13:49
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ndodhet ne Francë për të marrë pjesë në forumin e paqes, të organizuar nga presidenti Emmanuel Macron. Kreu i shtetit të Kosovës deklaroi nga Parisi se Franca mund të luajë rol kyç në ...

Makron pret presidentin Pendarovski
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Makron në Forumin e Paqes në Paris. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit ...
Flaka | 11-Nov-2019 23:00
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Makron në Forumin e Paqes në Paris. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit ...

Pendarovski pritet me nderime të larta në Paris
Paris, 11 nentor – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Makron në Forumin e Paqes në Paris, transmeton gazeta KOHA. “Sonte kisha nderin të marrë ...
Koha.mk | 11-Nov-2019 23:00
Paris, 11 nentor – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Makron në Forumin e Paqes në Paris, transmeton gazeta KOHA. “Sonte kisha nderin të marrë ...

Makron pret presidentin Pendarovski
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Makron në Forumin e Paqes në Paris. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit ...
Alsat-M | 11-Nov-2019 22:55
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Makron në Forumin e Paqes në Paris. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit ...

Pendarovski pritet nga presidenti francez, Emmanuel Macron
Kryetari Stevo Perndarovski është takuar me kryetarin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit Paqësor të Francës, bashkërisht me burrështetasit dhe ...
Arbresh | 11-Nov-2019 22:52
Kryetari Stevo Perndarovski është takuar me kryetarin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit Paqësor të Francës, bashkërisht me burrështetasit dhe ...

Thaçi takohet në Paris me Macron: Kosova ka vullnet për marrëveshje me Serbinë
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi udhëtoi në Paris ku u takua me presidentin e Francës, Emmanuel Macron. Ai bisedoi me kreun shtetit francez për dialogun me Serbinë, perspektivën euroatlantike të vendit dhe të ardhmen e ...
Politiko | 11-Nov-2019 22:47
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi udhëtoi në Paris ku u takua me presidentin e Francës, Emmanuel Macron. Ai bisedoi me kreun shtetit francez për dialogun me Serbinë, perspektivën euroatlantike të vendit dhe të ardhmen e ...

Presidentit Thaçi i bëhet pritje madhështore nga Macron
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për ...
Gazeta Monitor | 11-Nov-2019 22:30
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për ...

Thaçi takohet me Macronin – flasin për dialogun Kosovë-Serbi
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka takuar homologun francez, Emmanuel Macron, në Pallatin Elise. Thaçi ka thënë se ia ka konfirmuar Macronit se Kosova është e vullnetshme dhe e gatshme për marrëveshje paqësore me ...
Medial | 11-Nov-2019 22:17
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka takuar homologun francez, Emmanuel Macron, në Pallatin Elise. Thaçi ka thënë se ia ka konfirmuar Macronit se Kosova është e vullnetshme dhe e gatshme për marrëveshje paqësore me ...

Thaçi takon presidentin e Francës: Diskutohet për dialogun Kosovë-Serbi
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi këtë të hënë është takuar me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron. Ata diskutuan për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën ...
InFokusi | 11-Nov-2019 22:17
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi këtë të hënë është takuar me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron. Ata diskutuan për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën ...

Presidenti Thaçi takon presidentin Macron: Kosova, e gatshme për marrëveshje me Serbinë
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për ...
Gazeta Observer | 11-Nov-2019 22:11
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për ...

Thaçi në Zyrën e Macron: Jemi të gatshëm për marrëveshje me Serbinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po qëndron në kryeqytetin francez, Parisin, ku po merr pjesë në Samitin e Paqes, samit në të cilin po merr pjesë edhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq. Thaçi sot është pritur në ...
Gazeta Express | 11-Nov-2019 22:09
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po qëndron në kryeqytetin francez, Parisin, ku po merr pjesë në Samitin e Paqes, samit në të cilin po merr pjesë edhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq. Thaçi sot është pritur në ...

Thaçi pritet nga Macron: Kosova e gatshme për Marrëveshje të Paqes me Serbinë
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për ...
EkonomiaOnline | 11-Nov-2019 22:07
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për ...

Thaçi takohet me Macronin – flasin për dialogun Kosovë-Serbi
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka takuar homologun francez, Emmanuel Macron, në Pallatin Elise. Thaçi ka thënë se ia ka konfirmuar Macronit se Kosova është e vullnetshme dhe e gatshme për marrëveshje paqësore me ...
Klan Kosova | 11-Nov-2019 22:07
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka takuar homologun francez, Emmanuel Macron, në Pallatin Elise. Thaçi ka thënë se ia ka konfirmuar Macronit se Kosova është e vullnetshme dhe e gatshme për marrëveshje paqësore me ...

Presidentit Thaçit i bëhet pritje madhështore nga Macron (Foto)
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për ...
Zeri | 11-Nov-2019 21:58
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për ...

Presidentit Thaçi i bëhet pritje madhështore nga Macron
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për ...
Arbresh | 11-Nov-2019 21:50
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved