ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 14:39

Aksident në aksin nacional Korçë-Pogradec

Aksident në aksin nacional Korçë-Pogradec
Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të fshatit Bulgarec ndërsa raportohet se nuk ka persona të plagosur por vetëm dëme materiale.
Top Channel | 11-Nov-2019 20:30
Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të fshatit Bulgarec ndërsa raportohet se nuk ka persona të plagosur por vetëm dëme materiale.

Makina dhe furgoni përplasen në aksin Korçë – Pogradec, nuk ka të plagosur
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Korçë – Pogradec. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb ” se aksidenti ndodhi pak minuta më parë në afërsi të fshatit Bulgarec, kurse ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 20:15
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Korçë – Pogradec. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb ” se aksidenti ndodhi pak minuta më parë në afërsi të fshatit Bulgarec, kurse ...

“Prindërit na këshilluan”- Reagimi pas ngjarjes tragjike në Tiranë
Aksidenti në fundjavë, në fshatin Bërzhitë të Tiranës, ku humbën jetën dy vajza 17-vjeçare, ka tronditur edhe bashkëmoshatarët e tyre.
Top Channel | 11-Nov-2019 16:16
Aksidenti në fundjavë, në fshatin Bërzhitë të Tiranës, ku humbën jetën dy vajza 17-vjeçare, ka tronditur edhe bashkëmoshatarët e tyre.

Fundjava tragjike e tre 17-vjeçarëve! Adoleshentët humbën jetën në aksidente fatale
Mesnatën e së shtunës, pas përplasjes me makinë, humbën jetën dy 17-vjeçare, Denada Tarja dhe Suada Serani. Shkak i këtij aksidenti ishte shpejtësia e lartë me të cilën 18-vjeçari Françesk Shaba po drejtonte makinën.
Top Channel | 11-Nov-2019 16:16
Mesnatën e së shtunës, pas përplasjes me makinë, humbën jetën dy 17-vjeçare, Denada Tarja dhe Suada Serani. Shkak i këtij aksidenti ishte shpejtësia e lartë me të cilën 18-vjeçari Françesk Shaba po drejtonte makinën.

Në një ditë tre 17-vjeçarë të vrarë! Aksidenti i fundit në autostradën Tiranë-Elbasan
Një tjetër aksident me pasoja fatale për një 17-vjeçar ndodhi mbrëmë në autostradën Tiranë-Elbasan.
Top Channel | 11-Nov-2019 14:36
Një tjetër aksident me pasoja fatale për një 17-vjeçar ndodhi mbrëmë në autostradën Tiranë-Elbasan.

Aksident në Lezhë, një i plagosur
mapo.al Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin. Një mjet ka përplasur një motoçikletë, drejtuesi i së cilës është plagosur dhe është dërguar në spitalin e Lezhës. Nuk dihen ende shkaqet e ...
Mapo | 29-Jul-2019 16:07
mapo.al Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin. Një mjet ka përplasur një motoçikletë, drejtuesi i së cilës është plagosur dhe është dërguar në spitalin e Lezhës. Nuk dihen ende shkaqet e ...

‘Benzi’ përplasi ‘Porsche’, arrestohet shoferi që aksidentoi për vdekje 17-vjeçarin në Sauk
Pak orë pas aksidentit të rëndë që i mori jetën një 17-vjeçari në Sauk, policia e Tiranës ka arrestuar drejtuesin e mjetit. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet F.F., i cili drejtonte mjetin tip ‘Benz’ teksa ka humbur ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 12:44
Pak orë pas aksidentit të rëndë që i mori jetën një 17-vjeçari në Sauk, policia e Tiranës ka arrestuar drejtuesin e mjetit. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet F.F., i cili drejtonte mjetin tip ‘Benz’ teksa ka humbur ...

Dalin pamjet e aksidentit ku humbi jetën 17-vjeçari
Kanë dalë pamjet e aksidentit të mbrëmshëm që ndodhi në aksin rrugor Tiranë-Elbasan ku janë përplasur dy automjete.
Top Channel | 11-Nov-2019 11:38
Kanë dalë pamjet e aksidentit të mbrëmshëm që ndodhi në aksin rrugor Tiranë-Elbasan ku janë përplasur dy automjete.

Lezhë/ Motori humbet kontrollin, plagoset drejtuesi
Një aksident automobilistik është regjistruar në Merqi, të Lezhës, pasditen e sotme. Një motor ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë nga rruga. Mësohet se si pasojë e aksidentit është plagosur drejtuesi i motorit, ...
Telegraf | 11-Nov-2019 20:15
Një aksident automobilistik është regjistruar në Merqi, të Lezhës, pasditen e sotme. Një motor ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë nga rruga. Mësohet se si pasojë e aksidentit është plagosur drejtuesi i motorit, ...

Motori del nga rruga, plagoset drejtuesi
Një person është plagosur pasditen e kësaj të hëne në një aksident të ndodhur në Lezhë. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Mërqi të Lezhës, ku një motor humbi kontrollin duke dalë nga rrugë, ndërsa i ...
VizionPlus | 11-Nov-2019 18:18
Një person është plagosur pasditen e kësaj të hëne në një aksident të ndodhur në Lezhë. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Mërqi të Lezhës, ku një motor humbi kontrollin duke dalë nga rrugë, ndërsa i ...

Detajet/ Si humbi jetën adoleshenti në aksidentin tragjik në Sauk, “Benz”-i mori para makinën “Porsche” të ndaluar
“BalkanWeb” zbardh të tjera detaje nga aksidenti i rëndë që ndodhi mbrëmë në aksin rrugor Mjull Bathore në drejtim të Saukut, ku humbi jetën një 17-vjeçar. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BW’ se mjeti tip ‘Benz’ ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 10:15
“BalkanWeb” zbardh të tjera detaje nga aksidenti i rëndë që ndodhi mbrëmë në aksin rrugor Mjull Bathore në drejtim të Saukut, ku humbi jetën një 17-vjeçar. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BW’ se mjeti tip ‘Benz’ ...

Automjeti përplas një grua në Novoselë
Një tjetër aksident ka ndodhur në Novoselë.Raportohet se makina ka përplasur një këmbësore e cila është nisur drejt spitalit rajonal të Vlorës dhe është jashtë rrezikut për jetën. Policia ka mbërritur në vendgjarje për ...
Telegraf | 11-Nov-2019 15:09
Një tjetër aksident ka ndodhur në Novoselë.Raportohet se makina ka përplasur një këmbësore e cila është nisur drejt spitalit rajonal të Vlorës dhe është jashtë rrezikut për jetën. Policia ka mbërritur në vendgjarje për ...

Makina përplas këmbësoren në Vlorë
Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e një personi është regjistruar këtë të hënë në një nga segementet rrugore të fshatit Novoselë. Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësore, e cila fatmriësisht është ...
VizionPlus | 11-Nov-2019 14:53
Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e një personi është regjistruar këtë të hënë në një nga segementet rrugore të fshatit Novoselë. Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësore, e cila fatmriësisht është ...

FOTO/ Identifikohet viktima dhe i plagosuri, pamjet e frikshme nga aksidenti në Gjirokastër (EMRAT)
Të tjera detaje dalin në dritë nga aksidenti i rëndë që ndodhi gjatë natës në Gjirokastër, ku për pasojë një person humbi jetën dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Brikena Metaj raporton për ‘BalkanWeb’ se mjeti ka qenë ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 09:41
Të tjera detaje dalin në dritë nga aksidenti i rëndë që ndodhi gjatë natës në Gjirokastër, ku për pasojë një person humbi jetën dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Brikena Metaj raporton për ‘BalkanWeb’ se mjeti ka qenë ...

Garat e çmendura me makina po vrasin të rinjtë në dalje të Tiranës/ VIDEO
Nje tjeter adoleshent humbi jeten ne aksident gjate nates. Si pasojë e përplasjes se dy automjeteve ne aksin rrugor Tirane – Elbasan humbi jeten 17 vjecari Kristjan Vasili i cili ishte pasagjer ne njerin prej mjeteve, ...
VizionPlus | 11-Nov-2019 13:49
Nje tjeter adoleshent humbi jeten ne aksident gjate nates. Si pasojë e përplasjes se dy automjeteve ne aksin rrugor Tirane – Elbasan humbi jeten 17 vjecari Kristjan Vasili i cili ishte pasagjer ne njerin prej mjeteve, ...

Makina përplaset me murin në Gjirokastër, humb jetën pasagjeri, plagoset shoferi
Nje aksident me pasoje vdekje ka ndodhur ne rrugen Gjirokaster-Tepelene. Ngjarja ndodhi ne mesnatë, në rrugën e lagjes “Gërhot”. Burime zyrtare nga policia thane se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E.H., ka ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 09:16
Nje aksident me pasoje vdekje ka ndodhur ne rrugen Gjirokaster-Tepelene. Ngjarja ndodhi ne mesnatë, në rrugën e lagjes “Gërhot”. Burime zyrtare nga policia thane se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E.H., ka ...

Garat e shpejtësisë i morrën jetën 17 vjeçarit, dalin pamjet
Rëndohet bilanci i viktimave në aksidente në rrugët e vendit brenda pak orëve. Mbrëmjen e djeshme, një tjetër i ri humbi jetën pasi dy mjete u përplasën në aksin rrugor Tiranë-Elbasan. Si pasojë ka ndërruar jetë në ...
Telegraf | 11-Nov-2019 11:09
Rëndohet bilanci i viktimave në aksidente në rrugët e vendit brenda pak orëve. Mbrëmjen e djeshme, një tjetër i ri humbi jetën pasi dy mjete u përplasën në aksin rrugor Tiranë-Elbasan. Si pasojë ka ndërruar jetë në ...

Aksident fatal në Gjirokastër, humb jetën 34-vjeçari
Një aksident ka ndodhur në afërsi të rrugës nacionale Gjirokastër-Tepelenë, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një mur.
Top Channel | 11-Nov-2019 08:43
Një aksident ka ndodhur në afërsi të rrugës nacionale Gjirokastër-Tepelenë, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një mur.

Si ndodhi aksidenti tragjik në Gjirokastër, ja kush është viktima
Personi që shihni në foton më lart është Julian Loloçi, 34 vjeçari i cili humbi jetën sot ne nje aksident tragjik ne Gjirokaster. Burimet thanë se mjeti me të cilin ai udhëtonte së bashku me Enrik Hysenin, shoferi i ...
Telegraf | 11-Nov-2019 10:21
Personi që shihni në foton më lart është Julian Loloçi, 34 vjeçari i cili humbi jetën sot ne nje aksident tragjik ne Gjirokaster. Burimet thanë se mjeti me të cilin ai udhëtonte së bashku me Enrik Hysenin, shoferi i ...

Ditëlindja që u kthye në mort/ Kush janë 2 adoleshentet që humbën jetën në aksidentin në Bërzhitë (FOTO)
Vajzat që shihni në foto janë dy 17-vjeçaret që humbën jetën në një aksident tragjik që ndodhi në Bërzhitë të Tiranës. Ngjarja e rëndë ndodhi pak pas mesnatës të së dielës. “BalkanWeb” ka siguruar fotot e viktimave, ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 07:43
Vajzat që shihni në foto janë dy 17-vjeçaret që humbën jetën në një aksident tragjik që ndodhi në Bërzhitë të Tiranës. Ngjarja e rëndë ndodhi pak pas mesnatës të së dielës. “BalkanWeb” ka siguruar fotot e viktimave, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved