ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 13:14

Mjeku i UÇK-së ftohet nga Specialja

Mjeku i UÇK-së ftohet nga Specialja
Doktori i UÇK-së, Fitim Selimi, ka njoftuar se është ftuar nga Gjykata Speciale në cilësinë e të dyshuarit.
Top Channel | 11-Nov-2019 22:11
Doktori i UÇK-së, Fitim Selimi, ka njoftuar se është ftuar nga Gjykata Speciale në cilësinë e të dyshuarit.

“Specialja mund të ftojë edhe Hashim Thaçin, gjatë nëntorit do dalin akuzat e para”
Numrit të rreth 250 thirrjeve për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Kështu thotë për KosovaPress, kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, teksa shton ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 16:59
Numrit të rreth 250 thirrjeve për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Kështu thotë për KosovaPress, kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, teksa shton ...

Gucati: Gjykata Speciale mund ta ftojë edhe presidentin Thaçi
Numrit të rreth 250 ftesave për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për presidentin e vendit, Hashim Thaçi.
Top Channel | 11-Nov-2019 16:22
Numrit të rreth 250 ftesave për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për presidentin e vendit, Hashim Thaçi.

?Specialja fton edhe një ish-pjesëtar të UÇK-së
Gjykata Speciale ka ftuar edhe një ish pjesëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.
Top Channel | 11-Nov-2019 14:53
Gjykata Speciale ka ftuar edhe një ish pjesëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Fitim Selimi ftohet nga Gjykata Speciale në cilësinë e të dyshuarit
Ish-nënkryetari Komunës së Lipjanit dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, mjeku Fitim Selimi, ka bërë të ditur se sot ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale, ku do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 21:37
Ish-nënkryetari Komunës së Lipjanit dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, mjeku Fitim Selimi, ka bërë të ditur se sot ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale, ku do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. ...

Limaj: Ftesa për Rexhep Selimin nga Gjykata Speciale është e padrejtë
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka komentuar ftesën e Gjykatës Speciale, e cila i është dërguar Rexhep Selimit, i cili do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. Limaj në një postim në llogarinë e ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 20:15
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka komentuar ftesën e Gjykatës Speciale, e cila i është dërguar Rexhep Selimit, i cili do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. Limaj në një postim në llogarinë e ...

Limaj e quan të padrejtë ftesën e Speciales për Selimin
Kryetari i Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se ftesa për intervistë nga Gjykata Speciale për bashkëluftëtarin, Rexhep Selimi, është e padrejtë dhe nga një gjykatë e padrejtë, ashtu sikur që janë të padrejta ...
Medial | 11-Nov-2019 22:43
Kryetari i Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se ftesa për intervistë nga Gjykata Speciale për bashkëluftëtarin, Rexhep Selimi, është e padrejtë dhe nga një gjykatë e padrejtë, ashtu sikur që janë të padrejta ...

Limaj e quan të padrejtë ftesën e Speciales për Selimin
Kryetari i Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se ftesa për intervistë nga Gjykata Speciale për bashkëluftëtarin, Rexhep Selimi, është e padrejtë dhe nga një gjykatë e padrejtë, ashtu sikur që janë të padrejta ...
Klan Kosova | 11-Nov-2019 22:38
Kryetari i Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se ftesa për intervistë nga Gjykata Speciale për bashkëluftëtarin, Rexhep Selimi, është e padrejtë dhe nga një gjykatë e padrejtë, ashtu sikur që janë të padrejta ...

Anëtari i PDK-së ftohet nga Gjykata Speciale në cilësinë e të dyshuarit
Ish-nënkryetari Komunës së Lipjanit dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, mjeku Fitim Selimi, ka bërë të ditur se sot ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale, ku do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. ...
EkonomiaOnline | 11-Nov-2019 22:30
Ish-nënkryetari Komunës së Lipjanit dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, mjeku Fitim Selimi, ka bërë të ditur se sot ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale, ku do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. ...

Gucati: Specialja mund ta ftojë edhe presidentin Thaçi
Numrit të rreth 250 ftesave për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Kështu thotë kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, teksa shton se brenda muajit ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 15:58
Numrit të rreth 250 ftesave për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Kështu thotë kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, teksa shton se brenda muajit ...

Fitim Selimi ftohet nga Specialja
Ish-pjesëtari i UÇK-së, Fitim Selimi, është ftuar nga Gjykata Speciale. Këtë e ka konfirmuar vetë ai përmes një statusi në profilin e tij në Facebook. Ai thotë se angazhimi në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës është kulmi ...
AlbInfo | 11-Nov-2019 22:07
Ish-pjesëtari i UÇK-së, Fitim Selimi, është ftuar nga Gjykata Speciale. Këtë e ka konfirmuar vetë ai përmes një statusi në profilin e tij në Facebook. Ai thotë se angazhimi në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës është kulmi ...

Specialja i dërgon ftesë edhe Fitim Selimit
Doktori i mirënjohur dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Fitim Selimi përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. “Ndonëse përherë e gjallë, sot më fuqishëm më është ...
Arbresh | 11-Nov-2019 21:42
Doktori i mirënjohur dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Fitim Selimi përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. “Ndonëse përherë e gjallë, sot më fuqishëm më është ...

?Mjeku i UÇK-së ftohet nga Specialja
Doktori i UÇK-së, Fitim Selimi, ka njoftuar se është ftuar nga Gjykata Speciale në cilësinë e të dyshuarit.
Kosova Press | 11-Nov-2019 21:42
Doktori i UÇK-së, Fitim Selimi, ka njoftuar se është ftuar nga Gjykata Speciale në cilësinë e të dyshuarit.

Specialja nuk e ndal hovin e fundvitit, fton si të dyshuar edhe një doktor
Doktori Fitim Selimi nga Lipjani ka bërë të ditur se sot ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se ai është ftuar në cilësinë e të dyshuarit për veprimtarinë e tij në kuadër të ...
Gazeta Express | 11-Nov-2019 21:42
Doktori Fitim Selimi nga Lipjani ka bërë të ditur se sot ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se ai është ftuar në cilësinë e të dyshuarit për veprimtarinë e tij në kuadër të ...

Doktori nga Lipjani ftohet nga Gjykata Speciale
Doktori nga Lipjani, Fitim Selimi është i ftuari i rradhës nga Specialja. Ftesën ai e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në Facebook, teksa ka thënë se në Hagë do të paraqitet në cilësinë e të dyshurit, shkruan ...
Albportali | 11-Nov-2019 21:30
Doktori nga Lipjani, Fitim Selimi është i ftuari i rradhës nga Specialja. Ftesën ai e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në Facebook, teksa ka thënë se në Hagë do të paraqitet në cilësinë e të dyshurit, shkruan ...

Specialja i dërgon ftesë edhe Fitim Selimit
Doktori i mirënjohur dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Fitim Selimi përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. “Ndonëse përherë e gjallë, sot më fuqishëm më është ...
Medial | 11-Nov-2019 21:30
Doktori i mirënjohur dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Fitim Selimi përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. “Ndonëse përherë e gjallë, sot më fuqishëm më është ...

Edhe një ftesë nga Gjykata Speciale- kësaj radhe në cilësinë e të dyshuarit
Doktori Fitim Selimi nga Lipjani ka bërë të ditur se sot ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Ai ka njoftuar se është ftuar në cilësinë e të dyshuarit për veprimtarinë e tij në kuadër të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. ...
Gazeta Observer | 11-Nov-2019 21:30
Doktori Fitim Selimi nga Lipjani ka bërë të ditur se sot ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Ai ka njoftuar se është ftuar në cilësinë e të dyshuarit për veprimtarinë e tij në kuadër të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. ...

Specialja i dërgon ftesë edhe Fitim Selimit
Doktori i mirënjohur dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Fitim Selimi përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. “Ndonëse përherë e gjallë, sot më fuqishëm më është ...
Klan Kosova | 11-Nov-2019 21:24
Doktori i mirënjohur dhe anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Fitim Selimi përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. “Ndonëse përherë e gjallë, sot më fuqishëm më është ...

Edhe mjeku i njohur ftohet nga Gjykata Speciale
Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Fitim Selimi, i cili është mjekë, këtë të hënë ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Kështu ka bërë të ditur Selimi përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, shkruan ...
InFokusi | 11-Nov-2019 21:24
Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Fitim Selimi, i cili është mjekë, këtë të hënë ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Kështu ka bërë të ditur Selimi përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, shkruan ...

Doktori nga Lipjani ftohet nga Gjykata Speciale
Ftesën ai e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në Facebook, teksa ka thënë se në Hagë do të paraqitet në cilësinë e të dyshurit, shkruan . Ai thotë se ka besim të plotë në triumfin e të vërtetës së lavdishme të luftës ...
Lajminet | 11-Nov-2019 21:17
Ftesën ai e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në Facebook, teksa ka thënë se në Hagë do të paraqitet në cilësinë e të dyshurit, shkruan . Ai thotë se ka besim të plotë në triumfin e të vërtetës së lavdishme të luftës ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved