ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 23:11

Ursula von der Leyen: Macron i hapi Rusisë derën e Ballkanit Perëndimor

Ursula von der Leyen: Macron i hapi Rusisë derën e Ballkanit Perëndimor
Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen tha se kryetari i Francës, Emmanuel Macron, Rusisë i hap derën e Ballkanit Perëndimor me bllokimin e hapjes së bisedimeve për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. Siç ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 19:22
Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen tha se kryetari i Francës, Emmanuel Macron, Rusisë i hap derën e Ballkanit Perëndimor me bllokimin e hapjes së bisedimeve për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. Siç ...

“I hape dyert Rusisë në Ballkan”, presidentja e Komisionit Evropian akuza të forta Emmanuel Macron, jep lajmin e mirë edhe për Shqipërinë
Postuar: 11/11/2019 - 20:37 Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen shkruan gazeta britanike Ekpress , pas vendimit ...
Sot.Al | 11-Nov-2019 20:40
Postuar: 11/11/2019 - 20:37 Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen shkruan gazeta britanike Ekpress , pas vendimit ...

Presidentja e KE akuza Macron: I hape dyert Rusisë në Ballkan
Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pas vendimit për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...
ABCNews | 11-Nov-2019 19:05
Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pas vendimit për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...

Presidentja e ardhshme e KE-së akuzon Macron-in: I hape derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor
Ursula von der Leyen ka paralajmëruar se bllokimi që presidenti i Francës i bëri Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut për të nisur negociatat me BE-në, i ka hapur dyert Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Presidentja e ...
Politiko | 11-Nov-2019 20:35
Ursula von der Leyen ka paralajmëruar se bllokimi që presidenti i Francës i bëri Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut për të nisur negociatat me BE-në, i ka hapur dyert Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Presidentja e ...

Ursula von der Leyen: Macron i hapi Rusisë derën e Ballkanit Perëndimor
Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen tha se kryetari i Francës, Emmanuel Macron, Rusisë i hap derën e Ballkanit Perëndimor me bllokimin e hapjes së bisedimeve për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. Siç ...
Arbresh | 11-Nov-2019 19:38
Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen tha se kryetari i Francës, Emmanuel Macron, Rusisë i hap derën e Ballkanit Perëndimor me bllokimin e hapjes së bisedimeve për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. Siç ...

Fon der Lajen akuzon Macron: I hape dyert e Rusisë në Ballkan
Me bllokimin e negociatave aderuese të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë me Bashkimin Evropian, presidenti francez Emanuel Makron, Rusisë ia hapi derën e Ballkanit Perëndimor, porositi nga Berlini, kryetarja e ...
Aktuale.MK | 11-Nov-2019 19:35
Me bllokimin e negociatave aderuese të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë me Bashkimin Evropian, presidenti francez Emanuel Makron, Rusisë ia hapi derën e Ballkanit Perëndimor, porositi nga Berlini, kryetarja e ...

Fon der Lajen: Makroni, Rusisë ia hapi derën e Ballkanit Perëndimor
Shkup, 11 nëntor – Me bllokimin e negociatave aderuese të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë me Bashkimin Evropian, presidenti francez Emanuel Makron, Rusisë ia hapi derën e Ballkanit Perëndimor, porositi nga Berlini, ...
Koha.mk | 11-Nov-2019 19:11
Shkup, 11 nëntor – Me bllokimin e negociatave aderuese të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë me Bashkimin Evropian, presidenti francez Emanuel Makron, Rusisë ia hapi derën e Ballkanit Perëndimor, porositi nga Berlini, ...

Bllokimi i negociatave – Ballkanit Perëndimor, Macron ia hapi derën e Rusisë
Kjo është thënë nga presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen. Ajo u kërkoi liderëve të Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë negociatat e pranimit, duke argumentuar se “Rusia dhe Kina mund të ...
Lajminet | 11-Nov-2019 19:01
Kjo është thënë nga presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen. Ajo u kërkoi liderëve të Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë negociatat e pranimit, duke argumentuar se “Rusia dhe Kina mund të ...

Fon der Lajen: Makroni, Rusisë ia hapi derën e Ballkanit Perëndimor
Shkup, 11 nëntor 2019 (MEDIAL) – Me bllokimin e negociatave aderuese të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë me Bashkimin Evropian, presidenti francez Emanuel Makron, Rusisë ia hapi derën e Ballkanit Perëndimor, porositi ...
Medial | 11-Nov-2019 18:40
Shkup, 11 nëntor 2019 (MEDIAL) – Me bllokimin e negociatave aderuese të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë me Bashkimin Evropian, presidenti francez Emanuel Makron, Rusisë ia hapi derën e Ballkanit Perëndimor, porositi ...

Presidentja e KE akuzon Macron: I hape dyerr e Rusisë në Ballkan
Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pas vendimit për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...
TetovaSot | 11-Nov-2019 18:31
Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pas vendimit për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...

Negociatat, presidentja e KE sulmon Macron: I hapi derën Rusisë në Ballkan
Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pas vendimit për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...
Lapsi | 11-Nov-2019 15:19
Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pas vendimit për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...

Ursula von der Leyen sulmon Macron: I hapi derën Rusisë në Ballkan
Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pas vendimit për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...
Ina-Online | 11-Nov-2019 17:59
Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pas vendimit për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...

Presidentja e KE apel udhëheqësve të BE-së: Të hapen menjëherë negociatat me Shqipërinë
Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen u kërkoi liderëve Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë bisedimet e anëtarësimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ajo theksoi se ...
Albportali | 11-Nov-2019 17:04
Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen u kërkoi liderëve Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë bisedimet e anëtarësimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ajo theksoi se ...

Presidentja e KE akuzon Macron: I hape dyert Rusisë në Ballkan me veton për negociatat
Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pas vendimit për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...
Gazeta Express | 11-Nov-2019 16:59
Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor. Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, pas vendimit për të mos hapur negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e ...

?Presidentja e KE apel liderëve të BE-së: Të hapen menjëherë negociatat me Shqipërinë
Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen u kërkoi liderëve Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë bisedimet e anëtarësimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.
Top Channel | 11-Nov-2019 13:11
Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen u kërkoi liderëve Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë bisedimet e anëtarësimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

“I hapi derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor”/ Presidentja e KE ‘sulmon’ Macron: Maqedonia e Shqipëria i kanë përmbushur kushtet
“Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë dhe Kinës në Ballkanin Perëndimor”. Paralajmerimi ka ardhur nga Presidentja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, duke folur ne 30-vjetorin e rënies së Murit të Berlinit, ...
Lexo | 11-Nov-2019 15:10
“Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë dhe Kinës në Ballkanin Perëndimor”. Paralajmerimi ka ardhur nga Presidentja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, duke folur ne 30-vjetorin e rënies së Murit të Berlinit, ...

Presidentja e KE apel liderëve të BE-së: Të hapen menjëherë negociatat me Shqipërinë
Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen u kërkoi liderëve të Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë bisedimet e anëtarësimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ajo theksoi se ...
Gazeta Observer | 11-Nov-2019 14:29
Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen u kërkoi liderëve të Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë bisedimet e anëtarësimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ajo theksoi se ...

Presidentja e KE apel liderëve të BE-së: Të hapen menjëherë negociatat me Shqipërinë
Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen u kërkoi liderëve të Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë bisedimet e anëtarësimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ajo theksoi se ...
Alsat-M | 11-Nov-2019 13:56
Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen u kërkoi liderëve të Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë bisedimet e anëtarësimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ajo theksoi se ...

Presidentja e KE apel liderëve të BE: Të hapen menjëherë negociatat me Shqipërinë
Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen u kërkoi liderëve Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë bisedimet e anëtarësimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ajo deklaroi se ...
ABCNews | 11-Nov-2019 13:37
Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen u kërkoi liderëve Bashkimit Evropian që të fillojnë menjëherë bisedimet e anëtarësimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ajo deklaroi se ...

Bisedimet e pranimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, Ursula von der Leyen ‘sulmon’ hapur Macron: I ka hapur derën Rusisë!
Postuar: 11/11/2019 - 13:46 Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, ka shprehur rezerva për Emmanuel Macron ku është shprehur se presidenti francez pas vendimit për të mos hapur negociatat për ...
Sot.Al | 11-Nov-2019 13:49
Postuar: 11/11/2019 - 13:46 Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, ka shprehur rezerva për Emmanuel Macron ku është shprehur se presidenti francez pas vendimit për të mos hapur negociatat për ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved