ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 22:55

“Specialja mund të ftojë edhe Hashim Thaçin, gjatë nëntorit do dalin akuzat e para”

“Specialja mund të ftojë edhe Hashim Thaçin, gjatë nëntorit do dalin akuzat e para”
Numrit të rreth 250 thirrjeve për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Kështu thotë për KosovaPress, kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, teksa shton ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 16:59
Numrit të rreth 250 thirrjeve për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Kështu thotë për KosovaPress, kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, teksa shton ...

Gucati: Gjykata Speciale mund ta ftojë edhe presidentin Thaçi
Numrit të rreth 250 ftesave për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për presidentin e vendit, Hashim Thaçi.
Top Channel | 11-Nov-2019 16:22
Numrit të rreth 250 ftesave për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për presidentin e vendit, Hashim Thaçi.

?Specialja fton edhe një ish-pjesëtar të UÇK-së
Gjykata Speciale ka ftuar edhe një ish pjesëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.
Top Channel | 11-Nov-2019 14:53
Gjykata Speciale ka ftuar edhe një ish pjesëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Limaj: Ftesa për Rexhep Selimin nga Gjykata Speciale është e padrejtë
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka komentuar ftesën e Gjykatës Speciale, e cila i është dërguar Rexhep Selimit, i cili do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. Limaj në një postim në llogarinë e ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 20:15
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka komentuar ftesën e Gjykatës Speciale, e cila i është dërguar Rexhep Selimit, i cili do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. Limaj në një postim në llogarinë e ...

Gucati: Specialja mund ta ftojë edhe presidentin Thaçi
Numrit të rreth 250 ftesave për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Kështu thotë kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, teksa shton se brenda muajit ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 15:58
Numrit të rreth 250 ftesave për t’u paraqitur në Gjykatën Speciale pritet t’iu shtohet edhe ajo për presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Kështu thotë kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, teksa shton se brenda muajit ...

Gjykata Speciale i dërgon ftesë Fitim Selimit
Doktori i mirënjohur dhe anëtari i PDK-së, Fitim Selimi përmes një postimi në Facebook ka lajmëruar se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. “Ndonëse përherë e gjallë, sot më fuqishëm më është rikthyer ndjenja e ...
Indeks Online | 11-Nov-2019 20:59
Doktori i mirënjohur dhe anëtari i PDK-së, Fitim Selimi përmes një postimi në Facebook ka lajmëruar se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. “Ndonëse përherë e gjallë, sot më fuqishëm më është rikthyer ndjenja e ...

Fatmir Limaj e komenton ftesën e Speciales për Rexhep Selimin
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë disa fjalë në lidhje me ftesën që ka marrë Rexhep Selimi nga Gjykata Speciale. Limaj e ka quajtur të padrejtë këtë gjykatë, sikundër që janë të padrejta edhe ...
Arbresh | 11-Nov-2019 20:40
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë disa fjalë në lidhje me ftesën që ka marrë Rexhep Selimi nga Gjykata Speciale. Limaj e ka quajtur të padrejtë këtë gjykatë, sikundër që janë të padrejta edhe ...

Fatmir Limaj e komenton ftesën e Speciales për Rexhep Selimin
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë disa fjalë në lidhje me ftesën që ka marrë Rexhep Selimi nga Gjykata Speciale. Limaj e ka quajtur të padrejtë këtë gjykatë, sikundër që janë të padrejta edhe ...
Medial | 11-Nov-2019 20:40
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë disa fjalë në lidhje me ftesën që ka marrë Rexhep Selimi nga Gjykata Speciale. Limaj e ka quajtur të padrejtë këtë gjykatë, sikundër që janë të padrejta edhe ...

Fatmir Limaj e komenton ftesën e Speciales për Rexhep Selimin
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë disa fjalë në lidhje me ftesën që ka marrë Rexhep Selimi nga Gjykata Speciale. Limaj e ka quajtur të padrejtë këtë gjykatë, sikundër që janë të padrejta edhe ...
Gazeta Express | 11-Nov-2019 20:30
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë disa fjalë në lidhje me ftesën që ka marrë Rexhep Selimi nga Gjykata Speciale. Limaj e ka quajtur të padrejtë këtë gjykatë, sikundër që janë të padrejta edhe ...

Pretendimi i Milaim Zekës: Bashkë me Rexhep Selimin i ka ardhur ftesa për Speciale edhe Thaçit
Sa herë është folur për Gjykatën Speciale, ish-deputeti, Milaim Zeka, ka qenë një prej atyre që ka dhënë parashikime se kush do të ftohet e kur do të ftohet. Kreu i PEK-ut ndërkohë sot ka thënë se ftesë nga Specialja i ...
Gazeta Monitor | 11-Nov-2019 20:24
Sa herë është folur për Gjykatën Speciale, ish-deputeti, Milaim Zeka, ka qenë një prej atyre që ka dhënë parashikime se kush do të ftohet e kur do të ftohet. Kreu i PEK-ut ndërkohë sot ka thënë se ftesë nga Specialja i ...

Limaj: Ftesa nga Specialja për Rexhep Selimin e padrejtë nga një gjykatë e padrejtë
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, Fatmir Limaj ka folur rreth ftesës nga Gjykata Speciale për bashkëluftëtarin e tij, Rexhep Selimi. Ai këtë ftesë e ka konsideruar të pa drejtë, nga një gjykatë e ...
InFokusi | 11-Nov-2019 20:24
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, Fatmir Limaj ka folur rreth ftesës nga Gjykata Speciale për bashkëluftëtarin e tij, Rexhep Selimi. Ai këtë ftesë e ka konsideruar të pa drejtë, nga një gjykatë e ...

“10-shi” i UÇK’së i dyshuar për krime lufte
Rexhep Selimi është ftuar si i dyshuar nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, ai njihet si një nga njerëzit më të rëndësishëm të UÇK-së 28 nëntor 1997, mija shqiptar u mblodhën Llaushë të Drenicës. Gjithë këta po ...
Gazeta Express | 11-Nov-2019 20:15
Rexhep Selimi është ftuar si i dyshuar nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, ai njihet si një nga njerëzit më të rëndësishëm të UÇK-së 28 nëntor 1997, mija shqiptar u mblodhën Llaushë të Drenicës. Gjithë këta po ...

Limaj reagon për ftesën që Specialja ja bëri Rexhep Selimit
Kryetari i NISMA Socialdemokrate Fatmir Limaj ka reaguar në lidhje me ftesën që Gjykata Speciale i ka sjellë ish-deputetit të LVV-së Rexhep Selimi. Limaj ka theksuar se ftesa që i është bërë Rexhep Selimit është e ...
Zeri | 11-Nov-2019 20:15
Kryetari i NISMA Socialdemokrate Fatmir Limaj ka reaguar në lidhje me ftesën që Gjykata Speciale i ka sjellë ish-deputetit të LVV-së Rexhep Selimi. Limaj ka theksuar se ftesa që i është bërë Rexhep Selimit është e ...

Limaj i bindur që Rexhep Selimi dhe luftëtarët tjerë të UÇK-së do të dalin fitimtarë nga Specialja
Limaj e ka quajtur të padrejtë këtë gjykatë, sikundër që janë të padrejta edhe ftesat për drejtuesit dhe luftëtarët e UÇK-së. Kreu i Nismës, ka thënë se ka besim në luftën e drejtë të UÇK-së dhe Rexhep Selimit. Postimi ...
Lajminet | 11-Nov-2019 20:02
Limaj e ka quajtur të padrejtë këtë gjykatë, sikundër që janë të padrejta edhe ftesat për drejtuesit dhe luftëtarët e UÇK-së. Kreu i Nismës, ka thënë se ka besim në luftën e drejtë të UÇK-së dhe Rexhep Selimit. Postimi ...

Specialja fton edhe një ish-pjesëtar të UÇK-së
Gjykata Speciale ka ftuar edhe një ish pjesëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Bëhet fjalë për Shefqet Buçaj. Ai ka qenë ushtar në Zonën Operative të Pashtrikut. Lajmin se Buçaj ka marr ftesë nga Specialja e ka bërë ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 14:18
Gjykata Speciale ka ftuar edhe një ish pjesëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Bëhet fjalë për Shefqet Buçaj. Ai ka qenë ushtar në Zonën Operative të Pashtrikut. Lajmin se Buçaj ka marr ftesë nga Specialja e ka bërë ...

Limaj reagon ndaj ftesës nga Gjykata Speciale: Unë kam besim në luftën e drejtë të Rexhep Selimit
Lideri i partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka reaguar ndaj ftesës për intervistë nga Gjykata Speciale për Rexhep Selimin. Limaj, këtë gjykatë dhe ftesat që vijnë nga kjo gjykatë i cilëson si të padrejta. Tutje ...
Gazeta Observer | 11-Nov-2019 19:56
Lideri i partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka reaguar ndaj ftesës për intervistë nga Gjykata Speciale për Rexhep Selimin. Limaj, këtë gjykatë dhe ftesat që vijnë nga kjo gjykatë i cilëson si të padrejta. Tutje ...

Limaj i bindur që Rexhep Selimi dhe luftëtarët tjerë të UÇK-së do të dalin fitimtarë nga Specialja
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka folur në lidhje me ftesën që ka marrë Rexhep Selimi nga Gjykata Speciale. Limaj e ka quajtur të padrejtë këtë gjykatë, sikundër që janë të padrejta edhe ftesat për ...
Indeks Online | 11-Nov-2019 19:49
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka folur në lidhje me ftesën që ka marrë Rexhep Selimi nga Gjykata Speciale. Limaj e ka quajtur të padrejtë këtë gjykatë, sikundër që janë të padrejta edhe ftesat për ...

Limaj i bindur që Rexhep Selimi dhe luftëtarët tjerë të UÇK-së do të dalin fitimtarë nga Specialja
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka folur në lidhje me ftesën që ka marrë Rexhep Selimi nga Gjykata Speciale.
Kosova Press | 11-Nov-2019 19:43
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka folur në lidhje me ftesën që ka marrë Rexhep Selimi nga Gjykata Speciale.

Pretendimi i Milaim Zekës: Bashkë me Rexhep Selimin i ka ardhur ftesa për Speciale edhe Thaçit
Sa herë është folur për Gjykatën Speciale, ish-deputeti, Milaim Zeka, ka qenë një prej atyre që ka dhënë parashikime se kush do të ftohet e kur do të ftohet. Kreu i PEK-ut ndërkohë sot ka thënë se ftesë nga Specialja i ...
Gazeta Express | 11-Nov-2019 19:43
Sa herë është folur për Gjykatën Speciale, ish-deputeti, Milaim Zeka, ka qenë një prej atyre që ka dhënë parashikime se kush do të ftohet e kur do të ftohet. Kreu i PEK-ut ndërkohë sot ka thënë se ftesë nga Specialja i ...

E thotë Milaim Zeka: Javën e kaluar ftesa nga Gjykata Speciale i ka ardhur edhe Hashim Thaçit
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, përmes një shkrimi në Facebook, ka zbuluar se edhe presidentit të vendit i ka ardhur ftesa nga Gjykata Speciale. Pas Veselit e Selimit, ish-deputeti tregon se një e tillë ...
Zeri | 11-Nov-2019 19:11
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, përmes një shkrimi në Facebook, ka zbuluar se edhe presidentit të vendit i ka ardhur ftesa nga Gjykata Speciale. Pas Veselit e Selimit, ish-deputeti tregon se një e tillë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved