ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 07:46

Licencohet “Arena Kombëtare” edhe nga UEFA, Shqipëri-Francë do të zhvillohet në Tiranë

Licencohet “Arena Kombëtare” edhe nga UEFA, Shqipëri-Francë do të zhvillohet në Tiranë
Nëse kishte mbetur ndonjë dyshim nëse “Air Albania”, ose “Arena Kombëtare” do të licencohej për ndeshjen kualifikuese të 17 nëntorit, kundër Francës, atë e ka hequr qeveria e futbollit evropian, si organizatore e garës. ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 22:02
Nëse kishte mbetur ndonjë dyshim nëse “Air Albania”, ose “Arena Kombëtare” do të licencohej për ndeshjen kualifikuese të 17 nëntorit, kundër Francës, atë e ka hequr qeveria e futbollit evropian, si organizatore e garës. ...

Zyrtare, UEFA: Shqipëri-Francë do të luhet në “Arenën Kombëtare”
Tashmë është zyrtare, ndeshje Shqipëri-Francë do të luhet në kryeqytet në stadiumin “Arena Kombëtare”. Konfirmimi zyrtar ka ardhur nga vetë Institucioni i UEFA-s që ka konifirmuar se ku duel do të luhet në stadiumin e ...
GazetaTema | 11-Nov-2019 19:32
Tashmë është zyrtare, ndeshje Shqipëri-Francë do të luhet në kryeqytet në stadiumin “Arena Kombëtare”. Konfirmimi zyrtar ka ardhur nga vetë Institucioni i UEFA-s që ka konifirmuar se ku duel do të luhet në stadiumin e ...

UEFA zyrtarizon, ja ku do të luhet ndeshja Shqipëri-Francë
UEFA ka bërë ditën e sotme zyrtare edhe vendin ku do të luhet ndeshja e 17 nëntorit, mes Shqipërisë dhe Francës. Në faqen zyrtare, UEFA ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si stadiumin që do të presë takimin, duke ...
Telegraf | 11-Nov-2019 19:56
UEFA ka bërë ditën e sotme zyrtare edhe vendin ku do të luhet ndeshja e 17 nëntorit, mes Shqipërisë dhe Francës. Në faqen zyrtare, UEFA ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si stadiumin që do të presë takimin, duke ...

EDHE 6 DITË: Problemet e fundit, situata aktuale e “Arenës Kombëtare”
Fusha e Arenës Kombëtare rrezikon të mos jetë në gjendjen më të mirë për Shqipëri-Francë. Tapeti i barit po përpunohet vazhdimisht, por koha mund të mos jetë e mjaftueshme për t’ia dalë, edhe pse ndeshja do të luhet në ...
ABCNews | 11-Nov-2019 22:09
Fusha e Arenës Kombëtare rrezikon të mos jetë në gjendjen më të mirë për Shqipëri-Francë. Tapeti i barit po përpunohet vazhdimisht, por koha mund të mos jetë e mjaftueshme për t’ia dalë, edhe pse ndeshja do të luhet në ...

Shulku zbulon porositë për ‘Arenën Kombëtare’, inspektorët e UEFA-s lënë afat deri të mërkurën
Stadiumi Arena Kombëtare kreu të dielën ndeshjen testuese që u luajt mes Vllaznisë dhe Apolonisë për femra, e cila u ndoq edhe nga dy inspektorë të UEFA-s që panë me detaje të gjithë parametrat para ndeshjes inauguruese ...
GazetaTema | 11-Nov-2019 16:53
Stadiumi Arena Kombëtare kreu të dielën ndeshjen testuese që u luajt mes Vllaznisë dhe Apolonisë për femra, e cila u ndoq edhe nga dy inspektorë të UEFA-s që panë me detaje të gjithë parametrat para ndeshjes inauguruese ...

UEFA zbardh vendimin, Shqipëri-Francë luhet në “Arenën Kombëtare”
UEFA këtë të hënë ka bërë me dije se ndeshja Shqipëri-Francë, e 17 nëntorit do të luhet në Tiranë. UEFA përme një postimi në faqen zyrtare ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si stadiumin që do të presë takimin, duke ...
VizionPlus | 11-Nov-2019 19:43
UEFA këtë të hënë ka bërë me dije se ndeshja Shqipëri-Francë, e 17 nëntorit do të luhet në Tiranë. UEFA përme një postimi në faqen zyrtare ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si stadiumin që do të presë takimin, duke ...

UEFA jep vendimin përfundimtar, ja ku do të luhet Shqipëri – Francë
Nuk ka më dilema, pasi UEFA ka zyrtarizuar edhe vendin ku do të zhvillohet ndeshja e 17 nëntorit, mes Shqipërisë dhe Francës. Institucioni Europian i Futbollit ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si stadiumin që do ...
Telegraf | 11-Nov-2019 19:31
Nuk ka më dilema, pasi UEFA ka zyrtarizuar edhe vendin ku do të zhvillohet ndeshja e 17 nëntorit, mes Shqipërisë dhe Francës. Institucioni Europian i Futbollit ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si stadiumin që do ...

Stadiumi licencohet edhe nga UEFA, Shqipëri-Francë në “Arena Kombëtare”
Nëse kishte mbetur ndonjë dyshim nëse “Air Albania”, ose “Arena Kombëtare” do të licencohej për ndeshjen kualifikuese të 17 nëntorit, kundër Francës, atë e ka hequr qeveria e futbollit europian, si organizatore e......
Zeri | 11-Nov-2019 22:07
Nëse kishte mbetur ndonjë dyshim nëse “Air Albania”, ose “Arena Kombëtare” do të licencohej për ndeshjen kualifikuese të 17 nëntorit, kundër Francës, atë e ka hequr qeveria e futbollit europian, si organizatore e......

“Arena Kombëtare” bëhet gati për ndeshjen Shqipëri-Francë, lincensohet nga UEFA
Federata e Futbollit Evropian ka hequr çdo dilemë se a do të lincencohet apo jo stadiumi i ri i quajtur “Arena Kombëtare”. Tani ky impiant do të jetë i gatshëm për ndeshjen e madhe të Kombëtarës Shqiptare ndaj Francës ...
Klan Kosova | 11-Nov-2019 21:37
Federata e Futbollit Evropian ka hequr çdo dilemë se a do të lincencohet apo jo stadiumi i ri i quajtur “Arena Kombëtare”. Tani ky impiant do të jetë i gatshëm për ndeshjen e madhe të Kombëtarës Shqiptare ndaj Francës ...

Zyrtare: UEFA merr vendim, zbulohet stadiumi ku do të luhet Shqipëri-Francë
Ndeshja ndërmjet Shqipërisë dhe Francës do të luhet në Arenën Kombëtare dhe tani nuk ka më mëdyshje. UEFA ka zyrtarizuar se takimi do të zhvillohet në këtë impiant. Në sajtin zyrtar të institucionit më të lartë të ...
Politiko | 11-Nov-2019 21:30
Ndeshja ndërmjet Shqipërisë dhe Francës do të luhet në Arenën Kombëtare dhe tani nuk ka më mëdyshje. UEFA ka zyrtarizuar se takimi do të zhvillohet në këtë impiant. Në sajtin zyrtar të institucionit më të lartë të ...

Zyrtare/ Shqipëri-Francë do të luhet në “Arenën Kombëtare”
TIRANË, 11 nëntor /MEDIAL/ Pas përfundimit me sukses të ndeshjes testuese të femrave ditën e djeshme, UEFA ka zyrtarizuar “Arenën Kombëtare” si stadiumin ku do të zhvillohet ndeshja për kualifikueset e EURO 2020 kundër ...
Medial | 11-Nov-2019 21:24
TIRANË, 11 nëntor /MEDIAL/ Pas përfundimit me sukses të ndeshjes testuese të femrave ditën e djeshme, UEFA ka zyrtarizuar “Arenën Kombëtare” si stadiumin ku do të zhvillohet ndeshja për kualifikueset e EURO 2020 kundër ...

UEFA “patenton” Air Albania Stadium: inagurimi, me “gjelat” nëpër këmbë
UEFA ka zyrtarizuar “Ok”-in e saj për takimin e pritshëm Shqipëri – Francë, për t’u luajtur pikërisht në Air Albania Stadium, kompleksin e ri në themelet e ish-“Qemal Stafës” historike. Vendimi vjen 24 orë pasi aty u ...
Tesheshi | 11-Nov-2019 21:24
UEFA ka zyrtarizuar “Ok”-in e saj për takimin e pritshëm Shqipëri – Francë, për t’u luajtur pikërisht në Air Albania Stadium, kompleksin e ri në themelet e ish-“Qemal Stafës” historike. Vendimi vjen 24 orë pasi aty u ...

Stadiumi licencohet edhe nga UEFA, Shqipëri-Francë në “Arena Kombëtare”
Nëse kishte mbetur ndonjë dyshim nëse “Air Albania”, ose “Arena Kombëtare” do të licencohej për ndeshjen kualifikuese të 17 nëntorit, kundër Francës, atë e ka hequr qeveria e futbollit europian, si organizatore e ...
Gazeta Express | 11-Nov-2019 20:43
Nëse kishte mbetur ndonjë dyshim nëse “Air Albania”, ose “Arena Kombëtare” do të licencohej për ndeshjen kualifikuese të 17 nëntorit, kundër Francës, atë e ka hequr qeveria e futbollit europian, si organizatore e ...

UEFA vendos përfundimisht/ Ja ku do të luhet Shqipëri-Francë!
Institucioni më i lartë europian për futbollin, UEFA ka vendosur ërfundimisht që ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës të luhet në Arenën Kombëtare. UEFA ka pasur një ditë më parë delegacioni e saj që kanë monitoruar ...
Dritare | 11-Nov-2019 20:30
Institucioni më i lartë europian për futbollin, UEFA ka vendosur ërfundimisht që ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës të luhet në Arenën Kombëtare. UEFA ka pasur një ditë më parë delegacioni e saj që kanë monitoruar ...

UEFA merr vendimin zyrtar, ja ku do luhet Shqipëri-Francë
UEFA ka bërë ditën e sotme zyrtare edhe vendin ku do të luhet ndeshja e 17 nëntorit, mes Shqipërisë dhe Francës. Në faqen zyrtare, UEFA ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si stadiumin që do të presë takimin, duke ...
Flaka | 11-Nov-2019 20:19
UEFA ka bërë ditën e sotme zyrtare edhe vendin ku do të luhet ndeshja e 17 nëntorit, mes Shqipërisë dhe Francës. Në faqen zyrtare, UEFA ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si stadiumin që do të presë takimin, duke ...

“Arena e Kombëtare” hap dyert, luhet ndeshja e parë
Ka qënë pikërisht ndeshja e futbollit të femrave java e 5-të e Superligës ndërmjet Vllzanisë dhe Apollonisë e përfurnuar 2 me 0 në favor të shkodraneve, sfida hapëse që ka inaguruar Arenën Kombëtare. Dy golat e ndeshjes ...
VizionPlus | 11-Nov-2019 07:47
Ka qënë pikërisht ndeshja e futbollit të femrave java e 5-të e Superligës ndërmjet Vllzanisë dhe Apollonisë e përfurnuar 2 me 0 në favor të shkodraneve, sfida hapëse që ka inaguruar Arenën Kombëtare. Dy golat e ndeshjes ...

Zyrtare, UEFA: Shqipëri-Francë do të luhet në “Arenën Kombëtare”
Tashmë është zyrtare, ndeshje Shqipëri-Francë do të luhet në kryeqytet në stadiumin “Arena Kombëtare”. Konfirmimi zyrtar ka ardhur nga vetë Institucioni i UEFA-s që ka konifirmuar se ku duel do të luhet në stadiumin e ...
Lexo | 11-Nov-2019 20:16
Tashmë është zyrtare, ndeshje Shqipëri-Francë do të luhet në kryeqytet në stadiumin “Arena Kombëtare”. Konfirmimi zyrtar ka ardhur nga vetë Institucioni i UEFA-s që ka konifirmuar se ku duel do të luhet në stadiumin e ...

ZYRTARE/ UEFA e thotë fjalën e saj, vendoset për “Arenën Kombëtare”
Shqipëri-Francë nuk ka më dyshime se ku do të luhet. “Arena Kombëtarë” do të mirëpresë këtë përballje dhe gjithçka është zyrtarizuar edhe nga UEFA, përmes faqes së saj zyrtare. Tek të dhënat e ndeshjes, është shtuar ...
ABCNews | 11-Nov-2019 19:00
Shqipëri-Francë nuk ka më dyshime se ku do të luhet. “Arena Kombëtarë” do të mirëpresë këtë përballje dhe gjithçka është zyrtarizuar edhe nga UEFA, përmes faqes së saj zyrtare. Tek të dhënat e ndeshjes, është shtuar ...

Vendimi i UEFA-s, Shqipëri-Francë inauguron stadiumin “Arena Kombëtare”
Nuk ka më asnjë pikëpyetje. Ndeshja e fundit kualifikuese e Grupit H, në eliminatoret e Evropianit 2020 Shqipëri-Francë, do të luhet në stadiumin “Arena Kombëtare”. Ka qenë UEFA ajo e cila ka zyrtarizuar këtë ngjarje, ...
RTSH | 11-Nov-2019 20:06
Nuk ka më asnjë pikëpyetje. Ndeshja e fundit kualifikuese e Grupit H, në eliminatoret e Evropianit 2020 Shqipëri-Francë, do të luhet në stadiumin “Arena Kombëtare”. Ka qenë UEFA ajo e cila ka zyrtarizuar këtë ngjarje, ...

UEFA vendos, ndeshja Shqiperi-France do luhet ne “Arena Kombetare” ne Tirane
Federata Europiane e futbollit, UEFA këtë të hënë ka bërë me dije se ndeshja Shqipëri-Francë, e 17 nëntorit do të luhet në Tiranë. UEFA përmes një postimi në faqen zyrtare ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si ...
Lajmi i Fundit | 11-Nov-2019 19:56
Federata Europiane e futbollit, UEFA këtë të hënë ka bërë me dije se ndeshja Shqipëri-Francë, e 17 nëntorit do të luhet në Tiranë. UEFA përmes një postimi në faqen zyrtare ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved