ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 02:36

U largua i zemëruar nga stadiumi pas zëvendësimit, vjen reagimi i Kristiano Ronaldos

U largua i zemëruar nga stadiumi pas zëvendësimit, vjen reagimi i Kristiano Ronaldos
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 18:46
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...

Ndodh e papritura/ Media italiane e “dërgon” Ronaldon në Angli
Cristiano Ronaldo është duke kaluar një moment tejet negativ me skuadrën e Juventusit. Marrëdhëniet me trajnerin Maurizio Sarri duket se janë prishur dhe kjo mund të largojë portugezin nga Torino. Manchester United po ...
Telegraf | 11-Nov-2019 22:34
Cristiano Ronaldo është duke kaluar një moment tejet negativ me skuadrën e Juventusit. Marrëdhëniet me trajnerin Maurizio Sarri duket se janë prishur dhe kjo mund të largojë portugezin nga Torino. Manchester United po ...

VIDEO/ Juve dhe Inter në një tjetër nivel, Milan e Napoli në krizë
Juventus nuk ndalet në misionin për të mbrojtur titullin kampion në Serie A. “Zonja e Vjetër” kaloi 1-0 Milanin, falë një goli të vonë të Paulo Dybala, duke marrë sërish kreun e renditjes në kampionatin italian. Asgjë e ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 12:15
Juventus nuk ndalet në misionin për të mbrojtur titullin kampion në Serie A. “Zonja e Vjetër” kaloi 1-0 Milanin, falë një goli të vonë të Paulo Dybala, duke marrë sërish kreun e renditjes në kampionatin italian. Asgjë e ...

Dy zëvendësime radhazi, CR7 e tradhtojnë muskujt, nga gjoba të ndjesa ndaj ekipit, çfarë pritet të ndodh me Ronaldon
Që C.Ronaldo nuk është në kushtet e tij më të mira fizike kjo u pa qartë që në transfertën përballë Lokomotivës, në Champions. CR7 ishte në garë më kohën për të qenë përballë Milanit, në fund ai sëbashku me stafin ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 11:48
Që C.Ronaldo nuk është në kushtet e tij më të mira fizike kjo u pa qartë që në transfertën përballë Lokomotivës, në Champions. CR7 ishte në garë më kohën për të qenë përballë Milanit, në fund ai sëbashku me stafin ...

Juventusi e konfirmon lëndimin e Matuidit, ka thyer një brinjë
Juventus e kanë konfirmuar se mesfushori Blaise Matuidi e ka thyer njëri prej brinjëve në ndeshje ndaj Milanit mbrëmë. Matuidi u pa duke i shtrënguar brinjët, ndërsa u largua në minutën e 70-të gjatë fitores 1-0 të Juve ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 20:01
Juventus e kanë konfirmuar se mesfushori Blaise Matuidi e ka thyer njëri prej brinjëve në ndeshje ndaj Milanit mbrëmë. Matuidi u pa duke i shtrënguar brinjët, ndërsa u largua në minutën e 70-të gjatë fitores 1-0 të Juve ...

Problemet e Ronaldos te Juventusi, ëndërron gjiganti anglez
Cristiano Ronaldo po kalon momentin më të vështirë te Juventusi. Zëvendësimi në ndeshjen kundër Milanit e acaroi portugezin, i cili u largua menjëherë drejt dhomave të zhveshjes. Ylli i ekipit nuk priti fundin e ...
ABCNews | 11-Nov-2019 19:56
Cristiano Ronaldo po kalon momentin më të vështirë te Juventusi. Zëvendësimi në ndeshjen kundër Milanit e acaroi portugezin, i cili u largua menjëherë drejt dhomave të zhveshjes. Ylli i ekipit nuk priti fundin e ...

Cassano: Ronaldo ka rrezikuar suspendim dyvjeçar me largimin nga stadiumi
Antonio Cassano thotë se Cristiano Ronaldo ka rrezikuar një suspendim dyvjeçar pas largimit nga stadiumi i Juventusit pa përfunduar ndeshja kundër Milanit. Superylli i Zonjës së Vjetër reagoi furishëm pas zëvendësimit ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 16:04
Antonio Cassano thotë se Cristiano Ronaldo ka rrezikuar një suspendim dyvjeçar pas largimit nga stadiumi i Juventusit pa përfunduar ndeshja kundër Milanit. Superylli i Zonjës së Vjetër reagoi furishëm pas zëvendësimit ...

Capello sulmon Cristiano Ronaldon: Ka 3 vite që nuk driblon dot një kundërshtar
Zëvendësimi i Cristiano Ronaldos në minutën e 55 të ndeshjes Juventus-Milan dhe zemërimi i tij me trajnerin Maurizio Sarri kanë hapur shumë debate në Itali. Fabio Capello, në deklarata për Sky Calcio, lavdëroi teknikun ...
GazetaTema | 11-Nov-2019 09:15
Zëvendësimi i Cristiano Ronaldos në minutën e 55 të ndeshjes Juventus-Milan dhe zemërimi i tij me trajnerin Maurizio Sarri kanë hapur shumë debate në Itali. Fabio Capello, në deklarata për Sky Calcio, lavdëroi teknikun ...

CR7 mund të pezullohet, Cassano zbulon skenarin e bujshëm
Cristiano Ronaldo u zëvendësua sërish. Portugezi nuk e priti mirë lëvizjen e bërë nga trajneri Maurizio Sarri në sfidën me Milanin, ndërkohë që thuhet se sulmuesi është larguar nga stadiumi para se ndeshja të ...
ABCNews | 11-Nov-2019 16:30
Cristiano Ronaldo u zëvendësua sërish. Portugezi nuk e priti mirë lëvizjen e bërë nga trajneri Maurizio Sarri në sfidën me Milanin, ndërkohë që thuhet se sulmuesi është larguar nga stadiumi para se ndeshja të ...

Ronaldo u largua nga stadiumi pa përfunduar ndeshja
Cristiano Ronaldo nuk dukej aspak i kënaqur me zëvendësimin që i bëri Maurizzio Sarri në ndeshjen kundër Milanit. Trajneri e largoi superyllin portugez nga loja në minutën e 55-të, gjë që nuk kishte ndodhur më herët në ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 08:03
Cristiano Ronaldo nuk dukej aspak i kënaqur me zëvendësimin që i bëri Maurizzio Sarri në ndeshjen kundër Milanit. Trajneri e largoi superyllin portugez nga loja në minutën e 55-të, gjë që nuk kishte ndodhur më herët në ...

Pas acarimit me Sarrin, vjen reagimi i Ronaldos
Crisitano Ronaldo kishte një moment të hidhur mbrëmë në përballjen ndaj Milanit. Juventusi fitoi me shumë mund ndaj Rossonerëve me rezultat 1-0 me golin e shënuar nga Paulo Dybala. Maurizio Sarri kishte vendosur që në ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 12:48
Crisitano Ronaldo kishte një moment të hidhur mbrëmë në përballjen ndaj Milanit. Juventusi fitoi me shumë mund ndaj Rossonerëve me rezultat 1-0 me golin e shënuar nga Paulo Dybala. Maurizio Sarri kishte vendosur që në ...

A do të dënohet Ronaldo për reagimin pas zëvendësimit? Juventus merr vendimin
Cristiano Ronaldo është zëvendësuar për të dytën herë radhazi nga trajneri Sarri dhe të dy lojtarët që e kanë zëvendësuar kanë shënuar golin e fitores. Në ndeshjen e parë ishte Dauglas Costa ai që do të shënonte në Rusi ...
Flaka | 11-Nov-2019 22:38
Cristiano Ronaldo është zëvendësuar për të dytën herë radhazi nga trajneri Sarri dhe të dy lojtarët që e kanë zëvendësuar kanë shënuar golin e fitores. Në ndeshjen e parë ishte Dauglas Costa ai që do të shënonte në Rusi ...

Merret vendimi i papritur nga Juventusi për CR7 pas veprimit kontravers në derbin me Milanin
Cristiano Ronaldo do t’i shpëtojë dënimit apo çfardo gjobe tjetër për shkak të reagimit të tij zemërues pas zëvendësimit në ndeshjen Juventus – Milan mbrëmë. Ylli portugez u largua nga loja dhjetë minuta pas ...
Zeri | 11-Nov-2019 22:25
Cristiano Ronaldo do t’i shpëtojë dënimit apo çfardo gjobe tjetër për shkak të reagimit të tij zemërues pas zëvendësimit në ndeshjen Juventus – Milan mbrëmë. Ylli portugez u largua nga loja dhjetë minuta pas ...

“Fatura e Ronaldo-s më e lartë se e Milan… heroik vendimi i Sarri-t!”, – flet ish-drejtuesi i Milanit
Ish-drejtuesi i lartë kuqezi, Massimiliano Mirabelli, vetëm një ditë pas sfidës ndaj Juventus, ka folur për Milan, Cristiano Ronaldo dhe për Leonardo Bonucci. “Milan? Marrëdhëniet me institucionet duhen mbajtur. Me ...
Politiko | 11-Nov-2019 22:17
Ish-drejtuesi i lartë kuqezi, Massimiliano Mirabelli, vetëm një ditë pas sfidës ndaj Juventus, ka folur për Milan, Cristiano Ronaldo dhe për Leonardo Bonucci. “Milan? Marrëdhëniet me institucionet duhen mbajtur. Me ...

Juventusi e konfirmon lëndimin e Matuidit, ka thyer një brinjë
Juventus e kanë konfirmuar se mesfushori Blaise Matuidi e ka thyer njëri prej brinjëve në ndeshje ndaj Milanit mbrëmë. Matuidi u pa duke i shtrënguar brinjët, ndërsa u largua në minutën e 70-të gjatë fitores 1-0 të Juve ...
E Dua Sportin | 11-Nov-2019 20:59
Juventus e kanë konfirmuar se mesfushori Blaise Matuidi e ka thyer njëri prej brinjëve në ndeshje ndaj Milanit mbrëmë. Matuidi u pa duke i shtrënguar brinjët, ndërsa u largua në minutën e 70-të gjatë fitores 1-0 të Juve ...

A do të dënohet? Juventusi merr vendim për gjestin e Ronaldos pas zëvendësimit
Juventus ka marrë vendimin mbi rastin e shumë komentuar të Cristiano Ronaldo-s. Paolo Dybala zuri vendin e Cristiano Ronaldos në minutën e 55-të, teksa ky zëvendësim nuk u prit mirë nga ylli portugez, i cili në shenjë ...
Lexo | 11-Nov-2019 20:41
Juventus ka marrë vendimin mbi rastin e shumë komentuar të Cristiano Ronaldo-s. Paolo Dybala zuri vendin e Cristiano Ronaldos në minutën e 55-të, teksa ky zëvendësim nuk u prit mirë nga ylli portugez, i cili në shenjë ...

Dardanët me një njoftim të rëndësishëm para ndeshjes Kosovë – Angli
Juventus ka marrë vendimin mbi rastin e shumë komentuar të Cristiano Ronaldo. Ronaldo kishte lëshuar stadiumin gjatë ndeshjes Juventus – Milan, kur trajneri Maurizio Sarri vendosi ta zëvendësonte. Juventus ka vendosur ...
GazetaBlic | 11-Nov-2019 20:40
Juventus ka marrë vendimin mbi rastin e shumë komentuar të Cristiano Ronaldo. Ronaldo kishte lëshuar stadiumin gjatë ndeshjes Juventus – Milan, kur trajneri Maurizio Sarri vendosi ta zëvendësonte. Juventus ka vendosur ...

U largua nga stadiumi pas zevendesimit, reagon Ronaldo
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...
Lajmi i Fundit | 11-Nov-2019 19:11
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...

Pranon Sarri: Ronaldo nuk është në formë, do të shqetësohesha nëse nuk do të mërzitej
Zëvendësimi i Cristiano Ronaldos në ndeshjen kundër Milanit është bërë sensacion në mediat sportive, prandaj trajneri Maurizio Sarri është dashur ta sqarojë disa herë vendimin e tij. Superylli i Juventusit ia lëshoi ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 10:56
Zëvendësimi i Cristiano Ronaldos në ndeshjen kundër Milanit është bërë sensacion në mediat sportive, prandaj trajneri Maurizio Sarri është dashur ta sqarojë disa herë vendimin e tij. Superylli i Juventusit ia lëshoi ...

U largua i zemëruar nga stadiumi pas zëvendësimit, vjen reagimi i Kristiano Ronaldos
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...
Lexo | 11-Nov-2019 19:01
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved