ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:29

Vedat Muriqi flet për lëndimin e tij, tregon se ka nevojë për pushim

Vedat Muriqi flet për lëndimin e tij, tregon se ka nevojë për pushim
Kosovari foli për lëndimin të cilin e pësoi gjatë ndeshjes së djeshme kundër Kasimpasas. Vedat Muriqi pësoi një lëndim në këmbë kurse pas ndeshjes foli rreth këtij lëndimi duke thënë “Kam dhimbje dhe më duhen disa ditë ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 10:08
Kosovari foli për lëndimin të cilin e pësoi gjatë ndeshjes së djeshme kundër Kasimpasas. Vedat Muriqi pësoi një lëndim në këmbë kurse pas ndeshjes foli rreth këtij lëndimi duke thënë “Kam dhimbje dhe më duhen disa ditë ...

Flet Muriqi, tregon se çfarë lëndimi ka pësuar
Sulmuesi i Kosovës foli për lëndimin të cilin e pësoi gjatë ndeshjes së djeshme kundër Kasimpasas.
Kosova Press | 09-Nov-2019 09:53
Sulmuesi i Kosovës foli për lëndimin të cilin e pësoi gjatë ndeshjes së djeshme kundër Kasimpasas.

Lajme të këqija: Vedat Muriqi e pranon së është lënduar
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka pësuar një lëndim në sfidën e mbrëmshme që Fenerbahce e zhvilloi ndaj Kasimpasas, shkruan Zëri.info. Muriqi shënoi dy gola në atë ndeshje por pësoi një lëndim......
Zeri | 09-Nov-2019 09:46
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka pësuar një lëndim në sfidën e mbrëmshme që Fenerbahce e zhvilloi ndaj Kasimpasas, shkruan Zëri.info. Muriqi shënoi dy gola në atë ndeshje por pësoi një lëndim......

Vedat Muriqi flet për lëndimin e tij, tregon se ka nevojë për pushim
Kosovari foli për lëndimin të cilin e pësoi gjatë ndeshjes së djeshme kundër Kasimpasas. Vedat Muriqi pësoi një lëndim në këmbë kurse pas ndeshjes foli rreth këtij lëndimi duke thënë “Kam dhimbje dhe më duhen disa ditë ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 09:31
Kosovari foli për lëndimin të cilin e pësoi gjatë ndeshjes së djeshme kundër Kasimpasas. Vedat Muriqi pësoi një lëndim në këmbë kurse pas ndeshjes foli rreth këtij lëndimi duke thënë “Kam dhimbje dhe më duhen disa ditë ...

Statistikat impresionuese të Vedat Muriqit te Fenerbahce
Yllit të Kosovës i kanë mjaftuar vetëm pak ndeshje te Fenerbahce, për të treguar cilësitë e tij, dhe për të vërtetuar se ka qenë transferimi më i mirë gjatë verës së fundit në futbollin turk. 25 vjeçari në vetëm 11 ...
Lajminet | 09-Nov-2019 09:00
Yllit të Kosovës i kanë mjaftuar vetëm pak ndeshje te Fenerbahce, për të treguar cilësitë e tij, dhe për të vërtetuar se ka qenë transferimi më i mirë gjatë verës së fundit në futbollin turk. 25 vjeçari në vetëm 11 ...

1 Muriqi me probleme pak ditë para ‘finaleve’ me Kosovën
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes kundër Kasimpasas. Lexoni edhe: 10 vite ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 08:09
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes kundër Kasimpasas. Lexoni edhe: 10 vite ...

Muriqi me probleme pak ditë para ‘finaleve’ me Kosovën
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes kundër Kasimpasas. Por, pak ditë para ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 23:59
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes kundër Kasimpasas. Por, pak ditë para ...

Vedat Muriqi i mrekullueshëm, shënon dy gola
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar edhe sonte të shkëlqejë në Turqi.
Kosova Press | 08-Nov-2019 23:54
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar edhe sonte të shkëlqejë në Turqi.

Zidane: Benzema e meriton të rikthehet në kombëtaren franceze
Fenerbahce ka mposhtur Kasimpasan me rezultat 2-1, për të kaluar në krye të renditjes tabelare në Turqi. Megjithatë, fundi i ndeshjes nuk shkoi si është më së miri për yllin e kombëtares, shkruan GazetaBlic . Kjo pasi ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 23:29
Fenerbahce ka mposhtur Kasimpasan me rezultat 2-1, për të kaluar në krye të renditjes tabelare në Turqi. Megjithatë, fundi i ndeshjes nuk shkoi si është më së miri për yllin e kombëtares, shkruan GazetaBlic . Kjo pasi ...

Sa keq, Muriqi ka pësuar lëndim në ndeshjen Fenerbahçe – Kasimpasa
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi raportohet se ka pësuar një lëndim në sfidën e sontme që Fenerbahçe e zhvilloi ndaj Kasimpasas. Muriqi në këtë ndeshje realizoi 2 gola dhe luajti plot 90 minuta, por pas ndeshjes mësohet ...
Zeri | 08-Nov-2019 22:56
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi raportohet se ka pësuar një lëndim në sfidën e sontme që Fenerbahçe e zhvilloi ndaj Kasimpasas. Muriqi në këtë ndeshje realizoi 2 gola dhe luajti plot 90 minuta, por pas ndeshjes mësohet ...

Muriqi: Dua të jem si këta tre sulmues
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete.
Top Channel | 08-Nov-2019 12:10
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete.

Shpërblehet Vedat Muriqi pas dy golave në Turqi
Më i miri i ndeshjes, Muriqi është shpërblyer pas dy golave në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 22:49
Më i miri i ndeshjes, Muriqi është shpërblyer pas dy golave në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në ...

Muriqi zbulon gjithçka: Kombëtarja e Turqisë, Fenerbahçe dhe idhujt e tij në Evropë
Sulmuesi kosovar i Fenerbahces, Vedat Muriqi, ka dhënë së fundi një intervistë për televizionin turk NTV dhe u përgjigj disa pyetje të ndryshme për karrierën e tij. Muriqi kishte përmendur edhe në një intervistë të ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 13:48
Sulmuesi kosovar i Fenerbahces, Vedat Muriqi, ka dhënë së fundi një intervistë për televizionin turk NTV dhe u përgjigj disa pyetje të ndryshme për karrierën e tij. Muriqi kishte përmendur edhe në një intervistë të ...

Ky lajm nuk i duhej Kosovës – Muriqi ka pësuar lëndim në ndeshjen Fenerbahce  – Kasimpasa
Ylli i Dardanëve ishte spektakolar në ndeshjen Fenerbahce – Kasimpasa, duke realizuar dy gola, por jo gjithçka ka shkuar mirë. Lojtari pati një duel të fortë në minutat e fundit të ndeshjes, dhe duket se aty ai ka ...
Lajminet | 08-Nov-2019 22:34
Ylli i Dardanëve ishte spektakolar në ndeshjen Fenerbahce – Kasimpasa, duke realizuar dy gola, por jo gjithçka ka shkuar mirë. Lojtari pati një duel të fortë në minutat e fundit të ndeshjes, dhe duket se aty ai ka ...

Vedat Muriqi ia siguron fitoren Fenerbahçes me 2 gola
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka realizuar dy gola në fitoren 3-2 të Fenerbahçes kundër Kasimpasas. Muriqi dy golat i shënoi nga penalltia, në pjesën e parë, kurse golin e tretë e shënoi Serdar Aziz në pjesën e dytë. ...
PortaliOnline | 08-Nov-2019 21:47
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka realizuar dy gola në fitoren 3-2 të Fenerbahçes kundër Kasimpasas. Muriqi dy golat i shënoi nga penalltia, në pjesën e parë, kurse golin e tretë e shënoi Serdar Aziz në pjesën e dytë. ...

Vedat Muriqi shënon dy gola, shpallet lojtari më i mirë i ndeshjes
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk ka të ndalur, ai ka shënuar golin e dytë sot me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy gola për ekipin e tij në minutën e 6' dhe 44’, po ashtu nga ...
AlbInfo | 08-Nov-2019 21:40
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk ka të ndalur, ai ka shënuar golin e dytë sot me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy gola për ekipin e tij në minutën e 6' dhe 44’, po ashtu nga ...

(VIDEO) Muriqi i pandalshëm, shënon dy gola për Fenerbahçen
Vedat Muriqi është i pandalshëm këtë sezon me Fenerbahçen, pasi sot shënoi 2 gola në fitoren 3:2 ndaj Kasimpasas, transmeton Shenja. Fillimisht Muriqi zhbllokoi shifrat në minutën e katërt duke realizuar saktë nga pikë ...
Shenja | 08-Nov-2019 21:32
Vedat Muriqi është i pandalshëm këtë sezon me Fenerbahçen, pasi sot shënoi 2 gola në fitoren 3:2 ndaj Kasimpasas, transmeton Shenja. Fillimisht Muriqi zhbllokoi shifrat në minutën e katërt duke realizuar saktë nga pikë ...

Muriqi “pushton” zemrat e turqve
Vedat Muriqi me skuadrën e Fenerbahçes ka arritur të shënoj fitore kundër skuadrës së Loret Sadikut, Kasimpasa. Me dy golat e tij të shënuara në këtë ndeshje Vedati e ka fituar përkrahjen e tifozëve, ku ka pasur shumë ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 21:32
Vedat Muriqi me skuadrën e Fenerbahçes ka arritur të shënoj fitore kundër skuadrës së Loret Sadikut, Kasimpasa. Me dy golat e tij të shënuara në këtë ndeshje Vedati e ka fituar përkrahjen e tifozëve, ku ka pasur shumë ...

Vedat Muriqi shënon dy gola në fitoren e madhe të Fenerbahçes
Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes ...
InFokusi | 08-Nov-2019 21:32
Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes ...

Nuk ndalet Vedat Muriqi, shënon edhe golin e dytë nga penalltia që e shkaktoi Loret Sadiku
Vedat Muriqi ia ka kthyer epërsinë Fenerbahces ndaj Kasimpasas (2-1), pas golit të dytë të shënuar në këtë ndeshje. Muriqi fillimisht e zhbllokoi ndeshjen me një gol nga pika e bardhë, duke goditur saktë në kuadrat në ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 19:27
Vedat Muriqi ia ka kthyer epërsinë Fenerbahces ndaj Kasimpasas (2-1), pas golit të dytë të shënuar në këtë ndeshje. Muriqi fillimisht e zhbllokoi ndeshjen me një gol nga pika e bardhë, duke goditur saktë në kuadrat në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved