ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:11

Shkarkim i mundshëm? Flet Emery: Kam mbështetjen e plotë të klubit!

Shkarkim i mundshëm? Flet Emery: Kam mbështetjen e plotë të klubit!
Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, po kuotohet si favoriti për të qenë trajneri i radhës i shkarkuar. Strategu spanjoll nuk po merr rezultatet e duhura dhe humbja kundër Leicester 2-0 disa minuta më parë, ka tronditur ...
ABCNews | 09-Nov-2019 21:42
Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, po kuotohet si favoriti për të qenë trajneri i radhës i shkarkuar. Strategu spanjoll nuk po merr rezultatet e duhura dhe humbja kundër Leicester 2-0 disa minuta më parë, ka tronditur ...

Leicester City ia thellon krizën Arsenalit (VIDEO)
Nuk ka ditë të mira për Arsenalit Të besuarit e Unai Emery janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Leicester City, humbja e tretë në 12 xhiro, që i ka lënë “Topçinjtë” jashtë edhe zonës Europa League. Jamie Vardy në minutën e ...
TetovaSot | 09-Nov-2019 21:29
Nuk ka ditë të mira për Arsenalit Të besuarit e Unai Emery janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Leicester City, humbja e tretë në 12 xhiro, që i ka lënë “Topçinjtë” jashtë edhe zonës Europa League. Jamie Vardy në minutën e ...

Leicester City 2-0 Arsenal, notat e lojtarëve
Leicester City ka fituar me rezultat 2-0 ndaj Arsenalit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Ligën Premier. Dhelprat janë treguar të fortë për Topçinjtë, të cilët i ka thelluar në krizë me ndeshjen e katërt pa ...
E Dua Sportin | 09-Nov-2019 21:00
Leicester City ka fituar me rezultat 2-0 ndaj Arsenalit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Ligën Premier. Dhelprat janë treguar të fortë për Topçinjtë, të cilët i ka thelluar në krizë me ndeshjen e katërt pa ...

Leicesterin fiton me lehtësi ndaj Arsenalit në Ligën Premier
Leicesteri e ka mposhtur Arsenalin në kuadër të javës së 12-të në Ligën Premier. Ndeshja që u zhvillua në King Power Stadium përfundoi me rezultat 2-0, derisa golat u shënuan në pjesën e dytë. Pjesa e parë kishte raste ...
E Dua Sportin | 09-Nov-2019 21:00
Leicesteri e ka mposhtur Arsenalin në kuadër të javës së 12-të në Ligën Premier. Ndeshja që u zhvillua në King Power Stadium përfundoi me rezultat 2-0, derisa golat u shënuan në pjesën e dytë. Pjesa e parë kishte raste ...

20:46 Leicester City ia thellon krizën Arsenalit Nuk ka ditë të mira për...
Nuk ka ditë të mira për Arsenalit Të besuarit e Unai Emery janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Leicester City, humbja e tretë në 12 xhiro, që i ka lënë “Topçinjtë” jashtë edhe zonës Europa League. Lexoni edhe: Halil Çadraku ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 20:50
Nuk ka ditë të mira për Arsenalit Të besuarit e Unai Emery janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Leicester City, humbja e tretë në 12 xhiro, që i ka lënë “Topçinjtë” jashtë edhe zonës Europa League. Lexoni edhe: Halil Çadraku ...

Leicester City 2-0 Arsenal, notat e lojtarëve
Leicester City ka fituar me rezultat 2-0 ndaj Arsenalit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Ligën Premier. Dhelprat janë treguar të fortë për Topçinjtë, të cilët i ka thelluar në krizë me ndeshjen e katërt pa ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 20:39
Leicester City ka fituar me rezultat 2-0 ndaj Arsenalit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Ligën Premier. Dhelprat janë treguar të fortë për Topçinjtë, të cilët i ka thelluar në krizë me ndeshjen e katërt pa ...

Leicester City ia thellon krizën Arsenalit
Nuk ka ditë të mira për Arsenalit Të besuarit e Unai Emery janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Leicester City, humbja e tretë në 12 xhiro, që i ka lënë “Topçinjtë” jashtë edhe zonës Europa League. Jamie Vardy në minutën e ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 20:39
Nuk ka ditë të mira për Arsenalit Të besuarit e Unai Emery janë mposhtur 2-0 në udhëtim te Leicester City, humbja e tretë në 12 xhiro, që i ka lënë “Topçinjtë” jashtë edhe zonës Europa League. Jamie Vardy në minutën e ...

VIDEO | Vardy-Maddison zhysin Arsenalin në krizë, triumfon Leicester
Leicester City ka mposhtur me rezultatin 2-0 skuadrën e Arsenalit, me gola nga Jamie Vardy dhe James Maddison. “Topçinjtë” e Londrës janë në krizë rezultatesh dhe Unai Emery rrezikon shkarkimin nga kreu i pankinës. ...
ABCNews | 09-Nov-2019 20:26
Leicester City ka mposhtur me rezultatin 2-0 skuadrën e Arsenalit, me gola nga Jamie Vardy dhe James Maddison. “Topçinjtë” e Londrës janë në krizë rezultatesh dhe Unai Emery rrezikon shkarkimin nga kreu i pankinës. ...

S’është kërkah Arsenali, 5 ndeshje pa fitore
Arsenali u mposht nga Leicester në udhëtim me rezultat të pastër 2:0. Golat për vendasit i realizoi i disponuari për ndeshje Vardy dhe Maddison. Vardy së fundmi u shpall lojtari më i mirë i muajit tetor në Premierligë. ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 20:34
Arsenali u mposht nga Leicester në udhëtim me rezultat të pastër 2:0. Golat për vendasit i realizoi i disponuari për ndeshje Vardy dhe Maddison. Vardy së fundmi u shpall lojtari më i mirë i muajit tetor në Premierligë. ...

Leicesterin fiton me lehtësi ndaj Arsenalit në Ligën Premier
Leicesteri e ka mposhtur Arsenalin në kuadër të javës së 12-të në Ligën Premier. Ndeshja që u zhvillua në King Power Stadium përfundoi me rezultat 2-0, derisa golat u shënuan në pjesën e dytë. Pjesa e parë kishte raste ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 20:21
Leicesteri e ka mposhtur Arsenalin në kuadër të javës së 12-të në Ligën Premier. Ndeshja që u zhvillua në King Power Stadium përfundoi me rezultat 2-0, derisa golat u shënuan në pjesën e dytë. Pjesa e parë kishte raste ...

Granit Xhaka si Mauro Ikardi! Arsenali nuk e do më, shqiptari hedh sytë nga Milani
Tek Arsenali çështja “Xhaka” duket se do shndërrohet në ato kafshatat e vështira për t’u kapërdirë, të cilat i ke më të lehta ti hedh sesa t’i kapërdish. Tashmë në Londër situata e ish-kapitenit është një “patate e ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 14:59
Tek Arsenali çështja “Xhaka” duket se do shndërrohet në ato kafshatat e vështira për t’u kapërdirë, të cilat i ke më të lehta ti hedh sesa t’i kapërdish. Tashmë në Londër situata e ish-kapitenit është një “patate e ...

FOTO: Urrejtja serbe nuk ndalet, ja çfarë shkruajnë për Granit Xhakën
Urrejtja e serbëve për futbollistin me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, nuk ka të ndalur. Në një artikull të publikuar së fundmi, në lidhje me krisjen që ka ndodhur së fundmi mes Arsenalit dhe Xhakës, gazeta serbe ...
GazetaTema | 09-Nov-2019 16:56
Urrejtja e serbëve për futbollistin me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, nuk ka të ndalur. Në një artikull të publikuar së fundmi, në lidhje me krisjen që ka ndodhur së fundmi mes Arsenalit dhe Xhakës, gazeta serbe ...

VIDEO | Aksion spektakolar, Vardy kalon Leicester në avantazh!
Leicester City ka kaluar në avantazh në sfidën kundër Arsenalit, në minutën e 68-të. Sulmuesi kryesor i skuadrës, Jamie Vardy, arrin të shënojë, duke mposhtur portierin Bernd Leno nga një distancë e afërt. Leicester ...
ABCNews | 09-Nov-2019 20:01
Leicester City ka kaluar në avantazh në sfidën kundër Arsenalit, në minutën e 68-të. Sulmuesi kryesor i skuadrës, Jamie Vardy, arrin të shënojë, duke mposhtur portierin Bernd Leno nga një distancë e afërt. Leicester ...

Milani i prin garës për transferimin e Rakiticit
Milani është duke e rivalizuar Interin për transferimin e Ivan Rakiticit. Mesfushori nuk është i lumtur te Barcelona, andaj po e kërkon largimin qysh në afatin kalimtar të janarit. Ernesto Valaverde i ka bërë me dije ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 19:04
Milani është duke e rivalizuar Interin për transferimin e Ivan Rakiticit. Mesfushori nuk është i lumtur te Barcelona, andaj po e kërkon largimin qysh në afatin kalimtar të janarit. Ernesto Valaverde i ka bërë me dije ...

Leicesteri City nuk njeh kundërshtar e mposhtë edhe Arsenalin
Leicester City ka vazhduar me fitore dhe lojë të bukur në kampionatin më të bukur të futbollit në botë atë anglez, shkruan Gazeta inFokus. Skuadra e udhëhequr nga trajneri, Bernard Rodgers nuk po njeh kundërshtar, duke ...
InFokusi | 09-Nov-2019 20:21
Leicester City ka vazhduar me fitore dhe lojë të bukur në kampionatin më të bukur të futbollit në botë atë anglez, shkruan Gazeta inFokus. Skuadra e udhëhequr nga trajneri, Bernard Rodgers nuk po njeh kundërshtar, duke ...

Emery e pranon: Xhaka mund të mos luajë kurrë më për Arsenalin
Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka pranuar se Granit Xhaka mund të mos luaj kurrë më për Arsenalin ndërsa ka zbuluar se kanë biseduar rreth shitjes së tij në afatin kalimtar në janar. Xhaka që prej kur i ka fyer ...
Shenja | 09-Nov-2019 19:13
Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka pranuar se Granit Xhaka mund të mos luaj kurrë më për Arsenalin ndërsa ka zbuluar se kanë biseduar rreth shitjes së tij në afatin kalimtar në janar. Xhaka që prej kur i ka fyer ...

Leicester City – Arsenal, formacionet zyrtare
Leicester City dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Dhelprat janë nikoqir të Topçinjve në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Ligën Premier, i cili ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 17:36
Leicester City dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Dhelprat janë nikoqir të Topçinjve në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Ligën Premier, i cili ...

Leicester City – Arsenal, formacionet zyrtare
Leicester City dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Dhelprat janë nikoqir të Topçinjve në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Ligën Premier, i cili ...
E Dua Sportin | 09-Nov-2019 19:04
Leicester City dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Dhelprat janë nikoqir të Topçinjve në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Ligën Premier, i cili ...

Vazhdon të mungojë Xhaka, s’ka vend as për Mustafin
Janë publikaur formacionet zyrtare për sfidën mes Leicester City dhe Arsenal Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë . Unai Emery nuk i beson as Shkodran Mustafit, që e ka ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 18:21
Janë publikaur formacionet zyrtare për sfidën mes Leicester City dhe Arsenal Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë . Unai Emery nuk i beson as Shkodran Mustafit, që e ka ...

17:56 Vazhdon të mungojë Xhaka, s’ka vend as për Mustafin Granit Xhaka vazhdon të mungojë...
Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë. Unai Emery nuk i beson as Shkodran Mustafit, që e ka lënë sërish në shtëpi. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 18:03
Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë. Unai Emery nuk i beson as Shkodran Mustafit, që e ka lënë sërish në shtëpi. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved