ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:51

Policia kap hajdutët e kostumeve në Kurbin, çifti vodhi 23 veshje kombëtare

Policia kap hajdutët e kostumeve në Kurbin, çifti vodhi 23 veshje kombëtare
Policia ka vënë në pranga një çift nga Tirana, pasi me anë të mashtrimit kishin vjedhur në një dyqan në Kurbin, disa kostume kombëtare. Pasi grabiti kostumet çifti ishte nisur drejt Tiranës, por u kapën nga policia. Në ...
Dritare | 09-Nov-2019 15:53
Policia ka vënë në pranga një çift nga Tirana, pasi me anë të mashtrimit kishin vjedhur në një dyqan në Kurbin, disa kostume kombëtare. Pasi grabiti kostumet çifti ishte nisur drejt Tiranës, por u kapën nga policia. Në ...

Operacion i madh: 5 në pranga, 4 në kërkim në ‘trekëndëshin e kanabisit’ Gjirokastër, Tepelenë, Përmet
Një operacion i gjërë kundër prodhimit dhe shitjes së kanabisit është zhvilluar nga Policia në tre rrethe: Gjirokastër, tepelenë dhe Përmet. Pas 6 muajsh hetime intensive, u zbatua në terren operacioni sekret ...
Albportali | 09-Nov-2019 15:18
Një operacion i gjërë kundër prodhimit dhe shitjes së kanabisit është zhvilluar nga Policia në tre rrethe: Gjirokastër, tepelenë dhe Përmet. Pas 6 muajsh hetime intensive, u zbatua në terren operacioni sekret ...

“Trekëndëshi” kundër kanabisit, 11 të arrestuar e 14 të proceduar për trafik droge
Operacioni antidrogë në Gjirokatër i koduar me emrin “Trekëndëshi”, e qe po vijon prej 6 muajsh, ka çuar në pranga 11 persona si dhe 14 te tjerë të proceduar dhe shpallur në kërkim. Ata akuzohen për kultivim dhe shitje ...
Medial | 09-Nov-2019 15:07
Operacioni antidrogë në Gjirokatër i koduar me emrin “Trekëndëshi”, e qe po vijon prej 6 muajsh, ka çuar në pranga 11 persona si dhe 14 te tjerë të proceduar dhe shpallur në kërkim. Ata akuzohen për kultivim dhe shitje ...

“Trekëndëshi” kundër kanabisit, 11 të arrestuar e 14 të proceduar për trafik droge
Operacioni antidrogë në Gjirokatër i koduar me emrin “Trekëndëshi”, e qe po vijon prej 6 muajsh, ka çuar në pranga 11 persona si dhe 14 te tjerë të proceduar dhe shpallur në kërkim. Ata akuzohen për kultivim dhe shitje ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 14:54
Operacioni antidrogë në Gjirokatër i koduar me emrin “Trekëndëshi”, e qe po vijon prej 6 muajsh, ka çuar në pranga 11 persona si dhe 14 te tjerë të proceduar dhe shpallur në kërkim. Ata akuzohen për kultivim dhe shitje ...

Operacion i gjerë në Gjirokastër, në pranga 11 persona
Një operacion i gjerë antidrogë është zhvilluar në të gjithë qarkun Gjirokastër, i koduar “Trekëndëshi” me një kohëzgjatje 6 mujore. Gjatë gjithë kohëzgjatjes së zhvillimit të operacionit janë proceduar penalisht 25 ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 14:59
Një operacion i gjerë antidrogë është zhvilluar në të gjithë qarkun Gjirokastër, i koduar “Trekëndëshi” me një kohëzgjatje 6 mujore. Gjatë gjithë kohëzgjatjes së zhvillimit të operacionit janë proceduar penalisht 25 ...

Operacion i gjerë antidroge në Gjirokastër, 11 të arrestuar (video)
Një operacion i gjerë antidrogë është zhvilluar në të gjithë qarkun Gjirokastër, i koduar "Trekëndëshi” me një kohëzgjatje 6 mujore.
Top Channel | 09-Nov-2019 14:34
Një operacion i gjerë antidrogë është zhvilluar në të gjithë qarkun Gjirokastër, i koduar "Trekëndëshi” me një kohëzgjatje 6 mujore.

Operacion i gjerë në Gjirokastër, në pranga 11 persona
Një operacion i gjerë antidrogë është zhvilluar në të gjithë qarkun Gjirokastër, i koduar “Trekëndëshi” me një kohëzgjatje 6 mujore. Gjatë gjithë kohëzgjatjes së zhvillimit të operacionit janë proceduar penalisht 25 ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 14:39
Një operacion i gjerë antidrogë është zhvilluar në të gjithë qarkun Gjirokastër, i koduar “Trekëndëshi” me një kohëzgjatje 6 mujore. Gjatë gjithë kohëzgjatjes së zhvillimit të operacionit janë proceduar penalisht 25 ...

Blic në Gjirokastër, “trekëndëshi” arreston 11 persona
Policia e Gjirokastrës ka njoftuar ditën e sotme se ka proceduar 25 persona, në një operacion të gjerë anti-droge, i cili ka filluar prej 6 muajve. Nga këta 25 persona,11 janë arrestuar në flagrancë, 5 janë ndaluar, 4 ...
ABCNews | 09-Nov-2019 14:39
Policia e Gjirokastrës ka njoftuar ditën e sotme se ka proceduar 25 persona, në një operacion të gjerë anti-droge, i cili ka filluar prej 6 muajve. Nga këta 25 persona,11 janë arrestuar në flagrancë, 5 janë ndaluar, 4 ...

Goditet grupi kriminal i trafikimit të kanbisit, 11 të ndaluar, 4 në kërkim
Një operacion i gjerë antikanabis është zhvilluar në një hark kohor prej gjashtë muajsh në të gjithë qarkun e Gjirokastrës. Sipas uniformave blu, gjatë gjithë kohëzgjatjes së zhvillimit të operacionit janë proceduar ...
Telegraf | 09-Nov-2019 14:34
Një operacion i gjerë antikanabis është zhvilluar në një hark kohor prej gjashtë muajsh në të gjithë qarkun e Gjirokastrës. Sipas uniformave blu, gjatë gjithë kohëzgjatjes së zhvillimit të operacionit janë proceduar ...

Goditet një grup kriminal në Gjirokastër, 11 të ndaluar, 4 në kërkim
Një operacion i gjerë antikanabis është zhvilluar në një hark kohor prej gjashtë muajsh në të gjithë qarkun e Gjirokastrës. Sipas uniformave blu, gjatë gjithë kohëzgjatjes së zhvillimit të operacionit janë proceduar ...
Lapsi | 09-Nov-2019 14:34
Një operacion i gjerë antikanabis është zhvilluar në një hark kohor prej gjashtë muajsh në të gjithë qarkun e Gjirokastrës. Sipas uniformave blu, gjatë gjithë kohëzgjatjes së zhvillimit të operacionit janë proceduar ...

Video/ “Trekëndëshi” bën namin në Gjirokastër, ç’ndodhi pas 6 muajsh hetime, si u kap organizatori dhe financuesi i “grupit”
Policia e Gjirokastrës ka zhvilluar një aksion të gjerë, të koduar “Trekëndëshi”, ku pas gjashtë muajsh hetime, janë arrestuar 11 persona, ndaluar 5 të tjerë, shpallur në kërkim 4 dhe proceduar 5. Uniformat blu bëjnë me ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 14:09
Policia e Gjirokastrës ka zhvilluar një aksion të gjerë, të koduar “Trekëndëshi”, ku pas gjashtë muajsh hetime, janë arrestuar 11 persona, ndaluar 5 të tjerë, shpallur në kërkim 4 dhe proceduar 5. Uniformat blu bëjnë me ...

Mashtrojnë pronarët dhe iu zhvatin dyqanin në Kurbin, kapet çifti sa hyn në Tiranë, çfarë kishin në makinë
Një çift është arrestuar nga policia, pasi akuzohen se me anë të mashtrimit kanë vjedhur disa kostume popullore në Kurbin. Denoncimi ishte bërë nga pronarët e biznesit, të cilët e kanë kuptuar me vonesë që ishin ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 13:18
Një çift është arrestuar nga policia, pasi akuzohen se me anë të mashtrimit kanë vjedhur disa kostume popullore në Kurbin. Denoncimi ishte bërë nga pronarët e biznesit, të cilët e kanë kuptuar me vonesë që ishin ...

Policia vë në pranga hajdutët e kostumeve kombëtare
2 shtetas të cilët me anë të mashtrimit vodhën në një pikë shitje në Kurbin, disa kostume kombëtare janë arrestuar nga policia. Në vijim është ushtruar kontroll në mjetin e bllokuar, ku gjatë kontrollit u gjetën dhe u ...
Telegraf | 09-Nov-2019 14:16
2 shtetas të cilët me anë të mashtrimit vodhën në një pikë shitje në Kurbin, disa kostume kombëtare janë arrestuar nga policia. Në vijim është ushtruar kontroll në mjetin e bllokuar, ku gjatë kontrollit u gjetën dhe u ...

Armë zjarri e fishekë luftarakë, kontrolli në banesë “fundos” 50-vjeçarin në Paskuqan
Policia ka arrestuar një 50-vjeçar, banues në Paskuqan, pasi i është gjetur armë zjarri pa leje në banesë. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë sekuestruar armën e zjarrit pushkë mode 63, një krehër fishekësh dhe 14 ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 10:29
Policia ka arrestuar një 50-vjeçar, banues në Paskuqan, pasi i është gjetur armë zjarri pa leje në banesë. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë sekuestruar armën e zjarrit pushkë mode 63, një krehër fishekësh dhe 14 ...

Drejt Milanos me dokumente false, kapen në Rinas 3 persona, sekuestrohen karta identiteti e karta shëndeti italiane
Policia ka goditur sot një rast të tentativës për kallim të kufirit me dokumente të falsifikuara, duke vënë në pranga tre persona. Arrestimi i tyre është bërë gjatë një operacioni të koduar “Destinacioni final”, ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 10:08
Policia ka goditur sot një rast të tentativës për kallim të kufirit me dokumente të falsifikuara, duke vënë në pranga tre persona. Arrestimi i tyre është bërë gjatë një operacioni të koduar “Destinacioni final”, ...

Kalim i kufirit me dokumente false, 3 të arrestuar në Rinas
Në Rinas u godit një tjetër rast i tentativës për kalimit të kufirit me dokumente të falsifikuara, ndërkohë që u arrestuan 3 persona.
Top Channel | 09-Nov-2019 09:43
Në Rinas u godit një tjetër rast i tentativës për kalimit të kufirit me dokumente të falsifikuara, ndërkohë që u arrestuan 3 persona.

Mallakastër/ Kanosi punonjësin e policisë, arrestohet në flagrancë 35-vjeçari
Një 35-vjeçar është arrestuar në Mallakastër pasi kundërshtoi një punonjës policie.
Top Channel | 09-Nov-2019 09:35
Një 35-vjeçar është arrestuar në Mallakastër pasi kundërshtoi një punonjës policie.

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet i riu
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 13:18
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...

Me pistolete në brez, pranga 34 vjeçarit në Shkodër
Kapet dhe arrestohet në flagrancë një 34-vjeçar i cili qarkullonte me armë zjarri pa leje në Shkodër. – E. P. banues në fshatin Mali Kolaj u prangos pasi shërbimet policore kanë ndaluar për kontroll mjetin tip “Benz” me ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 13:39
Kapet dhe arrestohet në flagrancë një 34-vjeçar i cili qarkullonte me armë zjarri pa leje në Shkodër. – E. P. banues në fshatin Mali Kolaj u prangos pasi shërbimet policore kanë ndaluar për kontroll mjetin tip “Benz” me ...

Një tjetër i arrestuar në Gjirokastër, ndihmoi një grua të kalonte ilegalisht kufirin
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".
Top Channel | 08-Nov-2019 13:05
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved