ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:29

Paraqitje spektakolare përballë yjeve si Lukaku e Martinez, kjo është super-nota për Rrahmanin

Paraqitje spektakolare përballë yjeve si Lukaku e Martinez, kjo është super-nota për Rrahmanin
Interi regjistroi fitore mjaft të vështirë në shtëpi kundër Hellas Veronas në kuadër të kampionatit elitar italian Serie A. Në ndeshjen e zhvilluar në 'Giuseppe Meazza', Interi ia doli ta mposhtë Hellas Veronën e Amir ...
Zeri | 09-Nov-2019 22:32
Interi regjistroi fitore mjaft të vështirë në shtëpi kundër Hellas Veronas në kuadër të kampionatit elitar italian Serie A. Në ndeshjen e zhvilluar në 'Giuseppe Meazza', Interi ia doli ta mposhtë Hellas Veronën e Amir ...

Conte: E përmbysëm me zemër, kam një dedikimn special për fitoren
Kjo javë nuk ka qenë aspak e qetë për Interin. Humbja 3-2 me përmbysje kundër Dortmundit në Champions League solli kritika të shumta në drejtim të ekipit dhe trajnerit Conte. Keq nisi edhe ndeshja e sotme kundër ...
ABCNews | 09-Nov-2019 21:42
Kjo javë nuk ka qenë aspak e qetë për Interin. Humbja 3-2 me përmbysje kundër Dortmundit në Champions League solli kritika të shumta në drejtim të ekipit dhe trajnerit Conte. Keq nisi edhe ndeshja e sotme kundër ...

VIDEO/ Interi fitore me përmbysje, zikaltrit marrin sërish kreun në Serie A
Pas disfatës në Champions, Interi është rikthyer tek fitorja duke marrë sërish kryesimin provizor në Serie A. Të besuarit e Antonio Contes mposhtën me rezultatin 2-1 skuadrën e Veronës e cila kaloi e para në avantazh. ...
Telegraf | 09-Nov-2019 21:04
Pas disfatës në Champions, Interi është rikthyer tek fitorja duke marrë sërish kryesimin provizor në Serie A. Të besuarit e Antonio Contes mposhtën me rezultatin 2-1 skuadrën e Veronës e cila kaloi e para në avantazh. ...

Inter 2-1 Verona, nota e Rrahmanit dhe të tjerëve
Interi ka fituar me rikthim 2-1 ndaj Hellas Veronas në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Serie A. Nerazzurrët kanë arritur edhe fitoren e tretë me radhë në kampionat duke mposhtur Veronan dhe duke rikthyer edhe ...
E Dua Sportin | 09-Nov-2019 21:00
Interi ka fituar me rikthim 2-1 ndaj Hellas Veronas në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Serie A. Nerazzurrët kanë arritur edhe fitoren e tretë me radhë në kampionat duke mposhtur Veronan dhe duke rikthyer edhe ...

Interi fiton me rikthim ndaj Veronas së Rrahmanit, bëhet lider në Serie A
Interi ka fituar me rikthim 2-1 ndaj Hellas Veronas në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Serie A. Djelmoshat e Antinio Contes kanë arritur edhe fitoren e tretë me radhë në kampionat duke rikthyer edhe pozitën e ...
E Dua Sportin | 09-Nov-2019 21:00
Interi ka fituar me rikthim 2-1 ndaj Hellas Veronas në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Serie A. Djelmoshat e Antinio Contes kanë arritur edhe fitoren e tretë me radhë në kampionat duke rikthyer edhe pozitën e ...

Çereku i tretë fatal për kryeqytetasit, Rahoveci vazhdon “çmendurinë”
Interi ka shënuar një tjetër fitore të rëndësishme, dhe sërish me rikthim. Përderisa mysafirët nga qyteti i dashurisë, Verona, ishin duke udhëhequr pas pjesës së parë, zikaltërit “shtrënguan dhëmbët” dhe u rikthyen më ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 20:55
Interi ka shënuar një tjetër fitore të rëndësishme, dhe sërish me rikthim. Përderisa mysafirët nga qyteti i dashurisë, Verona, ishin duke udhëhequr pas pjesës së parë, zikaltërit “shtrënguan dhëmbët” dhe u rikthyen më ...

Video/ Eurogol i Barelas! Interi përmbys Veronën e shqiptarëve dhe parakalon Juventusin
Interi ka mposhtur 2-1 Veronën me përmbysje në ndeshjen e zhvilluar pak më parë në “San Siro”, duke u ngjitur përkohësisht në vendin e parë të renditjes në kuotën e 31 pikëve pas 12 javësh kampionat. Hellas i Amir ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 20:14
Interi ka mposhtur 2-1 Veronën me përmbysje në ndeshjen e zhvilluar pak më parë në “San Siro”, duke u ngjitur përkohësisht në vendin e parë të renditjes në kuotën e 31 pikëve pas 12 javësh kampionat. Hellas i Amir ...

Rrahmani e Verona përmbysen në fund nga Inter – ‘Zi kaltrit’ marrin tri pikët dhe kreun e tabelës
Veronës së Amir Rrahmanit. udhëhequrit e Antonio Conte morën një fitore me rezultatin 2:1, duke përmbysur gjithçka në ‘San Siro’, shkruan lajmi.net. Inter e gjeti vetën në disavantazh kur luhej minuta e 19’ e takimit. ...
Flaka | 09-Nov-2019 20:50
Veronës së Amir Rrahmanit. udhëhequrit e Antonio Conte morën një fitore me rezultatin 2:1, duke përmbysur gjithçka në ‘San Siro’, shkruan lajmi.net. Inter e gjeti vetën në disavantazh kur luhej minuta e 19’ e takimit. ...

Interi fiton me përmbysje në “San Siro” ndaj Veronës
Interi ka arritur të marrë një fitore mjaft të vështirë në shtëpi, duke mundur me rezultatin e ngushtë 1-2 skuadrën e Veronës. Zikaltërit e kanë parë veten në disavantazh pjesën e parë falë një goli të shënuar nga Verra ...
GazetaTema | 09-Nov-2019 20:13
Interi ka arritur të marrë një fitore mjaft të vështirë në shtëpi, duke mundur me rezultatin e ngushtë 1-2 skuadrën e Veronës. Zikaltërit e kanë parë veten në disavantazh pjesën e parë falë një goli të shënuar nga Verra ...

Fitore e çmendur e Inter në “Giuseppe Meazza”, pushton kreun në Serie A
Barella ia ka siguruar fitoren Interit në Itali duke shënuar një gol të bukur kundër Veronës në minutën e 83-të. Golin tjetër për skuadrën e Contes e ka shënuar Vecino, kur për Veronën, të cilin ekip luajti edhe ...
Albportali | 09-Nov-2019 20:39
Barella ia ka siguruar fitoren Interit në Itali duke shënuar një gol të bukur kundër Veronës në minutën e 83-të. Golin tjetër për skuadrën e Contes e ka shënuar Vecino, kur për Veronën, të cilin ekip luajti edhe ...

Përkohësisht në krye, Inter fitore me përmbysje ndaj Veronës
Me Amir Rrahmanin nga minuta e parë tiullar por me mbrojtësin Kumbulla si spektator për shkak të një dëmtimi, Verona iu afrua një surprize të bukur në Serinë A, por nuk evitoi dot humbjen në San Siro. Inter u imponua ...
Klan Kosova | 09-Nov-2019 20:34
Me Amir Rrahmanin nga minuta e parë tiullar por me mbrojtësin Kumbulla si spektator për shkak të një dëmtimi, Verona iu afrua një surprize të bukur në Serinë A, por nuk evitoi dot humbjen në San Siro. Inter u imponua ...

Inter 2-1 Verona, nota e Rrahmanit dhe të tjerëve
Interi ka fituar me rikthim 2-1 ndaj Hellas Veronas në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Serie A. Nerazzurrët kanë arritur edhe fitoren e tretë me radhë në kampionat duke mposhtur Veronan dhe duke rikthyer edhe ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 20:13
Interi ka fituar me rikthim 2-1 ndaj Hellas Veronas në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Serie A. Nerazzurrët kanë arritur edhe fitoren e tretë me radhë në kampionat duke mposhtur Veronan dhe duke rikthyer edhe ...

Interi me shumë vështirësi mposht skuadrën e Amir Rrahmanit
Interi ka regjistruar fitore të rëndësishme kundër Hellas Veronas me rezultat 2:1 në 'Giuseppe Meazza'. Të parët në epërsi kaluan mysafirët nga Verona, shkruan Zëri.info Valerio Verre realizoi për 0:1 nga penalltia ...
Zeri | 09-Nov-2019 20:21
Interi ka regjistruar fitore të rëndësishme kundër Hellas Veronas me rezultat 2:1 në 'Giuseppe Meazza'. Të parët në epërsi kaluan mysafirët nga Verona, shkruan Zëri.info Valerio Verre realizoi për 0:1 nga penalltia ...

Interi shënon fitore, merr kreun e Series A
Interi e ka mposhtur sonte Veronën në ndeshjen e zhvilluar në Serie A.
Kosova Press | 09-Nov-2019 20:21
Interi e ka mposhtur sonte Veronën në ndeshjen e zhvilluar në Serie A.

Interi “përmbys” Veronën dhe merr kreun, tani tifo për Milanin
Katër ditë më parë humbi me përmbysje në “Signal Iduna Park” të Dortmundit, ndërsa mbrëmjen e sotme Interi i antonio Contes arriti të triumfojë në të njëjtën mënyrë ndaj Veronës në “San Siro”, në takimin e vlefshëm për ...
Shenja | 09-Nov-2019 20:14
Katër ditë më parë humbi me përmbysje në “Signal Iduna Park” të Dortmundit, ndërsa mbrëmjen e sotme Interi i antonio Contes arriti të triumfojë në të njëjtën mënyrë ndaj Veronës në “San Siro”, në takimin e vlefshëm për ...

Interi fiton me rikthim ndaj Veronas së Rrahmanit, bëhet lider në Serie A
Interi ka fituar me rikthim 2-1 ndaj Hellas Veronas në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Serie A. Djelmoshat e Antinio Contes kanë arritur edhe fitoren e tretë me radhë në kampionat duke rikthyer edhe pozitën e ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 19:56
Interi ka fituar me rikthim 2-1 ndaj Hellas Veronas në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Serie A. Djelmoshat e Antinio Contes kanë arritur edhe fitoren e tretë me radhë në kampionat duke rikthyer edhe pozitën e ...

VIDEO | Perla e Barellës përmbys Veronën, Interi ngjitet në krye
Fitore e vështirë por emocionuese për Interin. Zikaltrit përmbysën disavantazhin e pjesës së parë kundër Veronës dhe arritën të sigurojnë tre pikë të rëndësishme për objektivin titull. Miqtë zhbllokuan ndeshjen me anë ...
ABCNews | 09-Nov-2019 20:01
Fitore e vështirë por emocionuese për Interin. Zikaltrit përmbysën disavantazhin e pjesës së parë kundër Veronës dhe arritën të sigurojnë tre pikë të rëndësishme për objektivin titull. Miqtë zhbllokuan ndeshjen me anë ...

Kjo është nota e Amir Rrahmanit në paraqitjen kundër Interit
Interi ka shënuar një tjetër fitore të rëndësishme, dhe sërish me rikthim. Përderisa mysafirët nga qyteti i dashurisë, Verona, ishin duke udhëhequr pas pjesës së parë, zikaltërit “shtrënguan dhëmbët” dhe u rikthyen më ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 20:13
Interi ka shënuar një tjetër fitore të rëndësishme, dhe sërish me rikthim. Përderisa mysafirët nga qyteti i dashurisë, Verona, ishin duke udhëhequr pas pjesës së parë, zikaltërit “shtrënguan dhëmbët” dhe u rikthyen më ...

Interi nuk lëshon pe, përmbys Kievon dhe kap kreun
nteri ka mposhtur Veronën me rezultatin 2-1 në San Siro dhe ngjitet përkohësisht në krye të renditjes. Ishte një ndeshje tepër e vështirë për vendasit pasi ishte Verona ajo që kaloi e para në avantazh, por falë dy ...
Lexo | 09-Nov-2019 20:09
nteri ka mposhtur Veronën me rezultatin 2-1 në San Siro dhe ngjitet përkohësisht në krye të renditjes. Ishte një ndeshje tepër e vështirë për vendasit pasi ishte Verona ajo që kaloi e para në avantazh, por falë dy ...

Interi synon fitoren e radhës ndaj Veronas, formacionet zyrtare
Interi dhe Hellas Verona kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë nikoqir të Veronas në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Serie A, i cili zhvillohet në Giuseppe ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 17:02
Interi dhe Hellas Verona kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë nikoqir të Veronas në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Serie A, i cili zhvillohet në Giuseppe ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved