ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:20

Operacion i madh: 5 në pranga, 4 në kërkim në ‘trekëndëshin e kanabisit’ Gjirokastër, Tepelenë, Përmet

Operacion i madh: 5 në pranga, 4 në kërkim në ‘trekëndëshin e kanabisit’ Gjirokastër, Tepelenë, Përmet
Një operacion i gjërë kundër prodhimit dhe shitjes së kanabisit është zhvilluar nga Policia në tre rrethe: Gjirokastër, tepelenë dhe Përmet. Pas 6 muajsh hetime intensive, u zbatua në terren operacioni sekret ...
TetovaSot | 09-Nov-2019 14:27
Një operacion i gjërë kundër prodhimit dhe shitjes së kanabisit është zhvilluar nga Policia në tre rrethe: Gjirokastër, tepelenë dhe Përmet. Pas 6 muajsh hetime intensive, u zbatua në terren operacioni sekret ...

Gjirokaster/ Policia ben namin pas 6 muajsh hetime, 11 te arrestuar dhe 4 ne kerkim
Policia e Gjirokastrës ka zhvilluar një aksion të gjerë, të koduar “Trekëndëshi”, ku pas gjashtë muajsh hetime, janë arrestuar 11 persona, ndaluar 5 të tjerë, shpallur në kërkim 4 dhe proceduar 5. Uniformat blu bëjnë me ...
Lajmi i Fundit | 09-Nov-2019 14:26
Policia e Gjirokastrës ka zhvilluar një aksion të gjerë, të koduar “Trekëndëshi”, ku pas gjashtë muajsh hetime, janë arrestuar 11 persona, ndaluar 5 të tjerë, shpallur në kërkim 4 dhe proceduar 5. Uniformat blu bëjnë me ...

“Trekëndëshi” në Gjirokastër, disa të arrestuar për kultivim droge
mapo.al Policia e Shtetit njofton se ka prangosur 11 persona në kuadër të operacionit të koduar “Trekëndëshi” në qarkun e Gjirokastrës. “Si rezultat i hetimeve 6 mujore, rezultoi se një grup i mirëorganizuar personash, ...
Mapo | 09-Nov-2019 14:17
mapo.al Policia e Shtetit njofton se ka prangosur 11 persona në kuadër të operacionit të koduar “Trekëndëshi” në qarkun e Gjirokastrës. “Si rezultat i hetimeve 6 mujore, rezultoi se një grup i mirëorganizuar personash, ...

Policia vë në pranga hajdutët e kostumeve kombëtare
2 shtetas të cilët me anë të mashtrimit vodhën në një pikë shitje në Kurbin, disa kostume kombëtare janë arrestuar nga policia. Në vijim është ushtruar kontroll në mjetin e bllokuar, ku gjatë kontrollit u gjetën dhe u ...
Telegraf | 09-Nov-2019 14:16
2 shtetas të cilët me anë të mashtrimit vodhën në një pikë shitje në Kurbin, disa kostume kombëtare janë arrestuar nga policia. Në vijim është ushtruar kontroll në mjetin e bllokuar, ku gjatë kontrollit u gjetën dhe u ...

Video/ “Trekëndëshi” bën namin në Gjirokastër, ç’ndodhi pas 6 muajsh hetime, si u kap organizatori dhe financuesi i “grupit”
Policia e Gjirokastrës ka zhvilluar një aksion të gjerë, të koduar “Trekëndëshi”, ku pas gjashtë muajsh hetime, janë arrestuar 11 persona, ndaluar 5 të tjerë, shpallur në kërkim 4 dhe proceduar 5. Uniformat blu bëjnë me ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 14:09
Policia e Gjirokastrës ka zhvilluar një aksion të gjerë, të koduar “Trekëndëshi”, ku pas gjashtë muajsh hetime, janë arrestuar 11 persona, ndaluar 5 të tjerë, shpallur në kërkim 4 dhe proceduar 5. Uniformat blu bëjnë me ...

Video/ “Trekëndëshi” bën namin në Gjirokastër, ç’ndodhi pas 6 muajsh hetime, si u kap organizatori dhe financuesi i “grupit”
Policia e Gjirokastrës ka zhvilluar një aksion të gjerë, të koduar “Trekëndëshi”, ku pas gjashtë muajsh hetime, janë arrestuar 11 persona, ndaluar 5 të tjerë, shpallur në kërkim 4 dhe proceduar 5. Uniformat blu bëjnë me ...
Medial | 09-Nov-2019 14:13
Policia e Gjirokastrës ka zhvilluar një aksion të gjerë, të koduar “Trekëndëshi”, ku pas gjashtë muajsh hetime, janë arrestuar 11 persona, ndaluar 5 të tjerë, shpallur në kërkim 4 dhe proceduar 5. Uniformat blu bëjnë me ...

Mashtrojnë pronarët dhe iu zhvatin dyqanin në Kurbin, kapet çifti sa hyn në Tiranë, çfarë kishin në makinë
Një çift është arrestuar nga policia, pasi akuzohen se me anë të mashtrimit kanë vjedhur disa kostume popullore në Kurbin. Denoncimi ishte bërë nga pronarët e biznesit, të cilët e kanë kuptuar me vonesë që ishin ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 13:18
Një çift është arrestuar nga policia, pasi akuzohen se me anë të mashtrimit kanë vjedhur disa kostume popullore në Kurbin. Denoncimi ishte bërë nga pronarët e biznesit, të cilët e kanë kuptuar me vonesë që ishin ...

Blitz në Gjirokastër, “trekëndëshi” arrestohen 11 persona
Policia e gjirokastrës ka njoftuar ditën e sotme se ka proceduar 25 persona, në një operacion të gjerë antidroge, i cili ka filluar prej 6 muajve. Policia njofton se, si rezultat i hetimeve 6 mujore, ka rezultuar se një ...
ABCNews | 09-Nov-2019 14:03
Policia e gjirokastrës ka njoftuar ditën e sotme se ka proceduar 25 persona, në një operacion të gjerë antidroge, i cili ka filluar prej 6 muajve. Policia njofton se, si rezultat i hetimeve 6 mujore, ka rezultuar se një ...

Kurbin, policia arreston hajdutët e kostumeve kombëtare
2 shtetas të cilët me anë të mashtrimit vodhën në një pikë shitje në Kurbin, disa kostume kombëtare janë arrestuar nga policia. Në vijim është ushtruar kontroll në mjetin e bllokuar, ku gjatë kontrollit u gjetën dhe u ...
Lapsi | 09-Nov-2019 13:46
2 shtetas të cilët me anë të mashtrimit vodhën në një pikë shitje në Kurbin, disa kostume kombëtare janë arrestuar nga policia. Në vijim është ushtruar kontroll në mjetin e bllokuar, ku gjatë kontrollit u gjetën dhe u ...

Me pistolete në brez, pranga 34 vjeçarit në Shkodër
Kapet dhe arrestohet në flagrancë një 34-vjeçar i cili qarkullonte me armë zjarri pa leje në Shkodër. – E. P. banues në fshatin Mali Kolaj u prangos pasi shërbimet policore kanë ndaluar për kontroll mjetin tip “Benz” me ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 13:39
Kapet dhe arrestohet në flagrancë një 34-vjeçar i cili qarkullonte me armë zjarri pa leje në Shkodër. – E. P. banues në fshatin Mali Kolaj u prangos pasi shërbimet policore kanë ndaluar për kontroll mjetin tip “Benz” me ...

Armë zjarri e fishekë luftarakë, kontrolli në banesë “fundos” 50-vjeçarin në Paskuqan
Policia ka arrestuar një 50-vjeçar, banues në Paskuqan, pasi i është gjetur armë zjarri pa leje në banesë. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë sekuestruar armën e zjarrit pushkë mode 63, një krehër fishekësh dhe 14 ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 10:29
Policia ka arrestuar një 50-vjeçar, banues në Paskuqan, pasi i është gjetur armë zjarri pa leje në banesë. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë sekuestruar armën e zjarrit pushkë mode 63, një krehër fishekësh dhe 14 ...

U kap me armë pa leje, në pranga 34-vjeçari
Forcat “Shqiponja” në Policinë e Shkodrës kanë kontrolluar një automjet Benz që drejtohej nga një 34-vjeçar në qytet, nisur nga disa informacione që kishin marrë. Nga kontrolli rezultoi se E. P, 34 vjeç, banues në ...
Telegraf | 09-Nov-2019 13:10
Forcat “Shqiponja” në Policinë e Shkodrës kanë kontrolluar një automjet Benz që drejtohej nga një 34-vjeçar në qytet, nisur nga disa informacione që kishin marrë. Nga kontrolli rezultoi se E. P, 34 vjeç, banues në ...

Drejt Milanos me dokumente false, kapen në Rinas 3 persona, sekuestrohen karta identiteti e karta shëndeti italiane
Policia ka goditur sot një rast të tentativës për kallim të kufirit me dokumente të falsifikuara, duke vënë në pranga tre persona. Arrestimi i tyre është bërë gjatë një operacioni të koduar “Destinacioni final”, ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 10:08
Policia ka goditur sot një rast të tentativës për kallim të kufirit me dokumente të falsifikuara, duke vënë në pranga tre persona. Arrestimi i tyre është bërë gjatë një operacioni të koduar “Destinacioni final”, ...

3 shqiptarë u arrestuan për falsifikim të dokumenteve italiane
Policia ka bërë të ditur se janë arrestuar 3 shqiptarë me karta identeti italiane false, për të kaluar drejt Anglisë. Në Rinas operacioni i koduar “Destinacioni final” ka bërë të mundur prangosjen e tre personave, të ...
AlbInfo | 09-Nov-2019 13:46
Policia ka bërë të ditur se janë arrestuar 3 shqiptarë me karta identeti italiane false, për të kaluar drejt Anglisë. Në Rinas operacioni i koduar “Destinacioni final” ka bërë të mundur prangosjen e tre personave, të ...

Kalim i kufirit me dokumente false, 3 të arrestuar në Rinas
Në Rinas u godit një tjetër rast i tentativës për kalimit të kufirit me dokumente të falsifikuara, ndërkohë që u arrestuan 3 persona.
Top Channel | 09-Nov-2019 09:43
Në Rinas u godit një tjetër rast i tentativës për kalimit të kufirit me dokumente të falsifikuara, ndërkohë që u arrestuan 3 persona.

Mallakastër/ Kanosi punonjësin e policisë, arrestohet në flagrancë 35-vjeçari
Një 35-vjeçar është arrestuar në Mallakastër pasi kundërshtoi një punonjës policie.
Top Channel | 09-Nov-2019 09:35
Një 35-vjeçar është arrestuar në Mallakastër pasi kundërshtoi një punonjës policie.

Grabitën dyqanin në Kurbin pasi mashtruan pronarët, çifti arrestohet sapo hyn në Tiranë/ E pabesueshme se çfarë iu gjetën në makinë (DETAJE)
Postuar: 09/11/2019 - 13:41 Një çift është arrestuar nga policia, pasi akuzohen se me anë të mashtrimit kanë vjedhur disa kostume popullore në Kurbin. Denoncimi ishte bërë nga pronarët e biznesit, të cilët e kanë ...
Sot.Al | 09-Nov-2019 13:46
Postuar: 09/11/2019 - 13:41 Një çift është arrestuar nga policia, pasi akuzohen se me anë të mashtrimit kanë vjedhur disa kostume popullore në Kurbin. Denoncimi ishte bërë nga pronarët e biznesit, të cilët e kanë ...

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet i riu
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 13:18
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...

Një tjetër i arrestuar në Gjirokastër, ndihmoi një grua të kalonte ilegalisht kufirin
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".
Top Channel | 08-Nov-2019 13:05
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".

Nga Rinasi në Angli me karta identeti italiane falso, 3 të arrestuar
Operacioni i koduar “Destinacioni final”, në Rinas ka bërë të mundur prangosjen e tre personave të cilët nëpërmjet falsifikimit të dokumentave dhe kundrejt perfitimeve financiare ndihmonin shtetas të ndryshëm për ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 10:39
Operacioni i koduar “Destinacioni final”, në Rinas ka bërë të mundur prangosjen e tre personave të cilët nëpërmjet falsifikimit të dokumentave dhe kundrejt perfitimeve financiare ndihmonin shtetas të ndryshëm për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved