ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 18:22

Me një xhirim joshës, Tayna përfshihet në sfidën e re

Me një xhirim joshës, Tayna përfshihet në sfidën e re
Sfida ‘#bestonearth’ është një prej sensacioneve më të reja në rrjetet sociale që i ka kapluar edhe të famshmit. Tashmë është bërë e zakonshme që në rrjetet sociale të kemi sfida të ndryshme, në të cilat krahas ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 22:02
Sfida ‘#bestonearth’ është një prej sensacioneve më të reja në rrjetet sociale që i ka kapluar edhe të famshmit. Tashmë është bërë e zakonshme që në rrjetet sociale të kemi sfida të ndryshme, në të cilat krahas ...

Edhe pse 53 vjeçare, Halle Berry mund të krenohet me muskujt e barkut
Halle Berry është e njohur për angazhimet e vazhdueshme në palestër, ndërsa në rast të nevojave për realizimin e roleve filmike, ajo i intensifikon ushtrimet e saja. Aktorja është admiruese e madhe e mënyrës së ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 20:50
Halle Berry është e njohur për angazhimet e vazhdueshme në palestër, ndërsa në rast të nevojave për realizimin e roleve filmike, ajo i intensifikon ushtrimet e saja. Aktorja është admiruese e madhe e mënyrës së ...

Fatlume Popovci tërheq vëmendjen me pozën atraktive
Krahas ndërtimit të karrierës si këngëtare, Fatlume Popovci është aktive edhe në rrjetet sociale, ku shpërndan fotografi nga jeta e saj profesionale, por edhe nga përditshmëria. Këto ditë, ajo ka qëndruar në Zvicër në ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 20:08
Krahas ndërtimit të karrierës si këngëtare, Fatlume Popovci është aktive edhe në rrjetet sociale, ku shpërndan fotografi nga jeta e saj profesionale, por edhe nga përditshmëria. Këto ditë, ajo ka qëndruar në Zvicër në ...

Fisnikët dhe Gold AG të dielën publikojnë bashkëpunimin
Gold AG është mjaft i angazhuar në këtë periudhë të vitit në përgatitje të materialeve të reja muzikore. Kohë më parë, ai kishte konfirmuar se është duke sjellë një bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 19:12
Gold AG është mjaft i angazhuar në këtë periudhë të vitit në përgatitje të materialeve të reja muzikore. Kohë më parë, ai kishte konfirmuar se është duke sjellë një bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe ...

Me imazhe joshëse, Rita paralajmëron koncertet në Amerikën Jugore
Rita Ora vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në industrinë e muzikës botërore, ndërkohë që orari i koncerteve të saj është i stërngarkuar. Këngëtarja nga Kosova i ka informuar fansat e saj se do të mbajë ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 18:57
Rita Ora vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në industrinë e muzikës botërore, ndërkohë që orari i koncerteve të saj është i stërngarkuar. Këngëtarja nga Kosova i ka informuar fansat e saj se do të mbajë ...

Historia e dhimbshme e Dwight Ritchie: Boksieri që i mbijetoi dy herë kancerit, vdiq tragjikisht në moshën 27 vjeçare
Në një aksident tragjik gjatë stërvitjeve, të shtunën ka ndërruar jetë boksieri Dwight Ritchie. Ai ishte 27 vjeçar. Australiani ishte duke bërë sparing me Michael Zerafa në Melbourne, me ç’rast ka marrë një goditje ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 17:29
Në një aksident tragjik gjatë stërvitjeve, të shtunën ka ndërruar jetë boksieri Dwight Ritchie. Ai ishte 27 vjeçar. Australiani ishte duke bërë sparing me Michael Zerafa në Melbourne, me ç’rast ka marrë një goditje ...

Boksieri Dwight Ritchie humb jetën gjatë stërvitjeve pas një goditjeje fatale në trup
Boksieri australian, Dwight Ritchie, ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare si pasojë e një aksidenti tragjik gjatë stërvitjeve. Ai ishte duke bërë sparing me Michael Zerefan kur u rrëzua teksa po shkonte drejt këndit të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 16:25
Boksieri australian, Dwight Ritchie, ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare si pasojë e një aksidenti tragjik gjatë stërvitjeve. Ai ishte duke bërë sparing me Michael Zerefan kur u rrëzua teksa po shkonte drejt këndit të ...

Bashkëshortja e David de Gea, këngëtarja Edurne shfaqet me kreacion të dizajneres kosovare Lia Stublla
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 15:10
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...

Olta Daku dekorohet me çmimin ‘Aktorja më e mirë’ në festivalin teatror ‘Othello’
Ermal Mamaqi dhe Ami janë nga më të dashurit e estradës. Ermal Mamaqi është mjaft aktiv në rrjete sociale, së fundmi ai ka ndarë një fotografi me bashkëshorten e tij ku shfaqen tejet elegant në veshjen e përzgjedhur, ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 22:07
Ermal Mamaqi dhe Ami janë nga më të dashurit e estradës. Ermal Mamaqi është mjaft aktiv në rrjete sociale, së fundmi ai ka ndarë një fotografi me bashkëshorten e tij ku shfaqen tejet elegant në veshjen e përzgjedhur, ...

Morena Taraku nuk i ndal pozat pranë veturave luksoze, kësaj here sjell imazhe atraktive me “Rolls Royce”
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 14:21
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...

Olta Daku dekorohet me çmimin ‘Aktorja më e mirë’ në festivalin teatror ‘Othello’
Në festivalin “Othello” të mbajtur në Gostivar, aktorja e mirënjohur shqiptare Olta Daku është dekoruar me çmimin ‘Aktorja më e mirë’ pas performancës së saj, shkruan . Aktorja është shprehur shumë falënderuese për këtë ...
Lajminet | 09-Nov-2019 21:49
Në festivalin “Othello” të mbajtur në Gostivar, aktorja e mirënjohur shqiptare Olta Daku është dekoruar me çmimin ‘Aktorja më e mirë’ pas performancës së saj, shkruan . Aktorja është shprehur shumë falënderuese për këtë ...

Luana Vjollca ndryshon pamjen, bëhet edhe më bukuroshe
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...
Arbresh | 09-Nov-2019 21:48
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...

Luana Vjollca ndryshon pamjen, bëhet edhe më seksi
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 21:21
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...

Fatlume Popovci tërheq vëmendjen me pozën e fundit
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 21:21
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...

Dashuria për Amin e bën Ermalin serioz/ Ja dedikimi i veçantë për bashkëshorten!
Rrallë herë mund të shohim një Ermal serioz dhe ky është një ndër ato të pakta raste. Nuk kanë asnjë përvjetor, as ditëlindje dhe asnjë rast të veçantë, por Ermali i ka bërë një dedikim bashkëshortes së tij Amit, ...
Dritare | 09-Nov-2019 21:14
Rrallë herë mund të shohim një Ermal serioz dhe ky është një ndër ato të pakta raste. Nuk kanë asnjë përvjetor, as ditëlindje dhe asnjë rast të veçantë, por Ermali i ka bërë një dedikim bashkëshortes së tij Amit, ...

Shawn dhe Andrew zbulojnë emrin e vajzës (FOTO)
Shawn Johnson ka zbuluar emrin e vajzës. 27 vjeçari hyri në Instagram për të treguar se ajo dhe bashkëshorti i saj Andrew East, kanë vendosur që vajza e tyre të quhet Drew Hazel, transmeton Klan Kosova. Shawn dhe Andrew ...
Klan Kosova | 09-Nov-2019 21:14
Shawn Johnson ka zbuluar emrin e vajzës. 27 vjeçari hyri në Instagram për të treguar se ajo dhe bashkëshorti i saj Andrew East, kanë vendosur që vajza e tyre të quhet Drew Hazel, transmeton Klan Kosova. Shawn dhe Andrew ...

Sukseset e artisteve shqiptare nuk kanë të ndalur, Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në LOS40 Music Awards
Është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019, në Madrid të Spanjës. Evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ndërsa ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 13:31
Është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019, në Madrid të Spanjës. Evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ndërsa ...

Rita Ora paralajmëron koncertet në Amerikë me poza atraktive
Rita Ora do filloj sërish me një seri koncertesh në Amerikë, ka konfirmuar këngëtarja me anë të disa imazheve atraktive të cilat i publikoi në profilin e saj në Instagram, shkruan . “Kush do të vijë të më shohë vitin e ...
Lajminet | 09-Nov-2019 20:35
Rita Ora do filloj sërish me një seri koncertesh në Amerikë, ka konfirmuar këngëtarja me anë të disa imazheve atraktive të cilat i publikoi në profilin e saj në Instagram, shkruan . “Kush do të vijë të më shohë vitin e ...

Një qift si Besi dhe Xhensila, të dashuruar kokë e këmbë
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër qiftet më të njohura. Ata janë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka, shkruan Indeksonline. Të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku ndajnë ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 20:34
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër qiftet më të njohura. Ata janë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka, shkruan Indeksonline. Të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku ndajnë ...

Fillimisht e nokauton kundërshtarin, më pas u hodh për ta grushtuar – moment i tmerrshëm në UFC
Austin Atra e ka lëshuar fitoren nga dora në nokautin që i bëri Perry Hayer në peshat e lehta në UFC. Kolumbiani arriti që ta nokautonte britanikun në përballjen mes tyre, por goditja e vonuar i shkaktoi atij shumë ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 13:07
Austin Atra e ka lëshuar fitoren nga dora në nokautin që i bëri Perry Hayer në peshat e lehta në UFC. Kolumbiani arriti që ta nokautonte britanikun në përballjen mes tyre, por goditja e vonuar i shkaktoi atij shumë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved