ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:00

Nis takimi në Ohër mes Zaevit, Ramës e Vuçiqit

Nis takimi në Ohër mes Zaevit, Ramës e Vuçiqit
Ka nisur në Ohër takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të diskutuar mbi të ashtuquajturin ...
Flaka | 09-Nov-2019 19:32
Ka nisur në Ohër takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të diskutuar mbi të ashtuquajturin ...

Nis takimi në Ohër mes Zaevit, Ramës e Vuçiqit
Ka nisur në Ohër takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të diskutuar mbi të ashtuquajturin ...
Shenja | 09-Nov-2019 19:28
Ka nisur në Ohër takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të diskutuar mbi të ashtuquajturin ...

Rama, Zaev dhe Vuçiç takohen në Ohër për marrëveshjet e bashkëpunimit rajonal
TIRANË, 9 nëntor /MEDIAL/ -Kryeministri Edi Rama ndodhet në Ohër, Maqedonia e Veriut, për të marrë pjesë në Samitin për Zbatimin e katër lirive të Bashkimit Europian. Kryeministri Edi Rama, Presidenti Vuçiç dhe ...
Medial | 09-Nov-2019 19:27
TIRANË, 9 nëntor /MEDIAL/ -Kryeministri Edi Rama ndodhet në Ohër, Maqedonia e Veriut, për të marrë pjesë në Samitin për Zbatimin e katër lirive të Bashkimit Europian. Kryeministri Edi Rama, Presidenti Vuçiç dhe ...

Fillon takimi në mes Ramës, Zaevit e Vuçiqit, Kosova nuk shkon në takim
Në Ohër të Maqedonisë së Veriut, ka filluar taikimi i dytë i tre nga liderët e Ballkanit Perëndimor. Edi Rama i Shqipërisë, Zoran Zaev i Maqedonisë së Veriut dhe Aleksandar Vuçiqi Serbisë, janë takuar për herë të dytë ...
InFokusi | 09-Nov-2019 19:27
Në Ohër të Maqedonisë së Veriut, ka filluar taikimi i dytë i tre nga liderët e Ballkanit Perëndimor. Edi Rama i Shqipërisë, Zoran Zaev i Maqedonisë së Veriut dhe Aleksandar Vuçiqi Serbisë, janë takuar për herë të dytë ...

Pacolli: S’do të jem në Samitin e Ohrit, ftesa erdhi sot dhe jam jashtë
Burimet bëjnë me dije se në këtë mbledhje nuk do të ketë prani të Kosovës, edhe pse pak ditë më parë ishte Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, i cili ftoi Bosnjen, Malin e Zi dhe Kosovën në këtë takim. Ka qenë ...
Lajminet | 09-Nov-2019 19:20
Burimet bëjnë me dije se në këtë mbledhje nuk do të ketë prani të Kosovës, edhe pse pak ditë më parë ishte Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, i cili ftoi Bosnjen, Malin e Zi dhe Kosovën në këtë takim. Ka qenë ...

Nis takimi në Ohër mes Zaevit, Ramës e Vuçiqit
Ka nisur në Ohër të Maqedonisë së Veriut takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiç janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 19:19
Ka nisur në Ohër të Maqedonisë së Veriut takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiç janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të ...

Presidenti Thaçi ia konfirmon Zaevit: Kosova nuk merr pjesë në Samitin e Ohrit
Askush nga Kosova dhe Mali i Zi nuk do të marrë pjesë në Samitin e Ohrit, në përpjekje për të krijuar minishengenin ballkanik.
Top Channel | 09-Nov-2019 18:57
Askush nga Kosova dhe Mali i Zi nuk do të marrë pjesë në Samitin e Ohrit, në përpjekje për të krijuar minishengenin ballkanik.

Takimi në Ohër, publikohen fotot e takimit Zaev-Rama-Vuçiç
Ka nisur në Ohër të Maqedonisë së Veriut takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiç janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të ...
Top Channel | 09-Nov-2019 18:57
Ka nisur në Ohër të Maqedonisë së Veriut takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiç janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të ...

Një “Shengen” për Ballkanin, Zaev-Rama-Vuçiç takohen në Ohër
Kryeministri Edi Rama dhe presidenti serb Alexandër Vuçiç kanë mbërritur në Ohër, aty ku do të mbahet samiti për zbatimin e katër lirive të Bashkimit europian. Dy liderët, së bashku me kryeministrin e Maqedonisë se ...
Medial | 09-Nov-2019 19:04
Kryeministri Edi Rama dhe presidenti serb Alexandër Vuçiç kanë mbërritur në Ohër, aty ku do të mbahet samiti për zbatimin e katër lirive të Bashkimit europian. Dy liderët, së bashku me kryeministrin e Maqedonisë se ...

Thaçi ia konfirmon Zaevit: Kosova nuk merr pjesë në Samitin e Ohrit
Askush nga Kosova dhe Mali i Zi nuk do të marrë pjesë në Samitin e Ohrit, në përpjekje për të krijuar minishengenin ballkanik. Presidenca ka konfirmuar se Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 19:04
Askush nga Kosova dhe Mali i Zi nuk do të marrë pjesë në Samitin e Ohrit, në përpjekje për të krijuar minishengenin ballkanik. Presidenca ka konfirmuar se Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një ...

Fillon takimi në Ohër mes Zaevit, Ramës e Vuçiqit – Kosova s’po merr pjesë
Ka nisur në Ohër të Maqedonisë së Veriut takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 19:04
Ka nisur në Ohër të Maqedonisë së Veriut takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të ...

FOTO/ “Minishengeni Ballkanik”, Edi Rama mbërrin në Ohër, pritet nga homologu Zaev
TIRANË Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka mbërritur në Maqedoninë e Veriut, ndërsa është takuar edhe me dy homologët e tij si Aleksandër Vuçiç dhe Zoran Zaev. Shefi i qeverisë shqiptare ndodhet në Ohër në kuadër të ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 18:29
TIRANË Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka mbërritur në Maqedoninë e Veriut, ndërsa është takuar edhe me dy homologët e tij si Aleksandër Vuçiç dhe Zoran Zaev. Shefi i qeverisë shqiptare ndodhet në Ohër në kuadër të ...

Një “Shengen” për Ballkanin, Zaev-Rama-Vuçiç takohen në Ohër
Kryeministri Edi Rama dhe presidenti serb Alexandër Vuçiç kanë mbërritur në Ohër, aty ku do të mbahet samiti për zbatimin e katër lirive të Bashkimit europian. Dy liderët, së bashku me kryeministrin e Maqedonisë se ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 18:57
Kryeministri Edi Rama dhe presidenti serb Alexandër Vuçiç kanë mbërritur në Ohër, aty ku do të mbahet samiti për zbatimin e katër lirive të Bashkimit europian. Dy liderët, së bashku me kryeministrin e Maqedonisë se ...

Në Ohër, Rama-Zaev-Vuçiç/ Diskutimi për lëvizjen e lirë në rajonin e Ballkanit
Zaev, Rama dhe Vuçiç takohen në Ohër. Udhëheqësit e vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen këtë të Diel në Ohër në takimin e dytë, pas atij të Novi Sadit.
Top Channel | 09-Nov-2019 15:58
Zaev, Rama dhe Vuçiç takohen në Ohër. Udhëheqësit e vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen këtë të Diel në Ohër në takimin e dytë, pas atij të Novi Sadit.

Fillon takimi në Ohër mes Zaevit, Ramës e Vuçiqit – Kosova s’po merr pjesë
Ka nisur në Ohër të Maqedonisë së Veriut takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 18:57
Ka nisur në Ohër të Maqedonisë së Veriut takimi i dytë i tre prej liderëve të Ballkanit Perëndimor. Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq janë takuar për herë të dytë brenda një muaji, pas Novi Sadit, për të ...

Shengeni Ballkanik. Zaev, Rama dhe Vuçiç takohen në Ohër
Udhëheqësit e vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen këtë të dielë në Ohër në takimin e dytë pas atij të Novi Sadit.
Top Channel | 09-Nov-2019 12:27
Udhëheqësit e vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen këtë të dielë në Ohër në takimin e dytë pas atij të Novi Sadit.

Rama “thumbon” Macron: Varkë në mes të detit, pa busull
Nga Davosi, kryeministri Edi Rama, ka folur sërish për procesin e integrimit, duke theksuar se Shqipëria, do të bëjë më të mirën për të arritur bashkëpunimin në rajon. Në forumin ekonomik të Davosit, Rama tha se ...
Top Channel | 09-Nov-2019 12:27
Nga Davosi, kryeministri Edi Rama, ka folur sërish për procesin e integrimit, duke theksuar se Shqipëria, do të bëjë më të mirën për të arritur bashkëpunimin në rajon. Në forumin ekonomik të Davosit, Rama tha se ...

Negociatat, Rama: BE ka nevojë për Ballkanin Perëndimor po aq sa ne kemi nevojë për BE
Gjatë fjalës së tij në forumin e Davosit për Dialogun Strategjik mbi Ballkanin Perëndimor, kryeministri Rama ceku çështjen e mosçeljes së negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian.
Top Channel | 08-Nov-2019 19:30
Gjatë fjalës së tij në forumin e Davosit për Dialogun Strategjik mbi Ballkanin Perëndimor, kryeministri Rama ceku çështjen e mosçeljes së negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian.

Palmer: Ballkani Perendimor po zhvillohet, Europa po largohet SHBA po afrohet
Në Gjenevë po mbahet forumi i Davosit nga ku ka folur edhe i dërguari i Departamentit të Shtetit të SHBA-ve për Ballkanin Perendimor.
Top Channel | 08-Nov-2019 18:31
Në Gjenevë po mbahet forumi i Davosit nga ku ka folur edhe i dërguari i Departamentit të Shtetit të SHBA-ve për Ballkanin Perendimor.

Rama mesazh të qartë Macronit nga Gjeneva: BE ka nevojë për Ballkanin, kush nuk e kupton këtë …
Kryeministri Edi Rama mori pjesë në Forumin e Davosit për Dialogun Strategjik mbi Ballkanin Perëndimor. Në fjalën e tij, Rama i dërgoi një mesazh të qartë presidentit të Francës, Emmanuel Macron, i cili bllokoi ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 18:27
Kryeministri Edi Rama mori pjesë në Forumin e Davosit për Dialogun Strategjik mbi Ballkanin Perëndimor. Në fjalën e tij, Rama i dërgoi një mesazh të qartë presidentit të Francës, Emmanuel Macron, i cili bllokoi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved