ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 17:50

Muriqi me probleme pak ditë para ‘finaleve’ me Kosovën

Muriqi me probleme pak ditë para ‘finaleve’ me Kosovën
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes kundër Kasimpasas. Por, pak ditë para ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 23:59
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes kundër Kasimpasas. Por, pak ditë para ...

Vedat Muriqi i mrekullueshëm, shënon dy gola
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar edhe sonte të shkëlqejë në Turqi.
Kosova Press | 08-Nov-2019 23:54
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar edhe sonte të shkëlqejë në Turqi.

Zidane: Benzema e meriton të rikthehet në kombëtaren franceze
Fenerbahce ka mposhtur Kasimpasan me rezultat 2-1, për të kaluar në krye të renditjes tabelare në Turqi. Megjithatë, fundi i ndeshjes nuk shkoi si është më së miri për yllin e kombëtares, shkruan GazetaBlic . Kjo pasi ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 23:29
Fenerbahce ka mposhtur Kasimpasan me rezultat 2-1, për të kaluar në krye të renditjes tabelare në Turqi. Megjithatë, fundi i ndeshjes nuk shkoi si është më së miri për yllin e kombëtares, shkruan GazetaBlic . Kjo pasi ...

Sa keq, Muriqi ka pësuar lëndim në ndeshjen Fenerbahçe – Kasimpasa
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi raportohet se ka pësuar një lëndim në sfidën e sontme që Fenerbahçe e zhvilloi ndaj Kasimpasas. Muriqi në këtë ndeshje realizoi 2 gola dhe luajti plot 90 minuta, por pas ndeshjes mësohet ...
Zeri | 08-Nov-2019 22:56
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi raportohet se ka pësuar një lëndim në sfidën e sontme që Fenerbahçe e zhvilloi ndaj Kasimpasas. Muriqi në këtë ndeshje realizoi 2 gola dhe luajti plot 90 minuta, por pas ndeshjes mësohet ...

Shpërblehet Vedat Muriqi pas dy golave në Turqi
Më i miri i ndeshjes, Muriqi është shpërblyer pas dy golave në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 22:49
Më i miri i ndeshjes, Muriqi është shpërblyer pas dy golave në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në ...

Ky lajm nuk i duhej Kosovës – Muriqi ka pësuar lëndim në ndeshjen Fenerbahce  – Kasimpasa
Ylli i Dardanëve ishte spektakolar në ndeshjen Fenerbahce – Kasimpasa, duke realizuar dy gola, por jo gjithçka ka shkuar mirë. Lojtari pati një duel të fortë në minutat e fundit të ndeshjes, dhe duket se aty ai ka ...
Lajminet | 08-Nov-2019 22:34
Ylli i Dardanëve ishte spektakolar në ndeshjen Fenerbahce – Kasimpasa, duke realizuar dy gola, por jo gjithçka ka shkuar mirë. Lojtari pati një duel të fortë në minutat e fundit të ndeshjes, dhe duket se aty ai ka ...

Vedat Muriqi ia siguron fitoren Fenerbahçes me 2 gola
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka realizuar dy gola në fitoren 3-2 të Fenerbahçes kundër Kasimpasas. Muriqi dy golat i shënoi nga penalltia, në pjesën e parë, kurse golin e tretë e shënoi Serdar Aziz në pjesën e dytë. ...
PortaliOnline | 08-Nov-2019 21:47
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka realizuar dy gola në fitoren 3-2 të Fenerbahçes kundër Kasimpasas. Muriqi dy golat i shënoi nga penalltia, në pjesën e parë, kurse golin e tretë e shënoi Serdar Aziz në pjesën e dytë. ...

Vedat Muriqi shënon dy gola, shpallet lojtari më i mirë i ndeshjes
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk ka të ndalur, ai ka shënuar golin e dytë sot me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy gola për ekipin e tij në minutën e 6' dhe 44’, po ashtu nga ...
AlbInfo | 08-Nov-2019 21:40
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk ka të ndalur, ai ka shënuar golin e dytë sot me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy gola për ekipin e tij në minutën e 6' dhe 44’, po ashtu nga ...

(VIDEO) Muriqi i pandalshëm, shënon dy gola për Fenerbahçen
Vedat Muriqi është i pandalshëm këtë sezon me Fenerbahçen, pasi sot shënoi 2 gola në fitoren 3:2 ndaj Kasimpasas, transmeton Shenja. Fillimisht Muriqi zhbllokoi shifrat në minutën e katërt duke realizuar saktë nga pikë ...
Shenja | 08-Nov-2019 21:32
Vedat Muriqi është i pandalshëm këtë sezon me Fenerbahçen, pasi sot shënoi 2 gola në fitoren 3:2 ndaj Kasimpasas, transmeton Shenja. Fillimisht Muriqi zhbllokoi shifrat në minutën e katërt duke realizuar saktë nga pikë ...

Muriqi “pushton” zemrat e turqve
Vedat Muriqi me skuadrën e Fenerbahçes ka arritur të shënoj fitore kundër skuadrës së Loret Sadikut, Kasimpasa. Me dy golat e tij të shënuara në këtë ndeshje Vedati e ka fituar përkrahjen e tifozëve, ku ka pasur shumë ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 21:32
Vedat Muriqi me skuadrën e Fenerbahçes ka arritur të shënoj fitore kundër skuadrës së Loret Sadikut, Kasimpasa. Me dy golat e tij të shënuara në këtë ndeshje Vedati e ka fituar përkrahjen e tifozëve, ku ka pasur shumë ...

Vedat Muriqi shënon dy gola në fitoren e madhe të Fenerbahçes
Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes ...
InFokusi | 08-Nov-2019 21:32
Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes ...

Shpërblehet Vedat Muriqi pas dy golave në Turqi
â??Muriqi është vlerësuar si lojtari më i mirë në ndeshjen Rizespor â?? Kayserispor. Vedat Muriqi ka vazhduar me formën fantastike në Superligën e Turqisë, raporton gazeta Express. Sulmuesi i Kosovës është ...
Gazeta Express | 10-Mar-2019 16:25
â??Muriqi është vlerësuar si lojtari më i mirë në ndeshjen Rizespor â?? Kayserispor. Vedat Muriqi ka vazhduar me formën fantastike në Superligën e Turqisë, raporton gazeta Express. Sulmuesi i Kosovës është ...

A do të luhet Shqipëri-Francë në stadiumin e ri? Duka jep përgjigjen e prerë
Fenerbahce ka shënuar fitore minimale, por tejet të madhe për nga rëndësia. Skuadra nga “Sükrü Saracoglu Stadium” fitoi 3-2 ndaj Kasimpasas, për të shkuar në kuotën e 20 pikëve dhe për të marrë kështu kreun e renditjes ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 21:32
Fenerbahce ka shënuar fitore minimale, por tejet të madhe për nga rëndësia. Skuadra nga “Sükrü Saracoglu Stadium” fitoi 3-2 ndaj Kasimpasas, për të shkuar në kuotën e 20 pikëve dhe për të marrë kështu kreun e renditjes ...

Shpërblehet Vedat Muriqi pas dy golave në Turqi
Më i miri i ndeshjes, Muriqi është shpërblyer pas dy golave në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 21:20
Më i miri i ndeshjes, Muriqi është shpërblyer pas dy golave në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në ...

Shpërblehet Vedat Muriqi pas dy golave në Turqi
Më i miri i ndeshjes, Muriqi është shpërblyer pas dy golave në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë, Gazeta Express. Ai ka ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 21:19
Më i miri i ndeshjes, Muriqi është shpërblyer pas dy golave në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë, Gazeta Express. Ai ka ...

Pranë stolit te Napoli, Gianni de Biasi sërish në Serie A!
Fenerbahce ka shënuar fitore minimale, por tejet të madhe për nga rëndësia. Skuadra nga “Sükrü Saracoglu Stadium” fitoi 3-2 ndaj Kasimpasas, për të shkuar në kuotën e 20 pikëve dhe për të marrë kështu kreun e renditjes ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 21:12
Fenerbahce ka shënuar fitore minimale, por tejet të madhe për nga rëndësia. Skuadra nga “Sükrü Saracoglu Stadium” fitoi 3-2 ndaj Kasimpasas, për të shkuar në kuotën e 20 pikëve dhe për të marrë kështu kreun e renditjes ...

Muriqi frikëson të gjithë, jep shenja se mund jetë lënduar
Superylli që luan në Superligën e Turqisë te Fenerbahçe, Vedat Muriqi, ka realizuar dy gola sonte kundër Kasimpasas. Të dy golat erdhën pas ekzekutimit të dy penalltive në mënyrë të saktë nga ish ylli i Lirisë së ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 20:44
Superylli që luan në Superligën e Turqisë te Fenerbahçe, Vedat Muriqi, ka realizuar dy gola sonte kundër Kasimpasas. Të dy golat erdhën pas ekzekutimit të dy penalltive në mënyrë të saktë nga ish ylli i Lirisë së ...

Vedat Muriqi, sërish gol për Fenerbahcen
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk ka të ndalur, ai ka shënuar golin e dytë sot me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu ...
AlbInfo | 08-Nov-2019 20:44
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk ka të ndalur, ai ka shënuar golin e dytë sot me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu ...

Vedat Muriqi shënon dy gola në fitoren e madhe të Fenerbahçes Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka...
Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 20:41
Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes ...

Nuk ndalet Vedat Muriqi, shënon edhe golin e dytë nga penalltia që e shkaktoi Loret Sadiku
Vedat Muriqi ia ka kthyer epërsinë Fenerbahces ndaj Kasimpasas (2-1), pas golit të dytë të shënuar në këtë ndeshje. Muriqi fillimisht e zhbllokoi ndeshjen me një gol nga pika e bardhë, duke goditur saktë në kuadrat në ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 19:27
Vedat Muriqi ia ka kthyer epërsinë Fenerbahces ndaj Kasimpasas (2-1), pas golit të dytë të shënuar në këtë ndeshje. Muriqi fillimisht e zhbllokoi ndeshjen me një gol nga pika e bardhë, duke goditur saktë në kuadrat në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved