ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:41

Matthew Perry dhe Courteney Cox drekojnë bashkë, sa shumë kanë ndryshuar që nga koha e tyre në “Friends”

Matthew Perry dhe Courteney Cox drekojnë bashkë, sa shumë kanë ndryshuar që nga koha e tyre në “Friends”
Gjatë dhjetë sezoneve të serialit “Friends”, Matthew Perry dhe Courteney Cox, krijuan një miqësi, e cila vazhdon sot e kësaj dite. Aktorët i kanë ruajtur kontaktet edhe pas përfundimit të xhirimeve, ndërsa me një ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 22:32
Gjatë dhjetë sezoneve të serialit “Friends”, Matthew Perry dhe Courteney Cox, krijuan një miqësi, e cila vazhdon sot e kësaj dite. Aktorët i kanë ruajtur kontaktet edhe pas përfundimit të xhirimeve, ndërsa me një ...

Luana Vjollca ndryshon pamjen, bëhet edhe më seksi
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 22:29
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...

Olta Daku dekorohet me çmimin ‘Aktorja më e mirë’ në festivalin teatror ‘Othello’
Ermal Mamaqi dhe Ami janë nga më të dashurit e estradës. Ermal Mamaqi është mjaft aktiv në rrjete sociale, së fundmi ai ka ndarë një fotografi me bashkëshorten e tij ku shfaqen tejet elegant në veshjen e përzgjedhur, ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 22:07
Ermal Mamaqi dhe Ami janë nga më të dashurit e estradës. Ermal Mamaqi është mjaft aktiv në rrjete sociale, së fundmi ai ka ndarë një fotografi me bashkëshorten e tij ku shfaqen tejet elegant në veshjen e përzgjedhur, ...

Me një xhirim joshës, Tayna përfshihet në sfidën e re
Sfida ‘#bestonearth’ është një prej sensacioneve më të reja në rrjetet sociale që i ka kapluar edhe të famshmit. Tashmë është bërë e zakonshme që në rrjetet sociale të kemi sfida të ndryshme, në të cilat krahas ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 22:02
Sfida ‘#bestonearth’ është një prej sensacioneve më të reja në rrjetet sociale që i ka kapluar edhe të famshmit. Tashmë është bërë e zakonshme që në rrjetet sociale të kemi sfida të ndryshme, në të cilat krahas ...

Olta Daku dekorohet me çmimin ‘Aktorja më e mirë’ në festivalin teatror ‘Othello’
Në festivalin “Othello” të mbajtur në Gostivar, aktorja e mirënjohur shqiptare Olta Daku është dekoruar me çmimin ‘Aktorja më e mirë’ pas performancës së saj, shkruan . Aktorja është shprehur shumë falënderuese për këtë ...
Lajminet | 09-Nov-2019 21:49
Në festivalin “Othello” të mbajtur në Gostivar, aktorja e mirënjohur shqiptare Olta Daku është dekoruar me çmimin ‘Aktorja më e mirë’ pas performancës së saj, shkruan . Aktorja është shprehur shumë falënderuese për këtë ...

Luana Vjollca ndryshon pamjen, bëhet edhe më bukuroshe
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...
Arbresh | 09-Nov-2019 21:48
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...

Luana Vjollca ndryshon pamjen, bëhet edhe më seksi
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 21:21
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...

Fatlume Popovci tërheq vëmendjen me pozën e fundit
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 21:21
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...

Dashuria për Amin e bën Ermalin serioz/ Ja dedikimi i veçantë për bashkëshorten!
Rrallë herë mund të shohim një Ermal serioz dhe ky është një ndër ato të pakta raste. Nuk kanë asnjë përvjetor, as ditëlindje dhe asnjë rast të veçantë, por Ermali i ka bërë një dedikim bashkëshortes së tij Amit, ...
Dritare | 09-Nov-2019 21:14
Rrallë herë mund të shohim një Ermal serioz dhe ky është një ndër ato të pakta raste. Nuk kanë asnjë përvjetor, as ditëlindje dhe asnjë rast të veçantë, por Ermali i ka bërë një dedikim bashkëshortes së tij Amit, ...

Fatlume Popovci tërheq vëmendjen me pozën atraktive
Krahas ndërtimit të karrierës si këngëtare, Fatlume Popovci është aktive edhe në rrjetet sociale, ku shpërndan fotografi nga jeta e saj profesionale, por edhe nga përditshmëria. Këto ditë, ajo ka qëndruar në Zvicër në ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 20:08
Krahas ndërtimit të karrierës si këngëtare, Fatlume Popovci është aktive edhe në rrjetet sociale, ku shpërndan fotografi nga jeta e saj profesionale, por edhe nga përditshmëria. Këto ditë, ajo ka qëndruar në Zvicër në ...

Shawn dhe Andrew zbulojnë emrin e vajzës (FOTO)
Shawn Johnson ka zbuluar emrin e vajzës. 27 vjeçari hyri në Instagram për të treguar se ajo dhe bashkëshorti i saj Andrew East, kanë vendosur që vajza e tyre të quhet Drew Hazel, transmeton Klan Kosova. Shawn dhe Andrew ...
Klan Kosova | 09-Nov-2019 21:14
Shawn Johnson ka zbuluar emrin e vajzës. 27 vjeçari hyri në Instagram për të treguar se ajo dhe bashkëshorti i saj Andrew East, kanë vendosur që vajza e tyre të quhet Drew Hazel, transmeton Klan Kosova. Shawn dhe Andrew ...

Rita Ora paralajmëron koncertet në Amerikë me poza atraktive
Rita Ora do filloj sërish me një seri koncertesh në Amerikë, ka konfirmuar këngëtarja me anë të disa imazheve atraktive të cilat i publikoi në profilin e saj në Instagram, shkruan . “Kush do të vijë të më shohë vitin e ...
Lajminet | 09-Nov-2019 20:35
Rita Ora do filloj sërish me një seri koncertesh në Amerikë, ka konfirmuar këngëtarja me anë të disa imazheve atraktive të cilat i publikoi në profilin e saj në Instagram, shkruan . “Kush do të vijë të më shohë vitin e ...

Një qift si Besi dhe Xhensila, të dashuruar kokë e këmbë
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër qiftet më të njohura. Ata janë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka, shkruan Indeksonline. Të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku ndajnë ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 20:34
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër qiftet më të njohura. Ata janë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka, shkruan Indeksonline. Të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku ndajnë ...

Fisnikët dhe Gold AG të dielën publikojnë bashkëpunimin
Gold AG është mjaft i angazhuar në këtë periudhë të vitit në përgatitje të materialeve të reja muzikore. Kohë më parë, ai kishte konfirmuar se është duke sjellë një bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 19:12
Gold AG është mjaft i angazhuar në këtë periudhë të vitit në përgatitje të materialeve të reja muzikore. Kohë më parë, ai kishte konfirmuar se është duke sjellë një bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe ...

Me imazhe joshëse, Rita paralajmëron koncertet në Amerikën Jugore
Rita Ora vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në industrinë e muzikës botërore, ndërkohë që orari i koncerteve të saj është i stërngarkuar. Këngëtarja nga Kosova i ka informuar fansat e saj se do të mbajë ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 18:57
Rita Ora vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në industrinë e muzikës botërore, ndërkohë që orari i koncerteve të saj është i stërngarkuar. Këngëtarja nga Kosova i ka informuar fansat e saj se do të mbajë ...

Ermal Mamaqi tregon se çfarë kërkon një burrë nga një grua
Ermal Mamaqi së fundi ka treguar së çfarë kërkon një burrë nga një grua. Ermal Mamaqi dhe Ami janë ndër çiftet më të dashura në botën e televizionit, shkruan Indeksonline. Ermali sapo publikoi një foto ku shihen çifti ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 19:57
Ermal Mamaqi së fundi ka treguar së çfarë kërkon një burrë nga një grua. Ermal Mamaqi dhe Ami janë ndër çiftet më të dashura në botën e televizionit, shkruan Indeksonline. Ermali sapo publikoi një foto ku shihen çifti ...

Ermal Mamqi ndan një foto pran bashkëshortes, tregon se çfarë kërkojnë burrat nga gratë
Ermal Mamaqi është mjaft aktiv në rrjete sociale, së fundmi ai ka ndarë një fotografi me bashkëshorten e tij ku shfaqen tejet elegant në veshjen e përzgjedhur, shkruan . Pranë fotos së ndarë ku çifti duken për mrekulli, ...
Lajminet | 09-Nov-2019 19:53
Ermal Mamaqi është mjaft aktiv në rrjete sociale, së fundmi ai ka ndarë një fotografi me bashkëshorten e tij ku shfaqen tejet elegant në veshjen e përzgjedhur, shkruan . Pranë fotos së ndarë ku çifti duken për mrekulli, ...

Gold Ag dhe Fisnikët nesër publikojnë bashkëpunim
Pasi që kishte paralajmëruar një bashkëpunim të tillë edhe më herët, tani Gold Ag njoftoi se nesër do publikohet kënga me Fisnikët, shkruan . Ariani dhe Fisnikët e kanë titulluar këngën ‘Ku je nis’ dhe për të e kanë ...
Lajminet | 09-Nov-2019 19:33
Pasi që kishte paralajmëruar një bashkëpunim të tillë edhe më herët, tani Gold Ag njoftoi se nesër do publikohet kënga me Fisnikët, shkruan . Ariani dhe Fisnikët e kanë titulluar këngën ‘Ku je nis’ dhe për të e kanë ...

Gashi ofron biletë falas për t’i ndjekur koncertet e tij, ja cili është kushti
Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, në muajin nëntor do të fillojë turneun e koncerteve ku do performoj gati në gjithë Evropën. Por, ai ka një lajm për fansat e tij, shkruan Indeksonline. Në një postim të bërë ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 19:32
Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, në muajin nëntor do të fillojë turneun e koncerteve ku do performoj gati në gjithë Evropën. Por, ai ka një lajm për fansat e tij, shkruan Indeksonline. Në një postim të bërë ...

Morena Taraku shfaqet joshëse në veturën e re luksoze
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 19:27
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved