ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 23:02

Maluma i bën befasinë më të bukur vogëlushes në spitalin e Puerto Ricos

Maluma i bën befasinë më të bukur vogëlushes në spitalin e Puerto Ricos
Maluma është emër shumë i suksesshëm në Industrinë e muzikës, këngët e të cilit kapin shifra të larta klikimesh, shkruan . Së fundi, këngëtari ka udhëtuar për në Puerto Rico, meqë rast bëri një vizitë të veçantë në një ...
Lajminet | 09-Nov-2019 15:46
Maluma është emër shumë i suksesshëm në Industrinë e muzikës, këngët e të cilit kapin shifra të larta klikimesh, shkruan . Së fundi, këngëtari ka udhëtuar për në Puerto Rico, meqë rast bëri një vizitë të veçantë në një ...

Kënga e re e Florit e bën Klajdin të mendojë martesën
Dje Flori Mumajesi ka publikuar këngën “Thjesht të du” e cila është pritur shumë mirë nga publiku. Pas këngës, Klajdi ka nxituar të shprehë dëshirën për t`u martuar pasi krahas postimit të këngës së re të Florit, ai ...
Politiko | 09-Nov-2019 15:38
Dje Flori Mumajesi ka publikuar këngën “Thjesht të du” e cila është pritur shumë mirë nga publiku. Pas këngës, Klajdi ka nxituar të shprehë dëshirën për t`u martuar pasi krahas postimit të këngës së re të Florit, ai ...

Loredana shfaqet më ndryshe, ja si e quan vetën
Ka hyr suksesshme në botën e rep-it dhe nuk e ka ndërmend të ndalet. Rep-artistja Loredana Zefi tashmë është një emër i njohur jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Evropë, shkruan Indeksonline. Teksa po përgatit ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 15:26
Ka hyr suksesshme në botën e rep-it dhe nuk e ka ndërmend të ndalet. Rep-artistja Loredana Zefi tashmë është një emër i njohur jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Evropë, shkruan Indeksonline. Teksa po përgatit ...

Spanjë: Artistet shqiptare fitojnë çmime të rëndësishme në LOS40 Music Awards
Në Madrid të Spanjës është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019. Duket se evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ...
AlbInfo | 09-Nov-2019 15:18
Në Madrid të Spanjës është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019. Duket se evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ...

Bashkëshortja e David de Gea, këngëtarja Edurne shfaqet me kreacion të dizajneres kosovare Lia Stublla
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 15:10
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...

Rita Ora dhe Ava Max fituese në ‘LOS40 Music Awards’
Tashmë nuk është risi dominimi i vajzave shqiptare në skenën e muzikës botërore. Mbrëmë në Madrid të Spanjës është mbajtur ndarja e çmimeve prestigjioze ‘LOS40 Music Awards 2019’ ku të nominuara ishin edhe dy këngëtaret ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 15:07
Tashmë nuk është risi dominimi i vajzave shqiptare në skenën e muzikës botërore. Mbrëmë në Madrid të Spanjës është mbajtur ndarja e çmimeve prestigjioze ‘LOS40 Music Awards 2019’ ku të nominuara ishin edhe dy këngëtaret ...

Big Mama në zi, i vdes babai
Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ...
Aktuale.MK | 09-Nov-2019 14:54
Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ...

Demi Rose në tanga, ekspozon të pasmet gjigante
Demi Rose vazhdimisht merr vëmendjen e fansave të saj përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale. Së fundi ajo ka publikuar në Instagram një foto tejet seksi, ku numëron mbi 10.5 milionë ndjekës, shkruan ...
Arbresh | 09-Nov-2019 14:39
Demi Rose vazhdimisht merr vëmendjen e fansave të saj përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale. Së fundi ajo ka publikuar në Instagram një foto tejet seksi, ku numëron mbi 10.5 milionë ndjekës, shkruan ...

Morena Taraku nuk i ndal pozat pranë veturave luksoze, kësaj here sjell imazhe atraktive me “Rolls Royce”
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 14:21
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...

Dedikimi i veçantë i Blendi Fevziu për dy vajzat e tij
Blendi Fevziu ka treguar se botimi i tij i fundit, libri “Tirana e Nonës”, është dedikim për dy vajzat e tij. Moderatori i “Opinion” ka treguar se ky libër do të shërbejë për të mbajtur gjallë historinë e familjes. I ...
Politiko | 09-Nov-2019 14:26
Blendi Fevziu ka treguar se botimi i tij i fundit, libri “Tirana e Nonës”, është dedikim për dy vajzat e tij. Moderatori i “Opinion” ka treguar se ky libër do të shërbejë për të mbajtur gjallë historinë e familjes. I ...

Gjërat sa vijnë e bëhen më serioze: Nurmagomedov dhe Mayweather mund të përballen në vitin 2020
Khabib Nurmagomedov mund t’i ndjekë hapat e Conor McGregorit për t’u përballur me Floyd Mayweather në boks. Kampioni i UFC-së mund të bëjë ndryshim në karrierën e tij me debutimin e tij në boks ndaj amerikanit të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 14:03
Khabib Nurmagomedov mund t’i ndjekë hapat e Conor McGregorit për t’u përballur me Floyd Mayweather në boks. Kampioni i UFC-së mund të bëjë ndryshim në karrierën e tij me debutimin e tij në boks ndaj amerikanit të ...

Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në “LOS40 Music Awards”
Së fundi, janë Rita Ora dhe Ava Max, të cilat u shpërblyen me çmime në një event të rëndësishëm, shkruan . Bëhet fjalë për “LOS40 Music Awards 2019”, që u mbajt në Madrid të Spanjës, evnent ky që shpërblen yjet më të ...
Lajminet | 09-Nov-2019 14:22
Së fundi, janë Rita Ora dhe Ava Max, të cilat u shpërblyen me çmime në një event të rëndësishëm, shkruan . Bëhet fjalë për “LOS40 Music Awards 2019”, që u mbajt në Madrid të Spanjës, evnent ky që shpërblen yjet më të ...

Një foto e Leonora Jakupi me Sabriun që ngriti edhe ndonjë pikëpyetje...
Ne fakt, postimi i saj lidhet me nje kenge qe dy artistet kane pergatitur se bashku, por me shume se ketu, interesi i fans-ave ishte per look-un e saj dhe ndonje hamendesoi edhe per ndonje nderhyrje... Dhe sigurisht qe ...
ikub.al | 07-Nov-2019 13:50
Ne fakt, postimi i saj lidhet me nje kenge qe dy artistet kane pergatitur se bashku, por me shume se ketu, interesi i fans-ave ishte per look-un e saj dhe ndonje hamendesoi edhe per ndonje nderhyrje... Dhe sigurisht qe ...

Sukseset e artisteve shqiptare nuk kanë të ndalur, Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në LOS40 Music Awards
Është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019, në Madrid të Spanjës. Evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ndërsa ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 13:31
Është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019, në Madrid të Spanjës. Evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ndërsa ...

Big Mama në zi, ndërron jetë babai i saj
Mëngjesi i sotëm ka qenë një ndër më të këqinjt për Big Mamën. Kjo pasi ka ndërruar jetë një nga njerëzit e saj të shtrenjtë, babai. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë në rrjete sociale, ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 14:13
Mëngjesi i sotëm ka qenë një ndër më të këqinjt për Big Mamën. Kjo pasi ka ndërruar jetë një nga njerëzit e saj të shtrenjtë, babai. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë në rrjete sociale, ...

Devis Xherahu i bën propozim publikisht Luanës
Sonte në mbrëmje në “Shiko kush luan” ndër të ftuarit është dhe këngëtari Devis Xherahu. Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar si duket ka shumë dëshirë të ketë një bashkëpunim me Luana Vjollcën, ndaj ai s`ka ...
Politiko | 09-Nov-2019 13:55
Sonte në mbrëmje në “Shiko kush luan” ndër të ftuarit është dhe këngëtari Devis Xherahu. Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar si duket ka shumë dëshirë të ketë një bashkëpunim me Luana Vjollcën, ndaj ai s`ka ...

Dua Lipa e pranon se e ka tradhtuar i dashuri, zbulon dhe detaje se si ndodhi
Mëngjesi i sotëm ka qenë një ndër më të këqinjt për Big Mamën, shkruan GazetaBlic. Kjo pasi ka ndërruar jetë një nga njerëzit e saj të shtrenjtë, babai. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 13:46
Mëngjesi i sotëm ka qenë një ndër më të këqinjt për Big Mamën, shkruan GazetaBlic. Kjo pasi ka ndërruar jetë një nga njerëzit e saj të shtrenjtë, babai. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë ...

Big Mama njofton se ka humbur babanë e saj
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën. Këngëtarja, emri i ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 11:58
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën. Këngëtarja, emri i ...

Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë
Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami. Lajmin e hidhur e dha vetë këngëtarja në një postim në rrjetin social Instagram. “Sot në mëngjes pas një ...
Ina-Online | 09-Nov-2019 13:38
Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami. Lajmin e hidhur e dha vetë këngëtarja në një postim në rrjetin social Instagram. “Sot në mëngjes pas një ...

Vdes babai i Big Mamës
Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka......
Zeri | 09-Nov-2019 13:31
Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved