ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:21

Luana Vjollca ndryshon pamjen, bëhet edhe më seksi

Luana Vjollca ndryshon pamjen, bëhet edhe më seksi
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 21:21
Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj. Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli. Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të ...

Fatlume Popovci tërheq vëmendjen me pozën e fundit
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 21:21
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...

Dashuria për Amin e bën Ermalin serioz/ Ja dedikimi i veçantë për bashkëshorten!
Rrallë herë mund të shohim një Ermal serioz dhe ky është një ndër ato të pakta raste. Nuk kanë asnjë përvjetor, as ditëlindje dhe asnjë rast të veçantë, por Ermali i ka bërë një dedikim bashkëshortes së tij Amit, ...
Dritare | 09-Nov-2019 21:14
Rrallë herë mund të shohim një Ermal serioz dhe ky është një ndër ato të pakta raste. Nuk kanë asnjë përvjetor, as ditëlindje dhe asnjë rast të veçantë, por Ermali i ka bërë një dedikim bashkëshortes së tij Amit, ...

Shawn dhe Andrew zbulojnë emrin e vajzës (FOTO)
Shawn Johnson ka zbuluar emrin e vajzës. 27 vjeçari hyri në Instagram për të treguar se ajo dhe bashkëshorti i saj Andrew East, kanë vendosur që vajza e tyre të quhet Drew Hazel, transmeton Klan Kosova. Shawn dhe Andrew ...
Klan Kosova | 09-Nov-2019 21:14
Shawn Johnson ka zbuluar emrin e vajzës. 27 vjeçari hyri në Instagram për të treguar se ajo dhe bashkëshorti i saj Andrew East, kanë vendosur që vajza e tyre të quhet Drew Hazel, transmeton Klan Kosova. Shawn dhe Andrew ...

Rita Ora paralajmëron koncertet në Amerikë me poza atraktive
Rita Ora do filloj sërish me një seri koncertesh në Amerikë, ka konfirmuar këngëtarja me anë të disa imazheve atraktive të cilat i publikoi në profilin e saj në Instagram, shkruan . “Kush do të vijë të më shohë vitin e ...
Lajminet | 09-Nov-2019 20:35
Rita Ora do filloj sërish me një seri koncertesh në Amerikë, ka konfirmuar këngëtarja me anë të disa imazheve atraktive të cilat i publikoi në profilin e saj në Instagram, shkruan . “Kush do të vijë të më shohë vitin e ...

Fatlume Popovci tërheq vëmendjen me pozën atraktive
Krahas ndërtimit të karrierës si këngëtare, Fatlume Popovci është aktive edhe në rrjetet sociale, ku shpërndan fotografi nga jeta e saj profesionale, por edhe nga përditshmëria. Këto ditë, ajo ka qëndruar në Zvicër në ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 20:08
Krahas ndërtimit të karrierës si këngëtare, Fatlume Popovci është aktive edhe në rrjetet sociale, ku shpërndan fotografi nga jeta e saj profesionale, por edhe nga përditshmëria. Këto ditë, ajo ka qëndruar në Zvicër në ...

Një qift si Besi dhe Xhensila, të dashuruar kokë e këmbë
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër qiftet më të njohura. Ata janë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka, shkruan Indeksonline. Të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku ndajnë ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 20:34
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër qiftet më të njohura. Ata janë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka, shkruan Indeksonline. Të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku ndajnë ...

Ermal Mamaqi tregon se çfarë kërkon një burrë nga një grua
Ermal Mamaqi së fundi ka treguar së çfarë kërkon një burrë nga një grua. Ermal Mamaqi dhe Ami janë ndër çiftet më të dashura në botën e televizionit, shkruan Indeksonline. Ermali sapo publikoi një foto ku shihen çifti ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 19:57
Ermal Mamaqi së fundi ka treguar së çfarë kërkon një burrë nga një grua. Ermal Mamaqi dhe Ami janë ndër çiftet më të dashura në botën e televizionit, shkruan Indeksonline. Ermali sapo publikoi një foto ku shihen çifti ...

Ermal Mamqi ndan një foto pran bashkëshortes, tregon se çfarë kërkojnë burrat nga gratë
Ermal Mamaqi është mjaft aktiv në rrjete sociale, së fundmi ai ka ndarë një fotografi me bashkëshorten e tij ku shfaqen tejet elegant në veshjen e përzgjedhur, shkruan . Pranë fotos së ndarë ku çifti duken për mrekulli, ...
Lajminet | 09-Nov-2019 19:53
Ermal Mamaqi është mjaft aktiv në rrjete sociale, së fundmi ai ka ndarë një fotografi me bashkëshorten e tij ku shfaqen tejet elegant në veshjen e përzgjedhur, shkruan . Pranë fotos së ndarë ku çifti duken për mrekulli, ...

Gold Ag dhe Fisnikët nesër publikojnë bashkëpunim
Pasi që kishte paralajmëruar një bashkëpunim të tillë edhe më herët, tani Gold Ag njoftoi se nesër do publikohet kënga me Fisnikët, shkruan . Ariani dhe Fisnikët e kanë titulluar këngën ‘Ku je nis’ dhe për të e kanë ...
Lajminet | 09-Nov-2019 19:33
Pasi që kishte paralajmëruar një bashkëpunim të tillë edhe më herët, tani Gold Ag njoftoi se nesër do publikohet kënga me Fisnikët, shkruan . Ariani dhe Fisnikët e kanë titulluar këngën ‘Ku je nis’ dhe për të e kanë ...

Fisnikët dhe Gold AG të dielën publikojnë bashkëpunimin
Gold AG është mjaft i angazhuar në këtë periudhë të vitit në përgatitje të materialeve të reja muzikore. Kohë më parë, ai kishte konfirmuar se është duke sjellë një bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 19:12
Gold AG është mjaft i angazhuar në këtë periudhë të vitit në përgatitje të materialeve të reja muzikore. Kohë më parë, ai kishte konfirmuar se është duke sjellë një bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe ...

Me imazhe joshëse, Rita paralajmëron koncertet në Amerikën Jugore
Rita Ora vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në industrinë e muzikës botërore, ndërkohë që orari i koncerteve të saj është i stërngarkuar. Këngëtarja nga Kosova i ka informuar fansat e saj se do të mbajë ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 18:57
Rita Ora vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në industrinë e muzikës botërore, ndërkohë që orari i koncerteve të saj është i stërngarkuar. Këngëtarja nga Kosova i ka informuar fansat e saj se do të mbajë ...

Gashi ofron biletë falas për t’i ndjekur koncertet e tij, ja cili është kushti
Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, në muajin nëntor do të fillojë turneun e koncerteve ku do performoj gati në gjithë Evropën. Por, ai ka një lajm për fansat e tij, shkruan Indeksonline. Në një postim të bërë ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 19:32
Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, në muajin nëntor do të fillojë turneun e koncerteve ku do performoj gati në gjithë Evropën. Por, ai ka një lajm për fansat e tij, shkruan Indeksonline. Në një postim të bërë ...

Morena Taraku shfaqet joshëse në veturën e re luksoze
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 19:27
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...

Ermal Mamaqi tregon se kush është njeriu që e beson më shumë në ëndrrat e tij
Ermal Mamaqi, i cili këtë sezon televiziv nuk është më në ekran me “Xing me Ermalin”, duket se për të gjitha ëndrrat e tij ka një njëri që e beson që ai mund t`ja dalë. Ajo është Ami, bashkëshortja e Ermalit, me të ...
Politiko | 09-Nov-2019 19:27
Ermal Mamaqi, i cili këtë sezon televiziv nuk është më në ekran me “Xing me Ermalin”, duket se për të gjitha ëndrrat e tij ka një njëri që e beson që ai mund t`ja dalë. Ajo është Ami, bashkëshortja e Ermalit, me të ...

Historia e dhimbshme e Dwight Ritchie: Boksieri që i mbijetoi dy herë kancerit, vdiq tragjikisht në moshën 27 vjeçare
Në një aksident tragjik gjatë stërvitjeve, të shtunën ka ndërruar jetë boksieri Dwight Ritchie. Ai ishte 27 vjeçar. Australiani ishte duke bërë sparing me Michael Zerafa në Melbourne, me ç’rast ka marrë një goditje ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 17:29
Në një aksident tragjik gjatë stërvitjeve, të shtunën ka ndërruar jetë boksieri Dwight Ritchie. Ai ishte 27 vjeçar. Australiani ishte duke bërë sparing me Michael Zerafa në Melbourne, me ç’rast ka marrë një goditje ...

Morena Taraku shfaqet joshëse në veturën e re luksoze
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 19:19
Këngëtarja dhe modelja e famshme shqiptare, Morena Taraku, muajin e kaluar ka qenë një prej emrave më të komentuar në media, në lidhje me një skandal që ka të bëjë me një veturë të tipit “Bentley”, të cilën ajo e solli ...

Boksieri Dwight Ritchie humb jetën gjatë stërvitjeve pas një goditjeje fatale në trup
Boksieri australian, Dwight Ritchie, ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare si pasojë e një aksidenti tragjik gjatë stërvitjeve. Ai ishte duke bërë sparing me Michael Zerefan kur u rrëzua teksa po shkonte drejt këndit të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 16:25
Boksieri australian, Dwight Ritchie, ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare si pasojë e një aksidenti tragjik gjatë stërvitjeve. Ai ishte duke bërë sparing me Michael Zerefan kur u rrëzua teksa po shkonte drejt këndit të ...

Nëse dikush nuk pëlqen diçka në pamjen tuaj, një përgjigje si kjo e Ingrid Gjonit do t’ia mbyllë gojën!
Shpesh njerëzit e njohur vihen në qendër të vëmendjes për temën e operacioneve plastike. Disa prej tyre e kanë mbyllur një herë e mirë këtë, për të mos e diskutuar më. Njëra prej tyre është Lori Hoxha, e cila jo vetëm ...
Dritare | 09-Nov-2019 18:57
Shpesh njerëzit e njohur vihen në qendër të vëmendjes për temën e operacioneve plastike. Disa prej tyre e kanë mbyllur një herë e mirë këtë, për të mos e diskutuar më. Njëra prej tyre është Lori Hoxha, e cila jo vetëm ...

Kida publikon projektin e ri, “Mall”
Afërdita Dreshaj duket më e dashuruar se kurrë në hokeistin çek. Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan lajmi.net. ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 18:50
Afërdita Dreshaj duket më e dashuruar se kurrë në hokeistin çek. Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan lajmi.net. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved