ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:00

Lista Serbe i kundërpërgjigjet Vetëvendosjes, thotë se punon për serbët dhe jo për politikanët shqiptarë

Lista Serbe i kundërpërgjigjet Vetëvendosjes, thotë se punon për serbët dhe jo për politikanët shqiptarë
Lista Serbe i është kundërpërgjigjur deklaratave të nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili tha se kjo parti duhet ta njohë Kosovën dhe Kushtetutën e saj.
Top Channel | 09-Nov-2019 17:44
Lista Serbe i është kundërpërgjigjur deklaratave të nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili tha se kjo parti duhet ta njohë Kosovën dhe Kushtetutën e saj.

Lista Serbe i kundër-përgjigjet Vetëvendosjes, thotë që nuk po e respektojnë kushtetutën e Kosovës
Lista Serbe, i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit. Ky i fundit pati thënë që kjo parti do të pranohet në qeveri, vetëm në një rast, nëse e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si ...
InFokusi | 09-Nov-2019 17:36
Lista Serbe, i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit. Ky i fundit pati thënë që kjo parti do të pranohet në qeveri, vetëm në një rast, nëse e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si ...

Lista Serbe i kundërpërgjigjet Vetëvendosjes, thotë se punon për serbët dhe jo për politikanët shqiptarë
Lista Serbe i është kundërpërgjigjur deklaratave të nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili tha se kjo parti duhet ta njohë Kosovën dhe Kushtetutën e saj. Partia tha se punon për interesat e serbëve dhe jo ...
TetovaSot | 09-Nov-2019 16:53
Lista Serbe i është kundërpërgjigjur deklaratave të nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili tha se kjo parti duhet ta njohë Kosovën dhe Kushtetutën e saj. Partia tha se punon për interesat e serbëve dhe jo ...

Lista Serbe i kundërpërgjigjet Vetëvendosjes, thotë se punon për serbët dhe jo për politikanët shqiptarë
Lista Serbe i është kundërpërgjigjur deklaratave të nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili tha se kjo parti duhet ta njohë Kosovën dhe Kushtetutën e saj. Partia tha se punon për interesat e serbëve dhe jo ...
Medial | 09-Nov-2019 16:45
Lista Serbe i është kundërpërgjigjur deklaratave të nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili tha se kjo parti duhet ta njohë Kosovën dhe Kushtetutën e saj. Partia tha se punon për interesat e serbëve dhe jo ...

Lista Serbe i kundërpërgjigjet Vetëvendosjes, thotë se punon për serbët dhe jo për politikanët shqiptarë
Lista Serbe i është kundërpërgjigjur deklaratave të nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili tha se kjo parti duhet ta njohë Kosovën dhe Kushtetutën e saj. Partia tha se punon për interesat e serbëve dhe jo ...
Klan Kosova | 09-Nov-2019 16:39
Lista Serbe i është kundërpërgjigjur deklaratave të nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili tha se kjo parti duhet ta njohë Kosovën dhe Kushtetutën e saj. Partia tha se punon për interesat e serbëve dhe jo ...

“Srpska” i përgjigjet Vetëvendosjes për kërkesën e njohjes së shtetit të Kosovës
“Srpska” e Goran Rakiqit i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, rreth asaj se do të pranohet kjo parti në qeveri vetëm në rast se e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si shtet, ...
Medial | 09-Nov-2019 16:25
“Srpska” e Goran Rakiqit i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, rreth asaj se do të pranohet kjo parti në qeveri vetëm në rast se e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si shtet, ...

“Srpska” i përgjigjet Vetëvendosjes për kërkesën e njohjes së shtetit të Kosovës
“Srpska” e Goran Rakiqit i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, rreth asaj se do të pranohet kjo parti në qeveri vetëm në rast se e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si shtet. Në ...
Arbresh | 09-Nov-2019 16:23
“Srpska” e Goran Rakiqit i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, rreth asaj se do të pranohet kjo parti në qeveri vetëm në rast se e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si shtet. Në ...

“Srpska” i përgjigjet Vetëvendosjes për kërkesën e njohjes së shtetit të Kosovës
“Srpska” e Goran Rakiqit i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, rreth asaj se do të pranohet kjo parti në qeveri vetëm në rast se e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si shtet, ...
Albportali | 09-Nov-2019 16:15
“Srpska” e Goran Rakiqit i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, rreth asaj se do të pranohet kjo parti në qeveri vetëm në rast se e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si shtet, ...

“Srpska” i përgjigjet Vetëvendosjes për kërkesën e njohjes së shtetit të Kosovës
“Srpska” e Goran Rakiqit i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, rreth asaj se do të pranohet kjo parti në qeveri vetëm në rast se e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si shtet. Në ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 16:08
“Srpska” e Goran Rakiqit i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, rreth asaj se do të pranohet kjo parti në qeveri vetëm në rast se e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si shtet. Në ...

“Srpska” i përgjigjet Vetëvendosjes për kërkesën e njohjes së shtetit të Kosovës
“Srpska” e Goran Rakiqit i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, rreth asaj se do të pranohet kjo parti në qeveri vetëm në rast se e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si shtet, ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 16:03
“Srpska” e Goran Rakiqit i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, rreth asaj se do të pranohet kjo parti në qeveri vetëm në rast se e dëshmon që e pranon Republikën e Kosovës si shtet, ...

Gjuriç: Mitrovica, themel i mbrojtjes së identitetit të popullit serb
Drejtori i të ashtuquajturës Zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriç deklaroi se Mitrovica është një nga themelet e mbrojtjes së identitetit të popullit serb. Deklarata në fjalë u bë sot në lutjen që është zhvilluar nëpër ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 14:54
Drejtori i të ashtuquajturës Zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriç deklaroi se Mitrovica është një nga themelet e mbrojtjes së identitetit të popullit serb. Deklarata në fjalë u bë sot në lutjen që është zhvilluar nëpër ...

?Gjuriç në Kosovë: Mitrovica një nga themelet e mbrojtjes së identitetit të popullit serb
Drejtori i të ashtuquajturës Zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriç, ka marrë pjesë sot në lutjen që është zhvilluar nëpër rrugët e veriut të Mitrovicës për festën e Shën Mitri (Mitrovdan) ndërsa ka përçuar mesazhe ...
Top Channel | 08-Nov-2019 14:15
Drejtori i të ashtuquajturës Zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriç, ka marrë pjesë sot në lutjen që është zhvilluar nëpër rrugët e veriut të Mitrovicës për festën e Shën Mitri (Mitrovdan) ndërsa ka përçuar mesazhe ...

Lista Serbe i kundërpërgjigjet Vetëvendosjes: Ju nuk e njihni Kosovën, mos e kërkoni as nga ne
Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi në një intervistë për Ekonomia Online ka thënë se qeveria e ardhshme mund të formohet edhe pa Listën Serbe. Por sipas tij, kjo parti para se të mendojë të bëhet pjesë ...
EkonomiaOnline | 09-Nov-2019 15:45
Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi në një intervistë për Ekonomia Online ka thënë se qeveria e ardhshme mund të formohet edhe pa Listën Serbe. Por sipas tij, kjo parti para se të mendojë të bëhet pjesë ...

Lista Serbe, pse ta njohim ne Kosovën kur ju s’i respektoni simbolet shtetërore
Partia e Albin Kurtit që pritet të jetë kryeministri i ardhshëm i Kosovës ka thënë se Lista Serbe duhet të njohë institucionet e Kosovës për të qenë pjesë e tyre. E nga Lista Serbe i janë përgjigjur Lëvizjes ...
Arbresh | 09-Nov-2019 15:18
Partia e Albin Kurtit që pritet të jetë kryeministri i ardhshëm i Kosovës ka thënë se Lista Serbe duhet të njohë institucionet e Kosovës për të qenë pjesë e tyre. E nga Lista Serbe i janë përgjigjur Lëvizjes ...

Bislimi: Para se të jetë pjesë e Qeverisë, Lista Serbe të dëshmojë se e njeh Kosovën shtet
Lista Serbe ende pa u certifikuar zgjedhjet ka bërë të ditur se për të qenë pjesë e qeverisë së ardhshme fillimisht do të konsultohen me Beogradin. Por nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi thotë se ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 11:12
Lista Serbe ende pa u certifikuar zgjedhjet ka bërë të ditur se për të qenë pjesë e qeverisë së ardhshme fillimisht do të konsultohen me Beogradin. Por nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi thotë se ...

Lista Serbe – Vetëvendosjes: Ju nuk e njihni Kosovën, mos e kërkoni as nga ne
Partia e Albin Kurtit që pritet të jetë kryeministri i ardhshëm i Kosovës ka thënë se Lista Serbe duhet të njohë institucionet e Kosovës për të qenë pjesë e tyre. E nga Lista Serbe i janë përgjigjur Lëvizjes ...
Medial | 09-Nov-2019 15:11
Partia e Albin Kurtit që pritet të jetë kryeministri i ardhshëm i Kosovës ka thënë se Lista Serbe duhet të njohë institucionet e Kosovës për të qenë pjesë e tyre. E nga Lista Serbe i janë përgjigjur Lëvizjes ...

Lista Serbe – Vetëvendosjes: Ju nuk e njihni Kosovën, mos e kërkoni as nga ne
Partia e Albin Kurtit që pritet të jetë kryeministri i ardhshëm i Kosovës ka thënë se Lista Serbe duhet të njohë institucionet e Kosovës për të qenë pjesë e tyre. E nga Lista Serbe i janë përgjigjur Lëvizjes......
Zeri | 09-Nov-2019 15:06
Partia e Albin Kurtit që pritet të jetë kryeministri i ardhshëm i Kosovës ka thënë se Lista Serbe duhet të njohë institucionet e Kosovës për të qenë pjesë e tyre. E nga Lista Serbe i janë përgjigjur Lëvizjes......

Lista Serbe – Vetëvendosjes: Ju nuk e njihni Kosovën, mos e kërkoni as nga ne
E nga Lista Serbe i janë përgjigjur Lëvizjes Vetëvendosje duke thënë se kjo është kërkesë paradoksale pasi anëtarët e kësaj partie nuk e njohin vet Kosovën, shkruan . “…ata e mohojnë Kushtetutën e të njëjtës Kosovë të ...
Lajminet | 09-Nov-2019 14:55
E nga Lista Serbe i janë përgjigjur Lëvizjes Vetëvendosje duke thënë se kjo është kërkesë paradoksale pasi anëtarët e kësaj partie nuk e njohin vet Kosovën, shkruan . “…ata e mohojnë Kushtetutën e të njëjtës Kosovë të ...

Lista Serbe i kundërpërgjigjet Vetëvendosjes: Kërkesë paradoksale, ju vet e mohoni Kushtetutën e Kosovës
Ata thonë se është paradoksale që anëtarët e LVV-së të kërkojnë nga Srpska njohjen e Kosovës kur vet ata se kanë bërë një gjë të tillë. “…ata e mohojnë Kushtetutën e të njëjtës Kosovë të vetëshpallur, të ashtuquajturat ...
Lajminet | 09-Nov-2019 14:50
Ata thonë se është paradoksale që anëtarët e LVV-së të kërkojnë nga Srpska njohjen e Kosovës kur vet ata se kanë bërë një gjë të tillë. “…ata e mohojnë Kushtetutën e të njëjtës Kosovë të vetëshpallur, të ashtuquajturat ...

Vazhdon “lufta” e Srpska-s me VV-në: Pse ta njohim ne Kosovën kur ju s’i respektoni simbolet shtetërore
Zyrtarë të Lëvizjes “Vetëvendosje” kanë rekomanduar Listën Srpska që së pari ta njoh shtetin e Kosovës e pastaj të mendojë për futjen e saj në qeveri. Rreth këtyre deklaratave ka reaguar partia e Goran Rakiqit. Sipas ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 14:49
Zyrtarë të Lëvizjes “Vetëvendosje” kanë rekomanduar Listën Srpska që së pari ta njoh shtetin e Kosovës e pastaj të mendojë për futjen e saj në qeveri. Rreth këtyre deklaratave ka reaguar partia e Goran Rakiqit. Sipas ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved