ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 18:22

Granit Xhaka si Mauro Ikardi! Arsenali nuk e do më, shqiptari hedh sytë nga Milani

Granit Xhaka si Mauro Ikardi! Arsenali nuk e do më, shqiptari hedh sytë nga Milani
Tek Arsenali çështja “Xhaka” duket se do shndërrohet në ato kafshatat e vështira për t’u kapërdirë, të cilat i ke më të lehta ti hedh sesa t’i kapërdish. Tashmë në Londër situata e ish-kapitenit është një “patate e ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 14:59
Tek Arsenali çështja “Xhaka” duket se do shndërrohet në ato kafshatat e vështira për t’u kapërdirë, të cilat i ke më të lehta ti hedh sesa t’i kapërdish. Tashmë në Londër situata e ish-kapitenit është një “patate e ...

FOTO: Urrejtja serbe nuk ndalet, ja çfarë shkruajnë për Granit Xhakën
Urrejtja e serbëve për futbollistin me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, nuk ka të ndalur. Në një artikull të publikuar së fundmi, në lidhje me krisjen që ka ndodhur së fundmi mes Arsenalit dhe Xhakës, gazeta serbe ...
GazetaTema | 09-Nov-2019 16:56
Urrejtja e serbëve për futbollistin me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, nuk ka të ndalur. Në një artikull të publikuar së fundmi, në lidhje me krisjen që ka ndodhur së fundmi mes Arsenalit dhe Xhakës, gazeta serbe ...

Leicester City – Arsenal, formacionet zyrtare
Leicester City dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Dhelprat janë nikoqir të Topçinjve në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Ligën Premier, i cili ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 17:36
Leicester City dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Dhelprat janë nikoqir të Topçinjve në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Ligën Premier, i cili ...

Leicester City – Arsenal, formacionet zyrtare
Leicester City dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Dhelprat janë nikoqir të Topçinjve në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Ligën Premier, i cili ...
E Dua Sportin | 09-Nov-2019 19:04
Leicester City dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Dhelprat janë nikoqir të Topçinjve në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Ligën Premier, i cili ...

Vazhdon të mungojë Xhaka, s’ka vend as për Mustafin
Janë publikaur formacionet zyrtare për sfidën mes Leicester City dhe Arsenal Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë . Unai Emery nuk i beson as Shkodran Mustafit, që e ka ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 18:21
Janë publikaur formacionet zyrtare për sfidën mes Leicester City dhe Arsenal Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë . Unai Emery nuk i beson as Shkodran Mustafit, që e ka ...

17:56 Vazhdon të mungojë Xhaka, s’ka vend as për Mustafin Granit Xhaka vazhdon të mungojë...
Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë. Unai Emery nuk i beson as Shkodran Mustafit, që e ka lënë sërish në shtëpi. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 18:03
Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë. Unai Emery nuk i beson as Shkodran Mustafit, që e ka lënë sërish në shtëpi. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet ...

S’ka vend as për Mustafin në Arsenal, formacionet zyrtare
Arsenali do të përballet me Leicester Cityn në kuadër të javës së 12-të të Premierligës angleze. Klubet kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare. Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 18:03
Arsenali do të përballet me Leicester Cityn në kuadër të javës së 12-të të Premierligës angleze. Klubet kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare. Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë ...

Vazhdon të mungojë Xhaka, s’ka vend as për Mustafin
Janë pu8blikaur formacionet zyrtare për sfidën mes Leicester City dhe Arsenal Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë, raporton Gazeta Express. Unai Emery nuk i beson as ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 17:56
Janë pu8blikaur formacionet zyrtare për sfidën mes Leicester City dhe Arsenal Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë, raporton Gazeta Express. Unai Emery nuk i beson as ...

Dy gola për shqiptarin, tek të rinjtë e Chelsea’s
Leicesteri në super-formë e pret Arsenalin me fillim nga ora 18:30, në njërën nga ndeshjet kryesore të xhiros në Premier Ligë. Djelmoshat e Unay Emeryt u përballën me probleme të shumta javëve të fundit, pas ngjarjeve ...
GazetaBlic | 09-Nov-2019 17:49
Leicesteri në super-formë e pret Arsenalin me fillim nga ora 18:30, në njërën nga ndeshjet kryesore të xhiros në Premier Ligë. Djelmoshat e Unay Emeryt u përballën me probleme të shumta javëve të fundit, pas ngjarjeve ...

Formacionet zyrtare: Leicester - Arsenal, Emery e lë jashtë edhe sot Xhakën
Leicester City është nikoqir i Arsenalit sonte në kuadër të javës së 12-të në Premierligën angleze. Pas rezultateve zhgënjyese në javët e fundit, Arsenali i Unai Emeryt synon rezultat pozitiv sonte, shkruan Zëri.info. ...
Zeri | 09-Nov-2019 17:45
Leicester City është nikoqir i Arsenalit sonte në kuadër të javës së 12-të në Premierligën angleze. Pas rezultateve zhgënjyese në javët e fundit, Arsenali i Unai Emeryt synon rezultat pozitiv sonte, shkruan Zëri.info. ...

Formacionet zyrtare Leicester City – Arsenal
Kampioni në fuqi i Premier League do të përballet me londinezët e Arsenalit, që kanë vite të tëra pa marrë një titull në Premier League. Arsenal sot në përbërje do të ketë edhe Granit Xhakën, të mbështetur nga Cech, ...
Koha.net | 20-Aug-2016 18:04
Kampioni në fuqi i Premier League do të përballet me londinezët e Arsenalit, që kanë vite të tëra pa marrë një titull në Premier League. Arsenal sot në përbërje do të ketë edhe Granit Xhakën, të mbështetur nga Cech, ...

Media serbe nuk i ndahet Xhakës, ja çfarë shkruan për kosovarin
Urrejtja e serbëve për futbollistin me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, nuk ka të ndalur. Në një artikull të publikuar së fundmi, në lidhje me krisjen që ka ndodhur së fundmi mes Arsenalit dhe Xhakës, gazeta serbe ...
Lexo | 09-Nov-2019 17:03
Urrejtja e serbëve për futbollistin me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, nuk ka të ndalur. Në një artikull të publikuar së fundmi, në lidhje me krisjen që ka ndodhur së fundmi mes Arsenalit dhe Xhakës, gazeta serbe ...

Urrejtja e serbëve nuk ka fund, Granit Xhaka sulmohet keq!
Nacionalizmi është i shtrirë në çdo hallkë të shoqërisë serbe. Nuk bën përjashtim as media, që shpesh e tepron me shkrimet pa kripë që ushqejnë mendjet e sëmura të ekstremistëve serbë. Shënjestra këtë herë është Granit ...
ABCNews | 09-Nov-2019 10:08
Nacionalizmi është i shtrirë në çdo hallkë të shoqërisë serbe. Nuk bën përjashtim as media, që shpesh e tepron me shkrimet pa kripë që ushqejnë mendjet e sëmura të ekstremistëve serbë. Shënjestra këtë herë është Granit ...

Trajneri i Newcastle lavdëron Xhakën: Ai është lojtar shumë i mirë
Trajneri i Newcastle Unitedit, Steve Bruce, e ka lavdëruar Granit Xhakën, mirëpo nuk e konfirmoi nëse klubi i tij është i interesuar ta transferojë mesfushorin e Arsenalit. Mesfushori zviceran me origjinë shqiptare, të ...
Lexo | 09-Nov-2019 14:45
Trajneri i Newcastle Unitedit, Steve Bruce, e ka lavdëruar Granit Xhakën, mirëpo nuk e konfirmoi nëse klubi i tij është i interesuar ta transferojë mesfushorin e Arsenalit. Mesfushori zviceran me origjinë shqiptare, të ...

Granit Xhaka drejt Newcastle, edhe Gjermania opsion
Krisja mes Granit Xhakës dhe Arsenalit duket se po shkon drejt një pike pa kthesë. Pas reagimit të 27-vjeçarit nga Kosova ndaj një grupi tifozësh në çastin kur u zëvendësua gjatë takimit ndaj Crystal Palace, trajneri ...
Shenja | 09-Nov-2019 14:35
Krisja mes Granit Xhakës dhe Arsenalit duket se po shkon drejt një pike pa kthesë. Pas reagimit të 27-vjeçarit nga Kosova ndaj një grupi tifozësh në çastin kur u zëvendësua gjatë takimit ndaj Crystal Palace, trajneri ...

Legjenda e Arsenalit i tregon Xhakës çfarë duhet të bëjë për t’u pëlqyer nga tifozët Ish-sulmuesi i Arsenalit, John Hartson, ka thënë se Granit Xhaka ende ka të ardhme në klubin londinez, mirëpo duhet të jetë i përulur, profesional dhe të luaj mirë
Ish-sulmuesi i Arsenalit, John Hartson, ka thënë se Granit Xhaka ende ka të ardhme në klubin londinez, mirëpo duhet të jetë i përulur, profesional dhe të luaj mirë për ta fituar dashurinë e tifozëve. Mesfushori zviceran ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 14:23
Ish-sulmuesi i Arsenalit, John Hartson, ka thënë se Granit Xhaka ende ka të ardhme në klubin londinez, mirëpo duhet të jetë i përulur, profesional dhe të luaj mirë për ta fituar dashurinë e tifozëve. Mesfushori zviceran ...

Legjenda e Arsenalit i tregon Xhakës çfarë duhet të bëjë për t’u pëlqyer nga tifozët
Ish-sulmuesi i Arsenalit, John Hartson, ka thënë se Granit Xhaka ende ka të ardhme në klubin londinez, mirëpo duhet të jetë i përulur, profesional dhe të luaj mirë për ta fituar dashurinë e tifozëve. Mesfushori zviceran ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 14:16
Ish-sulmuesi i Arsenalit, John Hartson, ka thënë se Granit Xhaka ende ka të ardhme në klubin londinez, mirëpo duhet të jetë i përulur, profesional dhe të luaj mirë për ta fituar dashurinë e tifozëve. Mesfushori zviceran ...

Trajneri i Newcastle lavdëron Xhakën: Ai është lojtar shumë i mirë
Trajneri i Newcastle Unitedit, Steve Bruce, e ka lavdëruar Granit Xhakën, mirëpo nuk e konfirmoi nëse klubi i tij është i interesuar ta transferojë mesfushorin e Arsenalit. Mesfushori zviceran me origjinë shqiptare, të ...
Kosova Sot | 09-Nov-2019 14:14
Trajneri i Newcastle Unitedit, Steve Bruce, e ka lavdëruar Granit Xhakën, mirëpo nuk e konfirmoi nëse klubi i tij është i interesuar ta transferojë mesfushorin e Arsenalit. Mesfushori zviceran me origjinë shqiptare, të ...

Trajneri i Newcastle lavdëron Xhakën: Ai është lojtar shumë i mirë
Trajneri i Newcastle Unitedit, Steve Bruce, e ka lavdëruar Granit Xhakën, mirëpo nuk e konfirmoi nëse klubi i tij është i interesuar ta transferojë mesfushorin e Arsenalit. Mesfushori zviceran me origjinë shqiptare, të ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 13:46
Trajneri i Newcastle Unitedit, Steve Bruce, e ka lavdëruar Granit Xhakën, mirëpo nuk e konfirmoi nëse klubi i tij është i interesuar ta transferojë mesfushorin e Arsenalit. Mesfushori zviceran me origjinë shqiptare, të ...

Xhaka vendos të mos luaj ndaj Leicesterit
Granit Xhaka i ka thënë Unai Emery se nuk e ndjen veten se mund të luajë kundër Leicester City në fundjavë. Ndeshja në Premier League është e fundit e Arsenalit përpara ndeshjeve të kombëtareve dhe Xhaka pritej të ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 12:02
Granit Xhaka i ka thënë Unai Emery se nuk e ndjen veten se mund të luajë kundër Leicester City në fundjavë. Ndeshja në Premier League është e fundit e Arsenalit përpara ndeshjeve të kombëtareve dhe Xhaka pritej të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved