ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:29

Kurti në Francë, flet për zhvillimet politike në Kosovë

Kurti në Francë, flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, po qëndron në Francë, ku dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës. Në këto takime, sipas Kurtit, ...
Shenja | 09-Nov-2019 10:09
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, po qëndron në Francë, ku dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës. Në këto takime, sipas Kurtit, ...

Kuri në Francë flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...
Alsat-M | 09-Nov-2019 10:08
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...

Kurti në Francë, flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 09:35
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...

?Kurti në Francë flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...
Top Channel | 09-Nov-2019 09:07
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...

Kurti takohet me diplomatë francez, ja çfarë diskutuan
Zhvillimet politike në Kosovë, marrëdhëniet bilaterale midis Kosovës e Frances dhe situata rajonale në Ballkan ishin temat të cilat kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka diskutuar të premten me Ministrinë e ...
InFokusi | 09-Nov-2019 09:30
Zhvillimet politike në Kosovë, marrëdhëniet bilaterale midis Kosovës e Frances dhe situata rajonale në Ballkan ishin temat të cilat kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka diskutuar të premten me Ministrinë e ...

Kurti viziton ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, flet për zhvillimet politike
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në kuadër të vizitës dy ditore në Paris, ka vizituar ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës në Quai D’Orsay. Aty është takuar me drejtorin për Evropën Kontinentale, ...
EkonomiaOnline | 09-Nov-2019 08:59
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në kuadër të vizitës dy ditore në Paris, ka vizituar ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës në Quai D’Orsay. Aty është takuar me drejtorin për Evropën Kontinentale, ...

Kurti në Francë flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, po qëndron në Francë, ku dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës. Në këto takime, sipas Kurtit, ...
Zeri | 09-Nov-2019 08:54
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, po qëndron në Francë, ku dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës. Në këto takime, sipas Kurtit, ...

Kurti në Francë flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, po qëndron në Francë, ku dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës. Në këto takime, sipas Kurtit, ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 08:47
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, po qëndron në Francë, ku dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës. Në këto takime, sipas Kurtit, ...

Kurti në Francë, flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...
Arbresh | 09-Nov-2019 08:47
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...

Kurti në Francë flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kurti ka shkruar në Facebook se në kuadër të vizitës dyditore në Paris, dje në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës në Quai D’Orsay, ka takuar drejtorin për Evropën Kontinentale, Frederic Mondoloni, shefin e ...
Lajminet | 09-Nov-2019 08:41
Kurti ka shkruar në Facebook se në kuadër të vizitës dyditore në Paris, dje në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës në Quai D’Orsay, ka takuar drejtorin për Evropën Kontinentale, Frederic Mondoloni, shefin e ...

Kurti në Francë, flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka njoftuar se ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 08:40
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka njoftuar se ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet ...

Kurti takon tre këshilltarë të Presidentit Macron në Paris
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kandidati për kryeministër nga kjo parti, mbrëmë në Paris ka takuar tre këshilltarët e Presidentit Francez, Emmanuel Macron. Kurti në një postim në llogarinë e tij në Facebook ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 13:25
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kandidati për kryeministër nga kjo parti, mbrëmë në Paris ka takuar tre këshilltarët e Presidentit Francez, Emmanuel Macron. Kurti në një postim në llogarinë e tij në Facebook ...

Kurti në Francë, flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 08:40
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...

Kuri në Francë flet për zhvillimet politike në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...
Kosova Press | 09-Nov-2019 08:29
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dje ka zhvilluar disa takime në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, ku është diskutuar për marrëdhëniet bilaterale midis dy shteteve tona, zhvillimet politike në ...

Kurti viziton ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, në kuadër të vizitës dy ditore në Paris, ka vizituar ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës në Quai D’Orsay. Aty është takuar me drejtorin për Evropën ...
Medial | 09-Nov-2019 08:29
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, në kuadër të vizitës dy ditore në Paris, ka vizituar ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës në Quai D’Orsay. Aty është takuar me drejtorin për Evropën ...

Kurti viziton ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, në kuadër të vizitës dy ditore në Paris, ka vizituar Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës në Quai D’Orsay. Aty është takuar me drejtorin për Evropën ...
InFokusi | 09-Nov-2019 08:29
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, në kuadër të vizitës dy ditore në Paris, ka vizituar Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës në Quai D’Orsay. Aty është takuar me drejtorin për Evropën ...

Kurti takon Sarnez në Francë – Kosova e gatshme për zhvillimin e një partneriteti të ngushtë e strategjik me Francën
Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti ka takuar në Paris, kryetaren e Komisionit për Punë të Jashtme në Asamblenë Nacionale të Francës, Marielle de Sarnez. Kurti përmes një shkrimi të bërë në ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 20:55
Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti ka takuar në Paris, kryetaren e Komisionit për Punë të Jashtme në Asamblenë Nacionale të Francës, Marielle de Sarnez. Kurti përmes një shkrimi të bërë në ...

Kurti viziton ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, në kuadër të vizitës dy ditore në Paris, ka vizituar ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës në Quai D’Orsay. Aty është takuar me drejtorin për Evropën ...
Klan Kosova | 09-Nov-2019 08:15
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, në kuadër të vizitës dy ditore në Paris, ka vizituar ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës në Quai D’Orsay. Aty është takuar me drejtorin për Evropën ...

Presidenti nuk ndan asgjë me publikun nga vizita “private” në Amerikë
Vizitat e liderëve të Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjithmonë përbëjnë lajm, marrë parasysh raportet e mira ndërmjet Prishtinës dhe Washingtonit, dhe sidomos situatën aktuale politike pas përfshirjes së ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 16:40
Vizitat e liderëve të Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjithmonë përbëjnë lajm, marrë parasysh raportet e mira ndërmjet Prishtinës dhe Washingtonit, dhe sidomos situatën aktuale politike pas përfshirjes së ...

Kurti takon këshilltarët e Macronit, iu flet për zhvillimin e raporteve fqinjësore me Serbinë
Përmes një postimi në Facebook, Kurti ka thënë se ka pasur takim me Këshilltarin për Evropë dhe G20, Clément Beaune, Këshiltarin zëvendës përgjegjës për Evropë, Alexandre Adam, si dhe Këshilltarin për Çështje ...
Lajminet | 08-Nov-2019 12:31
Përmes një postimi në Facebook, Kurti ka thënë se ka pasur takim me Këshilltarin për Evropë dhe G20, Clément Beaune, Këshiltarin zëvendës përgjegjës për Evropë, Alexandre Adam, si dhe Këshilltarin për Çështje ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved