ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:21

Bashkëshortja e David de Gea, këngëtarja Edurne shfaqet me kreacion të dizajneres kosovare Lia Stublla

Bashkëshortja e David de Gea, këngëtarja Edurne shfaqet me kreacion të dizajneres kosovare Lia Stublla
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 15:10
Nuk janë të pakta tashmë rastet kur stilistët e njohur vendorë arrijnë që me punën e tyre, të dalin jashtë kufijve. Njëra ndër to është dizajnerja e njohur kosovare, Lia Stublla, e cila tashmë ka veshur disa emra të ...

Morena Taraku nuk i ndal pozat pranë veturave luksoze, kësaj here sjell imazhe atraktive me “Rolls Royce”
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 14:21
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar disa herë se është shumë e dhënë pas veturave luksoze. Teksa ka muaj që po përflitet për një veturë të tipit “Bentley”, që ajo e solli në Kosovë dhe u ...

Gjërat sa vijnë e bëhen më serioze: Nurmagomedov dhe Mayweather mund të përballen në vitin 2020
Khabib Nurmagomedov mund t’i ndjekë hapat e Conor McGregorit për t’u përballur me Floyd Mayweather në boks. Kampioni i UFC-së mund të bëjë ndryshim në karrierën e tij me debutimin e tij në boks ndaj amerikanit të ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 14:03
Khabib Nurmagomedov mund t’i ndjekë hapat e Conor McGregorit për t’u përballur me Floyd Mayweather në boks. Kampioni i UFC-së mund të bëjë ndryshim në karrierën e tij me debutimin e tij në boks ndaj amerikanit të ...

Sukseset e artisteve shqiptare nuk kanë të ndalur, Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në LOS40 Music Awards
Është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019, në Madrid të Spanjës. Evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ndërsa ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 13:31
Është mbajtur mbrëmja e madhe vjetore e ndarjes së çmimeve, LOS40 Music Awards 2019, në Madrid të Spanjës. Evenimenti i cili mirëpriti yje nga e gjitha bota, solli performanca spektakolare për teleshikuesit, e ndërsa ...

Big Mama njofton se ka humbur babanë e saj
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën. Këngëtarja, emri i ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 11:58
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën. Këngëtarja, emri i ...

Kurti flet me zyrtarin francez që ka nënshtetësi kosovare, diskuton format e bashkëpunimit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje gjatë qëndrimit në kryeqytetin e Francës është takuar me nënkryetarin e bashkisë së Parisit Christophe Girard,raporton Gazeta Express. Kurti përmes një postimi në rrjetin social ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 16:31
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje gjatë qëndrimit në kryeqytetin e Francës është takuar me nënkryetarin e bashkisë së Parisit Christophe Girard,raporton Gazeta Express. Kurti përmes një postimi në rrjetin social ...

VIP-at shqiptar në të njëjtin avion, shikoni çfarë bën Olsi Bylyku
Eni Koçi me Genc Prelvulajn, Olsi Bylyku me partneren e tij, Eglin dhe Gold AG janë bërë sot bashkë për një udhëtim. VIP-at do të performojnë në mbrëmje në një klub në Rimini në Itali dhe gjatë udhëtimit me avion ka ...
Lexo | 09-Nov-2019 16:26
Eni Koçi me Genc Prelvulajn, Olsi Bylyku me partneren e tij, Eglin dhe Gold AG janë bërë sot bashkë për një udhëtim. VIP-at do të performojnë në mbrëmje në një klub në Rimini në Itali dhe gjatë udhëtimit me avion ka ...

Kurti takohet me nënkryetarin e bashkisë së Parisit – flasin për Prizrenin
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë qëndrimit në Paris ka vizituar edhe bashkinë e kryeqytetit francez, me ç’rast ka takuar Christophe Girard, nënkryetarin e bashkisë, përgjegjës për ...
Medial | 09-Nov-2019 16:15
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë qëndrimit në Paris ka vizituar edhe bashkinë e kryeqytetit francez, me ç’rast ka takuar Christophe Girard, nënkryetarin e bashkisë, përgjegjës për ...

Befasi romantike për Fifin në mes të rrugës në Milano
Këngëtarja Fifi është e pëlqyer nga një numër i madh njerëzish për krijimet e saj muzikore. Ajo është vazhdimisht aktive në treg me projekte të reja muzikore, që gjithnjë priten mirë nga publiku. Së fundmi, këngëtarja ...
Telegrafi | 09-Nov-2019 09:30
Këngëtarja Fifi është e pëlqyer nga një numër i madh njerëzish për krijimet e saj muzikore. Ajo është vazhdimisht aktive në treg me projekte të reja muzikore, që gjithnjë priten mirë nga publiku. Së fundmi, këngëtarja ...

Kurti takohet me nënkryetarin e bashkisë së Parisit – flasin për Prizrenin
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë qëndrimit në Paris ka vizituar edhe bashkinë e kryeqytetit francez, me ç’rast ka takuar Christophe Girard, nënkryetarin e bashkisë, përgjegjës për ...
Klan Kosova | 09-Nov-2019 16:08
Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë qëndrimit në Paris ka vizituar edhe bashkinë e kryeqytetit francez, me ç’rast ka takuar Christophe Girard, nënkryetarin e bashkisë, përgjegjës për ...

Maluma i bën befasinë më të bukur vogëlushes në spitalin e Puerto Ricos
Maluma është emër shumë i suksesshëm në Industrinë e muzikës, këngët e të cilit kapin shifra të larta klikimesh, shkruan . Së fundi, këngëtari ka udhëtuar për në Puerto Rico, meqë rast bëri një vizitë të veçantë në një ...
Lajminet | 09-Nov-2019 15:46
Maluma është emër shumë i suksesshëm në Industrinë e muzikës, këngët e të cilit kapin shifra të larta klikimesh, shkruan . Së fundi, këngëtari ka udhëtuar për në Puerto Rico, meqë rast bëri një vizitë të veçantë në një ...

Kënga e re e Florit e bën Klajdin të mendojë martesën
Dje Flori Mumajesi ka publikuar këngën “Thjesht të du” e cila është pritur shumë mirë nga publiku. Pas këngës, Klajdi ka nxituar të shprehë dëshirën për t`u martuar pasi krahas postimit të këngës së re të Florit, ai ...
Politiko | 09-Nov-2019 15:38
Dje Flori Mumajesi ka publikuar këngën “Thjesht të du” e cila është pritur shumë mirë nga publiku. Pas këngës, Klajdi ka nxituar të shprehë dëshirën për t`u martuar pasi krahas postimit të këngës së re të Florit, ai ...

Loredana shfaqet më ndryshe, ja si e quan vetën
Ka hyr suksesshme në botën e rep-it dhe nuk e ka ndërmend të ndalet. Rep-artistja Loredana Zefi tashmë është një emër i njohur jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Evropë, shkruan Indeksonline. Teksa po përgatit ...
Indeks Online | 09-Nov-2019 15:26
Ka hyr suksesshme në botën e rep-it dhe nuk e ka ndërmend të ndalet. Rep-artistja Loredana Zefi tashmë është një emër i njohur jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Evropë, shkruan Indeksonline. Teksa po përgatit ...

Big Mama në zi, i vdes babai
Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ...
Aktuale.MK | 09-Nov-2019 14:54
Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ...

Demi Rose në tanga, ekspozon të pasmet gjigante
Demi Rose vazhdimisht merr vëmendjen e fansave të saj përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale. Së fundi ajo ka publikuar në Instagram një foto tejet seksi, ku numëron mbi 10.5 milionë ndjekës, shkruan ...
Arbresh | 09-Nov-2019 14:39
Demi Rose vazhdimisht merr vëmendjen e fansave të saj përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale. Së fundi ajo ka publikuar në Instagram një foto tejet seksi, ku numëron mbi 10.5 milionë ndjekës, shkruan ...

Dedikimi i veçantë i Blendi Fevziu për dy vajzat e tij
Blendi Fevziu ka treguar se botimi i tij i fundit, libri “Tirana e Nonës”, është dedikim për dy vajzat e tij. Moderatori i “Opinion” ka treguar se ky libër do të shërbejë për të mbajtur gjallë historinë e familjes. I ...
Politiko | 09-Nov-2019 14:26
Blendi Fevziu ka treguar se botimi i tij i fundit, libri “Tirana e Nonës”, është dedikim për dy vajzat e tij. Moderatori i “Opinion” ka treguar se ky libër do të shërbejë për të mbajtur gjallë historinë e familjes. I ...

Ava Max dhe Rita Ora fitojnë çmime të rëndësishme në “LOS40 Music Awards”
Së fundi, janë Rita Ora dhe Ava Max, të cilat u shpërblyen me çmime në një event të rëndësishëm, shkruan . Bëhet fjalë për “LOS40 Music Awards 2019”, që u mbajt në Madrid të Spanjës, evnent ky që shpërblen yjet më të ...
Lajminet | 09-Nov-2019 14:22
Së fundi, janë Rita Ora dhe Ava Max, të cilat u shpërblyen me çmime në një event të rëndësishëm, shkruan . Bëhet fjalë për “LOS40 Music Awards 2019”, që u mbajt në Madrid të Spanjës, evnent ky që shpërblen yjet më të ...

Stresi: Gjithnjë kam qenë MMV
Reperi i njohur Stresi, është shumë aktiv me postime në rrjetet sociale. Jo të pakta janë rastet kur ai ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij. Së fundmi, reperi nga Shqipëria ka ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 23:54
Reperi i njohur Stresi, është shumë aktiv me postime në rrjetet sociale. Jo të pakta janë rastet kur ai ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij. Së fundmi, reperi nga Shqipëria ka ...

Big Mama në zi, ndërron jetë babai i saj
Mëngjesi i sotëm ka qenë një ndër më të këqinjt për Big Mamën. Kjo pasi ka ndërruar jetë një nga njerëzit e saj të shtrenjtë, babai. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë në rrjete sociale, ...
Gazeta Observer | 09-Nov-2019 14:13
Mëngjesi i sotëm ka qenë një ndër më të këqinjt për Big Mamën. Kjo pasi ka ndërruar jetë një nga njerëzit e saj të shtrenjtë, babai. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi të bërë në rrjete sociale, ...

Devis Xherahu i bën propozim publikisht Luanës
Sonte në mbrëmje në “Shiko kush luan” ndër të ftuarit është dhe këngëtari Devis Xherahu. Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar si duket ka shumë dëshirë të ketë një bashkëpunim me Luana Vjollcën, ndaj ai s`ka ...
Politiko | 09-Nov-2019 13:55
Sonte në mbrëmje në “Shiko kush luan” ndër të ftuarit është dhe këngëtari Devis Xherahu. Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar si duket ka shumë dëshirë të ketë një bashkëpunim me Luana Vjollcën, ndaj ai s`ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved